DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 DLKV-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:23 pm

Sve ispod 500 kuna je odlična kupnja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:36 pm

GERONIMO je napisao/la:
Sve ispod 500 kuna je odlična kupnja


Je, vama je kad imate love
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 10, 2010 12:51 am

Danas se opet dalo odlično kupovati ispod 400. Ja sam kupovao sa svoje radne stanice na Bloombergu.
Odlično je bilo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 10, 2010 9:53 am

Odlican post kolega GERONIMO. Kao i uvijek.
Evo stotka DLKV-R-A - Page 3 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 10, 2010 11:16 am

26.03.2010.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CTG D.O.O. 352.474 15,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 36.288 1,58 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348 1,15 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 25.051 1,09 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PBZ D.D. 21.341 0,93 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 20.025 0,87 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 19.463 0,85 -
Ukupno: 26,66

09.04.2010.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CTG D.O.O. 352.474 15,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 36.341 1,58 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 15000
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 27.155 1,18 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
+ 7130

6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348 1,15 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 25.326 1,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 275
8. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 22.288 0,97 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA - 14000
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 19.463 0,85 -
Ukupno: 27,02


U zadnja dva tjedna Zaba utopila Ersteu 7130 komada. Koliko se sjećam prije desetak dana ZABa utopila 15000 komada najglupljem investu na svijetu PBZ-investu, a nešto je zavaljala i glupanima u Raiffeisenu.
Očigledno istraga se bliži kraju.

Sve u svemu smart money ( Zaba ) kiti dump money ( PBZ i Erste, Bibera, abalamu i gđe-ronimo-a-njima je sve ispod 500 povoljno, a i Zabi isto ) DLKV-R-A - Page 3 210589

Skansi i Tipurić svojih 352.474 komada još uvijek drže, a dokle će - ne zna se DLKV-R-A - Page 3 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 10, 2010 7:45 pm

Reći će vama Ranko.Ma kaki dalekovod. ma šta? pa znate vi kakva postrojenja rade u Energoprojektu i Energoinvestu.pa boga ti, napravili su podzemni dalekovod u iraku. sve arap platio suhim zlatom.i evo ti sad.a šta će Luka Miličić?šta? radi za plaću i hranu. dobe posla u Makedoniji jer to neće nitko drugi radit.ajde bjež. pa gdje je ta uprava. pa šta oni rade? krade. eto šta. ajd
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 4:04 pm

Otkad nema Fedye DLKV raste...330-372
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 9:45 pm

Od kad nema par Spamača i gnjavatora, forum je na kvaliteti dobio jedno 200 %. Naravno ne zbog mene jer moji postovi su izuzetno glupi (ja ne znam nista o dionicama, kupio sam diplomu ekonomskog fakulteta)

A dlkv mora rasti, jednostavno je prejeftin. (ova zadnja recenica je moja treca po redu, samostalna analiza! DLKV-R-A - Page 3 65255 . Febo jelda da je dobra?)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:39 pm

biber je napisao/la:
Od kad nema par Spamača i gnjavatora, forum je na kvaliteti dobio jedno 200 %. Naravno ne zbog mene jer moji postovi su izuzetno glupi (ja ne znam nista o dionicama, kupio sam diplomu ekonomskog fakulteta)

A dlkv mora rasti, jednostavno je prejeftin. (ova zadnja recenica je moja treca po redu, samostalna analiza! DLKV-R-A - Page 3 65255 . Febo jelda da je dobra?)


Svaka čast korisniče Baiberu, tko bi rekao da ti je mozak ostao toliko očuvan nakon silnih udaraca u glavu dok si se bavio boksom DLKV-R-A - Page 3 Lol
Nije ni čudo da ti je to već treća samostalna analiza DLKV-R-A - Page 3 210589
A za diplomu ne brini neće te nikad otkriti sad kad je Tipurić otišao
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 12:17 pm

cepa dlkv ko iz najboljih dana

Nije ni čudo kad pogledamo njegovu visoku profitabilnost


Ipak je to dionica koja ima ROE 15, jel tako kolege suzukiji, badmani, feđovani...
Zadnja izmjena: DELUX (21.04.2010. 10:51)




___________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 12:43 pm

DELUX je napisao/la:
cepa dlkv ko iz najboljih dana

Nije ni čudo kad pogledamo njegovu visoku profitabilnost


Ipak je to dionica koja ima ROE 15, jel tako kolege suzukiji, badmani, feđovani...
Zadnja izmjena: DELUX (21.04.2010. 10:51)




___________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
bome pocepalo te ko prase masan džak
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 12:00 am

AZ fond na čelu sa jednim i jedinim g. Dinkom Novoselcem počeo je sa svojim proljetnim iskrcajem kojeg sam najavio još u 3. mjesecu ove godine na stranicama Polovnog foruma.
Neznam samo kako će vam to pomoći.
BSN DLKV-R-A - Page 3 915215
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 3:36 pm

Fedya je napisao/la:
AZ fond na čelu sa jednim i jedinim g. Dinkom Novoselcem počeo je sa svojim proljetnim iskrcajem kojeg sam najavio još u 3. mjesecu ove godine na stranicama Polovnog foruma.
Neznam samo kako će vam to pomoći.
BSN DLKV-R-A - Page 3 915215



ZAGREB - Grupa Dalekovod u prvom je kvartalu
ostvarila 7,78 milijuna kuna dobiti, što je 29,9 posto manje nego u
istom lanjskom razdoblju kada je dobit iznosila 11,09 milijuna kuna.


Prihodi Dalekovoda (ZSE:DLKV-R-A) više su nego prepolovljeni - potonuli su 53,50 posto - te su se srušili sa 622,32 na 289,37 milijuna kuna.



Nevjerovatno neperspektivna dionica.
I kao uvijek na vrijeme prepoznato od strane g. Dinka Novoselca, najboljeg fond menadžera najboljeg fonda kojeg su Hrvati ikad imali.
S obzirom na vrlo vjerovatan stečaj i kazneni progon Dalekovoda od strane uskoka i hajduka, AZ fond je odlučio izaći iz ove očajne dionice i kupiti za te novce nekog perspektivnog građevinara u Kini.
Target 235 DLKV-R-A - Page 3 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 3:40 pm

Fedya je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
AZ fond na čelu sa jednim i jedinim g. Dinkom Novoselcem počeo je sa svojim proljetnim iskrcajem kojeg sam najavio još u 3. mjesecu ove godine na stranicama Polovnog foruma.
Neznam samo kako će vam to pomoći.
BSN DLKV-R-A - Page 3 915215



ZAGREB - Grupa Dalekovod u prvom je kvartalu
ostvarila 7,78 milijuna kuna dobiti, što je 29,9 posto manje nego u
istom lanjskom razdoblju kada je dobit iznosila 11,09 milijuna kuna.


Prihodi Dalekovoda (ZSE:DLKV-R-A) više su nego prepolovljeni - potonuli su 53,50 posto - te su se srušili sa 622,32 na 289,37 milijuna kuna.



Nevjerovatno neperspektivna dionica.
I kao uvijek na vrijeme prepoznato od strane g. Dinka Novoselca, najboljeg fond menadžera najboljeg fonda kojeg su Hrvati ikad imali.
S obzirom na vrlo vjerovatan stečaj i kazneni progon Dalekovoda od strane uskoka i hajduka, AZ fond je odlučio izaći iz ove očajne dionice i kupiti za te novce nekog perspektivnog građevinara u Kini.
Target 235 DLKV-R-A - Page 3 915215

Kolega, Hajduk neće sigurno ganjati Dalekovod po sudovima kad im je isti sponzor.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 4:16 pm

Kao što Ameri imaju svog proroka iz Omahe " BUFFETA", tako smo i mi na temi dalekovod imali tzv. proroka " Alabamu".

Svaka čast nekadašnjem njegovu poštenju, ali izgleda da je svoje pravilo ponašanja značajno korigirao i prilagodio ovoj našoj kockarnici "Burzi".
Tzv. insajd provjerene informacje fino je plasirao i izašao iz dionice ( kako je sam rekao).

Na njegove napise o putovanjima uprave po Kazanima, Skandinaviji i belosvijetskim metropolama nasjeo sam i sam i umjesto da ostadoh u dionicama u kojima bijah, a u zadnjih 1mj. te iste odradiše i po 300 kn. rasta po dionici, ja prebirem po grašaku, dnevno dionica kunu gore, kunu dolje i tako već poprilično vremena .

Iako jako cijenim ovu dionicu, ipak vrijeme ulaza i nije bilo baš mudar potez. Budućnost dalekovoda je svakako besprijekorna .

Neka mi oproste svi oni koji cijenu dotičnog kolegu ili ga osobno poznaju , ali s obzirom na dotično iskustvo i ja imam pravo na vlastito mišljenje.

Eh da mi ga upoznati pig
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 2:01 am

Čini mi se da bi ovo opet moglo doći na 330 DLKV-R-A - Page 3 107789
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:30 am

Reći će vama Ranko. ma kaki Dalekovod. pa to ti je firmica za Energoinvest i Energoprojekt.ma gdje ćeš se ti s rogatim bosti. ma šta će Miličić, hajde molim te. sve su pokrali.ko je pokro? pa banda eto ko.doći će to sve u novine kaže vam Ranko. a onda će bit Dalekovoda i po 100 kuna.pa gdje im je neki poso? gdje,bem ti kruv. nema ništa.pogledajte malo kako sposobni manageri od prave firme ugovaraju poslove u 2010g. Peru, Nigerija, Gana, Kazahstan, Katar.a šta Miličić radi. posuđuje novce Hajduku.eto šta.
sjetite se šta vam je Ranko govorio prije 6 mjeseci na onomdrugom forumu.šta sam vam pričao za Energoprojekt. pa čovječe ljudi rade dalekovode pod zemljom,ej. to vam je firma. evo pogledajte.

http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/hartija/ENHL
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:08 am

7 361,10
35 360,02
15 360,01
137 360,00
14 358,02
46 356,10
15 356,00
50 355,11
30 355,10
40 355,01

dalje nema nikoga... DLKV-R-A - Page 3 210589

osim bibera/sashe i alabame/đeronima na bidu nema NIKOGA!!!!!!!!!!!!!!!1 affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 10:53 am

http://www.poslovni.hr/147837.aspx


Velike mogućnosti za građevinski sektor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:55 pm

E pa ekipa...

CESTITAM nam situaciju.. na Dalekovodu, upravo je probio zadnji otpor prema 120 kuna

hVala vam lijepa za sve pohvale kojima ste me obasipali zadnjih 8 mjeseci, kad sam vam zadnjih osam mjeseci govorio da kupujete Dalekovod po 430 kuna...
Tad su me Višeglavi i ekipa napadali s razlogom samo sam ja bio preglup da bih svatio što mi želi reći, al evo sad kad nas je burza oplaila toljagom po dupe-glavi i đepu moram priznati da sam PRIRODNO GLUP I DA MI NEMA POMOĆI i da ku.ca ne kužim burzu...

ŠTO DA KAŽEM JA SAM PRIRODNO RETARDIRAN I DA NEMA CROMANA VEĆ BIH SKOČIO SA 165 KATA DLKV-R-A - Page 3 99244 DLKV-R-A - Page 3 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimečet srp 01, 2010 1:35 pm

biber je napisao/la:
E pa ekipa...

CESTITAM nam situaciju.. na Dalekovodu, upravo je probio zadnji otpor prema 120 kuna

hVala vam lijepa za sve pohvale kojima ste me obasipali zadnjih 8 mjeseci, kad sam vam zadnjih osam mjeseci govorio da kupujete Dalekovod po 430 kuna...
Tad su me Višeglavi i ekipa napadali s razlogom samo sam ja bio preglup da bih svatio što mi želi reći, al evo sad kad nas je burza oplaila toljagom po dupe-glavi i đepu moram priznati da sam PRIRODNO GLUP I DA MI NEMA POMOĆI i da ku.ca ne kužim burzu...

ŠTO DA KAŽEM JA SAM PRIRODNO RETARDIRAN I DA NEMA CROMANA VEĆ BIH SKOČIO SA 165 KATA DLKV-R-A - Page 3 99244 DLKV-R-A - Page 3 99244



Bibi opet ću ti ponoviti. I nemoj to nikad zaboraviti.
Ti jesi glup ali si zato ružan.
Zlato moje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepet srp 02, 2010 1:17 pm

Pa dobro kolega Indijanac gdje se vi skrivate već mjesecima.............

Kako zdravlje?
Kako WaMU? lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimepet kol 20, 2010 3:36 pm


E moj veleuvaženi kolegfa Vidra, a zamislite vi mene kurcoglavog koliko ja pušim na Dalokovodu, već sam u minusu nekih 1.250 kuna od kad sam ga zadnji put kupovao ( na preporuku GERONIMA DLKV-R-A - Page 3 408221 DLKV-R-A - Page 3 408221 )





već tri mjeseca mi se ne javlja da plati bloombergovu radnu workstejšn What a Face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 11:56 am

biber je napisao/la:

E moj veleuvaženi kolegfa Vidra, a zamislite vi mene kurcoglavog koliko ja pušim na Dalokovodu, već sam u minusu nekih 1.250 kuna od kad sam ga zadnji put kupovao ( na preporuku GERONIMA DLKV-R-A - Page 3 408221 DLKV-R-A - Page 3 408221 )





već tri mjeseca mi se ne javlja da plati bloombergovu radnu workstejšn What a Face


nisi li se ti na 530 kuna kunuo u Dalekovod zajedno s Debelim Antom Đeronimom i seoskom đukelom Alabamom ?



A jel vam Fedya lijepo pisao da će toga biti po 180 kuna DLKV-R-A - Page 3 644460 DLKV-R-A - Page 3 644460 DLKV-R-A - Page 3 644460 DLKV-R-A - Page 3 644460

A jebiga kad si ti tupan kurcoglavi pa misliš da ti sintol bilda mozak, a kad tamo samo ti vanjski opseg glave raste DLKV-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 4:34 pm


švercovani Suzuki!


Mene je ovo izuzetno nepovoljno za kupit...
Iako sam svoje prodao po 330 S.O.Đ-u ili brazilskom šljivožderu, neznam koje je tocno vrste...

Prije 80 kn ja ne kupujem...zadnji put sam kupovao na 400, koja sam ja budala jebo mi pas mater... šta se i vidi
Da li ce doći tamo?
Ko zna, rekao bi Croman
[Vrh] Go down
Sponsored content





DLKV-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DLKV-R-A
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: