DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Tehnička analiza

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:04 pm

Croman je napisao/la:
Ako sam izracunao tocno postoji odbijanac za SP u spomenutom podrucju

Pogledat cu kasnije ..sa novim podacima pa da vidimo gje biSP mogao ici sutra/preksutra?

To bi mi voljela vidit da izbaciš te podatak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:08 pm

FitzPatrick je napisao/la:
samprasa poznajem osobno i znam da on ne piše ovaj nick.
ovaj nick je otvoren kad je provaljen "zosprajc", takodjer vlad1111 nick.

ali imaš ti još dosta nadimaka Tehnička analiza - Page 3 56

pusti Cromija na miru za tebe je on sveučilišni profesor

Ovo bila kolega prava sampras iz Ploča i nemla pojma o TA, i plaćala vlada1111 njegova analiza 100 kuna i to sve bila pogrešna i ja odustala i ne htjela više plaćati beskorisna analiza od koje ja neimala nikakva korist, i samo gubila novaca, kad počela sama radit sve pogađala i puno zaridila novci.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:38 pm

vlado11111 bi kod mene mogla bit šegt, ništa više, jer samo ewt donosi rezultat sa 80-90 occuracy


njegov TD kombo ne može da se upoređuje sa mojih 30.000 sati ewt

ewt je fantastičan
vlad111 može da pogodi može da promaši ali procent mu je slab na pogodoak
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:44 pm

Tehnička analiza - Page 3 760983
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:46 pm

DOW

10307.96
Tehnička analiza - Page 3 Watchlist_down
-560.16

-5.15%



NASDAQ

2263.02
Tehnička analiza - Page 3 Watchlist_down
-139.27

-5.8%



S&P 500

1103.53
Tehnička analiza - Page 3 Watchlist_down
-62.34

-5.35%



Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460 Tehnička analiza - Page 3 644460
Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891 Tehnička analiza - Page 3 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimepet svi 07, 2010 8:41 am

Croman je napisao/la:
vlado11111 bi kod mene mogla bit šegt, ništa više, jer samo ewt donosi rezultat sa 80-90 occuracy


njegov TD kombo ne može da se upoređuje sa mojih 30.000 sati ewt

ewt je fantastičan
vlad111 može da pogodi može da promaši ali procent mu je slab na pogodoak

Oćeš ti dati koja analizi ili samo budeš pričala da sve znala i sve pogodila a nikada ništa ne napisala i nikada ne stavila nikakva grafa samo se hvalila.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 7:34 pm

gospodine Vlad, a kad će ATPL na 200kn i HT na 130 i ostali oni vaši targeti?
jel to znači da bi i vi trebali u ćorku, budući ste visili na TA i drukali dolje danonoćno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimesri svi 12, 2010 2:41 pm

Croman je napisao/la:
vlado11111 bi kod mene mogla bit šegt, ništa više, jer samo ewt donosi rezultat sa 80-90 occuracy


njegov TD kombo ne može da se upoređuje sa mojih 30.000 sati ewt

ewt je fantastičan
vlad111 može da pogodi može da promaši ali procent mu je slab na pogodoak

cromane

Jer se i dalje drziš onog sto si napisao, da na 2140 moze slijediti nastavak pada za crobex
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimesub svi 15, 2010 5:16 pm

Di je naša croman, zašto ona ne pisala na ova foruma, ona pisala na ono sranje od poslovna foruma i tamo ne stavljala nikakva grafa i uvjek sve pogodila a kako i ne bi pogodila kada ona rekla idemo i dole i gore a možda i ostanemo tu.

Tako mogla i ja pogađala.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimesub svi 15, 2010 6:39 pm

sampras je napisao/la:
Di je naša croman, zašto ona ne pisala na ova foruma, ona pisala na ono sranje od poslovna foruma i tamo ne stavljala nikakva grafa i uvjek sve pogodila a kako i ne bi pogodila kada ona rekla idemo i dole i gore a možda i ostanemo tu.

Tako mogla i ja pogađala.


Kolega Sampy bila ispravan, postavilo ozbiljan problem na dnevna red.


Mi željelo graf da vidjelo tko bila znalac a tko kur.acpalac, da mi to dvoje ne ćenđalo Tehnička analiza - Page 3 252891

Zadnja graf koja neka klinac mene vrijedilo bila od forumaš Sančo Pansa iz 09 mjesec 2008. kad reklo da bila čvrsta dno na 1.200 Tehnička analiza - Page 3 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:57 am

decki nemam puno vremena evo na Kneziji sam kod Debelog Veke a on micek moj jos spava. Zato samo kratko.


Ste ljubomorni na Cromana?
Pa nisu svi nesposobni kao vi da u 35 voze jeftinog japanca na kredu i puše švercane cigarete.
Morate biti sposobniji, ako se produzi ova kriza u svijetu, kako cete podmirivati kredit za auto ili stan?
Kaj bu punac morao uletavat?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:03 am

Joj mišiću pa šta mi radiš tako rano u nedjelju ujutro sam na internetu. Hajde obuci se idemo nas dvojica u Popovaču. Plaćamo benzin popola. Ti sve ja ništa. Ma prekini, znam da ne razumiješ što sam time htio reći. Pitaj Geronima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:47 am

Debeli Veko je napisao/la:
Joj mišiću pa šta mi radiš tako rano u nedjelju ujutro sam na internetu. Hajde obuci se idemo nas dvojica u Popovaču. Plaćamo benzin popola. Ti sve ja ništa. Ma prekini, znam da ne razumiješ što sam time htio reći. Pitaj Geronima.

ahgrhm! zar nema nijedne snažne žene koja bi vas poželjela. Evo ja ću uzet onog ćelavog. Čini mi se glupim i snažnim.

Dođi biberčiću ljepoto moja.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:52 am

Kolega Debeli Veko, ja vas lijepo molim da svoje privatne stvari riješavate sa korisnikom Biberom u okruženju vašeg zajedničkog doma ili preko privatnih poruka. Ili otvorite temu Chat a imate i uslugu Chat na dnu foruma koju vidim da nitko od vas lumena nije opazio. Ovo je vrlo ozbiljna tema tehničke analize i ovdje nema mjesta za šalu.Jedinu šalu koju dopuštamo je Croman.Uozbilite se ,vi ste moderator i trebate biti uzor svim ostalim korisnicima kao što ste Biberu.I radite svoj posao odsada ili ću vas administrirati
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:11 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:11 pm

Daj ti ne seri administratoru, otjerat cu i tebe kao i druge svercovane multinikove.

Kaj buš ti meni diral Vekicu pa čovjek radi bas dobro posao. Iako, ne znam rajca me ova klingonka. Mozda i ostavim Debelog zbog nje. Ruzna je ko smrt ali je prva zenska koja sa mnom razgovara a da joj nisam morao platiti piće.

Ne znam nazvat cu Geronima pa nek mi on kaze šta da radim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimečet svi 20, 2010 4:42 pm

 


Svedska index je pao od 1070 do 930 .
Taj mali pad je dao dobru zaradu za Xbear-fondove.


Znaci zaradi i na padu i na rast (kad on dojde) ..

..ali treba znat ...kad
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimesub svi 22, 2010 2:57 pm

Croman je napisao/la:



Svedska index je pao od 1070 do 930 .
Taj mali pad je dao dobru zaradu za Xbear-fondove.


Znaci zaradi i na padu i na rast (kad on dojde) ..

..ali treba znat ...kad


Bravo, bravo, a ti kao znaš?
Daj Bjornoslave, odi tam kod sebe u Helsinki te fore prodavati.
Pa nije ti ovo Norveška Tehnička analiza - Page 3 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimened svi 23, 2010 11:12 am

Vidra ili vidrig ... to je pitanje?

Ali nema sto...zabavno je..samo napred decki


http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=43238
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: pozzzzzzzzzzz   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimepon svi 24, 2010 4:42 pm

Moram primjetiti da mi je neki kreten ukrao nick i sada se sprda po
forumu............Evo
sam se sad prvi put ovdje išao ulogirati i gle
čuda moj nick je već
zauzet.........
Zaista neukusno i
bezobrazno..............

Molim
samo cjenjeno ljudstvo da to ima
uvidu jer biti bezobrazan i
glumiti budalu kao što i sami vidite nije
problem............
Isto
molim i admina da izbriže ovog foliranta ................

hvala
na razumjevanju............

pozzzzzzzzzzzz.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimepon svi 24, 2010 5:49 pm

Dragi kolega evo nemam sada vremena a ni volje ali potrudit ću se postati što više pa neka čitateljstvo samo prosudi tko je pravi ivano7...........
Kolega ako vi smatrate da ste vi ivano7 to je vaš problem.......... Tehnička analiza - Page 3 760983
Ali je činjenica nepobitna sa dokaznim materijalom da sam ja pravi ivano7 a vi niste........
Iz toga razloga napominjem da je demokracija i da svatko može pisati što hoće u granicama tolerancije........ Tehnička analiza - Page 3 915215
Evo ako je ovaj moj mali post doprinosu demokracije na forumu neizmjerni sam sretan........ Tehnička analiza - Page 3 760983
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Brutalni lažove   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimepon svi 24, 2010 6:09 pm

Ajmo onda ovako.............
Ako si ti pravi ivano7 onda se oglasi na poslovni........
Evo ja neću pisati........tako da se može vidit tko je pravi..........
Budući da se samo ja mogu ulogirati kao ivano 7 na poslovni ovim putem
te molim da pokušaš i ti .........

Evo ako si pravi ivano7 onda pošalji barem jednu poruku
večeras,sutra,prekosutra na poslovni pa će ljudstvo vidit tko je u
pravu.........

Zaista si seronja i ljažljivac........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Brutalni lažove   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimepon svi 24, 2010 6:10 pm

Ajmo onda ovako.............
Ako si ti pravi ivano7 onda se oglasi na poslovni........
Evo ja neću pisati........tako da se može vidit tko je pravi..........
Budući da se samo ja mogu ulogirati kao ivano 7 na poslovni ovim putem
te molim da pokušaš i ti .........

Evo ako si pravi ivano7 onda pošalji barem jednu poruku
večeras,sutra,prekosutra na poslovni pa će ljudstvo vidit tko je u
pravu.........

Zaista si seronja i ljažljivac........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimepon svi 24, 2010 10:38 pm

Na koliko tema mislite srati tko je pravi ivano7?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 1:18 pm

Croman vam je rekao 28.4.2010 da pocinje pad *

ali izgleda da vecina nije vjerovala


* 29 dan od pada Crobexa


mene vas bilo žaolosno da toliko gubilo, ali vi bilo jaaako tvrdoglav investor Tehnička analiza - Page 3 915215
malo duže kuhalo luda pamet da omekšalo Tehnička analiza - Page 3 99244
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tehnička analiza - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tehnička analiza
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: