DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 INGR-R-A

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Ingra - najbolji developer svih vremena   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:02 pm

Najviša trgovana cijena Ingre 2007. godine bila je 42 000 kuna.
Od tada je između ostalog potpisan ugovor za Arenu, objavljene su ove fenomenalne projekcije poslovanja, kakve usput, nitko u Hrvatskoj nema, objavljeno nekoliko dobrih vijesti oko novih poslova te mogučnosti novih, ja očekujem da se ove godine vrati na te razine


lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:04 pm

plavi je napisao/la:
Najviša trgovana cijena Ingre 2007. godine bila je 42 000 kuna.
Od tada je između ostalog potpisan ugovor za Arenu, objavljene su ove fenomenalne projekcije poslovanja, kakve usput, nitko u Hrvatskoj nema, objavljeno nekoliko dobrih vijesti oko novih poslova te mogučnosti novih, ja očekujem da se ove godine vrati na te razine


lp

daj ne hebi po tavanu

uzmi bronhi, lakše se diše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:09 pm

Ma je li , zar tako?
Belje će imati 1 mlrd, a a na kraju godine su imali 660 milijuna prihoda.
A Ingra će imati preko 1 milijardu a imala je na kraju godine 380 milijuna.

Ovo Tvoje Belje sa sadašnjim stanjem broja dionica ima P/E 130 , a nakon katastrofalne dokapitalizacije od Todorića , bojim se uopće i računati koliko bi to moglo biti.Hoče li opravdati to svojim povečanjem dobiti??Aha hoče, možeš misliti.A imajmu i ROE koliko, ispod 1 %. A koliko će tek biti nakon dokapitalizacije po 60 ili koliko već kuna?

Za razliku od toga , izvjesno je da će Ingrin EPS biti između 1200 i 1400 kuna, što bi dalo P/E ispod 40.što bi rekli da se očekuje 40 % porast dobiti, a projekcijom samo sadašnjih ugovora dobit raste preko 50 %. To je da ništa ne ugovore u slijedećim razdobljima da rade samo poslove koje su već ugovorili.Da ne govorimo o činjenici da niti jedna tvrtka u HR ne ispunjava očekivanja P/E pokazatelja. Ingra ne samo da će ih ispuniti već ohoho preko toga.Za razliku od 0, nešto ROE kod Belja , Ingra ima ROE i imat će preko 20 %. P/Bv će kod Ingre pasti na 3, a ostali građevinari se trže na 5 i 6 booka. Kako Ingra od svih njih ima najveći ROE , a uzimajući u obzir činjenicu, nepisano pravilo - veći ROE = veći omjer P/B i PE, vidi se o čemu se tu radi.
40 000 za ovu dionicu je smiješna cijena po meni.
A 230 kuna za Belje je malo preveć po meni, jer ipak ide onakva dokapitalizacija kakva već ide.
Belje dugoročno Ok , ali kratkoročno po meni ne.
Uostalom to sam napisao prije koji mjesec na temi belje, cijena je još uvijek na istom mjestu.

I za kraj najvažnije, za Ingru se zna najgori mogući scenarij ( osim u slučaju ne znam čega.. ) , a to je ova fenomenalna projekcija prihoda i dobiti do 2009. , a za Belje vrag će ga znati kako će to Todorić pretumbati između svojih tvrtki, a nakon ovakve dokapitalizacije rezultati bi morali biti fenomenalni pa da opravda sadašnju cijenu, a kamoli da napreduje dalje. No , sve je moguće burza je nepredvidljiva, pitanje je koliko ima love Ilirika da brani tu cijenu Belja zar ne?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:16 pm

plavi


plavi:
"
nightrider: " Ingra i Trigranit ne razmišljaju o povlačenju iz projekta Arene Zagreb "....budući da Ingra, koja u partnerstvu sudjeluje kao glavni izvođać radova i njezin mađarski partner Trigranit, kao investitor, jamče sa 10 milijuna eura ispunjavanje rokova, razumljiva je nervoza na njihovoj strani. s druge strane Vlada, čija se potvrda o sufinanciranju projekta jedino i čeka, uopće ne pokazuje znakove nervoze zbog očiglednog probijanja rokova." Lider, br 77 Mogla bi dobit otići niz vjetar? NR " Hočeš nam malo objasniti kako bi to dobit mogla otići u vjetar ?? Kako si ti to sebi zamislio??
"


Hočemo li dobiti odgovor kolega Nightrider, kako si ti to sebi zamislio da bi dobit mogla " otići niz vjetar " ??


pa piše u tekstu sve. ne izgrade li dvoranu na vrijeme ( a več su sad u cajtnotu ) ode na bubanj 73 milje kuna. to znači pušionu sve eventualne dobiti ove godine. ne znam što je tu nejasno?
NR

btw no ako se to kojim slučajem i desi, vratiti će ingra lovu kroz slijedećih 28 godina, dakle nije ništa strašno





ahahahahahahahaha, ode dobit niz vjetar............najela se ekipa graha ha ha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:18 pm

Znaći ti misliš da je to realno moguće, znaš li možda da se to ikada desilo na našim prostorima, a i šire, mislim pri tome na relevantne trvrtke poput Ingre ili recimo.....TISKA
Da si zadaju nekakav rok , pa da ga ne ispune, i još potom plate penale?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:19 pm

Plavuša je napisao/la:
Znaći ti misliš da je to realno moguće, znaš li možda da se to ikada desilo na našim prostorima, a i šire, mislim pri tome na relevantne trvrtke poput Ingre ili recimo.....TISKA
Da si zadaju nekakav rok , pa da ga ne ispune, i još potom plate penale?

znam.industrogradnja u Rusiji
KaraTeS


Zadnja promjena: KaraTeSaky; pet tra 09, 2010 2:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:20 pm

Napisala sam relevantne, oni nisu nikako relevantni.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:21 pm

Plavuša je napisao/la:
Napisala sam relevantne, oni nisu nikako relevantni.

kad dospiju u probleme sve firme su iste, nema veze kako se firma zove, uzme im se bankovno jamstvo i ćao đaci

KaraTeS
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:24 pm

Ima li dobiti u četvrtom kvartalu? Na koliko je sad book-ova? Je li navlakači. A aktivu su mogli još više podići samo su trebali naštampati više obveznica.

Na ovakve izvještaje bi naš bivši kolega rekao - izvješće je takvo kakvo je
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:26 pm

Kolega Kučilo bolje se vi bavite svojim up and down navlačenjima tipa IMZV, GIPK, NACE itd.
Ima ih more.
A ovaj post ću vam izvaditi krajem 2009.godine, da vidite kako ste ( opet ) bili u krivu.
Što nije jasno oko ovog izvješča, upravu u sladu sa očekivanjima.

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:27 pm

ok recimo da opravdavaju ovu cijenu, a kaj dalje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:34 pm

realizacija novih poslova u bivšem SSSR-u, Alžiru itd.
Afganistan, Kazahstan, Egipat, 
Prihodi i dobit od stambenog kompleksa u Ilici ...
prihodi od prodaje hotela Lapad
prihodi od prodaje vlastitih dionica
prihodi od neplaćanja dobavljačima
itd

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:36 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
ok recimo da opravdavaju ovu cijenu, a kaj dalje

Tesko... ja prema ovom izvjestaju unatoc ocekivanjima ne bih platio INGR vise od 13-14 kuna... no to je samo moje misljenje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:39 pm

Vidim da se nitko ne usudi reći - car je gol. Pa Ingra nije firma - Ingra je financijski inženjering, Ponzijeva piramida, Kula od Karata
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepet tra 09, 2010 3:04 pm

KuciloOro je napisao/la:
Vidim da se nitko ne usudi reći - car je gol. Pa Ingra nije firma - Ingra je financijski inženjering, Ponzijeva piramida, Kula od Karata

Nema se tu šta usudilo ili ne: to je firma koja ne zanimala nas kao ni politik situacijja u Mozambik
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:39 am

Predsjednik Nadzornog odbora Ingre Danijel Režek prodao je 86.320 dionica Ingre (ZSE:INGR-R-A) čime je ispao iz deset najvećih vlasnika.



Pogledajte vi ovu neperspektivnost.
REŽEK I BJEŽEK !!!!
INGR-R-A 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:20 am

Fedya je napisao/la:
Predsjednik Nadzornog odbora Ingre Danijel Režek prodao je 86.320 dionica Ingre (ZSE:INGR-R-A) čime je ispao iz deset najvećih vlasnika.



Pogledajte vi ovu neperspektivnost.
REŽEK I BJEŽEK !!!!
INGR-R-A 93736

Režek i bježek auhahahahahahhah INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol INGR-R-A Lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





INGR-R-A Empty
PostajNaslov: Re: INGR-R-A   INGR-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
INGR-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: