DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 16, 2010 12:03 pm

HVidra je napisao/la:
tko je ovo iskipao 800 komada DLKV po bidu, majku mu neprijateljsku! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 99244



Zovite mi bibera odmah.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 16, 2010 8:00 pm

GERONIMO je napisao/la:
HVidra je napisao/la:
tko je ovo iskipao 800 komada DLKV po bidu, majku mu neprijateljsku! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 99244



Zovite mi bibera odmah.


što će ti ta seljačina? jel da ti ga zabiberi............... Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 61590


mislim da je trenutno na koncertu Dare Bubamare ili Seke Aleksić Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 1:01 pm

Slusaj Suzuki, prije ili kasnije ces dobiti otkaz u toj skoli, a prestati ces i pusiti svercovani ronhil.

Nego

zadto badel tako pada?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 1:03 pm

Nadajmo se da je ovo dno

A ovaj kaj se stao sa 112 komad bi mogo to sasut po 70( predlazem strpljenje)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 1:16 pm

A gle.....ja ti prijateljski savjetujem da prodaš Badel i kupiš žesticu.........i heđaš rizik

Jer će inače biti lomljave čaša na junačkom čelu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 2:39 pm

A kaj je sad ovo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 2:42 pm

Ode bd62 22% u minus, e moj biberiću Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 4:16 pm

Nisam ja uopce netko tko se smatra prepametnim, dapače ja sam glup

Dobit ce biti ili ne, nemam pojma.

Atpl je i više nego na nefer cijeni, s ovakvim poslovanjem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 7:02 pm

Evo me korisnici natrag sa putovanja.

Ne dirajte mi bibera inače ćete biti moderirani ako ne i isključeni.

Usput, nemojte reć' da vam nisam na vrijeme ukazao na ERNT-r-a. Ja već brojim lijep profit. Sad samo čekam Velikog poglavicu da mi kaže jel' vrijeme za prodat' il' bolje čekati dividendu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_sunny

Debeli Veko je napisao/la:
evo decki dojava iz sredisnjice sindikata:

kupite
Eru - dividenda 120 kunica i jos ce Erste mirovinac cepati ko lud, tako
mi kazu!

buj buj dok nije prekasno Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:09 pm

biber je napisao/la:
Nisam ja uopce netko tko se smatra prepametnim, dapače ja sam glup

Dobit ce biti ili ne, nemam pojma.

Atpl je i više nego na nefer cijeni, s ovakvim poslovanjem...


Znali smo i prije da si ti glup, ali lijepo od tebe da to priznaš, znaš i sam kako je teško i mukotrpno prikupljati dokaze Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 210589


Ali dobra ti je ova fora sa dobiti Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Lol

dobit će biti ili ne Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 936643
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:02 pm

biber je napisao/la:
Nisam ja uopce netko tko se smatra prepametnim, dapače ja sam glup

Dobit ce biti ili ne, nemam pojma.

Atpl je i više nego na nefer cijeni, s ovakvim poslovanjem...

s obzirom da ne znaš hoće li biti dobiti ili ne kako možeš znati da je cijena nefer s ovakvim poslovanjem...?! nekako mi tvoja formulacija ne zvuči logično...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:03 pm

A kako netko moze sa sigurnoscu reci hoce li biti plus ili minus

Taj mora imati povlastene info
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:25 pm

molim hitan izvještaj kolege suzukija
zasto ledo rast?

Da nisu drukeri?
Da nije netko nekoga nadrukao?
Da nisu darkeri?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:30 pm

biber je napisao/la:
Razocarani su oni bez znanja...
A i iznenadjeni..

RazloZI da atpl raste su manji od snijega u sahari, kako bi rekao kolega predator

atpl + 4.36%.

Ja sam razocaran i iznenadjen Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:00 pm

E SAD JE BILO DOSTA ZAJEBANCIJE VI MULTINICKOVI.

KAO STO SAM OČISTIO POSLOVNI FORUM TAKO ĆU OČISTITI I OVAJ.

STOKO JEDNA NEKULTURNA!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:02 pm

DELUX je napisao/la:
E SAD JE BILO DOSTA ZAJEBANCIJE VI MULTINICKOVI.

KAO STO SAM OČISTIO POSLOVNI FORUM TAKO ĆU OČISTITI I OVAJ.

STOKO JEDNA NEKULTURNA!


Reče pjesnik i tiho prdnu u zvjezdanu noć Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:13 pm

Cemu nervoza kolega?
Zbog svercovanih kredita?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:25 pm

DELUX je napisao/la:
Cemu nervoza kolega?
Zbog svercovanih kredita?


Korisniče Delux jel vam i kita tak mala ko i slika Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 210589
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:33 pm

Ide to up,up Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:44 pm

Fedya je napisao/la:
Ide to up,up Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 61590
Pa išlo je dok nije stalo....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:11 pm

Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:25 pm

klingonka je napisao/la:
Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?


tu se nitko nije oznojio već godinama Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 210589



nego se ti javi u neki boksački i karate klub kod Plavog ili kod NaBiberenog Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:44 pm

hmmmmm... mrnjauuuu. Ta dvojca jesu li pravi muškarci?Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 644300
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 6:41 pm

DELUX je napisao/la:
Cemu nervoza kolega?
Zbog svercovanih kredita?

Ne, ja sam došao! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 6:47 pm

klingonka je napisao/la:
hmmmmm... mrnjauuuu. Ta dvojca jesu li pravi muškarci?Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 644300

Za onog Plavog ne znam ali ja jesam. Ćelav i glup ko noć (kupio diplomu ekonomskog faksa, tatica koji se bavi svercovanjem u Konjscinskoj ima para). A i slobodan sam ne znam zasto. Samo znam da me nijedna neće.
Al zato sam snažan i pravi mačo. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 65255
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: