DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Sindikat je rješenje!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimečet oľu 18, 2010 10:51 am

Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:50 pm

Spomenka je napisao/la:
Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........
Pa budi sponzoruša Vilimu, ko se još obogatio radom? Osim našeg moderatora Debelog Veke.Mucica, baš je sladak, a dobar ko duša
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:08 pm

Reći će vama Ranko. pa nema ti do sindikata, al nemoš kad ti je danas i sindikat banda. banda je to.pa šta onaj Mesarić radi i ona njegova? šta? pa kakvi su to sindikati. bogati pa nema ni pilića, ni polovica, ni izleta u Trst. e, nema ti do Jugoslavije.da si vidio onda što ti je sindikat bio. a ne ovi danas. samo gledaju gdje će kog prevarit i pokrast.pa na burzi trguju.pa bem ti kruv gdje si čuo da sindikat dionice kupuje i prodaje? gdje? pa što radniku ne pomažu? da se Ranka pita sve bi to visilo na drveću uz A1 cestu pa nek Česi i Slovaci imaju više hlada dok se voze na more, bogati.ajd
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:13 pm

Dobro zboriš kolega Ranko, vidi se da si naše gore Brokeback mauntain list


Samo da vas upozorim da ovdje nećemo tolerirati djelovanje Sindikata ni u kojem obliku.Tko pokuša leti na poslovni!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 20, 2010 1:18 am

Spomenka je napisao/la:
Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........



Kolegice Spomenka, smirite se.
Jel vam to prirodna boja kose?
Pa dajte odite kod frizera ili na manikuru ili na neki palac, kao ona Ana Knežević.
Ona je barem komad i ima love ko kenje.
A ne vi i onaj brkati Vilim Ribič.
Jel mu to prirodna boja brkova?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 20, 2010 1:40 am

Zajcev je napisao/la:

A ne vi i onaj brkati Vilim Ribič.
Jel mu to prirodna boja brkova?

Je. Čovjek skida gaće preko glave
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimened oľu 21, 2010 1:16 am

Spomenka je napisao/la:
Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........

Idi bre komšinice. Sindikat mora uvek da ispuši. Eno, ispušili seljaci - opet ih zajebaše. A onaj sindikat na poslovnom nikad i nije presto da puši. Tamo se dimi ko na Kubi!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimened oľu 21, 2010 12:06 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:19 am

Jel organizirate vi debele sdp-eovke iz sindikata još uvijek one sindikalne jebaljke i sindikalne izlete, ja bi se učlanila ako je tako
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimepon oľu 22, 2010 2:48 pm

VRANJIC – Sedamdesetak bivših radnika ozloglašenog vranjičkog „Salonita“, u ponedjeljak ujutro velikom željeznom polugom razvalili su stakleni zid na zgradi tvornice i kroz staklene se krhotine, koje su se rasipale i prštale na sve strane, provukli u unutrašnjost tvornice.

Nasilan ulazak s „polugom pravde“, kako su nazvali šipku kojom su, predvođeni HUS- ovim sindikalcima Jozom Marićem i Markom Mikačićem, provalili i otvorili sebi put u tvornicu, uslijedio je nakon što su im stečajni upravitelj Mirko Kozina i stečajni sudac Joze Čalete zabranili svaki ulazak u prostore tvornice te poručili da sindikalne i druge sastanke održe na kiši.

Ogorčeni i bijesni, bez straha od mogućih ozljeda pa i posljedica svoga čina, zaposjeli su tvornicu i planirani skup, unatoč svim zabranama, održali.
Od današnjeg dana ovo je model kako će, ne samo radnici Salonita, već svi obespravljeni u Hrvatskoj, ulaziti u tvornice u kojima su desetljećima ostavljali znoj i suze, a iz kojih su bešćutno stjerani na ulicu. Naša „poluga pravde“ poruka je svim hrvatskim radnicima da pravdu konačno uzmu u svoje ruke, a državi da se pozabavi sa stečajnim sucima koji štite kriminal - kategoričan je bio Jozo Marić, povjerenik HUS-a za Dalmaciju.

- Ovi radnici nikada i ništa nisu prekršili - ogorčeno će Marić - ništa iz tvornice nisu otuđili, osim smrtonosnog otrova koji su tu pokupili, a suci i upravitelji ih danas žele pretvoriti u kriminalce.

- Ne bojimo se ni kaznenih prijava, ni policije, ničega. Ako nas dođu izbaciti, „obuku“ smo zahvaljujući svim njihovim prljavim radnjama prošli - dobacuju okupljeni radnici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:33 am

Spomenka je napisao/la:
Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........

poštujem tebe i taj junijon. Ti bi još da mlatiš pare od naroda. Sram može da te bude smeče jedno neradničko.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:41 am

Stevica je napisao/la:
Spomenka je napisao/la:
Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........

poštujem tebe i taj junijon. Ti bi još da mlatiš pare od naroda. Sram može da te bude smeče jedno neradničko.


Druže Tito ne seri Sindikat je rješenje! 61590 ti si najviše opljačkao ako čemo pravo Sindikat je rješenje! 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:43 am

biber je napisao/la:
Stevica je napisao/la:
Spomenka je napisao/la:
Ljudi mi se moramo organizirati, na doasašnji način stalno mi pušimo a Todorić bere vrhnje.
Pa ne može se preživjeti od njegove plaće od 2.500 kuna, nabijemo ga na k........

poštujem tebe i taj junijon. Ti bi još da mlatiš pare od naroda. Sram može da te bude smeče jedno neradničko.


Druže Tito ne seri Sindikat je rješenje! 61590 ti si najviše opljačkao ako čemo pravo Sindikat je rješenje! 93736

Pusti bre Tita na miru. Dok je on bio nije bilo Todorica, Protega i takve jalije. Taki su odma bili rešavani.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:54 am

Todorić je zakon, a ti si druga Tita zatakni znaš gdje Sindikat je rješenje! Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:57 am

biber je napisao/la:
Todorić je zakon, a ti si druga Tita zatakni znaš gdje Sindikat je rješenje! Affraid


Todu treba zatvoriti u Gulag jedno 70000 dana Sindikat je rješenje! 210589 , a imovinu podijeliti prosvjetarima Sindikat je rješenje! 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 1:17 am

biber je napisao/la:
Todorić je zakon, a ti si druga Tita zatakni znaš gdje Sindikat je rješenje! Affraid

Idi bre srči pesak od tegova ti izlapeo mozak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimesub oľu 27, 2010 1:24 am

Stevica je napisao/la:
biber je napisao/la:
Todorić je zakon, a ti si druga Tita zatakni znaš gdje Sindikat je rješenje! Affraid

Idi bre srči pesak od tegova ti izlapeo mozak.


Bolje mozak nego pimpek Sindikat je rješenje! 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitimečet tra 01, 2010 8:24 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Sindikat je rješenje! Empty
PostajNaslov: Re: Sindikat je rješenje!   Sindikat je rješenje! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sindikat je rješenje!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: