DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 ULPL-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:52 pm

biber je napisao/la:
GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:
Ne seri ti kaj imas svercovane kredite i aute. ULPL je nas najbolji brodar pogledajte samo bilancu i novcani tijek (ja se ne kuzim u to Geronimo mi je saptao, ja sam platio da zavrsim ekonomski fakultet)




Bravo, bravo. Tako sam te učio. Sutra kako smo se dogovorili. Stavljaš 500 komada na bid, kao hoćeš kupiti, a ja ću paziti da se ne iskrcam i po tebi.
Ono kako smo vježbali. Nemoj opet zahebati i ne pratiti trgovanje pa da ju budem kriv što sam ti iskrcao još 100 komada.


Oću Ku.ac( tako mi u bosni kažemo ne ću), to jest - NEĆU !! daj sad ti stavi svojih petsto komada na bid pa tuci dokle hoćeš, a broker će te već upozoriti ako počneš prodavati samome sebi ULPL-R-A - Page 2 210589 ULPL-R-A - Page 2 61590 ULPL-R-A - Page 2 49381




O bosančino neodgojena, p...a li ti materina, da ti p...a materina. Kome si rekao neću? Kome?
O krvavu ti majku j..m, noge ću ti polomiti kad dođeš doma. Ma bolje nemoj ni dolaziti, mamicu ti j..m.
Za tebe nema večere i spavaš kod Srđana. Znam da će ti teško pasti ići gladan u krevet ali isto znam da će ti biti drago da te Srđan ugrije, mamicu ti toplu j..m da ti j..m.


Zadnja promjena: GERONIMO; pon tra 05, 2010 5:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:54 pm

GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:
GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:
Ne seri ti kaj imas svercovane kredite i aute. ULPL je nas najbolji brodar pogledajte samo bilancu i novcani tijek (ja se ne kuzim u to Geronimo mi je saptao, ja sam platio da zavrsim ekonomski fakultet)




Bravo, bravo. Tako sam te učio. Sutra kako smo se dogovorili. Stavljaš 500 komada na bid, kao hoćeš kupiti, a ja ću paziti da se ne iskrcam i po tebi.
Ono kako smo vježbali. Nemoj opet zahebati i ne pratiti trgovanje pa da ju budem kriv što sam ti iskrcao još 100 komada.


Oću Ku.ac( tako mi u bosni kažemo ne ću), to jest - NEĆU !! daj sad ti stavi svojih petsto komada na bid pa tuci dokle hoćeš, a broker će te već upozoriti ako počneš prodavati samome sebi ULPL-R-A - Page 2 210589 ULPL-R-A - Page 2 61590 ULPL-R-A - Page 2 49381




O bosančino neodgojena, p...a li ti materina, da ti p...a materina. Kome si rekao neću? Kome?
O krvavu ti majku j..m, noge ću ti polomiti kad dođeš doma. Ma bolje nemoj ni dolaziti, mamicu ti j..m.
Za tebe nema večere i spavaš kod Srđana. Znam da će ti teško pasti ići gladan u krevet ali će ti barem biti drago što ćete Srđan ugrijati, mamicu vam pedersku j..m da vam j..m.


Ajde Učitelju što se ljutiš, pa sam si nam rekao da se smijemo šaliti poslije Uskrsa ULPL-R-A - Page 2 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 8:48 am

Kad će dokapitalizacija?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:28 am

Aj ne seri kao ne znas. Skoro ce dokap to svi znaju.

Poglavico evo stavio 200 komada na bid:
123.600,00 200 618,00

Jelda da sam dobar poglavico, jelda da znam napraviti sve sta mi kazes?














_________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:35 am

Pogledajte vi ovo smeće od dionice i firme


Uprava u prvih tjedan dana 4. mjeseca istovarila od 30.03. do danas:

PAVLETIĆ DRAGUTIN -200kom
BUDISAVLJEVIĆ IGOR -315kom
ZEVNIK JANEZ -100kom
ULJANIK PLOVIDBA D.D. (1/1) -85kom


A dokupili su:

BIBER-615kom
GERONIMO-80kom


Nevjerovatno kakva je ovo neperspektivna dionica kad kompletna Uprava rasprodaje i spašava živu glavu, a zamislite budale stoje na bidu i kupuju.
Nevjerovatno ULPL-R-A - Page 2 644460 ULPL-R-A - Page 2 85532
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:59 am

Ali uvaženi kolega Fedya to se vama samo tako čini................jer kad glavni sindikalist naredi kupnju onda tu nema puno priče i razgovora

Jednostavno se tuče iz svih oružja, hehe ULPL-R-A - Page 2 210589

Uostalom sve ispod 730 je odlična kupnja ULPL-R-A - Page 2 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 1:12 pm

Fedya je napisao/la:
Pogledajte vi ovo smeće od dionice i firme


Uprava u prvih tjedan dana 4. mjeseca istovarila od 30.03. do danas:

PAVLETIĆ DRAGUTIN -200kom
BUDISAVLJEVIĆ IGOR -315kom
ZEVNIK JANEZ -100kom
ULJANIK PLOVIDBA D.D. (1/1) -85kom


A dokupili su:

BIBER-615kom
GERONIMO-80kom


Nevjerovatno kakva je ovo neperspektivna dionica kad kompletna Uprava rasprodaje i spašava živu glavu, a zamislite budale stoje na bidu i kupuju.
Nevjerovatno ULPL-R-A - Page 2 644460 ULPL-R-A - Page 2 85532




Evo me......
Čitam ja vas samo naprijed ............
Nije mi se dalo pisat........... ULPL-R-A - Page 2 760983
Svaka čast kad imaš tako vremena i volje za pisat gluposti po forumu pa makar i po ovom....
Ova uprava je zakon i ja se ponosim što imamo takovu upravu kao mali dioničar..........
Pa da su sve uprave ovakove bili bi mi neka druga burza..........
Ma milina je gledati kako rastu brodari u amera.................
Doći ćemo i mi na red.....
Vidimo se uskoro na 700.......... ULPL-R-A - Page 2 89846
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 2:25 pm

Fedya je napisao/la:
Pogledajte vi ovo smeće od dionice i firme


Uprava u prvih tjedan dana 4. mjeseca istovarila od 30.03. do danas:

PAVLETIĆ DRAGUTIN -200kom
BUDISAVLJEVIĆ IGOR -315kom
ZEVNIK JANEZ -100kom
ULJANIK PLOVIDBA D.D. (1/1) -85kom


A dokupili su:

BIBER-615kom
GERONIMO-80kom


Nevjerovatno kakva je ovo neperspektivna dionica kad kompletna Uprava rasprodaje i spašava živu glavu, a zamislite budale stoje na bidu i kupuju.
Nevjerovatno ULPL-R-A - Page 2 644460 ULPL-R-A - Page 2 85532

kolega Feđa nemojte se kitit tuđim perom. To vam je prvi primijetio Febo na PD samo mora pisati s drugim nickom da se ne posvađa sa sindikatom ULPL-R-A - Page 2 61590

Nosor0g je napisao/la:

09.04.10. | 09:26

Nosor0g | profil | blog
korisnik od: 01.02.2010.

ocjena poruke
43%
zajednica
-
moderatori
uprava i u prvih tjedan dana 4. mjseca istovarila od 30.03. do danas:

PAVLETIĆ DRAGUTIN -200kom
BUDISAVLJEVIĆ IGOR -315kom
ZEVNIK JANEZ -100kom

a ovaj put su i s trezorom malo opalili po bidu

ULJANIK PLOVIDBA D.D. (1/1) -85kom


valjda jer smo se bunili da trejdaju
ma da vas nema trebalo bi vas izsmislit.pozdrav upravi pozdrav fikusu Samodolu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 3:28 pm

Najgori su ovi lažni branitelji.............ko fol su nas branili a zapravo su kuhali čobanac za stožer obrane Petrokemije ULPL-R-A - Page 2 210589 ULPL-R-A - Page 2 210589

A ULPL je čisat situacija RiB kako bi rekao kolega Apoxy ULPL-R-A - Page 2 668678
Hihi da rast FRO bi trebao potaknuti rast - ali TNPL
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:05 pm

Vidra je napisao/la:
Najgori su ovi lažni branitelji.............ko fol su nas branili a zapravo su kuhali čobanac za stožer obrane Petrokemije ULPL-R-A - Page 2 210589 ULPL-R-A - Page 2 210589

A ULPL je čisat situacija RiB kako bi rekao kolega Apoxy ULPL-R-A - Page 2 668678
Hihi da rast FRO bi trebao potaknuti rast - ali TNPL


Gledajte, uopće niste upućeni u problematiku brodara, međutim komentirate svjedno.
Kad kupite radnu stanicu od Bloomberga kao ja onda ćete moći komentirati, a ne ovako.
Lijepo sam vam rekao da je sve ispod 700 odlična kupnja.
Gdje mi je mali biber? Idem pogledati na bid
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:13 pm

Ha,ha,vidim da cijeli sindikat mora stati na bid da to ne bi zveknulo ispod 600 kuna.
500 komada na bidu na 618.
Ali bojim se da tu nema pomoći.
To ide na 540 ma koliko mi šutjeli o tome.
ULPL-R-A - Page 2 85532
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:12 pm

Fedya je napisao/la:
Ha,ha,vidim da cijeli sindikat mora stati na bid da to ne bi zveknulo ispod 600 kuna.
500 komada na bidu na 618.
Ali bojim se da tu nema pomoći.
To ide na 540 ma koliko mi šutjeli o tome.
ULPL-R-A - Page 2 85532
400 kuna je čvrsto dno, po toj cijeni su svi kupovali
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:21 pm

Fedya je napisao/la:
Ha,ha,vidim da cijeli sindikat mora stati na bid da to ne bi zveknulo ispod 600 kuna.

A vidi pokušaja dizanja FRNK sa cak 10 komada po asku? Kako će im to pomoći? BSN
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:16 pm

Ja se puno bolje osjećam u dionici nego da sam vani........... ULPL-R-A - Page 2 760983

recite vi meni........

ja ću uzeti i dividendu i dokupiti još poslije pada tako da sam opet u većem plusu od vas padobranaca........
ULPL-R-A - Page 2 89846
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:36 pm

ivano7 je napisao/la:
Ja se puno bolje osjećam u dionici nego da sam vani........... ULPL-R-A - Page 2 760983

recite vi meni........

ja ću uzeti i dividendu i dokupiti još poslije pada tako da sam opet u većem plusu od vas padobranaca........
ULPL-R-A - Page 2 89846

Joj bracek da si barem pametan ko što si lijep ULPL-R-A - Page 2 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:30 am

Moram pohvaliti sinovca bibera. Jako lijepo je ovo primio sad na bidu 275 komada.
Nadam se da je i on sretan kao i ja jer svaka kupnja ispod 700 je odlična kupnja.
Sine , danas za tebe hrenovke za večeru. Ponosan sam na tebe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:56 am

hvala kolega Geronimo. Hvala.

i naravno, odlican post. Evo stotka!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 8:42 pm

Evo jedne moje samostalne dubinske analize. Potrudio sam se jako.

Ulpl je NAJBOLJA uprava na burzi...Ljudi rade brutalno, uvaljuju brodove na vrhuncu vozarina, a kupuju na dnu ( obrnuto od atpl).
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 8:37 pm

Jači pad BDI-a, jača kontrakcija kredita, a to se već počinje događati,naročito u njemačkim bankama koje su tradicionalno najveći kreditori brodarskih firmi, i ULPL to neće preživjeti. ne zato što su loša firma nego zato što su do grla u dugovima.ti dugovi se mogu servisirati toliko dugo dok su banke voljne posuđivati. što ti vrijede fundamenti kad ULPL pleše na rubu provalije.dionica samo za one sa jačim živcima i viškom novaca. nešto kao IGH samo na moru
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 9:41 pm

HVidra je napisao/la:
Jači pad BDI-a, jača kontrakcija kredita, a to se već počinje događati,naročito u njemačkim bankama koje su tradicionalno najveći kreditori brodarskih firmi, i ULPL to neće preživjeti. ne zato što su loša firma nego zato što su do grla u dugovima.ti dugovi se mogu servisirati toliko dugo dok su banke voljne posuđivati. što ti vrijede fundamenti kad ULPL pleše na rubu provalije.dionica samo za one sa jačim živcima i viškom novaca. nešto kao IGH samo na moru


Rambo, zar se i ti kužiš u brodare???
Ja sam mislio da ti kuhaš samo za građevinske radnike na baušteli ULPL-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:44 pm

Pojma vi nemate......... ULPL-R-A - Page 2 760983


Normalno je da u ekspanziji i dugovi budu veći..........
To je samo dokaz kvalitetne Uprave koja radi na dobrobit dioničara........


Neki neće nikad naučiti........ ULPL-R-A - Page 2 760983
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 15, 2010 5:12 pm

Odličan dan za kupnju danas.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 16, 2010 3:09 pm

GERONIMO je napisao/la:
Odličan dan za kupnju danas.


Bogami kolega irokez, vi ste potpuno u pravu, sve ispod je odlična prilika ULPL-R-A - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 1:44 pm

Tko je to sad iskrcao 300 komada po bidu? Tko? Da vas čujem.
Zovite mi bibera
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 1:51 pm

evo me gazda ULPL-R-A - Page 2 393979 ULPL-R-A - Page 2 393979


što je bilo?
sluga sam ti pokoran,
što sam ja bez tebe gazda? list na buri? prdac u fenjeru? hemeroid u guzici? ULPL-R-A - Page 2 Icon_scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





ULPL-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ULPL-R-A
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: