Početna stranicaRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

Share | 

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 16, 2010 12:03 pm

HVidra je napisao/la:
tko je ovo iskipao 800 komada DLKV po bidu, majku mu neprijateljsku!

Zovite mi bibera odmah.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 16, 2010 8:00 pm

GERONIMO je napisao/la:
HVidra je napisao/la:
tko je ovo iskipao 800 komada DLKV po bidu, majku mu neprijateljsku!

Zovite mi bibera odmah.

što će ti ta seljačina? jel da ti ga zabiberi...............

mislim da je trenutno na koncertu Dare Bubamare ili Seke Aleksić
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 1:01 pm

Slusaj Suzuki, prije ili kasnije ces dobiti otkaz u toj skoli, a prestati ces i pusiti svercovani ronhil.

Nego

zadto badel tako pada?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 1:03 pm

Nadajmo se da je ovo dno

A ovaj kaj se stao sa 112 komad bi mogo to sasut po 70( predlazem strpljenje)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 1:16 pm

A gle.....ja ti prijateljski savjetujem da prodaš Badel i kupiš žesticu.........i heđaš rizik

Jer će inače biti lomljave čaša na junačkom čelu
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 2:39 pm

A kaj je sad ovo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 2:42 pm

Ode bd62 22% u minus, e moj biberiću
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 4:16 pm

Nisam ja uopce netko tko se smatra prepametnim, dapače ja sam glup

Dobit ce biti ili ne, nemam pojma.

Atpl je i više nego na nefer cijeni, s ovakvim poslovanjem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 7:02 pm

Evo me korisnici natrag sa putovanja.

Ne dirajte mi bibera inače ćete biti moderirani ako ne i isključeni.

Usput, nemojte reć' da vam nisam na vrijeme ukazao na ERNT-r-a. Ja već brojim lijep profit. Sad samo čekam Velikog poglavicu da mi kaže jel' vrijeme za prodat' il' bolje čekati dividendu

Debeli Veko je napisao/la:
evo decki dojava iz sredisnjice sindikata:

kupite
Eru - dividenda 120 kunica i jos ce Erste mirovinac cepati ko lud, tako
mi kazu!

buj buj dok nije prekasno
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pon tra 19, 2010 9:09 pm

biber je napisao/la:

Znali smo i prije da si ti glup, ali lijepo od tebe da to priznaš, znaš i sam kako je teško i mukotrpno prikupljati dokaze

Ali dobra ti je ova fora sa dobiti

dobit će biti ili ne
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 2:02 pm

biber je napisao/la:

s obzirom da ne znaš hoće li biti dobiti ili ne kako možeš znati da je cijena nefer s ovakvim poslovanjem...?! nekako mi tvoja formulacija ne zvuči logično...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 2:03 pm

A kako netko moze sa sigurnoscu reci hoce li biti plus ili minus

Taj mora imati povlastene info
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 3:25 pm

molim hitan izvještaj kolege suzukija
zasto ledo rast?

Da nisu drukeri?
Da nije netko nekoga nadrukao?
Da nisu darkeri?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 3:30 pm

biber je napisao/la:
Razocarani su oni bez znanja...
A i iznenadjeni..

RazloZI da atpl raste su manji od snijega u sahari, kako bi rekao kolega predator

atpl + 4.36%.

Ja sam razocaran i iznenadjen
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 11:00 pm

E SAD JE BILO DOSTA ZAJEBANCIJE VI MULTINICKOVI.

KAO STO SAM OČISTIO POSLOVNI FORUM TAKO ĆU OČISTITI I OVAJ.

STOKO JEDNA NEKULTURNA!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 11:02 pm

DELUX je napisao/la:
E SAD JE BILO DOSTA ZAJEBANCIJE VI MULTINICKOVI.

KAO STO SAM OČISTIO POSLOVNI FORUM TAKO ĆU OČISTITI I OVAJ.

STOKO JEDNA NEKULTURNA!

Reče pjesnik i tiho prdnu u zvjezdanu noć
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 11:13 pm

Cemu nervoza kolega?
Zbog svercovanih kredita?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   uto tra 20, 2010 11:25 pm

DELUX je napisao/la:
Cemu nervoza kolega?

Korisniče Delux jel vam i kita tak mala ko i slika
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya

Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   čet tra 22, 2010 3:33 pm

Ide to up,up
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   čet tra 22, 2010 3:44 pm

Fedya je napisao/la:
Ide to up,up
Pa išlo je dok nije stalo....
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 23, 2010 4:11 pm

Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 23, 2010 4:25 pm

klingonka je napisao/la:
Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?

tu se nitko nije oznojio već godinama

nego se ti javi u neki boksački i karate klub kod Plavog ili kod NaBiberenog
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 23, 2010 4:44 pm

hmmmmm... mrnjauuuu. Ta dvojca jesu li pravi muškarci?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 23, 2010 6:41 pm

DELUX je napisao/la:
Cemu nervoza kolega?

Ne, ja sam došao!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   pet tra 23, 2010 6:47 pm

klingonka je napisao/la:
hmmmmm... mrnjauuuu. Ta dvojca jesu li pravi muškarci?

Za onog Plavog ne znam ali ja jesam. Ćelav i glup ko noć (kupio diplomu ekonomskog faksa, tatica koji se bavi svercovanjem u Konjscinskoj ima para). A i slobodan sam ne znam zasto. Samo znam da me nijedna neće.
Al zato sam snažan i pravi mačo.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   

[Vrh] Go down

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next