DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Deprecijacija kune - kada i koliko?

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 6:47 pm

Kolegice i kolege pitanje je vremena kad će naša kunica zaroniti, ja sam mišljenja da bi se to moglo desiti poslje turističke sezone. Odnosno nadam se da će se desiti prije turističke sezone. [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 6:56 pm

blade je napisao/la:
Kolegice i kolege pitanje je vremena kad će naša kunica zaroniti, ja sam mišljenja da bi se to moglo desiti poslje turističke sezone. Odnosno nadam se da će se desiti prije turističke sezone. [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


Dobra tema kolega. Vrlo aktualna.
Bogami ovo je pitanje svih pitanja.
Isto tako je pitanje što je gore.
Devalvirati ili ne devalvirati?
U svakom slučaju to će se desiti odmah nakon što padne Roha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 7:50 pm

Ja mislim da će vlada kemijati do turističke sezone ne čineći ništa pametno (kao ni inače), potom če pričekati da sezona prođe, a kad se pokaže sva katastrofalnost njenih rezultata ode kn u PM negdje krajem rujna početkom listopada. Po meni 1:10 bi bio realan kurs u odnosu na euro
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:37 pm

Zajcev je napisao/la:
blade je napisao/la:
Kolegice i kolege pitanje je vremena kad će naša kunica zaroniti, ja sam mišljenja da bi se to moglo desiti poslje turističke sezone. Odnosno nadam se da će se desiti prije turističke sezone. [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


Dobra tema kolega. Vrlo aktualna.
Bogami ovo je pitanje svih pitanja.
Isto tako je pitanje što je gore.
Devalvirati ili ne devalvirati?
U svakom slučaju to će se desiti odmah nakon što padne Roha


Kakva su ovu budalasta pitanja- defalfirati ili ne????

Naravno što prije i što jače defalfiramo duže ćemo moći plaćati rate zarežije s ovim eurima koje imamo [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:30 pm

tako je! A svi vi s kreditima ima da [You must be registered and logged in to see this image.] . Trebali ste ulagati u znanje [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:59 pm

Debeli Veko je napisao/la:
tako je! A svi vi s kreditima ima da [You must be registered and logged in to see this image.] . Trebali ste ulagati u znanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Ko jebe ove s kreditima. Nisam ih ja puškom tjerao da ih uzimaju
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:00 pm

Felga je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
tako je! A svi vi s kreditima ima da [You must be registered and logged in to see this image.] . Trebali ste ulagati u znanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Ko jebe ove s kreditima. Nisam ih ja puškom tjerao da ih uzimaju

Rokatinski Mad max [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimečet oľu 18, 2010 11:59 am

Felga je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
tako je! A svi vi s kreditima ima da [You must be registered and logged in to see this image.] . Trebali ste ulagati u znanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Ko jebe ove s kreditima. Nisam ih ja puškom tjerao da ih uzimaju

Odlična opservacija korisniče Felga. Ima da se čuje škrgut zubiju ovih preopterećenih kreditima!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:15 am

Debeli Veko je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
tako je! A svi vi s kreditima ima da [You must be registered and logged in to see this image.] . Trebali ste ulagati u znanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Ko jebe ove s kreditima. Nisam ih ja puškom tjerao da ih uzimaju

Odlična opservacija korisniče Felga. Ima da se čuje škrgut zubiju ovih preopterećenih kreditima!
[You must be registered and logged in to see this image.]


A šta da radimo mi koji podučavamo djecu mamu im poštujem bezobraznu.I još moramo vraćati dugove bankstersima [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:08 pm

Ništa. Zajebali ste se sami! Sad će državni neradnici ostati i bez regresa i božićnice, konačno. 'ko mene pita kad sam ja dobio božćnicu i regres? tko???? tko????

Hedgirajte. Ulažite u obveznički fond, stambenu štednju, bakar.Ulažite u znanje. [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:20 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Ništa. Zajebali ste se sami! Sad će državni neradnici ostati i bez regresa i božićnice, konačno. 'ko mene pita kad sam ja dobio božćnicu i regres? tko???? tko????

Hedgirajte. Ulažite u obveznički fond, stambenu štednju, bakar.Ulažite u znanje. [You must be registered and logged in to see this image.]
Gdje ima tog znanja da KUPIM? gdje gdje? AL OĆU DA GA KUPIM!!!!!!!!!!!  NEĆU DA UČIM; TO JE DOSADNO


Jel ima u Drogeriemarktu? ja tamo stalno kupujem!
To mi je usput
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:33 pm

Plavuša je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Ništa. Zajebali ste se sami! Sad će državni neradnici ostati i bez regresa i božićnice, konačno. 'ko mene pita kad sam ja dobio božćnicu i regres? tko???? tko????

Hedgirajte. Ulažite u obveznički fond, stambenu štednju, bakar.Ulažite u znanje. [You must be registered and logged in to see this image.]
Gdje ima tog znanja da KUPIM? gdje gdje? AL OĆU DA GA KUPIM!!!!!!!!!!! NEĆU DA UČIM; TO JE DOSADNO


Jel ima u Drogeriemarktu? ja tamo stalno kupujem!
To mi je usput



Ima u knjižarama Znanje.
A jesi plavuša [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:48 pm

Zajcev je napisao/la:
Plavuša je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Ništa. Zajebali ste se sami! Sad će državni neradnici ostati i bez regresa i božićnice, konačno. 'ko mene pita kad sam ja dobio božćnicu i regres? tko???? tko????

Hedgirajte. Ulažite u obveznički fond, stambenu štednju, bakar.Ulažite u znanje. [You must be registered and logged in to see this image.]
Gdje ima tog znanja da KUPIM? gdje gdje? AL OĆU DA GA KUPIM!!!!!!!!!!! NEĆU DA UČIM; TO JE DOSADNO


Jel ima u Drogeriemarktu? ja tamo stalno kupujem!
To mi je usput



Ima u knjižarama Znanje.
A jesi plavuša [You must be registered and logged in to see this image.]
Baš si ti neki prepametan, ko da će mi dati da odnesem cijelo Znanje.
Wise guy iz Lomnice Donje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Deprecijacija kune - kada i koliko? Empty
PostajNaslov: Re: Deprecijacija kune - kada i koliko?   Deprecijacija kune - kada i koliko? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Deprecijacija kune - kada i koliko?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: RAZNO :: MISLI 22. STOLJEĆA-
Forum(o)Bir: