DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Kako smo se zahebali u KORF-u!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimepon svi 03, 2010 7:13 pm

Ajmo de piši priznanja što se čeka, nemoj da vas prozivam ko ove svoje pačiće iz prvih klupa ( pa i magarećih )


ajde, javljajte se dobrovoljno.............. Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589 Kako smo se zahebali u KORF-u! Lol Kako smo se zahebali u KORF-u! Lol

evo prvi će Barbarian pa Biber pa onda redom.......... Kako smo se zahebali u KORF-u! 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimepon svi 03, 2010 7:17 pm

evo ja ću prvi odgovarati....

kupovao sam po 40,XX i dionice još uvijek imam, čak sam malo i dokupio, što sad, ako sam i pogriješio nema veze zaraditi ću na savjetu plavoga na lkpc

Korf se za razliku od većine drugih dionica ne kupuje zbog RDG-a nego zbog bilance

za bibera ne odgovaram Kako smo se zahebali u KORF-u! 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimepon svi 03, 2010 7:20 pm

ućitelju Suzuky , ja nisam kriv ja sam samo prepisivao od Conana, da je on riješio zadatke i ja bi prošao ispit, dobio bi dovoljan, garant Kako smo se zahebali u KORF-u! 99244 Kako smo se zahebali u KORF-u! 99244

zahebo me to je jasno, ali mislim da nije namjerno jer je zahebo i samog sebe Kako smo se zahebali u KORF-u! Fresse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimepon svi 03, 2010 7:24 pm

Učitelju ja nisam kriv, ja nisam bio na nastavi kad su Conan i Biber dogovarali navlakušu......što ja imam s tim?

Meni nikad ne jave na vrijeme, djubrad smrdljiva Kako smo se zahebali u KORF-u! 61590
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimeuto svi 04, 2010 12:28 pm

Hahahahahahaha



Kako su ga sindikalisti primili do balčaka Kako smo se zahebali u KORF-u! 61590


Ide to up,up.


Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimeuto svi 04, 2010 1:20 pm

Fedya je napisao/la:
Hahahahahahaha



Kako su ga sindikalisti primili do balčaka Kako smo se zahebali u KORF-u! 61590


Ide to up,up.


Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589


pa i išlo je dok god smo kupovali (mi budaletine) Kako smo se zahebali u KORF-u! 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimeuto svi 04, 2010 1:39 pm

ajde, gdje su učenici srdjan7 i koMedija?

brže da ste se ispovijedili...... Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589 Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589





nego vidim da nam korisnik Delux ništa ne piše u zadnje vrijeme? Da ga nisu uhitili scratch

http://www.jutarnji.hr/sverceru-cigareta-sudac-oduzeo-auto--cigarete--kaznio-ga-s-tri-godine-uvjetno-i-protjerao-iz-hrvatske/752397/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:10 pm

FitzPatrick je napisao/la:
Učitelju ja nisam kriv, ja nisam bio na nastavi kad su Conan i Biber dogovarali navlakušu......što ja imam s tim?

Meni nikad ne jave na vrijeme, djubrad smrdljiva Kako smo se zahebali u KORF-u! 61590


Kolega zar su vas opet zaboravili pozvati na udruženu sindikalnu akciju.........
mislim to je stvarno nekorektna sindikalna organizacija............
da sam na vašem mjestu ja bih im vratio člansku iskaznicu..... Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589 Kako smo se zahebali u KORF-u! 210589


nekako mi se čini da je sindikat svinjskih polovica opet zaglavio Kako smo se zahebali u KORF-u! 644460 Kako smo se zahebali u KORF-u! 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:25 pm

Fino se ovdje prodaje skupilo, ko kusih pasa.
Zadnje dno je bilo na cca 30 kn, a sad je prva kupnja 37kn..
A realno nek netko pukne 2000 komada po kupnji i eto korfa ispod 30 kn ..
Mozda bi zaista najbolje bilo da se svi maknu s kupnje, tada ni cijena ne može padati jer nece imati kome prodavati

Samo mi nije jasno zasto sada ne kupuju i ništa ne komentiraju najjaci zagovaratelji korfa po 45 poput Konana obrijanog, mene i ostalih navlakača....

Imam dojam da je Konan to već otreasao ali ja i dalje držim korf. Ne bi on mene jel tako decki?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:33 pm

biber je napisao/la:
Fino se ovdje prodaje skupilo, ko kusih pasa.
Zadnje dno je bilo na cca 30 kn, a sad je prva kupnja 37kn..
A realno nek netko pukne 2000 komada po kupnji i eto korfa ispod 30 kn ..
Mozda bi zaista najbolje bilo da se svi maknu s kupnje, tada ni cijena ne može padati jer nece imati kome prodavati

Samo mi nije jasno zasto sada ne kupuju i ništa ne komentiraju najjaci zagovaratelji korfa po 45 poput Konana obrijanog, mene i ostalih navlakača....

Imam dojam da je Konan to već otreasao ali ja i dalje držim korf. Ne bi on mene jel tako decki?



koliko ljudi će kupiti auto a da se ne raspitaju koji je motor unutra i koliko je prošao? koliko će ih kupiti stan a da ne znaju kvadraturu i ne provjere gruntovnicu? a puno njih je kupovalo dionice bez da znaju koliko firma zarađuje a koliku premiju oni plaćaju na tu zaradu.... ne može ih Hanfa štititi od vlastite gluposti Kako smo se zahebali u KORF-u! 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitimesub svi 15, 2010 5:22 pm

Zašto sindikat nije mene obavjestio o ovoj kupnji i da će se desiti pad, pa i ja članarinu uredno plaćam, nema više članarine, vi bi da gubitci budu vaši a da ja plaćam članarinu e neide to tako, ako ću plaćati članarinu oću i gubitke, inače krećem sa sindikalnim prosvjedima za početak blokada Luka (prodao), zatim prometnica i poslije svega ostaloga što sam prodao i nemam u portfelju.

Kako smo se zahebali u KORF-u! 49381 Kako smo se zahebali u KORF-u! Lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako smo se zahebali u KORF-u! Empty
PostajNaslov: Re: Kako smo se zahebali u KORF-u!   Kako smo se zahebali u KORF-u! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako smo se zahebali u KORF-u!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: