DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 LKPC-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 3:55 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
LKRI TILT TILT TILT

Pa ja sam ti već dao TA analizu prije koji tjedan i često je ponavljao?
Pa jel sam lijepo rekao da mora ići proboj u bilo kojem smjeru?
Pa jesam lijepo rekao da sve što cijena može napravit je ili na 100 kuna ili u masivan rast?
Pa jesam lijepo rekao da će proboj bit praćen izrazitim povećanjem volumena trgovanja?
Pa jel sam lijepo savjetovao ljude da skupljaju po 170 jel se isplati ući u taj rizik?

Al kao i uvijek, bitno da me se sprdalo do besvijesti. I pogotovo je to najviše radio znalački par plavi-barbastari.

I kao što rekoh, plavi će, što je najkomičnije, kupit ovu dionicu po 300 i više kuna i onda drukat kako je dionica super. To je jednostavno tako.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 10:37 pm

plavi je napisao/la:
Sumnjam.
Da će država dati najveću luku, u 3. po redu veličini gradu u HR.. hm...
Ali tamo neka luka, u malom gradiću, zvanom Ploče... to mi već zvuči realnije..

Možda sam ja tu malo preobjektivan, ipak posjedujem dionice LKPC.

lp


Dragi Plavi, ne znam kako da ti to kažem, pa ću napisati onako kako ustvari je.
Ma gledaj, nitko ti ustvari ne mari za ove tvoje stupidne postove bez stila i znanja, tako da ne znam zašto gubiš vrijeme.

Nažalost po tebe, dok je cijena LKRI bila cirka 165 pisao si da slijedi daljnji pad.........

Pogledaj danas, završilo na 190kuna sa blokadom a sutra će biti na 195kuna.

Opet si se sav sposrao ili kako bi rekli mi u Rijeci - dao si vjeku pljusku LKPC-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 10:40 pm

iako imamo presutni dogovor da se ne bockamo nakon ovog raketiranja na LKRI mogu da kazem samo:

plavi looooooseerrrrr LKPC-R-A - Page 2 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 10:48 pm

ConOBrien je napisao/la:
Da ne otvaramo sad novu temu LKRI, evo možemo i ovdje drukati
Situacija danas je bitno drugačija nego prije godinu dana.

Naravno da nije došao nitko, kako bi i došao kad imamo nekoliko desataka tisuća ljudi u državnoj službi koji se bave samo sprečavanjem i gledaju kako nešto zaustaviti a na investitore se gleda kao na kriminalnce koji nas žele iskoristiti.

Situacija se silom prilika mijenja i ova kriza, ako se reforme stvarno provedu a ima naznaka da hoće, će biti najbolja stvar koja nam se dogodila


Dragi conane, ne znam kako da ti to kažem, pa ću napisati onako kako ustvari je.
MA gledaj, nitko ti ustvari ne mari za ove tvoje tzv. analize, tako da ne znam zašto gubiš vrijeme.

Opet si se sav sposrao.
NHF.

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 11:19 am

plavi je napisao/la:
ConOBrien je napisao/la:
Da ne otvaramo sad novu temu LKRI, evo možemo i ovdje drukati
Situacija danas je bitno drugačija nego prije godinu dana.

Naravno da nije došao nitko, kako bi i došao kad imamo nekoliko desataka tisuća ljudi u državnoj službi koji se bave samo sprečavanjem i gledaju kako nešto zaustaviti a na investitore se gleda kao na kriminalnce koji nas žele iskoristiti.

Situacija se silom prilika mijenja i ova kriza, ako se reforme stvarno provedu a ima naznaka da hoće, će biti najbolja stvar koja nam se dogodila


Dragi conane, ne znam kako da ti to kažem, pa ću napisati onako kako ustvari je.
MA gledaj, nitko ti ustvari ne mari za ove tvoje tzv. analize, tako da ne znam zašto gubiš vrijeme.

Opet si se sav sposrao.
NHF.

lp

stari moj, LKRI je tilt tilt, a tvoj lkpc je u vjeki do jaja
što reći nego da si se opet usrao kao na ingri
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:17 pm

BRAVO BRAVO BRAVO !!!

TILT TILT TILT !!!


Izgleda da sam ja bio u krivu, barem kratkoročno, a kolega Mcinha u pravu.

Čestitke svim dioničarima, ovako nešto očekujemo i mi dioničari LKPC, jer se i tamo spominju famozni kinez..

lp
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:19 pm

plavi je napisao/la:
BRAVO BRAVO BRAVO !!!

TILT TILT TILT !!!


Izgleda da sam ja bio u krivu, barem kratkoročno, a kolega Mcinha u pravu.

Čestitke svim dioničarima, ovako nešto očekujemo i mi dioničari LKPC, jer se i tamo spominju famozni kinez..

lp



Kolega plavi, da li se vama pogoršalo?
Pitam jer su vam svi č i ć ispravni LKPC-R-A - Page 2 500311
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 29, 2010 3:43 pm

Fedya je napisao/la:
plavi je napisao/la:
BRAVO BRAVO BRAVO !!!

TILT TILT TILT !!!


Izgleda da sam ja bio u krivu, barem kratkoročno, a kolega Mcinha u pravu.

Čestitke svim dioničarima, ovako nešto očekujemo i mi dioničari LKPC, jer se i tamo spominju famozni kinez..

lp



Kolega plavi, da li se vama pogoršalo?
Pitam jer su vam svi č i ć ispravni LKPC-R-A - Page 2 500311
To sam se zabunio hvala na pitanju..........
Ima li netko da se ne slaže sa slijedećom tvrdnjom, nastavno na ovo izvješće što ga je izbacila Luka Rijeka?

ŽALOSNO JADNO I BIJEDNO.

ŽBD

Ostaje najskuplja dionica u cijeloj Europi, ne brinite, kao što sam i napisao:
Trabant po cijeni Ferarija ( sa full opremom ).

Pričekajmo izvješće sektora ( LKPC ), već se bojim što će tamo biti kada sam vidio ovo čudo ovdje..

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 29, 2010 4:11 pm

Jel moguće da nitko neće suknuti LKPC po bidu već par dana, dok je Crobex u sunovratu?
Je li to moguće?

Znaći li to da smo sutra, kada index bude u plusu, preko 1 800?

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 29, 2010 11:28 pm

Bravo kolega Plavi, svaka čast...........vi ste najbolji i najveći LKPC-R-A - Page 2 393979 LKPC-R-A - Page 2 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 30, 2010 10:31 am

plavi je napisao/la:
Jel moguće da nitko neće suknuti LKPC po bidu već par dana, dok je Crobex u sunovratu?
Je li to moguće?

Znaći li to da smo sutra, kada index bude u plusu, preko 1 800?

lp

Kolega Plavi, vi stalno pričate o akumulaciji dionica od strane top10, međutim činjenice vas demantiraju........Evo novog stanjaPrvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir




* Važeći podaci za uredovni dan 29.04.2010 .



LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.914 5,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.619 2,07 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.562 1,60 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 2.140 0,96 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.656 0,74 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.053 0,47 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 942 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 922 0,41 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
Ukupno: 73,71%a donedavno je bilo ukupno 73,98%


www.kucilooro.webs.com 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 6:55 pm

Kolega Sakai, ocajan sam jer me ne dozivljavate. Znam da sam ko malo dijete koje se ignorira i to ga dovodi do ludila ali shvatite me. Djetinjstvo nisam imao jer sam morao svercovati grašak iz Albanije. Sada sam nesretan jer sam glup i nijedna me neće. Stoga vas molim:

Molim hitan izvještaj

Zasto ovo raste??????

Da nisu opet drukeri došli

Vidite kako smo mi koji smo glupi spusili na Ledu, Dlkv, Blje, Ulpl ipak nesto malo spasili na LKPC.


A kad se sjetim svojih ranijih promasaja kao šta su Ledo na 20 000 kuna dođe mi da plačem.

Pa ipak bitno je da
Lkpc CEPA 2000' KN

(jebote ipak je u meni mali svercovani bizantinac!)

BRAVO PLAVI
Bravo svi mi koji imamo lkpc

KOLEGA SAKAI JAVITE SEEEEE!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 7:53 pm

Cijena jedina može pokazati tko je bio u pravu a jasno je ko dan da su u pravu oni koji su jutros imali LKPC.

A dali će način i cijena dokapa, pa onda i planirane investicije opravdati povjerenje ulagača? Što bi rekao Croman - pokazat će vrijeme. Nadam se da hoće bio ja u dionici ili ne. LKPC-R-A - Page 2 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:44 am

05.10.2007.

vorda

Ne znam šta tu ima biti tako sumnjivo. Skupština je previše ozbiljna stvar da bi se davali prijedlozi za koje postoji mogućnost da neće proći. Pogotovo kada se radi o tako velikoj stvari kao što je dokapitalizacija. Vi mislite da nadzorni odbor (u kojemu sjede i predstavnici većinskog vlasnika - države) nisu dali suglasnost na dnevni red i prijedloge odluka skupštine?[smiley9]
Osim toga, ne sjećam se slučaja da dokapitalizacija nije prošla kupštinu. Prošla je čak i ona lopovska Karlovačke banke gdje dioničari nisu niti imali mogućnost sudjelovati u dokapitalizaciji nego samo odabrana ekipa i to po smješnoj cijeni. Ovdje barem svi imaju istu priliku.

Pozdrav



30.10.2007.

Che

Što mislite kakve su šanse da do dokapitalizacije uopće ne dođe? Strah me i pomisliti na to jer bi bila katastrofa za one koji su kupovali na ovim razinama samo radi toga?
Toliko hvaljena dionica u koju iskreno još uvijek dugoročno vjerujem, ali mi nekako nije svejedno zbog ovoga. [smiley7]


31.10.2007.

pupovac

Moj plan je bio prodati dionicu pred dokapitalizaciju. Kako sam previsoko ušao u nju sada ću dokupiti još koju dionicu da mi ulaz bude oko 6000. Moje pitanje za kolege glasi jel će LKPC uskoro kroz mjesec - dva opet biti 6500.


01.11.2007.

laser

golube ne širi paniku.sjednica sa predloženim dnevnim redom je samo odgođena do 1.mjeseca.dokapitalizacija će biti samo će je provesti nova vlada.financijska izvješća su odlična i nema straha sa ovu dionicu.uvjeren sam da će ispasti više nego dobro


03.11.2007.

jovica

Kolege bez uvrede ali bojim se da ovo s dokapitalizacijom je velika navlakuša.
Ne posjedujem dionice,niti ih ne namjeravam kupovati. Ali mi sve to smrdi što je skupština pomaknuta taman dan poslije izbora.


05.11.2007.

budd

Imamo 3 moguće opcije :

1) fantastična zarada (država odustane od upisa)
2) solidna zarada (država ne odustane od upisa)
3) teška pušiona (dokapa uopće ne bude)

Meni recentna događanja upućuju na opciju 2). Znači, ipak multiplikator bude 2.4.



18.01.2008.

nema2puta

Doduše informacije iz "dobro upućenih izvora" unutar Luke govore kako je dokap siguran a jedino pitanje je sudjelovanje države i u kojem obliku i obimu.

21.01.2008.

ratus

Barbosa

gogo1: "efodix..barbosa...osjeti li se to trunka skepse u vašim odgovorima.??"
efodix je sve napisao!


Dokap je siguran jer nema niti jednog (čak ni neozbiljnog) razloga za protivno.
Naime, podsjećam da Uprava svakog d.d. ima redovne kontakte s većinskim vlasnicima i obrnuto pa ne bi ni išli na održavanje Skupštine da se o tome već nisu dogovorili. Poznato je također da su sve hrvatske Vlade do sada izbjegavale ili odugovlaćile prodati svoje većinsko vlasništvo u tzv. velikim tvrtkama koliko god su to mogle (u pravilu su to loše odluke za razvoj), najčešće zbog političkih ili sindikalno-socijalnih razloga i pritisaka. No, ovdje se radi o međunarodnom projektu ITT koji je zakonski reguliran i dogovoren s inozemnim financijskim institucijama, a odnosi se na razvoj i susjednih država pa VRH ne bi mogla sebi dopustiti da je netko 'optuži' za izostanak volje da podrži i ostvari nešto ranije dogovoreno i investicijski već započeto.
Gogo no panic! Sve će biti OK!



22.01.2008.

laser

Barbosa

Strašilo od 247 kom na 5900 na prodaji!

Netko štopa cijenu.


24.01.2008.

zg28

ne želim coprat ali i ja se pomalo bojim da bi Vlada mogla opet odgoditi dokap, mene nebi čudilo jer osobno smatram da još ne želi ovaj sektor da postane prezanimljiv ipak će na luke kad se 2012 izgradi infrastruktura hraniti. Mislim da se nakon prošle odluke svi jako kockamo sa ovom dokap a ne samo ALT


prijavi moderatoru | citiraj | odgovori moja ocjena poruke: 0%
04.05.10. | 09:31

Wanderlei | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | profil
korisnik od: 20.10.2009.

ocjena poruke
-
zajednica
-
moderatori
25.01.2008.

balin

evo Luka Ploče d.d. - obustava trgovanja !

Izgleda ide LKPC na najmanje -20 /- 30 %


25.01.2008.

veki

Vlada nije održala obećanje sa HDZ-ovog (svojeg) predizbornog skupa u Pločama, glasala je protiv i ne daju nikakve komentare, jer izasranik za to nije nadležan, a radnici divljaju...s pravom

Ako je to istina onda svi skupa kuvertirajte prijave Hanfi i Uskoku da istraže tko je ova dva dana kupovao jer je očito imao insajderske informacije upravo iz Vlade.


25.01.2008.

Xavier13

Ovo je prestrasno!



____________________________________
"Neki piju od radosti, neki od tuge, a neki od jutra."


25.01.2008.

goran9141

Blago rečeno katastrofa za sve one koji su ulazili na višim razinama računajući na dokapitalizaciju.


25.01.2008.

borism


i ja sam ocito navucen u ovaj ruski rulet
zalosno al istinito

25.01.2008.

rockster

ovo je drugi puta da je država od mene napravila majmuna. prvi puta sa đurom i branjiteljskim dionicama i sada sa dokapitalizacijom. mislim da ću ovaj puta ipak posegnuti za pravnim instrumentima.

prijavi moderatoru | c
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:09 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:12 pm

Skratio sam malo , i dobro sam napravio sudeći prema stanju na stranim burzama.
Još uvijek sam 100% u LKPC ako naraste a 10% ako padne..


Upravo slušam tri gaya na Otvorenom, ma zamisli kome se da u takvu emisiju, oni mogu, i to ne jednom biti na javnoj televizij, a ja pitam zašto onda mene nisu pozvali jer ja sam poznat dioničar i gay koji ulaže na tržištu kapitala.
Inače,nemam ništa protiv heteroseksualaca, protiv sam iskazivanja bilo kakvog nasilja prema njima, ali moje je demokratsko pravi da javno kažem da sam i ja gay i da mi to uopće ne smeta u trgovanju na burzi.
Dapače, puno brže se izlažem na asku i primam na bidu.


lp
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesub lip 12, 2010 10:49 am

Iz Ploča konačno isplovio brod "Premier", s novim kapetanom



Turski motorni brod „Premier“, koji plovi pod zastavom Kambodže, isplovio je iz luke Ploče u noći sa srijede na četvrtak.
„Premier“ je u pločansku luku stigao početkom ožujka ove godine, iz Albanije, ali mu je Lučka kapetanija Ploče zabranila isplovljenje zbog prodora mora u brod i niza drugih problema.
Jedan dio posade najprije je štrajkao, a onda napustio brod, nakon što mjesecima nije dobio plaću, a prije nekoliko dana, od srčanoga udara, iznenada je umro kapetan „Premiera“ iz Azerbejdžana.
Iz Bugarske je tada stigao novi kapetan, novi upravitelj stroja, a kompletirana je i posada. Vremenom su sanirana i oštećenja na brodu. Pretpostavlja se da je vlasnik broda postigao sporazum s vlasnikom
drvne građe i ostalim vjerovnicima, nakon čega je brod otplovio u Split, gdje će se opskrbiti gorivom i nastaviti prema Istanbulu.




LKPC-R-A - Page 2 915215 LKPC-R-A - Page 2 915215 LKPC-R-A - Page 2 915215

Nevjerovatno kako je ovo neperspektivna firma i dionica.Brodovima prvo treba 3 mjeseca da nađu Ploče na karti i da uspiju uploviti, a onda ih tamo drže još 6 mjeseci, za to vrijeme pola posade umre i ili ostari.NE znam kako LKPC posluje sa dobitkom.Sigurno namještaju izvješća LKPC-R-A - Page 2 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesub lip 12, 2010 2:03 pm

Fedya je napisao/la:
Iz Ploča konačno isplovio brod "Premier", s novim kapetanom



Turski motorni brod „Premier“, koji plovi pod zastavom Kambodže, isplovio je iz luke Ploče u noći sa srijede na četvrtak.
„Premier“ je u pločansku luku stigao početkom ožujka ove godine, iz Albanije, ali mu je Lučka kapetanija Ploče zabranila isplovljenje zbog prodora mora u brod i niza drugih problema.
Jedan dio posade najprije je štrajkao, a onda napustio brod, nakon što mjesecima nije dobio plaću, a prije nekoliko dana, od srčanoga udara, iznenada je umro kapetan „Premiera“ iz Azerbejdžana.
Iz Bugarske je tada stigao novi kapetan, novi upravitelj stroja, a kompletirana je i posada. Vremenom su sanirana i oštećenja na brodu. Pretpostavlja se da je vlasnik broda postigao sporazum s vlasnikom
drvne građe i ostalim vjerovnicima, nakon čega je brod otplovio u Split, gdje će se opskrbiti gorivom i nastaviti prema Istanbulu.




LKPC-R-A - Page 2 915215 LKPC-R-A - Page 2 915215 LKPC-R-A - Page 2 915215

Nevjerovatno kako je ovo neperspektivna firma i dionica.Brodovima prvo treba 3 mjeseca da nađu Ploče na karti i da uspiju uploviti, a onda ih tamo drže još 6 mjeseci, za to vrijeme pola posade umre i ili ostari.NE znam kako LKPC posluje sa dobitkom.Sigurno namještaju izvješća LKPC-R-A - Page 2 93736

Kolega, pa zar niste čitali da kinezi hoće upucati lovu u luku Pirej pa da se onda preko nje obavlja promet za zapadnu Evropu? To vam samo znači da će se LKPC pretvoriti u remontnu luku za drvene ribarske barke do 10m i s maksimalnim gazom do 1m. I to samo onima koji blizu žive ili imaju GPS da znaju pronaći luku.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 10:26 pm

plavi je napisao/la:
Skratio sam malo , i dobro sam napravio sudeći prema stanju na stranim burzama.
Još uvijek sam 100% u LKPC ako naraste a 10% ako padne..


Upravo slušam tri gaya na Otvorenom, ma zamisli kome se da u takvu emisiju, oni mogu, i to ne jednom biti na javnoj televizij, a ja pitam zašto onda mene nisu pozvali jer ja sam poznat dioničar i gay koji ulaže na tržištu kapitala.
Inače,nemam ništa protiv heteroseksualaca, protiv sam iskazivanja bilo kakvog nasilja prema njima, ali moje je demokratsko pravi da javno kažem da sam i ja gay i da mi to uopće ne smeta u trgovanju na burzi.
Dapače, puno brže se izlažem na asku i primam na bidu.


lp


LKPC-R-A - Page 2 210589 kako izgleda stanje iz te tvoje perspektive u svezi Luke Ploče,što očekuje navedena gay populacija u svezi dokapitalizacije. LKPC-R-A - Page 2 93736 LKPC-R-A - Page 2 644460 LKPC-R-A - Page 2 644460 LKPC-R-A - Page 2 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 10:35 pm

lacoste je napisao/la:
plavi je napisao/la:
Skratio sam malo , i dobro sam napravio sudeći prema stanju na stranim burzama.
Još uvijek sam 100% u LKPC ako naraste a 10% ako padne..


Upravo slušam tri gaya na Otvorenom, ma zamisli kome se da u takvu emisiju, oni mogu, i to ne jednom biti na javnoj televizij, a ja pitam zašto onda mene nisu pozvali jer ja sam poznat dioničar i gay koji ulaže na tržištu kapitala.
Inače,nemam ništa protiv heteroseksualaca, protiv sam iskazivanja bilo kakvog nasilja prema njima, ali moje je demokratsko pravi da javno kažem da sam i ja gay i da mi to uopće ne smeta u trgovanju na burzi.
Dapače, puno brže se izlažem na asku i primam na bidu.


lp


LKPC-R-A - Page 2 210589 kako izgleda stanje iz te tvoje perspektive u svezi Luke Ploče,što očekuje navedena gay populacija u svezi dokapitalizacije. LKPC-R-A - Page 2 93736 LKPC-R-A - Page 2 644460 LKPC-R-A - Page 2 644460 LKPC-R-A - Page 2 644460


a gle

plavi je to uvalio kurcoglavom a ovaj misli da je to lizalica.....pa sad liže...


liži liži kurcoglavi LKPC-R-A - Page 2 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 10:41 pm

Suzuky je napisao/la:
lacoste je napisao/la:
plavi je napisao/la:
Skratio sam malo , i dobro sam napravio sudeći prema stanju na stranim burzama.
Još uvijek sam 100% u LKPC ako naraste a 10% ako padne..


Upravo slušam tri gaya na Otvorenom, ma zamisli kome se da u takvu emisiju, oni mogu, i to ne jednom biti na javnoj televizij, a ja pitam zašto onda mene nisu pozvali jer ja sam poznat dioničar i gay koji ulaže na tržištu kapitala.
Inače,nemam ništa protiv heteroseksualaca, protiv sam iskazivanja bilo kakvog nasilja prema njima, ali moje je demokratsko pravi da javno kažem da sam i ja gay i da mi to uopće ne smeta u trgovanju na burzi.
Dapače, puno brže se izlažem na asku i primam na bidu.


lp


LKPC-R-A - Page 2 210589 kako izgleda stanje iz te tvoje perspektive u svezi Luke Ploče,što očekuje navedena gay populacija u svezi dokapitalizacije. LKPC-R-A - Page 2 93736 LKPC-R-A - Page 2 644460 LKPC-R-A - Page 2 644460 LKPC-R-A - Page 2 644460


a gle

plavi je to uvalio kurcoglavom a ovaj misli da je to lizalica.....pa sad liže...


liži liži kurcoglavi LKPC-R-A - Page 2 668678


LKPC-R-A - Page 2 210589 dobar je potez napravio na zadnjem uzletu iznad 2000 kn ,mora se priznati-čestitke plavi.
LKPC-R-A - Page 2 210589 LKPC-R-A - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 10:50 pm




A gle

lako je Plavom kad iza sebe ima Kurcoglavog i KonjanaObarbarina LKPC-R-A - Page 2 589758
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesri kol 25, 2010 2:04 pm


kolega višeglavi

Nemojte se puno živcirati, vidite gdje je vašeg potrčka S.O.Đ-a ( seosku obicnu đukelu) dovelo živciranje...
Srce više ne sluša, tlak na 200, firma pred stecajem...a i vama kolesterol nije najbolje...

Pod utjecajem alkohola ste kupovali hdel po 350 i thnk po 2200....


E moji decki, a mogli ste kupovat ledo po 3k i kras po 250...ali nemate vi Srđana koji radi u UNEX grupi i koji je dojavljivao insajde. A da ne spominjem svog Poglavicu i njegove veze. O tome drugi put.

P.S
Dajte se uhvatite nekog sporta, pretvorit cete se u kante masti...
Nijeloše ni skakanje preko plotova, to vam bar nije strano. Znam ja policija mi radi o glavi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimesri kol 25, 2010 2:19 pm

biber je napisao/la:

kolega višeglavi

Nemojte se puno živcirati, vidite gdje je vašeg potrčka S.O.Đ-a ( seosku obicnu đukelu) dovelo živciranje...
Srce više ne sluša, tlak na 200, firma pred stecajem...a i vama kolesterol nije najbolje...

Pod utjecajem alkohola ste kupovali hdel po 350 i thnk po 2200....


E moji decki, a mogli ste kupovat ledo po 3k i kras po 250...ali nemate vi Srđana koji radi u UNEX grupi i koji je dojavljivao insajde. A da ne spominjem svog Poglavicu i njegove veze. O tome drugi put.

P.S
Dajte se uhvatite nekog sporta, pretvorit cete se u kante masti...
Nijeloše ni skakanje preko plotova, to vam bar nije strano. Znam ja policija mi radi o glavi.


kolega kurcoglavi ne pretjeruj sa drobljenjem čaša zubima jer ti inače ne gine paradentoza

a onda ćeš biti bezuba đukela LKPC-R-A - Page 2 408221 LKPC-R-A - Page 2 408221 i nijedna kuja se neće htjeti pariti s tobom LKPC-R-A - Page 2 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitimened vel 13, 2011 12:32 pm

Bio sam jučer sa kapetanom Pavlovičem na doručku.
Pokazao mi je svoju kapu, drage kolege.

I još neke stvari o kojim ne mogu sad javno govoriti...
Ne bi bilo fer a ja sam poznat po tom da sam uvijek bio fer igrač, ćak i kad bi me pogodili u jaja.


Uglavnom, dragi moji gubitnici, Vidra, Karoje i Ententunis, tek sam 30% u minusu na LKPC a ne 50 % kao što ste vi mislili.
Plavi je uvijek jedan korak ispred vas, nemojte to zaboraviti.
Izraćunavši novi book koji če biti oko 100 kuna nakon što izađe 6 000 356 novih dionica ovo je odlična prilika jer će država prepustiti svoj udjel a zainteresirani su Kinezi, Arapi, Amerikanci, Europljani i Afrikanci.

znate da ja uvijek prepoznam priliku, LKPC sam prepoznao još prije godinu dana kad je bila na 1800 i evo već je na 1400 a dokap još nije ni počeo

ako sve bude išlo po planu mislim da bi ova godina mogla biti rekordna
kladim se da neču biti u većem minusu od 25% na kraju godine


lp
[Vrh] Go down
Sponsored content





LKPC-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LKPC-R-A
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» LKPC-R-A

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: