Početna stranicaRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

Share | 

LKPC-R-A

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 9:50 pm

Mislim da je potpuno jasno da ide dokapitalizacija u kojoj ćemo sudjelovati Ja, moj prijatelj Inđo, Ja, moj prijatelj Srđo, Ja i eventualno Sampy...........dakle nas šest je sigurno, dok će mirovinci dobiti ako nama nešto ostane ( Špaco iz Pbz-najboljeg mirovinca ikad osnovanog, te Erste mirovinac )

Vi ostali odhebite.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 10:29 pm

Korisnice Plavuša!

Samo vi pišite, na ovoj ste temi (a i na ostalima) zaštićeni kao puškica!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 10:30 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Korisnice Plavuša!

Samo vi pišite, na ovoj ste temi (a i na ostalima) zaštićeni kao puškica!

Ti mi grdobino ne približuj, nije ti ovo poslovni
ja to škarama rješavam rođo

Zadnja promjena: Plavuša; sri oľu 17, 2010 10:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 10:32 pm

Ne razumijem, o čemu Vi pričate? Svi smo mi poslovni....

..... ljudi, zar ne?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 10:34 pm

Ne razumijem, o čemu Vi pričate? Svi smo mi poslovni....

..... ljudi, zar ne?

Znam ja takve, družio sam se ja sa Kurčiljom, svi ste vi kamenjari isti
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 10:40 pm

Vratimo se mi na temu?

Ka' će dokap? Šta kaže teta Tonka? Da se znam nakrcat' na vrijeme
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 11:01 pm

Vratimo se mi na temu?

Nema on tetu njega je roda donijela
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 11:02 pm

T1000 je napisao/la:
Vratimo se mi na temu?

Roda tzv. rodnica materina
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   sri oľu 17, 2010 11:04 pm

Felga je napisao/la:
T1000 je napisao/la:
Vratimo se mi na temu?

Roda tzv. rodnica materina

Njega su klinci psovali kad je bio mali plavi sa - roda ti materina
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   ned oľu 21, 2010 9:53 pm

Dajte napumpajte Lkpc na 1.800 kn da mogu izići sa debelim plusom
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   ned oľu 21, 2010 10:45 pm

Vidra je napisao/la:

Gledaj kolega. Tu mora biti nekog reda. Prvo mora pasti na 1450 da se plavi iskrca a ja ukrcam i tek onda to može krenuti prema 1800.
:twisted: Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   pon oľu 22, 2010 1:12 am

Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:

Gledaj kolega. Tu mora biti nekog reda. Prvo mora pasti na 1450 da se plavi iskrca a ja ukrcam i tek onda to može krenuti prema 1800.

Isto ko i PODR na 280 jer na toliko je bila kad je ondašnja uprava bila na slobodi kako je i od neki dan opet. Njihovo puštanje na slobodu je crni labud za PODR

p.s.
Dok se ja ne nakrcam a onda može ap ap
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   pon oľu 22, 2010 9:31 am

Felga je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:

Isto ko i PODR na 280 jer na toliko je bila kad je ondašnja uprava bila na slobodi kako je i od neki dan opet. Njihovo puštanje na slobodu je crni labud za PODR

p.s.

Ha, to možeš samo sanjati da će ubost po 280 Bolje ti je lupaj dok ima po 330 jer kad onaj mađar kenjavi dođe s parusinama ode PODR na 600 kuna
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   pon oľu 22, 2010 10:14 am

Nda, eno onaj četvrti na top listi napreduje........A vi samo čekajte dekapitalizaciju pa ćete ulaziti na 6.000 kuna
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   pon oľu 22, 2010 10:19 pm

Da remiziramo zbivanja u lkpc u dosadašnjem tijeku 2010.g.:

1 ) Pavlović je najavio povećanje prometa od 40 posto a prema trenutnim pokazateljima promet je u porastu za tek 15 posto ( što je i dalje 30 posto manje od rekordne 2008 ). Porast prometa se odnosi isključivo na rasuti teret.

2 ) Najavljeno je povećanje kontejnerskog prometa ( koje donosi najveću zaradu ) a jasno je već sada da do toga neće dođi, a čak naprotiv, kontejnerski promet je u padu. Postoji više razloga za ovo ali neću ovdje nabrajat.

3 ) Na sav glas je najavljivana dokapitalizacija, te je potom ista demantirana iz usta vodećeg čovjeka poduzeća. Očito se radilo o plasiranom probnom balonu koji nije izgleda dobro nekima sjeo, tako da je ubrzo uslijedio demant.

4 ) Najavljen je nastavak izgradnje autoceste do Ploča, pa obustava, pa je isti rok prolongiran za kraj 2012.

5 ) BiH drma teška kriza i u više navrata je rečeno da se izgradnja koridora 5c ne očekuje u bliskoj budućnosti ( najoptimističnija verzija govori o 2014.g.), a radit će se možda tek neke dionice u narednim godinama.

6 ) U više navrata je tijekom prethodnih godina u BiH znao bit prekidan željeznički promet zbog učestalih štrajkova na željeznici, ponekad i više puta godišnje. I ne očekuje se da bi bilo ikakvih pozitivnih promjena oko toga gledajući trenutnu situaciju.

7 ) Sve češće izranjaju kuloarske priče o ekološkim pitanjima i okolišnim ugrožavanjima koje se vežu uz ime luke Ploče.

8 ) Postoji ozbiljan problem lošije konfiguracije terena zbog čega većim brodovima prijeti nasukavanje u blizini terminala ukoliko se ne poznaje teren do u centimetar. Ovo je stanje prisutno od ranije.

9 ) Kontejnerski terminal je pri dovršetku, a luka još uvijek ne može naći kvalitetnog strateškog partnera za opremanje terminala. Napomena: opremanje se ne može obavit preko noći, kako izgleda neki forumaši sanjaju, to je proces koji praktički može potrajat i godinu dana jer prolazi određene faze od međunarodnog natječaja do same nabavke i implementacije opreme ( izgleda da nekima još nije jasno da terminal ne čine samo betonski blokovi ). A kašnjenje opremanja terminala uz pad kontejnerskog prometa je čista jednadžba za gubitak novaca.

Ne mogu se sad sjetiti postoji li još koji razlog, al i ovi su dovoljni da možemo zaključit da sve ovo u konačnici ipak vodi i upućuje na lošije poslovanje nego u protekloj godini. I to unatoč pompoznim najavama. Jedini napredak se vidi u povećanju prometa rasutog tereta, apsolutno sve ostalo je ( i u odnosu na procjene i prema službenim podacima ) il jednako negativno kao i ranije il još negativnije .

A epilog svega je da se dionica unatoč svemu ovome perfektno drži!

U 2009. se bilježi rast cijene od 17,3 posto. ( vs Crobex 16,3 posto )
U 2010. se bilježi rast cijene od 4,5 posto. (vs Crobex 6,5 posto )
U odnosu na prošlogodišnju najnižu vrijednost cijena dionice je napredovala 140 posto.
U odnosu na prošlogodišnju najvišu vrijednost cijena dionice je pala 11 posto.

Naprosto je ovo nevjerojatno dobro cijenjena dionica u rukama ulagača kad joj unatoč svemu iznešenom svi daju pozitivnu ocjenu i kad su uvjereni da bi cijena dionica morala bit i veća od sadašnje! A reklo bi se po tome i da su sve ove negativne vijesti već uračunate u cijenu dionice i to na način da cijena dionice relativno raste! Čudno ali istinito.

Al u biti, ulagači su jedini koji su u cijeloj ovoj priči bitni. Oni su ti koji vrednuju dionicu na burzi. A sudeći po njihovim vrednovanjima, vjerojatno su i dalje na snazi visoka očekivanja o boljim danima, pa ćemo pratit dalje situaciju kako se razvija. Možda je ipak prerano za donosit nekakve suvisle zaključke.
[Vrh] Go down
Admin
Admin

Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   pon oľu 22, 2010 10:25 pm

Peder_Web je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:

p.s.

Ha, to možeš samo sanjati da će ubost po 280 Bolje ti je lupaj dok ima po 330 jer kad onaj mađar kenjavi dođe s parusinama ode PODR na 600 kuna

Kolega Debeli Moderator, ja vas lijepo molim da radite ono za što plaćate i da maknete postove koji nemaju veze sa temom ili da ih izbrišete. Ja ne mislim raditi vaš posao umjesto vas.
Ovo je nedopustivo
[Vrh] Go down
http://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   pon oľu 22, 2010 10:44 pm

G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   uto oľu 23, 2010 12:19 am

G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.

Ja bi tebe malo u teretanu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   uto oľu 23, 2010 12:20 am

G. Admine.

Krmčino debela jel bi ti rado kitu svoju u džepu nosio?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   uto oľu 23, 2010 12:21 am

Felga je napisao/la:
G. Admine.

Možeš da mu staviš u džep al prvo moraš da je nađeš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   uto oľu 23, 2010 12:23 am

Stevica je napisao/la:
Felga je napisao/la:
G. Admine.

Možeš da mu staviš u džep al prvo moraš da je nađeš.

Nije to problem. Staviš mu kinderjaje u gaće i nakon buma pričekaš okolne mačke da krenu razvlačiti dijelove.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   uto oľu 23, 2010 1:27 am

Ja sam ovdje nova pa mi nije jasno kakvi su kriteriji jer ne bih htjela pod moderiranje ili da me se izbaci, pa lijepo molim pojašnjenje. Hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   uto oľu 23, 2010 10:29 am

Ova LKPC mi fundamentalno a ni tehnički ne izgleda baš svježa........Ne znam samo što vi svi vidite u njoj.

Pozdrav

KaraTeSaky
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   

[Vrh] Go down

LKPC-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.