DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 STRANA TRŽIŠTA

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ententinis

ententinis


Broj postova : 4
Registration date : 20.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:01 pm

Investitori iz fondova u EU izvukli milijardu dolara



"Uslijed zabrinutosti nastale zbog grčke krize investitori iz europskih dioničkih fondova u prošlom su tjednu povukli imovinu vrijednu 1,06 milijardi dolara. Najveći je to tjedni bijeg iz dionica još od svibnja 2009. godine, stoji u priopćenju EPRF Globala koje prenosti Bloomberg.
Peti je to uzastopni tjedan smanjenja imovine europskih dioničkih fondova."



Bježanija. :twisted:
Pa što oni ne znaju da je kriza završila? :suspect:


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Investitori-iz-fondova-u-EU-izvukli-milijardu-dolara?homesrclink=carousel
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:06 pm

ententinis je napisao/la:
Investitori iz fondova u EU izvukli milijardu dolara



"Uslijed zabrinutosti nastale zbog grčke krize investitori iz europskih dioničkih fondova u prošlom su tjednu povukli imovinu vrijednu 1,06 milijardi dolara. Najveći je to tjedni bijeg iz dionica još od svibnja 2009. godine, stoji u priopćenju EPRF Globala koje prenosti Bloomberg.
Peti je to uzastopni tjedan smanjenja imovine europskih dioničkih fondova."



Bježanija. :twisted:
Pa što oni ne znaju da je kriza završila? :suspect:

KUD Pobjegoše???? Jel u našem pravcu????
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepon oľu 22, 2010 11:52 pm

Bijedne špekulantske igre': Grčka optužila Njemačku da profitira u krizi



"Zabrinut
sam jer ako se odluka ne donese brzo ... euro će izgubiti smisao, a ako
euro propadne to će nas vratiti mnoga desetljeća unazad u smislu
europskih integracija", rekao je Pangalos, prenosi Reuters



STRANA TRŽIŠTA 844218b9427a551442c93ea62ba25881_mediumNjemačka
ne želi pomoći Grčkoj jer njezine banke i izvoznici profitiraju od
dužničke krize koja je potresla euro, rekao je u ponedjeljak zamjenik
grčkog premijera Theodoros Pangalos, prenose novinske agencije.

"Špekuliranjem s grčkim obveznicama, nauštrb prijatelja i partnera,
omogućavanjem kreditnim institucijama da sudjeluju u toj bijednoj igri,
neki ljudi u Njemačkoj zarađuju novac
", rekao je Pangalos na tiskovnoj
konferenciji u Ateni, prenosi agencija dpa.
Pangalos je to izjavio pošto su predsjednik Europske komisije Jose
Manuel Barroso i drugi europski čelnici izvršili pritisak na njemačku
kancelarku Angelu Merkel da odustane od svog protivljenja mjerama
pomoći dugom opterećenoj Grčkoj.
Zamjenik grčkog premijera Pangalos, koji je prošli mjesec optužio
Njemačku da nije dovoljno obeštetila Grčku za okupaciju u Drugom
svjetskom ratu,
također je kazao da bi se mehanizmi za pomoć Grčkoj
trebali donijeti vrlo brzo kako bi se spasila cijela Europa.
"Zabrinut sam jer ako se odluka ne donese brzo ... euro će izgubiti
smisao, a ako euro propadne to će nas vratiti mnoga desetljeća unazad u
smislu europskih integracija", rekao je Pangalos, prenosi Reuters.



Kako ova grčka smeća vrše pritisak, hehe.Pazi ovo: prvo ih Njemačka nije dovoljno obeštetila u Drugom svjetskom ratu, onda Njemačka ne želi pomoći jer ustvari profitira od krize u Grčkoj, pa onda će euro propasti ako im Njemačka ne pomogne.Na mojoj listi najomraženijih nacija Grci dijele prvo mjesto sa Englezima i ulaze u pripetavanje. STRANA TRŽIŠTA Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 2:17 pm

AGONIJA
Prevareni jamci u BiH najavljuju kolektivno samoubojstvo
 
SARAJEVO - Prema grubim procjenama, u Bosni i Hercegovini ovog trenutka ima oko 350.000 građana koji su prevareni pa moraju vraćati tuđe kredite.

RTRS prenosi da je petnaestak članova nedavno formiranog Udruženja prevarenih jamaca iz Prijedora najavilo kolektivno samoubojstvo ukoliko se pod hitno nešto ne napravi u njihovu korist.

"Nemam što jesti jer sam morao platiti 35.000 KM tuđih kredita. Te su kredite podigli ljudi kojima sam vjerovao, a oni su me teško izigrali. Ostalo mi je da vratim još 60.000 KM, a nemam više ni marke", rekao je Nenad Mirković, predsjednik prijedorskog Udruženja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 2:34 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
AGONIJA
Prevareni jamci u BiH najavljuju kolektivno samoubojstvo

SARAJEVO - Prema grubim procjenama, u Bosni i Hercegovini ovog trenutka ima oko 350.000 građana koji su prevareni pa moraju vraćati tuđe kredite.

RTRS prenosi da je petnaestak članova nedavno formiranog Udruženja prevarenih jamaca iz Prijedora najavilo kolektivno samoubojstvo ukoliko se pod hitno nešto ne napravi u njihovu korist.

"Nemam što jesti jer sam morao platiti 35.000 KM tuđih kredita. Te su kredite podigli ljudi kojima sam vjerovao, a oni su me teško izigrali. Ostalo mi je da vratim još 60.000 KM, a nemam više ni marke", rekao je Nenad Mirković, predsjednik prijedorskog Udruženja.

Prijedor je u RS jel'? Nek se pobiju onda STRANA TRŽIŠTA Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:04 pm

Erwin je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
AGONIJA
Prevareni jamci u BiH najavljuju kolektivno samoubojstvo

SARAJEVO - Prema grubim procjenama, u Bosni i Hercegovini ovog trenutka ima oko 350.000 građana koji su prevareni pa moraju vraćati tuđe kredite.

RTRS prenosi da je petnaestak članova nedavno formiranog Udruženja prevarenih jamaca iz Prijedora najavilo kolektivno samoubojstvo ukoliko se pod hitno nešto ne napravi u njihovu korist.

"Nemam što jesti jer sam morao platiti 35.000 KM tuđih kredita. Te su kredite podigli ljudi kojima sam vjerovao, a oni su me teško izigrali. Ostalo mi je da vratim još 60.000 KM, a nemam više ni marke", rekao je Nenad Mirković, predsjednik prijedorskog Udruženja.

Prijedor je u RS jel'? Nek se pobiju onda STRANA TRŽIŠTA Lol



Al obećano im je da ih nitko ne smije da bije 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:32 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Erwin je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
AGONIJA
Prevareni jamci u BiH najavljuju kolektivno samoubojstvo

SARAJEVO - Prema grubim procjenama, u Bosni i Hercegovini ovog trenutka ima oko 350.000 građana koji su prevareni pa moraju vraćati tuđe kredite.

RTRS prenosi da je petnaestak članova nedavno formiranog Udruženja prevarenih jamaca iz Prijedora najavilo kolektivno samoubojstvo ukoliko se pod hitno nešto ne napravi u njihovu korist.

"Nemam što jesti jer sam morao platiti 35.000 KM tuđih kredita. Te su kredite podigli ljudi kojima sam vjerovao, a oni su me teško izigrali. Ostalo mi je da vratim još 60.000 KM, a nemam više ni marke", rekao je Nenad Mirković, predsjednik prijedorskog Udruženja.

Prijedor je u RS jel'? Nek se pobiju onda STRANA TRŽIŠTA Lol



Al obećano im je da ih nitko ne smije da bije

Pa sami smiju da se biju. To im ne može nitko zabraniti
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimesri oľu 24, 2010 6:19 pm

New-home sales fall to record low


Sales of new homes fell to a record low in February, according to a government report released Wednesday, as the glut of foreclosed homes and a weak economy weather dampened the housing market.
New-home sales fell 2.2% to a seasonally adjusted rate of 308,000 last month, compared to a upwardly revised annual rate of 315,000 in January, the Census Bureau said.
It was the lowest rate since the government began keeping records in 1963 and marked the fourth straight month of declines.



Ide to up, up.
Kriza je gotova STRANA TRŽIŠTA 915215
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:51 pm

Amerikanci iz +1,2% u minus.
Mislim da vam je jasno kako će nam to pomoći. STRANA TRŽIŠTA 915215
A taman gledam Amere i računam da sutra iskipam optimistima i gledam BLOODBATH LIVE FROM ZSE u ponedjeljak. STRANA TRŽIŠTA 252891

Ali eto, FUCK !!! STRANA TRŽIŠTA 99244
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:56 pm

U.S. private
employers shed 23,000 jobs in March, missing expectations for an
increase in jobs.

The median of estimates from 35 economists surveyed by
Reuters for the ADP Employer Services report was for a rise of
40,000 private-sector jobs.


Nije dobro,nije,nije STRANA TRŽIŠTA 915215 STRANA TRŽIŠTA 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:30 pm

Upravo sam analizirao podatke sa Bloomberga i situacija je odlična. Long dionice, target za S&P je 1400.
Brodari će snažno potegnuti jer FFA ukazuju na rasplet ove priče sa željeznom rudom, tako da je ULPL vrlo podcijenjena dionica , a i DLKV. Mislim da sam čak čuo i V12 kako turira, ali moram još jedanput provjeriti jer se biber toliko dere od batina da se ne čujem dok mislim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepon tra 05, 2010 6:44 pm

odlican post kolega Geronimo.
evo stotka!
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:25 pm

Ten-year Treasury yields touch 4%, 18-month high

10 year
3.99%




STRANA TRŽIŠTA 93736 titanic


CUT AND RUN !!! STRANA TRŽIŠTA 93736
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto tra 06, 2010 5:26 pm

Greek 10 Year Hits New EMU Record, Bund Spread Now 55 bps Wider On The Day At 400 Bps



Greek 10 Years now at worst level since 1998. Well, that bailout thingy lasted all of 10 days.




Nema ovima pomoći.
Ima da roknu a onda svi s njima. STRANA TRŽIŠTA 644460
Da li sam napomenuo da je zlato u eurima odmah otišlo na skoro 850 EUR? STRANA TRŽIŠTA 93736 STRANA TRŽIŠTA 644460
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:52 pm

Izgleda da nas čeka jedan epski REŽI I BJEŽI !!!
Jer Grčka će očigledno defoltirati a evo malo friških vijesti sa tržišta rada u Americi.


Jobless claims soar


The number of Americans filing for unemployment insurance for the first time jumped last week, according to government data released Thursday.

There were 460,000 initial jobless claims filed in the week ended April 3, up 18,000 from an upwardly revised 442,000 the previous week, according to the Labor Department's weekly report.



Economists surveyed by Briefing.com expected new claims to fall to 435,000 in the week.




Kao što možemo vidjeti kriza je gotova i vrlo je bitno za sve nas da je Apple prodao 4 milijarde Ipadova i Ipedala.
Jer kad Apple proda 7 milijardi bilo čega i ima 200% veći profit onda je to vrlo bitno za cijeli svijet i to znači da je kriza gotova. STRANA TRŽIŠTA 89846

Mogu vam samo obećati KRV,ZNOJ I SUZE !!!!! STRANA TRŽIŠTA 93736
I to ne nužno tim redoslijedom STRANA TRŽIŠTA 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimesub tra 10, 2010 12:53 am

Američki indeksi u porastu, V12 turira, BDI bi trebao okrenuti prema gore, to sugeriraju leveli FFA koje sam upravo provjerio na svojoj radnoj stanici od Bloomberga ( nije to besplatno, to ja plaćam).
Ja sam dugoročno optimist
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimesub tra 10, 2010 9:49 am

odlican post kolega GERONIMO.
Evo stotka STRANA TRŽIŠTA 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimesub tra 10, 2010 11:08 am

biber je napisao/la:
odlican post kolega GERONIMO.
Evo stotka STRANA TRŽIŠTA 65255


ej dupelizac, daj se malo i meni uvlači STRANA TRŽIŠTA 210589


dati ću ti lizalicu..........i to trajnu STRANA TRŽIŠTA 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimened tra 11, 2010 3:41 pm

Kolega Saky nemate vi znanje. Ja se neću spuštat na vaš nivo konverzacije.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepet tra 16, 2010 6:36 pm

Gospodo počela je operacija REŽI I BJEŽI !!!! STRANA TRŽIŠTA 93736

SEC charges Goldman Sachs with fraud
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimepet tra 16, 2010 6:52 pm

Fedya je napisao/la:
Gospodo počela je operacija REŽI I BJEŽI !!!! STRANA TRŽIŠTA 93736

SEC charges Goldman Sachs with fraud


Smrdio je meni taj GOLD-MAN cijelo vrijeme.................. STRANA TRŽIŠTA 644460 STRANA TRŽIŠTA 644460 STRANA TRŽIŠTA 644460

nadam se da je Geronimo na sigurnom ovaj put STRANA TRŽIŠTA 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimened tra 18, 2010 9:13 pm

Fedya je napisao/la:
Gospodo počela je operacija REŽI I BJEŽI !!!! STRANA TRŽIŠTA 93736

SEC charges Goldman Sachs with fraud




Ne može se bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla b
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla Amerika bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla?!?!


Ako bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla tržište bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla cigarete bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto tra 27, 2010 7:48 pm

DAX -2,73%
CAC -3,82%
FTSE -2,61%


STRANA TRŽIŠTA 500311


NIJE TOLIKO STRAŠNO.....



















KOLIKO JE UŽASNO !!!!!! STRANA TRŽIŠTA 93736 STRANA TRŽIŠTA 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto tra 27, 2010 8:51 pm

Dećko gledam te i ja. Kakve veze Europa ima sa Lukom Ploće ili Konćar industrijom?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitimeuto tra 27, 2010 9:29 pm

plavi je napisao/la:
Dećko gledam te i ja. Kakve veze Europa ima sa Lukom Ploće ili Konćar industrijom?

Baš nikakve. Niti Evropa niti Končar troše usluge Luke Ploče niti imaju namjeru STRANA TRŽIŠTA 210589
[Vrh] Go down
Sponsored content





STRANA TRŽIŠTA Empty
PostajNaslov: Re: STRANA TRŽIŠTA   STRANA TRŽIŠTA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
STRANA TRŽIŠTA
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Blog o neperspektivnosti tržišta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: