DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 HT-R-A

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:14 am

Dečki kad će dividenda da mogu prodati ovu govnaru
Puc a mi in ter net d es et pu ta u t ok u jed no g pos ta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: HT dd   HT-R-A Icon_minitimepet oľu 19, 2010 9:43 am

Koliko ću ja dobiti novaca od HTea?Meni je mama rekla, mala uvijek se drži ovih koji daju.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimepet oľu 19, 2010 11:15 am

Plavuša je napisao/la:
Koliko ću ja dobiti novaca od HTea?Meni je mama rekla, mala uvijek se drži ovih koji daju.


Kolegice, dobro je što ste se sami izjasnili kao plavuša tako da nisam iznenađen što ste otvorili novu temu HT pokraj postojeće.
Ali, oprostit ću vam to ovaj put pa hajdemo mi preći na vedriju notu.
Pa da vas pitam znate li vi koja je razlika između plavuše i NLO-a?
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimesri tra 14, 2010 7:54 pm

Pun mi je k... HT-a..........
Cijela burza je rob ove balončine........

Treba to napucati do 1000 i zatvoriti burzu......... HT-R-A 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:44 am

odlučio sam sve utrpat ovdje, dosta mi je grka, amerikanaca, vanzemaljaca.


čekam da padne još koju kunicu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:37 pm

FitzPatrick je napisao/la:
odlučio sam sve utrpat ovdje, dosta mi je grka, amerikanaca, vanzemaljaca.


čekam da padne još koju kunicu

Bravo kolega, to bi vam moglo spasiti portfelj od trajnijih gubitaka.
Vrijedi razmisliti o Vašoj ideji

Sa štovanjemKuciloOro


Stranica za napredne investitore:
http://www.kucilooro.webs.com
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimepet tra 30, 2010 10:54 am

[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimepet tra 30, 2010 11:31 am

Jao,jao, opet zabiberilo onom biberu. Basketball

Čovjek ne može promašiti kupnju na Lokalnom vrhu.

Ne znam gdje je Geronimo jer ovo neće dobro završiti. HT-R-A 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimečet svi 27, 2010 12:18 pm

PEER ANALIZA
Interkapital: Dionice HT-a vrijede 276,36 kuna
Autor/izvor: SEEbiz / Interkapital
ANALIZA - Analitičari Interkapital vrijednosnih papira odlučili su napraviti peer analizu HT-a.

O ovoj temi pisali smo prije dva mjeseca kada je HT (ZSE:HT-R-A) bio na 318 HRK i tada smo na osnovu navedene analize dobili imlpliciranu vrijednost HT-a od 271 HRK, što dokazuje da smo tada dobro projicirali kretanje vrijednosti HT-a. Za danas smo se odlučili ponovno napraviti istu analizu, s obzirom da je prošao rok ostvarivanje prava na dividendu HT-a i da je glavnina negativnog raspoloženja iza nas (barem se nadamo). Ako pogledamo samo na HT, vidimo da se trenutno trguje na multiplama: P/E 11,82x, EV/EBITDA 4,75x te EV/EBIT 7,79x.

Konkretno, ako uzmemo prosječne multiple peer grupe (P/E, EV/EBITDA, EV/EBIT) za 2010. i apliciramo navedene multiple peer grupe na odgovarajuće veličine za koje očekujemo da HT ostvari u 2010. dobijemo impliciranu vrijednost HT-a od 276,36 HRK. Pri izboru usporedivih društava u obzir smo uzeli telekom društva koja posluju na području srednje i istočne Europe te koje su po svom poslovnom modelu sličan HT-u. Naravno, ovdje treba uzeti u obzir da je ovo samo peer valuacija te da za konačni zaključak treba uzeti u obzir valuaciju putem DCF modela i Gordonovog modela.

Ovo napominjemo još zbog činjenice da smo u našem reserchu iz travnja ove godine, kada smo sva tri modela koristili, dobili smo 1Y ciljanju cijenu HT-a od 290,57 HRK.

Za danas očekujemo potvrdu jučerašnjeg pozitivnog raspoloženja, dok što se tiče prometa i dalje ga vidimo skoncentriranog u blue chipovima.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimened svi 30, 2010 6:32 pm

Gospodin Dinko Novoselac na čelu najboljeg mirovinskog fonda svih vremena AZ fonda, je počeo šortati HT.
Iskrcao 50 000 komada u tjedan dana. Još ima oko 900 000 što nije puno i do jeseni bi trebao izaći bez problema van.
Mislim da dionica neće pasti na manje od 200 što će odlično djelovati na dividendni prinos izračunat u postotku.
Zato dokup i samo dokup jer HT će SIGURNO isplatiti dividendu tako da se ne može popušiti na toj investiciji bez obzira ako padne i na 175 kuna. HT-R-A 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimened lip 20, 2010 12:41 pm

Fedya je napisao/la:
Gospodin Dinko Novoselac na čelu najboljeg mirovinskog fonda svih vremena AZ fonda, je počeo šortati HT.
Iskrcao 50 000 komada u tjedan dana. Još ima oko 900 000 što nije puno i do jeseni bi trebao izaći bez problema van.
Mislim da dionica neće pasti na manje od 200 što će odlično djelovati na dividendni prinos izračunat u postotku.
Zato dokup i samo dokup jer HT će SIGURNO isplatiti dividendu tako da se ne može popušiti na toj investiciji bez obzira ako padne i na 175 kuna. HT-R-A 915215

HT-R-A 93736 nebi trebala ispod 200 kn do 30.09.2010 - tako kažu certifikati i klađenje banaka na njemačkim burzama i zarada na padu.

HT-R-A 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitimepon vel 14, 2011 9:50 pm

koji sam ja debil......... HT-R-A 89846


nakrcam se po 308 i pogledaj sad ovo...........



pa jel mogu ikad kupiti nešto i biti u plusu.......... HT-R-A 760983



opet ne idem na more niti ove godine............. HT-R-A 915215
[Vrh] Go down
Sponsored content





HT-R-A Empty
PostajNaslov: Re: HT-R-A   HT-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HT-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: