DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BLJE-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 2:50 pm

rast od više od 4%
s velikom vjerojatnošću daljnjeg rasta
vidljivo je da su Ingru u TOP10 kupovali preko 50.000 kao da je besplatna
vidljivo je da se TOP 10 napušta Belje na doslovno povijesnom minimumu i to onda kada dolazi jedno od najboljih izvještaja u povijesti kompanije
to samo pokazuje da TOP10 ne predstavlja baš nikakvu podršku u tome vrijedi li nešto ili ne
dapače, pokazuje neznanje, neinformiranost te manipulaciju kao takvu
s obzirom da je prospectus imao dobar prinos, računalo se da nešto i znaju
ali vidi vraga ovdje bijaše drugačije
misliti svojom glavom
sve za NOVAC, sveti NOVAC
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:45 pm

Još malo i čini mi se da Prostatus ispada iz Top 10. affraid

A kad ispadne onda znači da više nema ništa a to znači onda sport i glazba Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 7:28 pm

Fedya je napisao/la:
Još malo i čini mi se da Prostatus ispada iz Top 10. affraid

A kad ispadne onda znači da više nema ništa a to znači onda sport i glazba Basketball


Al ' je tu još Štico nutra BLJE-R-A - Page 3 644460

Damir Štimac-Štico = legenda investiranja u rvata BLJE-R-A - Page 3 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:23 am

nekad je Zvijezda bila skuplja od Leda, ali većinu vremana su bili isti, što znači da zvijezda ima 50% prostora da naraste.
Belje je zbog izvješća skočilo 20%, a ZVZD koja je imala bolje izvješće, ni makac.
sramota
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:47 pm

Dečki,


Petar Čobanković: Radnicima Belja dionice po cijeni od 33 kune


Autor/izvor: SEEbiz / VL
OSIJEK
- Za 2200 radnika Belja spremno je 1,2 milijuna dionica koje će se
prodati po povlaštenim uvjetima. Takav prijedlog jučer je u Kneževim
Vinogradima prezentirao ministar poljoprivrede Petar Čobanković
dodajući kako je hrvatska Vlada nešto slično napravili i sa županjskom
Sladoranom.


BLJE-R-A - Page 3 644460 BLJE-R-A - Page 3 644460 BLJE-R-A - Page 3 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:07 pm

Li-bo me rac-ku, ja sam to prodo još dok sam bio na Sferistation BLJE-R-A - Page 3 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:08 pm

Lemming1 je napisao/la:
Li-bo me rac-ku, ja sam to prodo još dok sam bio na Sferistation BLJE-R-A - Page 3 38231

Ja se ni ne sjećam kad sam to prodao
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:09 pm

kak se ne sjećaš jebmte blentava pa ti si prodao poslije mene, senilničino BLJE-R-A - Page 3 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:10 pm

Još samo felga fali i možemo svi zajedno u paštetu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:11 pm

Tuna je napisao/la:
Još samo felga fali i možemo svi zajedno u paštetu

Pa od tune paštetu sam jeo i dobra je za urednu stolicu. Ali ne znam da se od felgi i lemminga rade paštete
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:11 pm

Tuna je napisao/la:
Još samo felga fali i možemo svi zajedno u paštetu


oprosti što pitam, ali ti si sigurno na slici ovaj lupnuti? BLJE-R-A - Page 3 Icon_scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:14 pm

lemming5 je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Još samo felga fali i možemo svi zajedno u paštetu

Pa od tune paštetu sam jeo i dobra je za urednu stolicu. Ali ne znam da se od felgi i lemminga rade paštete



Znam da ne znaš.
Ali kad te očerupaju sa onom kokoškom onda ćeš saznat
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:17 pm

Tuna je napisao/la:
lemming5 je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Još samo felga fali i možemo svi zajedno u paštetu

Pa od tune paštetu sam jeo i dobra je za urednu stolicu. Ali ne znam da se od felgi i lemminga rade paštete



Znam da ne znaš.
Ali kad te očerupaju sa onom kokoškom onda ćeš saznat

Pa i ti si spreman za čerupanje koliko vidim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:22 pm

Lemmingica7od9 je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
lemming5 je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Još samo felga fali i možemo svi zajedno u paštetu

Pa od tune paštetu sam jeo i dobra je za urednu stolicu. Ali ne znam da se od felgi i lemminga rade paštete



Znam da ne znaš.
Ali kad te očerupaju sa onom kokoškom onda ćeš saznat

Pa i ti si spreman za čerupanje koliko vidim



'Tko je to napisao? Tko je ta pederčina? Reci meni tko je to! Reci neka taj gospodin dođe k meni...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:09 am

Lijepo vas je onaj Vidra navuko ko budale na brašno BLJE-R-A - Page 3 61590


On je pobjegao još dok ste vi proučavali super-izvješće, a vi ??? BLJE-R-A - Page 3 210589

A što ćete vi??

A Vi???? Jel osjećate kako vam rastu rogovi BLJE-R-A - Page 3 Icon_rendeer
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:16 am

lemming5 je napisao/la:
Lijepo vas je onaj Vidra navuko ko budale na brašno BLJE-R-A - Page 3 61590


On je pobjegao još dok ste vi proučavali super-izvješće, a vi ??? BLJE-R-A - Page 3 210589

A što ćete vi??

A Vi???? Jel osjećate kako vam rastu rogovi BLJE-R-A - Page 3 Icon_rendeer

B(lj)eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........b(lj)eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:26 am

Loše-gore-beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelje BLJE-R-A - Page 3 Icon_porc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:58 am

hahahhaha... popusili ste gadno. Di vam je sada onaj neznalica Vidra??? On i ConanOBRian su kupovali na lopate.

a sada??? sta cete sada???? BLJE-R-A - Page 3 61590
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 1:52 pm

Mislim da je mnogima sad jasno zašto je onaj Protetikus izlazio cijelo vrijeme BLJE-R-A - Page 3 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:38 pm

evo malo mene


Ove radničke dionice tehnički bitno mjenjaju stvari na belju iako fundamentalno NE

Koliko sam shvatio, vecina vas ovdje drzi belje zbog "fundamentalne podcijenjenosti i perspektive u poslovanju"

Stoga vas ove dionice nikako nebi trebale zabrinjavati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:46 pm

Koliki će biti popust radnicima na cijenu od 30 kuna?Zna li netko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:00 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Koliki će biti popust radnicima na cijenu od 30 kuna?Zna li netko


Ovisi o godinama radnog staža.
Oni sa 5 godina imaju 5%
Oni sa 10 godina 10%
Oni sa 20 godina imaju 20%
Oni sa 30 godina imaju 30%

90% radnika imaju 30 godina radnog staža pa ti računaj BLJE-R-A - Page 3 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:57 pm

De Luhe je napisao/la:
evo malo mene


Ove radničke dionice tehnički bitno mjenjaju stvari na belju iako fundamentalno NE

Koliko sam shvatio, vecina vas ovdje drzi belje zbog "fundamentalne podcijenjenosti i perspektive u poslovanju"

Stoga vas ove dionice nikako nebi trebale zabrinjavati.

Seljo, što je, nije ti uspjela navlakuša!!? BLJE-R-A - Page 3 668678
Drugi put se bolje pripremi, nije ti ovo poslovni da te čitaju naivci, ovdje je sve veteran do veterana i mi ne pušimo te seljačke fore............. BLJE-R-A - Page 3 210589 BLJE-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 9:44 pm

Ovo ti je todorić sve pokro, neće tu ostat ni koska kad on završi s njima. a nekad je to kombinat bio. da znaš kakav. najjači u Jugoslaviji. ej najjači. i šta sad. sve banda pokrala. otela. nemoš ti sa bandom. nije njima nikad dosta.joj znali smo mi sa takvima ko Todorić. sredili bi mi njega na prvom sastanku komiteta.
banda je banda. pjevo bi on meni na golom otoku sa ostalom bandom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 11:35 pm

RankoBrlek je napisao/la:
Ovo ti je todorić sve pokro, neće tu ostat ni koska kad on završi s njima. a nekad je to kombinat bio. da znaš kakav. najjači u Jugoslaviji. ej najjači. i šta sad. sve banda pokrala. otela. nemoš ti sa bandom. nije njima nikad dosta.joj znali smo mi sa takvima ko Todorić. sredili bi mi njega na prvom sastanku komiteta.
banda je banda. pjevo bi on meni na golom otoku sa ostalom bandom.


Ne zna taj pjevati hebo ga Biber u dupe BLJE-R-A - Page 3 252891
[Vrh] Go down
Sponsored content





BLJE-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BLJE-R-A   BLJE-R-A - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BLJE-R-A
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: