DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:09 am

Mislim da ovu temu treba fokusirati na vrh foruma.


Nadam se da će do sutra tema biti fiksirana da mogu navlačiti na DLKV Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_rendeer
UP UP
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:12 am

Tako je. vjeko rules! Svi u PTKM!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:17 am

molim korisnike da se drže teme...............tema je kupuj hidoelektru i dalekovod

može i malo lkpc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:20 am

Kolega, da li se na ovoj temi primaju sugestije za kupnju samo vaših dionica ili se mogu reklamirati i one koje vi nemate ali su isto tako perspektivne? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_geek
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 1:06 pm

evo jedne perspektivne - DIOKI-R-A!

Ima da se udebljam od zarade na Diokiju kad izgrade LNG terminal u Omišlju!

Definitivno preporučujem i kupnju LKPC-R-A, a PODR-R-A izbjegavajte dok se mi iz sindikalne podružnice Posrani Dudek ne nakrcamo!

Inače ima da brišemo sve!

(joj ovdje nemam ovlasti Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_redface )
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 1:22 pm

Zajcev je napisao/la:
Kolega, da li se na ovoj temi primaju sugestije za kupnju samo vaših dionica ili se mogu reklamirati i one koje vi nemate ali su isto tako perspektivne? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_geek
Ako može pisati Debeli Veko možeš i ti, iako nas dva nismo umočili na prvom rendesu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 1:27 pm

T1000 je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Kolega, da li se na ovoj temi primaju sugestije za kupnju samo vaših dionica ili se mogu reklamirati i one koje vi nemate ali su isto tako perspektivne? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_geek
Ako može pisati Debeli Veko možeš i ti, iako nas dva nismo umočili na prvom rendesu

Koji ste vi papci. Ja sam ga umočio i prije prvog rendesa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 2:31 pm

Felga je napisao/la:
T1000 je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Kolega, da li se na ovoj temi primaju sugestije za kupnju samo vaših dionica ili se mogu reklamirati i one koje vi nemate ali su isto tako perspektivne? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_geek
Ako može pisati Debeli Veko možeš i ti, iako nas dva nismo umočili na prvom rendesu

Koji ste vi papci. Ja sam ga umočio i prije prvog rendesa.


Oprosti ali sereš.Kako si ga mogu umočiti ako se nisi sastao s komadom na rendesu?Ili si ga umakao u kečap??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 7:47 pm

T1000 je napisao/la:
Felga je napisao/la:
T1000 je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Kolega, da li se na ovoj temi primaju sugestije za kupnju samo vaših dionica ili se mogu reklamirati i one koje vi nemate ali su isto tako perspektivne? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_geek
Ako može pisati Debeli Veko možeš i ti, iako nas dva nismo umočili na prvom rendesu

Koji ste vi papci. Ja sam ga umočio i prije prvog rendesa.


Oprosti ali sereš.Kako si ga mogu umočiti ako se nisi sastao s komadom na rendesu?Ili si ga umakao u kečap??

Ne moraš se sastati s komadom. Sastane se ona s tobom pa ga umočiš. Eto, dok sam bio mali sjedio sam na kahlici i radio posao kadli je teta iz vrtića čitajući Start i ne gledajući kuda hoda zapela za mene pa sam ga umočio u kahlicu. Od tad imam izvjesnih problema. Ne mogu više na kahlicu.
Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:35 pm

T1000 je napisao/la:
molim korisnike da se drže teme...............tema je kupuj hidoelektru i dalekovod

može i malo lkpc

I told you so!!!!!!!!!!!!!!!!! nabijem vas na vjeku??
zašto niste kupovali, a mogli ste

DALKV UPUPUP Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_jokercolor
DALKV UPUPUP
Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_cheers Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Bom Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Bom Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Bom Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Bom Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Bom

što ćete sad? a što??? Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:31 pm

Korisniče Ttisuću

molim vas da se suzdržite od uličnog rječnika Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_exclaim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:28 am

Debeli Veko je napisao/la:
evo jedne perspektivne - DIOKI-R-A!


Komšija ti si izgleda luđi nego što ti ova slika.... affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:34 am

T1000 je napisao/la:
molim korisnike da se drže teme...............tema je kupuj hidoelektru i dalekovod

može i malo lkpc


Ima li ko ovakav score kao JA??
Nema jel da?

E pa to je znanje, a ne kupiš Čađaru i odma si u minusu Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:40 am

T1000 je napisao/la:
T1000 je napisao/la:
molim korisnike da se drže teme...............tema je kupuj hidoelektru i dalekovod

može i malo lkpc


Ima li ko ovakav score kao JA??
Nema jel da?

E pa to je znanje, a ne kupiš Čađaru i odma si u minusu Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Affraid

I PTKM
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 11:56 am

Evo jednog dobrog insajda. S obzirom da mi je rečeno u povjerenju ne mogu vam kazat' da su mi to dojavili sindikalisti.

FRNK-R-A

ma pogledajte vi ove fundamente!


P/S 0,57
P/E 6,63
P/B 0,39
BVPS 2.079,57


možda ćete morat' čekati malo za kapitalizaciju ali isplatit' će vam se. Bombončić firma. Pravi bombončić!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:22 pm

T1000 je napisao/la:
molim korisnike da se drže teme...............tema je kupuj hidoelektru i dalekovod

može i malo lkpc

JEL TI TO MENE NAVLAČIŠ; JEL PLAVOJKO MOJ MILENI
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:23 am

Debeli Veko je napisao/la:
Evo jednog dobrog insajda. S obzirom da mi je rečeno u povjerenju ne mogu vam kazat' da su mi to dojavili sindikalisti.

FRNK-R-A

ma pogledajte vi ove fundamente!


P/S 0,57
P/E 6,63
P/B 0,39
BVPS 2.079,57


možda ćete morat' čekati malo za kapitalizaciju ali isplatit' će vam se. Bombončić firma. Pravi bombončić!

Vidim ja da ti košija dereš mlogo po bombončičima. Vaki ne mogu da propadnu kraj takih ko ti. Jasno da je fundament dobar.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 3:27 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 3:44 pm

Srdjan7 je napisao/la:
http://www.business.hr/hr...i-i-brodarskim-prijevozom

Ovo je dragulj

Korisniče Srđan to što se navodno razumijete u burzu ne znači da se razumijete i u internet. Evo ispravljam vaš neispravni link.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Viadukt-se-sada-moze-baviti-i-brodarskim-prijevozom


Ulažite u znanje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 3:50 pm

Vec je netko ovdje slao usporedbu dionica s profitabilnoscu u rangu Kodt-a koje su na stranim trzistima..
Prosjecno se trguju oko 4,5 BV

Ovdje ROE 24 a tvrtka na 2 BV

Kodt nam trenutno nudi kamatu od cca 11 % godišnje

Kao da kupujete Ht po 220 kn ( mislim da je ove god zarada po dionici na ht bila cca 24 kn)

Mnogi su propustili priliku na ht-u, a vecina ce ih i na KODT-u







_____________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 3:52 pm

majku mu odmah nakon ovog mog posta neko sasuo po bidu 13 komada.

Nemoze to tako dok ja navlacim (valjda me nije opet Poglavica okitio?!)















_____________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 7:31 pm

biber je napisao/la:
majku mu odmah nakon ovog mog posta neko sasuo po bidu 13 komada.

Nemoze to tako dok ja navlacim (valjda me nije opet Poglavica okitio?!)















_____________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA



Oprosti, to je meni malo "pobjeglo" Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Affraid


Morati ću kupiti paket pelena za inkontinenciju Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 8:04 pm

Decki a sta kazete na banke?

po prošlogodišnjim rezultatima:
Snba je zaradila 5knpo dionici ima PE 20 i PBV 0,6
Ceba je zaradila 30kn/dionici i ima PE 9 i PBV 0,4 daje redovno dividendu.
pbz i zaba su oko PE 10 i PBV 1.pbz je najavila dividendu.

HPB je izgubila 750kn/dionici i iznad 1,2 BV je


dal da kupujem, ha? ha? Poglavica mi reko da je sve osim HPB dobra kupovina!!!

________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA


Zadnja promjena: biber; sri tra 07, 2010 8:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 8:08 pm

Joj jadni Deluksiću pa zar te na faksu nisu učili da se banke ne gledaju po BV? I što ti po tom forumu kokodačeš BV, BV? tko te je to učio?

Daj brzo zovi Poglavicu i malog od Unexa da provjeriš jer ovo točno što ti je mudra Vidra velikodušno objasnila. Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitimesri tra 07, 2010 8:12 pm

Pa tonere ti polizem!!!! kolko puta ti moram reci da sam ja kupio diplomu i da nemam pojma o ulaganju!

Zovem ja Poglavicu svakodnevno no otkako je ulpl bila na 660 i neko se istreso vise mi se ne javlja na moje pozive Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_scratch





____________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Sponsored content





Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Empty
PostajNaslov: Re: Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000   Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Navlačenje na kupnju mojih dionica - by T1000
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nenad Bakić i nestašica dionica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: