DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimečet tra 08, 2010 2:11 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 2:12 pm

BEST BUY VALIDUS.

Dijamant u zbirci - Validus. Pokušavaju na sve načine doći do novaca drugim putevima. Ukoliko to ne bude moguće i Pluris ponudi javno paket dionica ovdje će nastati stampedo bikova. Pa za nešto što vrijedi 116 kuna po dionici, ima ugostiteljski i bankarski sektor u sebi otimat će se strani fondovi i privatni investitori. Tromjesečni prosjek je smiješan obzirom na oporavak gospodarstva u svijetu, a i polako kod nas, pa još ulaz u EU. Ako se uzmu dugovanja Validusa i obveze već na 50% od BV bi bilo jeftino. 60 kuna minimalno! A zašto onda sad netko ne kupuje ko lud da preuzme? Pa zato jer ne može, FIMa bi uvijek bila gazda, držala Upravu, a to strani investitor ne želi. Lešinari čekaju da se FIMA uruši i onda krenu u nadbidavanje. Bez plača ljudi, ovo što držite/mo vrijedi i neka kratkoročno i zatuku natrag na 20 paničari i ovaj Nikomat što treba za namirenje svojih obveza, bit će ovdje vatrometa. Sa svakom prodajom tih insajdera bliži su spuštanju ispod 50% vlasništva. Pitajte Bakića na njegovom blogu zašto je tu

A točan tromjesečni prosjek u ovom trenutku na datum 10.04. je 24,06
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimesub tra 10, 2010 2:30 pm

jel ima još toga Validusa po prosjeku? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_scratch

osim toga mene zanima čime se oni bave?
Imaju Valionicu pilića ili što? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:33 pm

Bok decki najbolji buy vam je ULPL.

Evo ovo je moja druga samostalna analiza dionice. Tu sam se potrudio jos zesce.

Pogledajte poslovne rezultate ULPL

Definitivno najbolja tvrtka na zse (uz kodt, atgr, ledo,luru..).

Geronimo jelda da je dobra analiza jedla?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:26 pm

biber je napisao/la:
Bok decki najbolji buy vam je ULPL.

Evo ovo je moja druga samostalna analiza dionice. Tu sam se potrudio jos zesce.

Pogledajte poslovne rezultate ULPL

Definitivno najbolja tvrtka na zse (uz kodt, atgr, ledo,luru..).

Geronimo jelda da je dobra analiza jedla?



kak je sad najbolja ULPL a prije ti je bila najbolji LJEDO Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 668678
koji ti je klinac Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 210589

daj uzmi osobnu i provjeri kako se zoveš, vjerovatno si zaboravio Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 210589 Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 210589 Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:33 pm

NEMA DO ĐURE ĐAKOVIĆA.
Kako je drug Moša Pijade rekao: STRAH JE NAJVEĆI NEPRIJATELJ DIONICA, UJEDNO I JEDINI NEPRIJATELJ.
ĐURO JE NA 242 KUNE BAGATELA.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:48 pm

Malo se "probudio" bid i ovdje na CROSU.....priča se o prodaji udjela u državnim tvrtkama među kojima je i CO
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:38 pm

OK, uspio sam odigrati par krugova na Đuri, neki dan na IGH, danas na LKRI, i odmah ulaz u THNK dok se polovnjaci ne dosjete Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 393979
[Vrh] Go down
Sponsored content





Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: