DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Pozdrav .............

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pozdrav ............. Empty
PostajNaslov: Pozdrav .............   Pozdrav ............. Icon_minitimepon svi 24, 2010 4:36 pm

Moram primjetiti da mi je neki kreten ukrao nick i sada se sprda po forumu............Evo sam se sad prvi put ovdje išao ulogirati i gle čuda moj nick je već zauzet.........
Zaista neukusno i bezobrazno..............

Molim samo cjenjeno ljudstvo da to ima uvidu jer biti bezobrazan i glumiti budalu kao što i sami vidite nije problem............
Isto milim i admina da izbriže ovog foliranta ivana7 ................

hvala na razumjevanju............

pozzzzzzzzzzzz.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav ............. Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav .............   Pozdrav ............. Icon_minitimepon svi 24, 2010 10:39 pm

Čovječe kako si naporan pa to je nevjerojatno. Zaspamao si sve teme ko da si u najmanju ruku Warren Buffet pa ti netko mrknuo ime.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav ............. Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav .............   Pozdrav ............. Icon_minitimepon svi 24, 2010 10:44 pm

pravi ivano7 je napisao/la:
Moram primjetiti da mi je neki kreten ukrao nick i sada se sprda po forumu............Evo sam se sad prvi put ovdje išao ulogirati i gle čuda moj nick je već zauzet.........
Zaista neukusno i bezobrazno..............

Molim samo cjenjeno ljudstvo da to ima uvidu jer biti bezobrazan i glumiti budalu kao što i sami vidite nije problem............
Isto milim i admina da izbriže ovog foliranta ivana7 ................

hvala na razumjevanju............

pozzzzzzzzzzzz.

u neku ruku imaš pravo............samo kreten bi maznuo takav kretenski pederski nick Pozdrav ............. Bom
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav ............. Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav .............   Pozdrav ............. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozdrav .............
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BEZ KULTURE-OPĆENITO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: