DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:52 pm

Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti


FRNK
KODT
ZVZD
ADPL
LEDO
DLKV

doslovce tim redom Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 6:31 pm

Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti



Ja kad ne znam šta da kupim onda kupim Podravku Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736 cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 6:33 pm

a s onim ranije kupljenim stojiš na asku. Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 61590

Vidi se stara škola, Znanče Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:12 pm

Zajcev je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti



Ja kad ne znam šta da kupim onda kupim Podravku Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736 cheers



Bravo kolega, vidi se da ste korisnik sa perspektivom Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736

Mislim da postoji čak i jedna američka poslovica koja kaže:

"When in doubt, just buy Podravka" Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:31 pm

Fedya je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti



Ja kad ne znam šta da kupim onda kupim Podravku Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736 cheers



Bravo kolega, vidi se da ste korisnik sa perspektivom Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736

Mislim da postoji čak i jedna američka poslovica koja kaže:

"When in doubt, just buy Podravka" Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 393979


when in dobt just buy kodt Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:43 pm

u što uložiti?

što kupiti?

što prodati?

zlato?

srebro?

nekretnine?

obveznice?

dionice?

kurtoni?

hrana?

energija?

svi odgovori na
www.kucilooro.webs.com


Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 936643 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 393979 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:44 pm

biber je napisao/la:
when in dobt just buy kodt Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589

Nekako mislim da je isplativije kupiti kakvu Gucci torbicu. S vremenom brže dobiva na vrijednosti nego ova dionica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 8:46 pm

Burzovni Hračak je napisao/la:
biber je napisao/la:
when in dobt just buy kodt Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589

Nekako mislim da je isplativije kupiti kakvu Gucci torbicu. S vremenom brže dobiva na vrijednosti nego ova dionica


Ja sam umjesto KODTea kupio Moto Guzzi............

i jako sam zadovoljan Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 8:33 am

6. travanj 2010.| Tomislav Pili
Analitičari RCB-a: Prodajte dionice HT-a


Analitičari Raiffeisen Centrobanka ne očekuju rast dionica najvećega hrvatskog telekoma

Dionice najvećega hrvatskog telekoma ne stoje najbolje kod analitičara austrijskog Raiffeisen Centrobanka (RCB). Prema posljednjim analizama s kraja ožujka za kompanije iz Austrije i jugoistočne Europe, ta austrijska banka za dionice T-HT-a ulagačima preporučuje prodaju. Osim T-HT-a, smanjenje dionica u portfeljima preporučeno je i za Magyar Telekom, ali zato je dionice austrijskog telekoma poželjno kupiti, smatraju u RCB-u. Za razliku od T-HT-a ostale hrvatske dionice u promatranoj skupini dobile su nešto bolje ocjene.

Kupuj, kupuj, kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppuuuuuuuuuuuuuujjj!!!!!!!HT je zicer, čim ovi gadovi preporučuju prodaju
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:13 am

Zajcev je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti



Ja kad ne znam šta da kupim onda kupim Podravku Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736 cheers




Hihihihihi Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:20 am

Zajcev je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti



Ja kad ne znam šta da kupim onda kupim Podravku Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736 cheers




Hihihihihi Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_cheers

Koleg ja vidi da vi nedavno prodalo PODR po kikiriki cijene. Sralo vam se od muka sad? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Lol Ajde barem drek bila kvalitetno ako pojela podravkin ragu prije kakala
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:04 pm

Thor Heyerdahl je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti



Ja kad ne znam šta da kupim onda kupim Podravku Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736 cheers







Hihihihihi Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_cheers

Koleg ja vidi da vi nedavno prodalo PODR po kikiriki cijene. Sralo vam se od muka sad? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Lol Ajde barem drek bila kvalitetno ako pojela podravkin ragu prije kakala




Prodao pola kolega morž, pola po 332.
Meni dobro,hihihihi Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:11 pm

Mene je srećom onaj navlakač ( ČIje Se Ime Ne Smije Izgovoriti ) na sreću nagovorio da kupim Beljaru i Betonaru i sad sam u brutalnom plusu.

A kupio sam i PODR -najperspektivniju dionicu u svemiru Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 393979 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 393979

Sad samo sjedim i brojim pare -frit frit Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:28 pm

evo decki dojava iz sredisnjice sindikata:

kupite Eru - dividenda 120 kunica i jos ce Erste mirovinac cepati ko lud, tako mi kazu!

buj buj dok nije prekasno Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:31 pm

Debeli Veko je napisao/la:
evo decki dojava iz sredisnjice sindikata:

kupite Eru - dividenda 120 kunica i jos ce Erste mirovinac cepati ko lud, tako mi kazu!

buj buj dok nije prekasno Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 93736


Hvala Veko, baš si drug
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:09 pm

Tko je moderator ovdje? Ovaj debeli krmak?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:14 pm

Dečki dajte neku preporuku za sutra. Validus ili Ingru?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:20 pm

Tuna je napisao/la:
Dečki dajte neku preporuku za sutra. Validus ili Ingru?

oboje, oboje, kupi oboje Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 5:18 pm

decki kupite Korf to vam je best buy. Naravno da to to nije moja ideja ja bi procerdao sve pare kao onomad na ledu kojeg jos drzim kupljenog po 20 K. Reko mi je Conan. Sad se uvlacim i Geronimu i Conanu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 5:26 pm

biber je napisao/la:
decki kupite Korf to vam je best buy. Naravno da to to nije moja ideja ja bi procerdao sve pare kao onomad na ledu kojeg jos drzim kupljenog po 20 K. Reko mi je Conan. Sad se uvlacim i Geronimu i Conanu.


Bravo kolega deluksiću, znate kako se kaže..............umiljato janje dvije majke sisa Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 5:32 pm

A sta ces Vidro ja bi volio da nekog kurca o burzi znam. Jedino sta znam jest kupit diplomu nisam glup ko one kretencine da ucim Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 7:12 pm

biber je napisao/la:
A sta ces Vidro ja bi volio da nekog kurca o burzi znam. Jedino sta znam jest kupit diplomu nisam glup ko one kretencine da ucim Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 210589


Ti barem znaš da ne znaš i pošteno se šlepaš uz Đeronima i Konana, a zamisli malog Govnara11, njemu to još nitko nije rekao......... Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 9:24 pm

Dečki, šta ćemo sutra? Sutra bi HT mogao pasti pa mislim da možda uletim.Što mislite?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:37 pm

Tuna je napisao/la:
Dečki, šta ćemo sutra? Sutra bi HT mogao pasti pa mislim da možda uletim.Što mislite?

Sutra je subota.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:12 am

[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: