DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 HDEL-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimepon svi 03, 2010 2:36 pm

A evo i moje četvrte samostalne analize. Dobrano sam se oznojio, vjekeš učenje lakše mi je bilo kupiti švercovanu diplomu na ekonomskom fakultetu!


Evo bas se malo vracam u 2007, u doba građevinskog vrhunca...
Pa Hdel je isplatio 2 (dvije) kn dividende...
Zaista pohvalno



(Geronimoooo, daj me pohvali plz!!!)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:27 pm

biber je napisao/la:
A evo i moje četvrte samostalne analize. Dobrano sam se oznojio, vjekeš učenje lakše mi je bilo kupiti švercovanu diplomu na ekonomskom fakultetu!


Evo bas se malo vracam u 2007, u doba građevinskog vrhunca...
Pa Hdel je isplatio 2 (dvije) kn dividende...
Zaista pohvalno



(Geronimoooo, daj me pohvali plz!!!)


nabij.em te n a đeronima, da te nabij.em HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 210589

vidi kakva je to firma, radi stupove ispod vode
spaja struju ispod vode
isplaćuje provizije ispod vode
sve radi ispod vode

MEGA-INVESTICIJA


Pelješki most "oživio": Crosco počeo probna bušenja tla za temelje


Autor/izvor: SEEbiz / JL DUBROVNIK - Na gradilištu Mosta kopno-Pelješac upravo su počela probna bušenja koja, za potrebe najavljenih radova investitora javnog poduzeća Hrvatske ceste, obavlja zagrebačka tvrtka Crosco.


To je tvrtka-kći Ine (ZSE:INA-R-A), specijalizirana za rudarske radove, kopnena i morska bušenja na proizvodnji nafte i plina te istraživanje nosivosti tla za temeljenje mostova i sličnih objekata.

- Navedeni radovi na gradilištu Pelješkog mosta nisu početak, nego nastavak geofizičkih, geoloških i geotehničkih istražnih radova na stupnim mjestima mosta kopno-Pelješac. Navedeni su istražni radovi započeli još početkom lipnja 2009. i odvijaju se prema planiranom intenzitetu i u skladu s dinamičkim planom. Nastavak radova na temeljenju u moru bit će određen po završetku istražnih radova te izradi završnog geološkog i geotehničkog izvješća - pojasnila je aktualne zahvate na gradilištu mosta glasnogovornica JP Hrvatske ceste Ivana Bekavac koja međutim nije odgovorila i to koliko je ukupno predviđeno načiniti probnih bušotina na kopnu, a koliko na morskom dnu.

Odgovor o 'radovima u planiranoj dinamici' ostavlja previše prostora za spekulacije o konačnom početku vidljivih, odnosno početka radova betoniranja nosivih stupova budućeg mosta koji će biti dug 2.440 metara i nalaziti se 55 metara iznad površine mora.

Temelji će ispod razine mora ići duboko do 100 metara te se ukupna vrijednost mosta procjenjuje na 250-300 milijuna eura ili preko 2 milijarde kuna.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:29 pm

a vidi ovo biberu/historičaru/sljakeru/mstipane/bauštelče/kurče/palče/jarče iz zaseoka kraj mrduše donje HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891


Zanimljivo, hdel se prestaje baviti šljakerskim poslovima u građevini a počinje projektiranjem, rudarstvom, geodetskim poslovima, zbrinjavanjem otpada, obradom kamena, trgovinom...
Ne znam kamo to vodi ali nadam se da imaju neku viziju i znanja da je izvedu.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5Gf4KBUj0PTwYh44sdf7lA==.pdf
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:33 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
a vidi ovo biberu/historičaru/sljakeru/bauštelče/kurče/palče iz zaseoka kraj mrduše donje HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891


Zanimljivo, hdel se prestaje baviti šljakerskim poslovima u građevini a počinje projektiranjem, rudarstvom, geodetskim poslovima, zbrinjavanjem otpada, obradom kamena, trgovinom...
Ne znam kamo to vodi ali nadam se da imaju neku viziju i znanja da je izvedu.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5Gf4KBUj0PTwYh44sdf7lA==.pdf




Ne znam kolega Kara,mogu vas tako zvati, ali meni to izgleda kao da se sprema dokapitalizacija.

Možda sam u krivu ali možda sam u pravu.

Trebalo bi napraviti tehničku analizu ove obavijesti.

Kolega Croman? :study:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:39 pm

Fedya je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
a vidi ovo biberu/historičaru/sljakeru/bauštelče/kurče/palče iz zaseoka kraj mrduše donje HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891


Zanimljivo, hdel se prestaje baviti šljakerskim poslovima u građevini a počinje projektiranjem, rudarstvom, geodetskim poslovima, zbrinjavanjem otpada, obradom kamena, trgovinom...
Ne znam kamo to vodi ali nadam se da imaju neku viziju i znanja da je izvedu.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5Gf4KBUj0PTwYh44sdf7lA==.pdf




Ne znam kolega Kara,mogu vas tako zvati, ali meni to izgleda kao da se sprema dokapitalizacija.

Možda sam u krivu ali možda sam u pravu.

Trebalo bi napraviti tehničku analizu ove obavijesti.

Kolega Croman? :study:


hidra se može dokapitalizirati samo sa lopatama HDEL-R-A - Page 3 Lol HDEL-R-A - Page 3 Lol

pazi se feđo.....intenzivno te gledam HDEL-R-A - Page 3 500311
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:42 pm

Fedya je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
a vidi ovo biberu/historičaru/sljakeru/bauštelče/kurče/palče iz zaseoka kraj mrduše donje HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891


Zanimljivo, hdel se prestaje baviti šljakerskim poslovima u građevini a počinje projektiranjem, rudarstvom, geodetskim poslovima, zbrinjavanjem otpada, obradom kamena, trgovinom...
Ne znam kamo to vodi ali nadam se da imaju neku viziju i znanja da je izvedu.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5Gf4KBUj0PTwYh44sdf7lA==.pdf




Ne znam kolega Kara,mogu vas tako zvati, ali meni to izgleda kao da se sprema dokapitalizacija.

Možda sam u krivu ali možda sam u pravu.

Trebalo bi napraviti tehničku analizu ove obavijesti.

Kolega Croman? :study:


Možeš me zvati Kara, nema problema......mogu ja tebe zvati onda FED HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 Lol HDEL-R-A - Page 3 Lol

znači super vijest ide docap, za jednu postojeću ako kupiš po 233 kune dobiješ 5 novih po 50 kuna
HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Bom HDEL-R-A - Page 3 Icon_sunny HDEL-R-A - Page 3 Icon_basketball HDEL-R-A - Page 3 Icon_king HDEL-R-A - Page 3 Icon_sunny HDEL-R-A - Page 3 Bom HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:53 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
a vidi ovo biberu/historičaru/sljakeru/bauštelče/kurče/palče iz zaseoka kraj mrduše donje HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891 HDEL-R-A - Page 3 252891


Zanimljivo, hdel se prestaje baviti šljakerskim poslovima u građevini a počinje projektiranjem, rudarstvom, geodetskim poslovima, zbrinjavanjem otpada, obradom kamena, trgovinom...
Ne znam kamo to vodi ali nadam se da imaju neku viziju i znanja da je izvedu.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5Gf4KBUj0PTwYh44sdf7lA==.pdf




Ne znam kolega Kara,mogu vas tako zvati, ali meni to izgleda kao da se sprema dokapitalizacija.

Možda sam u krivu ali možda sam u pravu.

Trebalo bi napraviti tehničku analizu ove obavijesti.

Kolega Croman? :study:


Možeš me zvati Kara, nema problema......mogu ja tebe zvati onda FED HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 Lol HDEL-R-A - Page 3 Lol

znači super vijest ide docap, za jednu postojeću ako kupiš po 233 kune dobiješ 5 novih po 50 kuna
HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Bom HDEL-R-A - Page 3 Icon_sunny HDEL-R-A - Page 3 Icon_basketball HDEL-R-A - Page 3 Icon_king HDEL-R-A - Page 3 Icon_sunny HDEL-R-A - Page 3 Bom HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers HDEL-R-A - Page 3 Icon_cheers


Tako je kolega, za svaku postojeću od 233 dobije se 5 novih po 50.

I što je najbolje nema razvodnjavanja kapitala.

HDEL-R-A - Page 3 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 11:50 am

haha neki ovdje vide dobit?


Koju dobit?

ja vidim da su ostvarili MINUS

GUBITAŠ!!!!!

Meni je jasno da se oni koji su kupovali po 350 ( Vidra i Feđa) tesko budu izvukli iz ovog gubitaša.
Ja mislim da dividendu ne isplacuju jer da bi se isplacivala dividenda treba imat penez, kako bi gospon Friscic rekao,a HDEL je GUBITAŠ HDEL-R-A - Page 3 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet svi 06, 2010 11:53 am

biber je napisao/la:
haha neki ovdje vide dobit?


Koju dobit?

ja vidim da su ostvarili MINUS

GUBITAŠ!!!!!

Meni je jasno da se oni koji su kupovali po 350 ( Vidra i Feđa) tesko budu izvukli iz ovog gubitaša.
Ja mislim da dividendu ne isplacuju jer da bi se isplacivala dividenda treba imat penez, kako bi gospon Friscic rekao,a HDEL je GUBITAŠ HDEL-R-A - Page 3 915215


a gle biberu imaju minus od zanemarivih par sto tisuća, što je manje nego što si ti ostvario u prvom kvartalu lol! lol! lol! lol! lol!

a jebga oni ipak nekog kur.ca rade za razliku od tebe koji šveraš marlboro HDEL-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 12, 2010 3:27 pm

Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:
haha neki ovdje vide dobit?


Koju dobit?

ja vidim da su ostvarili MINUS

GUBITAŠ!!!!!

Meni je jasno da se oni koji su kupovali po 350 ( Vidra i Feđa) tesko budu izvukli iz ovog gubitaša.
Ja mislim da dividendu ne isplacuju jer da bi se isplacivala dividenda treba imat penez, kako bi gospon Friscic rekao,a HDEL je GUBITAŠ HDEL-R-A - Page 3 915215


a gle biberu imaju minus od zanemarivih par sto tisuća, što je manje nego što si ti ostvario u prvom kvartalu lol! lol! lol! lol! lol!

a jebga oni ipak nekog kur.ca rade za razliku od tebe koji šveraš marlboro HDEL-R-A - Page 3 210589

ja živim samo od burze i živim odlićno

nego malo pomalo nestaje kupnja
Netko je skinuo jednu s aska vjerojatno da se izvuce iz margina...
Nije dobro......nije nije
Sljedeci udar prema dolje i puca brana na 200 kn
A sto ce oni koji su kupovali po 350?
A ništa, oni su navikli na minuse, njih to ne dira...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 12, 2010 3:29 pm

biber je napisao/la:
Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:
haha neki ovdje vide dobit?


Koju dobit?

ja vidim da su ostvarili MINUS

GUBITAŠ!!!!!

Meni je jasno da se oni koji su kupovali po 350 ( Vidra i Feđa) tesko budu izvukli iz ovog gubitaša.
Ja mislim da dividendu ne isplacuju jer da bi se isplacivala dividenda treba imat penez, kako bi gospon Friscic rekao,a HDEL je GUBITAŠ HDEL-R-A - Page 3 915215


a gle biberu imaju minus od zanemarivih par sto tisuća, što je manje nego što si ti ostvario u prvom kvartalu lol! lol! lol! lol! lol!

a jebga oni ipak nekog kur.ca rade za razliku od tebe koji šveraš marlboro HDEL-R-A - Page 3 210589

ja živim samo od burze i živim odlićno

nego malo pomalo njih to ne dira...


A gle ......Biberu........bolje burza živi od tebe nego ti od nje HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 210589 :mrgreen:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 12, 2010 3:39 pm

Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:
Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:
haha neki ovdje vide dobit?


Koju dobit?

ja vidim da su ostvarili MINUS

GUBITAŠ!!!!!

Meni je jasno da se oni koji su kupovali po 350 ( Vidra i Feđa) tesko budu izvukli iz ovog gubitaša.
Ja mislim da dividendu ne isplacuju jer da bi se isplacivala dividenda treba imat penez, kako bi gospon Friscic rekao,a HDEL je GUBITAŠ HDEL-R-A - Page 3 915215


a gle biberu imaju minus od zanemarivih par sto tisuća, što je manje nego što si ti ostvario u prvom kvartalu lol! lol! lol! lol! lol!

a jebga oni ipak nekog kur.ca rade za razliku od tebe koji šveraš marlboro HDEL-R-A - Page 3 210589

ja živim samo od burze i živim odlićno

nego malo pomalo njih to ne dira...


A gle ......Biberu........bolje burza živi od tebe nego ti od nje HDEL-R-A - Page 3 210589 HDEL-R-A - Page 3 210589 :mrgreen:

Ma što mu se uopće obraćaš kad je on običan Modni Mačak.......bolje vidi ovo, Hidra ima posla do 2015 godinePLANOVI
Jadranka Kosor: Pelješki most izgradit će se do 2015.
Autor/izvor: SEEbiz / H
DUBROVNIK - Predsjednica vlade Jadranka Kosor izjavila je danas u Dubrovniku kako su brojni turisti koje je vidjela na Stradunu dobra najava ovogodišnje turističke sezone što najbolje potvrđuju i podaci iz ožujka ove godine u kojem je bilo 7,1 posto više turističkih dolazaka nego u istom mjesecu 2009. godine."

Za optimizam imamo realno utemeljenje, ocijenila je premijerka u kazalištu Marina Držića na svečanoj sjednici Skupštine Dubrovačko-neretvanske županije u povodu Dana županije i blagdana njezina zaštitnika sv. Leopolda Bogdana Mandića.

Kosor je posebno poštovanje iskazala svim hrvatskim braniteljima koji su obranili zemlju, koja je sada članica NATO-a i završava pregovore s EU. Osvrćući se na prometnu povezanost Dubrovnika i županije s ostalim dijelovima RH, predsjednica vlade je kazala kako može konstatirati da se u povezanost hrvatskog juga puno ulaže pa je tako od 2004. do 2009. na području te županije kroz auto ceste uloženo 600 milijuna kuna.

Najavila je normalni nastavak radova na izgradnji auto ceste od čvora Ravče prema Pločama, kao i nastavak na izgradnji Pelješkog mosta koji bi trebao biti završen do 2015. godine.

Govoreći o najnovijim mjerama hrvatske vlade, Jadranka Kosor je izrazila uvjerenje kako će se one ostvariti do kraja ove godine i da će se one uspješno realizirati osobito ako svi damo svoj doprinos.

O projektima u Dubrovačko-neretvanskoj županiji govorio je župan Nikola Dobroslavić koji je posebno istaknuo pripremu županije za izgradnju centra za gospodarenje otpadom, potom izmjene i dopune Prostornog plana, te provođenje mjera kojima županija otvara prostor za investitore.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet svi 13, 2010 8:11 pm

šta je ovo Niko nijeće da kupuje HDEL
Svi strahuju da i ođe neko ne popali pare.
Al, ovo je sada vrlo jevtino, majke mi Zaime



Vaka jedna firma , pa tako jevtina.
Kod nas na Kosova-ripabljik, đe smo mi živili dobro bi došlo da nam asvalt nabace.
Zato ja i nijeću da kupim mercedesa, već kad idem kući ujagnjevo, gonjam golfa jedinicu.
Jes da mi se malo smiju, al nemereš ti gonjat mečku po onoj kaldrmi. HDEL-R-A - Page 3 Affraid HDEL-R-A - Page 3 Affraid HDEL-R-A - Page 3 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimečet svi 13, 2010 10:03 pm

biber je napisao/la:
šta je ovo Niko nijeće da kupuje HDEL
Svi strahuju da i ođe neko ne popali pare.
Al, ovo je sada vrlo jevtino, majke mi Zaime



Vaka jedna firma , pa tako jevtina.
Kod nas na Kosova-ripabljik, đe smo mi živili dobro bi došlo da nam asvalt nabace.
Zato ja i nijeću da kupim mercedesa, već kad idem kući ujagnjevo, gonjam golfa jedinicu.
Jes da mi se malo smiju, al nemereš ti gonjat mečku po onoj kaldrmi. HDEL-R-A - Page 3 Affraid HDEL-R-A - Page 3 Affraid HDEL-R-A - Page 3 59507



Gle Bibi, ja znam da si ti pjesnička duša, ali sam mislio da je to samo naša intimna stvar. Ono, stvarno sam imao težak dan i šta imam za pročitati? Upucavaš se drugim frajerima? Pišeš im pjesme?
Ja presvučem posteljinu i sve i to mi je hvala?

Danas spavaš kod one pederčine Duška, kunem ti se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 10:54 am

http://www.poslovni.hr/147837.aspx


Velike mogućnosti za građevinare
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub lip 05, 2010 11:01 am

Kolega vodavoda
dajte malo smanjite doživljaj, pa svaka 2-3 mjeseca najavljujete rast na hdelu od 300 %
evo da se malo podsjetite kako ste vi i kolega Split009 pisali prije par mjeseci da Hdel ide na 700 kn



09.02.10. | 22:16 | HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.) vodavoda | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.



ocjena poruke
40%
zajednica -
moderatori
Moram priznati da je ova usporedba kolege PLAVOG sa Hebrangom zapanjujuće realistična.
Ipak kolega Splite predlažem prvo da dođemo do 700kn pa kasnije vidimo kamo dalje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub lip 05, 2010 9:22 pm

HDEL-R-A - Page 3 13HDEL-R-A - Page 3 13
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub lip 19, 2010 7:32 pm

Imam špurijus kako će se ovo od kritične točke odbiti brutalno kako je to već bilo viđeno do sada (ako prije ne propadnu kako tvrde Delux ili Vipy, a u što ja iskreno sumnjam), sada je samo pitanje da li je kritična točka blizu ili na razini od dodatnih cca -20-40 %.
Zapravo možda je odbijanac već krenuo, tek sada sam bacio oko na graf.
Ne vjeujem da će kolega Delux taj odbijanac propustiti ma koliko mi šutjeli o tome.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimesub lip 19, 2010 9:00 pm

FitzPatrick je napisao/la:
Imam špurijus kako će se ovo od kritične točke odbiti brutalno kako je to već bilo viđeno do sada (ako prije ne propadnu kako tvrde Delux ili Vipy, a u što ja iskreno sumnjam), sada je samo pitanje da li je kritična točka blizu ili na razini od dodatnih cca -20-40 %.
Zapravo možda je odbijanac već krenuo, tek sada sam bacio oko na graf.
Ne vjeujem da će kolega Delux taj odbijanac propustiti ma koliko mi šutjeli o tome.


a gle febo............

bojim se da je taj tvoj djubriluks malo zadocnio HDEL-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimened lip 20, 2010 11:42 am

FitzPatrick je napisao/la:
Imam špurijus kako će se ovo od kritične točke odbiti brutalno kako je to već bilo viđeno do sada (ako prije ne propadnu kako tvrde Delux ili Vipy, a u što ja iskreno sumnjam), sada je samo pitanje da li je kritična točka blizu ili na razini od dodatnih cca -20-40 %.
Zapravo možda je odbijanac već krenuo, tek sada sam bacio oko na graf.
Ne vjeujem da će kolega Delux taj odbijanac propustiti ma koliko mi šutjeli o tome.

kritična točka-na razinama -20%-40%.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimened lip 20, 2010 11:54 am

lacoste je napisao/la:
FitzPatrick je napisao/la:
Imam špurijus kako će se ovo od kritične točke odbiti brutalno kako je to već bilo viđeno do sada (ako prije ne propadnu kako tvrde Delux ili Vipy, a u što ja iskreno sumnjam), sada je samo pitanje da li je kritična točka blizu ili na razini od dodatnih cca -20-40 %.
Zapravo možda je odbijanac već krenuo, tek sada sam bacio oko na graf.
Ne vjeujem da će kolega Delux taj odbijanac propustiti ma koliko mi šutjeli o tome.

kritična točka-na razinama -20%-40%.


a gle .......mačak..............
kad te Kurčiljo dohvati ležati ćeš ti ispred kamina sa staklenim očima HDEL-R-A - Page 3 419731 HDEL-R-A - Page 3 419731 HDEL-R-A - Page 3 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitimened lip 20, 2010 12:10 pm

Suzuky je napisao/la:
lacoste je napisao/la:
FitzPatrick je napisao/la:
Imam špurijus kako će se ovo od kritične točke odbiti brutalno kako je to već bilo viđeno do sada (ako prije ne propadnu kako tvrde Delux ili Vipy, a u što ja iskreno sumnjam), sada je samo pitanje da li je kritična točka blizu ili na razini od dodatnih cca -20-40 %.
Zapravo možda je odbijanac već krenuo, tek sada sam bacio oko na graf.
Ne vjeujem da će kolega Delux taj odbijanac propustiti ma koliko mi šutjeli o tome.

kritična točka-na razinama -20%-40%.


a gle .......mačak..............
kad te Kurčiljo dohvati ležati ćeš ti ispred kamina sa staklenim očima HDEL-R-A - Page 3 419731 HDEL-R-A - Page 3 419731 HDEL-R-A - Page 3 Lol


HDEL-R-A - Page 3 93736 HDEL-R-A - Page 3 Lol što se tiče navedene dionice i sektora građevinarstva ,nema razloga za žurbu HDEL-R-A - Page 3 252891
[Vrh] Go down
Sponsored content





HDEL-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HDEL-R-A   HDEL-R-A - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HDEL-R-A
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: