DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BLJE-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 10:21 pm

Kaj piješ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 11:39 am

31. ožujak 2010.
Čakovečki mlinovi s padom godišnje dobiti od 62 posto


Č
akovečki mlinovi u prošloj su godini ostvarili neto dobit u iznosu od 12,82 milijuna kuna što predstavlja pad od 62 posto u odnosu na 2008. godinu, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.


Ukupni su prihodi iznosili 144,64 milijuna kuna i manji su za 26,94 posto u odnosu na prethodnu godinu. Ukupni su rashodi smanjeni 16,51 posto na 129,89 milijuna kuna. U izvješću Uprave ističu se dva glavna razloga koja su utjecala na pad dobiti u prošloj godini. To su zabrana rada trgovina nedjeljom u prvih pet mjeseci 2009. te organiziranje prosvjeda protiv Čakovečkih mlinova na završetku žetve pšenice.


Beljara se još dobro i drži
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:19 pm

Nemojte se ljutiti ali to ja šortam 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:21 pm

Jaki BID na BELJARI, hehehehe
što će sad oni luzeri Modri i De LUhe reći?

reći će klinac
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:26 pm

Kolega Karoje molim vas da se ne gurate na kupnji Beljare nego lupajte kao i ja po asku
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:45 pm

Vidra je napisao/la:
Jaki BID na BELJARI, hehehehe
što će sad oni luzeri Modri i De LUhe reći?

reći će klinac


Bravo Mudra Vidro, kako si samo znala prepoznati perspektivnu dionicu.


A ne one seljačine koji je ne bi prepoznale ni da im ga nabiješ u čelo BLJE-R-A - Page 2 210589


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/eYSPs9XOIZDSzFLzmpUCXg==.pdf




Najdojmljiviji mi je onaj dio sa 33.625 komada isporučenih tovljenika, sve potomci našeg Deluks Šampionskog Nerasta BLJE-R-A - Page 2 393979 BLJE-R-A - Page 2 393979 BLJE-R-A - Page 2 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:55 pm

Ukupni prihodi 1.307 milijuna kuna
Ukupni rashodi 1.243 milijuna kuna

DOBIT 63,9 milijuna kuna BLJE-R-A - Page 2 Icon_cheers BLJE-R-A - Page 2 Icon_cheers


E moj Deluksiću, rođeni luzeru, jednog dana ćeš naučiti BLJE-R-A - Page 2 210589
Poseban pozdrav malome Plavome BLJE-R-A - Page 2 49381 BLJE-R-A - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:26 pm

REZULTATI
Belje: Dobit prošle godine 63,97 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB - Belje je u prošloj je godini ostvarilo neto dobit u iznosu od 63,97 milijuna kuna, dok je u 2008. zabilježila gubitak od 45 milijuna kuna.

Ukupni su prihodi u prošloj godini iznosili 1,30 milijardi kuna što predstavlja pad od 15 posto u odnosu na prethodnu godinu. Prihodi od prodaje su pali 17,27 posto na 1,063 milijardi kuna. Ukupni su rashodi dosegnuli 1,24 milijardi kuna i manji su u odnosu na 2008. godinu za 21,51 posto. Belje (ZSE:BLJE-R-A) je samo u četvrtom kvartalu 2009. ostvarilo dobit od 62,6 milijuna kuna.

Cilj Uprave je ostvariti uštede kroz daljnje poboljšanje organizacije proizvodnje.


bvps = 132,37 pps = 88,00eps = 7,78P/E = 11,31P/B = 0,66
P/B x P/E = svega 7,46
Izvanredno + akvizicija dvije nove firme Moslavina i tvornica stočne hrane
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:35 pm

Di je sad ona gomila stočne hrane nestala??
Ništa se ne javlja.

Šmrklićuuuuuuuuuuu, javi se da znamo da te nisu samljeli
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:52 pm

Nadam se da ste se iskrcali u sindikalnu košaricu BLJE-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:54 pm

Evo me decki , nisam ja nista nestao

Izvjesce nije odlicno, daleko je iznad mojih ocekivanja ali nije odlicno..

Dobit nije nastala organskim rastom tvrtke, dakle prihodi su pali, vec rezanjem rashoda...

U svakom slucaju, ugodno iznenadjenje
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:00 pm

biber je napisao/la:
Evo me decki , nisam ja nista nestao

Izvjesce nije odlicno, daleko je iznad mojih ocekivanja ali nije odlicno..

Dobit nije nastala organskim rastom tvrtke, dakle prihodi su pali, vec rezanjem rashoda...

U svakom slucaju, ugodno iznenadjenje



Baš kao što će Ledovo izvješće biti neugodno iznenađenje BLJE-R-A - Page 2 Icon_twisted
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:42 pm

Izvinjavam se po stoti put se izvinjavam......



pa rekao sam vam da se izvinjavam



evo izvinjavam se, nisam kriv, sta sad



poglavica mi je tako dojavio da nece imati dobit
BLJE-R-A - Page 2 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 9:13 pm

Rekao sam da je ovo odlična firma koja se razvija i koja ima potencijal.
Nije kao Podravka ili Luka Rijeka ali tu je negdje

A ovaj Delux ili kako se već predstavlja je običan tip sa ulice koji piše kako mu odgovara (kupnja-prodaja ).



Belje ima veliki potencijal,Top 3 ( od svih dionica )za naredne 1-2 god.

BLJE-R-A - Page 2 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 11:12 pm

NAGLASAK NA KULENU I MRKVI

19. veljače 2010 15:29

Business.hr/ Hina

Baranjska poljoprivredno-prerađivačka tvrtka Belje, koja posluje u sustavu koncerna Agrokor Ivice Todorića, očekuje da će joj ukupan prihod za prošlu godinu iznositi 1,35 milijardi kuna, a u srednjoročnom investicijskom razdoblju planira izgradnju nove klaonice i vinarije, izvijestila je Uprava poduzeća na današnjem sastanku s osječko-baranjskim županom Vladimirom Šišljagićem.


Predsjednik Uprave Belja Goran Pajnić kazao je kako bi se do kolovoza trebala prikupiti sva potrebita dokumentacija za gradnju klaonice, a ovisno o kretanjima na tržištu kapitala, odlučit će se hoće li gradnja početi ove godine ili će se prolongirati početak radova.
Dodao je kako će izgradnja nove vinarije, koja je u fazi projektiranja, biti nužna zbog sve veće proizvodnje grožđa i podizanja kvalitete beljskih vina.
Izvijestio je kako je od ulaska u sustav Agrokora u razne vrste proizvodnje u Belju uloženo 1,6 milijardi kuna, od čega gotovo polovica toga iznosa u razvoj svinjogojstva, pa je Belje danas gotovo potpuno postalo neovisno od te vrste uvoza.
Rezultat takvih ulaganja je i povećanje prihoda, koji su od 450 milijuna kuna 2004. godine došli do rekordnog iznosa od 1,6 milijardi kuna u 2008. godini, rekao je Pajnić.
U Upravi napominju kako im je cilj povećati proizvodnju kulena, kao autentičnog hrvatskog proizvoda, na 250 tona godišnje, kao i povećati površine zasijane mrkvom sa 70 na 250 hektara budući da se, kako je rekao, oko 90 posto domaćih potreba za tim povrćem ostvaruje uvozom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 10:31 am

biber je napisao/la:
Evo me decki , nisam ja nista nestao

Izvjesce nije odlicno, daleko je iznad mojih ocekivanja ali nije odlicno..

Dobit nije nastala organskim rastom tvrtke, dakle prihodi su pali, vec rezanjem rashoda...

U svakom slucaju, ugodno iznenadjenje

Hehehe, to je ugodno iznenađenje za nas a neugodno iznenađenje za tebe, maleni luzerčiću.............vidiš da nemaš pojma o burzi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 10:48 am

Pazi ovo...........bv 132 kune

P/E 11
P/B 0,7

P/E x P/B = 7,7
pri cijeni od 88 kuna daje prostor za rast cijene do 264 kune BLJE-R-A - Page 2 Bom ( konzervativno prema Benjaminu Grahamu )

Ili drugi target BV 132 kn x 1,5 = 198 kuna BLJE-R-A - Page 2 Icon_cheers

E moj Deluks luzeru BLJE-R-A - Page 2 210589 BLJE-R-A - Page 2 210589 BLJE-R-A - Page 2 210589

Manje sintola više vježbe sivih stanica dok ti nisu odumrle BLJE-R-A - Page 2 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:53 pm

Bravo ZVZD


Odlicno izvjesce


Bravo genijalni todorić
http://zse.hr/UserDocsIma...in2009-4Q-NotREV-N-HR.xls
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:54 pm

a pad prihoda, a rast dobiti uslijed jakog rezanja troškova i otpuštanja? gdje je razlika u odnosu na belje?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:56 pm

Ne znam kolega Vidra, jednostavno ne znam. S puno sam muke naucio taj jedan druk od Geronima (zapisivao sam sve da nesto krivo ne stavim) i sada to ponavljam ko papiga. Bilo dobro bilo lose.

A,a, sta kazete za Zvijezdu??? dal da kupujem?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 02, 2010 12:32 am

Svaka peezda misli da je Zvijezda BLJE-R-A - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:30 pm

HVidra je napisao/la:
a pad prihoda, a rast dobiti uslijed jakog rezanja troškova i otpuštanja? gdje je razlika u odnosu na belje?




buraz ti si unutra do kraja i čekaš samo priliku da se otreseš naivčinama BLJE-R-A - Page 2 40
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 3:02 pm

214 90,00
15 87,16
147 87,15
69 87,13
20 87,01
409 87,00
200 85,99
250 85,38
250 85,36
32 85,34
Cijena Prodaja
90,70 12
91,35 20
91,90 80
92,40 84
92,99 200
93,00 150
93,60 100
94,00 188
94,94 300
95,00 110

na 95 smo najkasnije preksutra.................a onda napadamo 100, pa 110, pa 120, pa 130 i tako dalje redom...........
nažalost maleni Deluksić i ostala sitnozuba ulagačka ekipa, tipa Plavi i slično, nije prepoznala ovaj ulagački biser, već i dalje čame u neprespektivnom Dalekovodu i Luci Plače
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 10:00 pm

Kolega Vidra, nevjerovatna je vaša dalekovidnost prilikom odabira ove dionice.
Pa što reći, nego da je ovo jedna od najpodcijenjenijih dionica na ZSE.
Nadam se da ćemo na stručnom kolegiju raspravljati i o uvrštenju ove dionice u Top 5 poziciju našeg KO Perspektiv Fonda.
Uočio sam jednu stavku unutar financijskog izvješća koja govori o nevjerovatnoj podcijenjenosti ove dionice s obzirom ne samo na peer grupu nego na kompletno tržište.
Samo ću vam dati hint-OCF divergence.
Detaljna analiza će biti dostupna svim našim pretplatnicima.
Pozdrav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:03 am

Fedya je napisao/la:
Kolega Vidra, nevjerovatna je vaša dalekovidnost prilikom odabira ove dionice.
Pa što reći, nego da je ovo jedna od najpodcijenjenijih dionica na ZSE.
Nadam se da ćemo na stručnom kolegiju raspravljati i o uvrštenju ove dionice u Top 5 poziciju našeg KO Perspektiv Fonda.
Uočio sam jednu stavku unutar financijskog izvješća koja govori o nevjerovatnoj podcijenjenosti ove dionice s obzirom ne samo na peer grupu nego na kompletno tržište.
Samo ću vam dati hint-OCF divergence.
Detaljna analiza će biti dostupna svim našim pretplatnicima.
Pozdrav


Zahvaljujem na komplimentima uvaženi kolega, kao što vidite još jednom je Merlin Veličanstveni Vidra tj JA, prorekao obilatu zaradu za sve pretplatnike KuciloOro Investor Bulletina.
Kad tome dodamo Vaše fantastične alate i oscilatore za pronalaženje super-perspektivnih dionica kao što su PODR, BLJE, HDEL i slično..............uspjeh je neizbježan BLJE-R-A - Page 2 93736

Hint OCF se pokazao odličnim i racdi čak i na nelikvidnim tržištima kao što je naše BLJE-R-A - Page 2 210589

Naravno sad se kolege sindikalisti ne javljaju. Nema nam niti Vilima niti Biberića, a ni De Luhe više ne piše od sramote da ih ogorčena masa ne linčuje....... BLJE-R-A - Page 2 252891 promašili su sve što se moglo promašiti.
Hidroelektra ima posla više nego tri Dalekovoda, za Podravkom se svi otimaju, Belje radi sa astronomskom dobiti, četiri puta većom od neperspektivnog Tiska koji by the way ima duplo veće prihode od Belja.

Pa taj Tisak je hrpa običnih nadstrešnica, tamo ljudi kupuju samo kad pada kiša a oni nemaju kišobran..............nažalost bilo je premalo kišnih dana prošle godine...... BLJE-R-A - Page 2 644460
[Vrh] Go down
Sponsored content





BLJE-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BLJE-R-A
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: