DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 ULPL-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:21 pm

biber je napisao/la:
evo me gazda ULPL-R-A - Page 3 393979 ULPL-R-A - Page 3 393979


što sam ja bez tebe gazda? list na buri? prdac u fenjeru? hemeroid u guzici? ULPL-R-A - Page 3 Icon_scratch



Sve si to , pa i više, sinovče moj. Kondor je, kružeći u visinama, ispustio jedno pero. Ono je sišlo, trepereći,
da bi se pretvorilo u tvoju kosu. Plašljivi leptir zamjenio te je za cvijet. On sada počiva, zarobljen,u tvome srcu.
Dve školjke izroniše iz morskih dubina i postadoše tvoje uši. Savijena duga dade tvojim obrvama svoj blagi luk.
Ševa se iz plavetnila spustila k tebi i čim te je vidjela izgubila je svoj glas. Njene srebrne tonove nađoše u tvom grlu.
A grlo je tvoje najljepše utočište...
Jesi glup ali te svejedno volim k'o da si moj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:42 pm

hvala Gazda. i ja tebe volim

evo stotka!
nitko kao Veliki Poglavica Gerinimo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:59 am

Evo jedno pitanje za mog cara Geronima. Neznam kako da ovo protumacim napisao sam da brodari imaju lakoutrzivu imovinu u slucaju problema to mogu prodat pa evo vidimo da su vec poceli sa rasprodajom imovine i to broda starog samo nekoliko godina.


Za FR8ADRIA glavnica kredita na 31.12.2009. je iznosila 22.755.000.$. U plusu su cca 3.745.000$ a možda i malo više zbog eventualno plaćenih rata u 1Q 2010.

Dali je to dobar posao? Moze odgovoriti i onaj Suzuki buzuki on se kuzi u svercovane kredite.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:26 pm

Poglavico gdje si da mi to objasnis??? Ne mogu pisati na onom drugom forumu jer ne mogu shvatiti da li je dobro to sta su prodali brod pod kreditom ili nije????

Tako komplicirane analize ne mogu raditi sam!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:38 pm

Kolega Biberu što vi mislite o ovoj prodaji broda prije nego je uopće otplaćen.

Nešto ste se ušutili tamo na poslovnom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:38 pm

Samo ULPL, JDPL i ništa drugo, samo to dvoje........dvoje je dovoljno, treći je suvišan ULPL-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:54 pm

Nego kad će izlazak na "jednu od svjetski priznatih burza" ? ULPL-R-A - Page 3 56 Pavletiću je valjda ulazak u Službeno tržište kao da su ušli na neku od svjetski priznatih burzi. Trebalo bi im javiti da je to kao AMEX kartica, imaš zelenu, zlatnu i crnu ali još uvijek je to American Express
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:55 pm

biber je napisao/la:
Nego kad će izlazak na "jednu od svjetski priznatih burza" ? ULPL-R-A - Page 3 56 Pavletiću je valjda ulazak u Službeno tržište kao da su ušli na neku od svjetski priznatih burzi. Trebalo bi im javiti da je to kao AMEX kartica, imaš zelenu, zlatnu i crnu ali još uvijek je to American Express


kad ti skupiš karton upotrijebljenih kurtona ULPL-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 7:52 pm

biber je napisao/la:
Poglavico gdje si da mi to objasnis??? Ne mogu pisati na onom drugom forumu jer ne mogu shvatiti da li je dobro to sta su prodali brod pod kreditom ili nije????

Tako komplicirane analize ne mogu raditi sam!!!



Koliko puta sam ti rekao da se ne dereš? Koliko?
Nema večere i 100 Zdravo Geronima, to ti je kazna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:37 pm

biber je napisao/la:

Kratkorocna likvidnost za brodare je potpuno nobitna jer imaju lakoutrživu imovinu

? ovo je jedna od boljih ROLF

ULPL

KRATKOTRAJNA IMOVINA 56.549
KRATKOROČNE OBVEZE 149.145
DUGOROČNE OBVEZE 681.641

šta je ovdje nebitno??


PS. vi dobro razumijeti hrvatski? Pokušala ovdje?

http://www.edukacija.hr/kategorije/hrvatski-za-strance/62/stranica/2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 24, 2010 10:24 am

biber je napisao/la:
Nego kad će izlazak na "jednu od svjetski priznatih burza" ? ULPL-R-A - Page 3 56 Pavletiću je valjda ulazak u Službeno tržište kao da su ušli na neku od svjetski priznatih burzi. Trebalo bi im javiti da je to kao AMEX kartica, imaš zelenu, zlatnu i crnu ali još uvijek je to American Express



Biber, ne razmišljaj previše, znaš da te uvijek poslije boli glava. I nemoj da čujem da si opet bio na pilatesu.
To je samo za lanicu a od muških samo za tvog pobratima governora jer je on poseban.
Mi pravi muškarci idemo na cajke kod Mome i na pizzu u Felacio.
Pošto je danas subota možeš sam naručiti što ćeš jesti.
Hoćeš pizzu Felacio sa kobasicom ili Quattro Felacio?
Znam da su ti te dvije omiljene
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 24, 2010 11:05 am

hvala gazda, kako ti kažeš gazda, starat' ću se ULPL-R-A - Page 3 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub tra 24, 2010 2:11 pm

Suzuky je napisao/la:
Kolega Biberu što vi mislite o ovoj prodaji broda prije nego je uopće otplaćen.

Nešto ste se ušutili tamo na poslovnom





Hrpa besmislenih gluposti kao i uvijek

"gazde" TK su market mejkeri, sve sto vrijedi i dobro radi doci ce jednog dana na fer vrijednost, a precijenjeni napuhanci od firmi ce ili padati ili neće, otkud ja znam ULPL-R-A - Page 3 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 3:49 pm

Dobro da su prodali ovaj brod
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/uljanik-plovidba-prodala-brod-fr8-adria,75765.html


još da hoće prodati ostale prestali bi raditi gubitke, a onda bi se i srđan7, biber i đe-ronimo mogli spasiti i izaći na 730 kuniča
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 3:59 pm

http://www.poslovni.hr/146062.aspx

gdje ima dima, tu najvjerovatnije Geronimo puši
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimened svi 02, 2010 9:12 pm

Vidim nitko ne komentira izvješće. 6 mil kuna dobiti. Neko će reći loše no pogledajte one luzere iz ATPL!

Dobit je dobit i to smanjenje dobiti na 35 % dobiti prethodnog kvartala ne treba biti razlog za paniku. Dapače risk-reward ratio je tu još uvijek povoljan!

stoga i povećane dugoročnih i kratkoročnih obveza ne treba zabrinjavati :

dugoročne sa 681.640.502 na 879.469.945 a kratkoročne s bijednih:

149.144.989 na 161.920.396.

Prodaja neotplaćenog broda pokazuje nam koliko Pavletić vjeruje u oporavak svjetskog tržišta a i njegov drug po oružju Jerković je učinio isto. Jedna manja neugodnost je da najveći dioničari ULPL i dalje prodaju. Osim starih prodavača Janeza Zevnika i Fonović Renata sada je sa rasprodajom krenuo i
Igica Budisavljević - do 27. 4. iskrcao je bijednih 600 komada i ako vas taj sitniš na prodaji pokoleba u pristupu dokup dokup i samo dokup onda stvarno nemate znanje.

Izvješća treba znati čitati. Dokup, dokup i samo dokup potcjenjenih dionica ULPL! ULPL-R-A - Page 3 93736










[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:41 am

Treba reći da mali dioničari svakodnevno na burzi dokapitaliziraju Upravu Uljanik Plovidbe svježim kapitalom. Možda dobiju zahvalnicu poštom. A možda im netko javi da je dionica ULPL sa koeficijentom tekuće likvidnosti od 0,38 , najrizičnija dionica na ZSE, barem ja nisam našao rizičniju firmu, bilo koji građevinar je barem duplo manji rizik , u sektoru je i ATPL sa koeficijentom 1,11 i JDPL sa 3,29. Sve ispod 1,5 se smatra da bi firma mogla imati problema sa izvršavanjem tekućih obveza. Koeficijent financijske stabilnosti je 1,12. To je vrlo loša brojka jer taj broj MORA biti manji od 1 i dodatno otežava situaciju jer dovodi u pitanje mogućnost izvršavanja tekućih obveza firme. Što će se dogoditi ako dugotrajna imovina angažira kratkoročnu imovinu ? Gdje je nestao neto radni kapital ? Kratkoročne obveze su veće skoro tri puta od kratkotočnog kapitala. Svaka čast svima koji ovdje mirno spavaju.Ne znam da li ljudi ovo ne vide ili se mole da prođe.Meni je recimo burza dovoljno riskantna sama po sebi da bi još ulagao i u najrizičnije dionice. Očigledno je da ovoga ljudi nisu svjesni. Znam da Delux i ivano nisu nikad za ovo niti čuli ali eto malo edukacije ne škodi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 11:06 am

Ma sve ok...


Ja evo budući da određeni kolege forumaši sa prevelikim
znanjem se sprdaju i provociraju bez razloga......

što me naravno ne pogađa .....

ali evo ubuduće više neču pisati na ovoj temi nego prepuštam njima da obrazlažu
svoje stručne analize i stajališta..............

puno vas pozdravljam i uživajte čitajući ovo brutalno znanje i pamet..........

Mene više odje nema niti će me biti..........

Živjeli.... ULPL-R-A - Page 3 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 12:33 pm

ivano7 je napisao/la:
Ma sve ok...


Ja evo budući da određeni kolege forumaši sa prevelikim
znanjem se sprdaju i provociraju bez razloga......

što me naravno ne pogađa .....

ali evo ubuduće više neču pisati na ovoj temi nego prepuštam njima da obrazlažu
svoje stručne analize i stajališta..............

puno vas pozdravljam i uživajte čitajući ovo brutalno znanje i pamet..........

Mene više odje nema niti će me biti..........

Živjeli.... ULPL-R-A - Page 3 915215


Kolega Suzuki


To što ste vi kivni na cijeli svijet i što su vam svi krivi zbog vaseg lošeg života, vasih burzovnih neuspjeha , i ostalih frustracija uzrokovanih statusom i položajem u kojem se nalazite nije opravdanje da iznosite stvari koje ne stoje

Kao prvo...

Ulpl je brodar koji radi s plusom, povecali su, tj ubrzali amortizaciju.
Tekuca likvidnost je ovdje nebitna, tvrtka ima lakoutrzivu imovinu i sto je najvaznije, STOJI FENOMENALNO!

Ljudi rade prebrutalno, optimiziraju flotu, prva kotacija, uskoro izlazak na svjetsku burzu....

Uprava ulpl je najmodernija i najsposbnija uprava na zse, radili su dokape i prikupljali kapital kad nitko nije ni znao što je dkptl..
Tvrtka nikada u svojoj povijesti nije radila s minusom, a toliko su novcano jaki da su unatoc 4 dokapitalizacije uspijeli zadrzat dividendu ud 40 kn po dionici...RESPEKT



HEHEHEHE PA ULJANIKOVA FLOTA JE U PROSJEKU MLAĐA NEGO KRNTIJE KOJE VOZI DRUŠTVO IZ DT.

SVAKE godine redovna dividenda, a vi koji ste na nagovor raznoraznih pijanaca kupovali hdel po 350, mozete umjesto dividende ocekivati jedino lopatu i kramp

p.s
Prije nekoliko dana je sjela dividenda, pa pošaljite broj tekuceg uplatit cu vam da imate za šteku Marlbora s markicom, da se ne sramotite kad u kaficu izvadite na stol kutiju "švercovanog ronhila"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 1:23 pm

Korisniče De Luks Aleksandre Karađorđeviću Biberu!
Ima li štogod novo oko podmlatka?
Hoces li moci napraviti dijete svojoj izabranici?
JEL I DALJE PIJES Viski s LEDOM? JEL SI TUZAN ŠTO SI RUŽAN? Ne brini i za tebe će se naći neka PIĆ.KA koja će te uzeti za muža-Rogonju ULPL-R-A - Page 3 210589

ULPL-R-A - Page 3 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 1:58 pm

Vidim ja da se ovo izmaknulo kontroli stoga vas upozoravam kolega Suzuky da komunicirate civilizirano i bez vrjeđanja. Inače će te biti moderirani ako ne i izbačeni. Vaša vrijeđanja su izbrisana a drugi put ćete biti izbrisani vi kao što ste izbrisani i na drugom forumu!!!

Gledajte, zar je naš Biber kriv što je tako ružan da ga nijedna neće? Zar je on kriv što je tako glup pa mu i najjednostavnije postove moraju slagati Geronimo i ekipa iz Ludnice da ne spadne turbo glup nego samo glup?
Upravo iz tih razloga sam ga ja prigrlio i čuvam ga i mazim i pazim u svom brlogu. Btw, jesam li vam spomenuo da sam uspio unajmiti brlog na Knežiji, tamo preko puta Pitarella?

Često puta pozovem i svog Jasmina pa se zaigramo u trojicu. Našem bibiju je uvijek najljepše u sendviču. I mom malom Biberčiću tada ne smeta što ja nemam auto. To ti je ljubav!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 2:25 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Vidim ja da se ovo izmaknulo kontroli stoga vas upozoravam kolega Suzuky da komunicirate civilizirano i bez vrjeđanja. Inače će te biti moderirani ako ne i izbačeni. Vaša vrijeđanja su izbrisana a drugi put ćete biti izbrisani vi kao što ste izbrisani i na drugom forumu!!!

Gledajte, zar je naš Biber kriv što je tako ružan da ga nijedna neće? Zar je on kriv što je tako glup pa mu i najjednostavnije postove moraju slagati Geronimo i ekipa iz Ludnice da ne spadne turbo glup nego samo glup?
Upravo iz tih razloga sam ga ja prigrlio i čuvam ga i mazim i pazim u svom brlogu. Btw, jesam li vam spomenuo da sam uspio unajmiti brlog na Knežiji, tamo preko puta Pitarella?

Često puta pozovem i svog Jasmina pa se zaigramo u trojicu. Našem bibiju je uvijek najljepše u sendviču. I mom malom Biberčiću tada ne smeta što ja nemam auto. To ti je ljubav!


Slušaj ti tariguze s polovnog da nisi dirao kolegu Suzukyija, on je tu zaštićen ko lički medvjed, to znači sad je lovostaj do Nove godine.

Radije se primi brisanja pedera Bibera, DeLuksa, De Luhea, Kreleta i ostalih Biberovih nikova. Doći ćemo mu mi glave iz udruge Saint George ULPL-R-A - Page 3 93736 ULPL-R-A - Page 3 93736 ULPL-R-A - Page 3 210589

Očistimo svoj kvart od smeća!!!!!!!Pokret za Za čistu Knežiju!!!!!!!! ULPL-R-A - Page 3 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 2:48 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Vidim ja da se ovo izmaknulo kontroli stoga vas upozoravam kolega Suzuky da komunicirate civilizirano i bez vrjeđanja. Inače će te biti moderirani ako ne i izbačeni. Vaša vrijeđanja su izbrisana a drugi put ćete biti izbrisani vi kao što ste izbrisani i na drugom forumu!!!

Gledajte, zar je naš Biber kriv što je tako ružan da ga nijedna neće? Zar je on kriv što je tako glup pa mu i najjednostavnije postove moraju slagati Geronimo i ekipa iz Ludnice da ne spadne turbo glup nego samo glup?
Upravo iz tih razloga sam ga ja prigrlio i čuvam ga i mazim i pazim u svom brlogu. Btw, jesam li vam spomenuo da sam uspio unajmiti brlog na Knežiji, tamo preko puta Pitarella?

Često puta pozovem i svog Jasmina pa se zaigramo u trojicu. Našem bibiju je uvijek najljepše u sendviču. I mom malom Biberčiću tada ne smeta što ja nemam auto. To ti je ljubav!

Isusek, pa vi ko da ste iz Popovače pobjegli? Sodoma i Gomora!!
Debeli, jel tebi Đorđe iz Zločinačke sa Knežije štogod u rodu.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 3:58 pm

Ma pusti ga Suzuky to je decko iz ekipe DT

Šta ce jadan,ljut je na sve oko sebe, ljut je što se rodio.

vjeki ga opet nisam uspio pogoditi Š i S.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 12:10 pm

Čelnici Uljanik Plovidbe prodali dionice



Direktor Uljanik Plovidbe Dragutin Pavletić i pomoćnik direktora Darko Šorc prodali su dionice društva, objavljeno je na Zagrebačkoj burzi.
Dionice su prodane izvan burze, a Pavletić je otpustio 500 dionica koje čine 0,086 temeljnog kapitala. Nakon prodaje Pavletić posjeduje 35668 dionica koje čine 6,15 posto temeljnog kapitala.
Šorc je pak otpustio 585 dionica te je ostao na 33850 dionica koje čine 5,83 posto temeljnog kapitala.




Glavno da ima debila koji kupuju ULPL-R-A - Page 3 915215

Jel tako sindikalisti? ULPL-R-A - Page 3 65255
[Vrh] Go down
Sponsored content





ULPL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ULPL-R-A
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: