Početna stranicaRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

Share | 

Velika Depresija

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Velika Depresija   uto svi 25, 2010 1:36 pm

Dečki???.......mislim da ide WW recesija
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Velika Depresija   uto svi 25, 2010 1:37 pm

lojtra je napisao/la:

kolega kakva je to WW recesija? sa 4 dna?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Velika Depresija   uto svi 25, 2010 1:40 pm

ConOBrien je napisao/la:
lojtra je napisao/la:

kolega kakva je to WW recesija? sa 4 dna?

Kolega ŠatoObrijan, ovo do sada su bila lokalna dna i bilo ih je već i više od četiri, barem ako ćemo suditi po vašem stupidnom pisanju u zadnje dvije godine.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Velika Depresija   čet svi 27, 2010 3:17 pm

A gle.....

lokalno dno je kad Bibi sve rasproda, a trenutno ima nešto robe na lageru tak da ne trebaš brinuti

nego mislim da je naš Bibi u strahu da ne ostane bez materijala za ljančuge
jer ako indijci pokupe sve zlato za nakit što će Bibi staviti oko vrata.....
nije dobro nije nije

ZLATO
Potražnja za zlatnim nakitom u Indiji uzletjela 700 posto
Autor/izvor: SEEbiz / Srebrozlato.com
ZAGREB - Svjetsko vijeće za zlato (World Gold Council) objavilo je jučer izvještaj za prvo tromjesečje 2010. godine u kojem predviđa nastavak jačanja potražnje za zlatom, i to ponajprije zahvaljujući očekivanom rastu prodaje zlatnoga nakita u Indiji i Kini.
U izvještaju se navodi kako će prodaja
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Velika Depresija   

[Vrh] Go down

Velika Depresija
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2