DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 JNAF-R-A

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:19 am

I o ovoj kanalizaciji bi trebalo malo pisati. Ipak je to perspektivna firma koja dobro posluje unatoč krizi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:22 am

Felga je napisao/la:
I o ovoj kanalizaciji bi trebalo malo pisati. Ipak je to perspektivna firma koja dobro posluje unatoč krizi.


Ova firma nema perspektive dok god Debeli i ja ne udjemo u nju, bar 15cm JNAF-R-A Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:00 pm

Ma idite vi sa lijepim Jasminom! Kakav JNAF-R-A korisnici????


Radi jedva profitabilno...
3 % ROE

Savršeno

To vam je kao da uložite 200 000 eura u Kafić koji vam kasnije zaradjuje 6000 eura godišnje...
Svi koji ne zaradjuju na svoj kapital više od bankovnih kamata, su jednostavno nesposobni.

I sad bi tu navlačili jadne korisnike a po mogućnosti i mene! JNAF-R-A je prihvatljiva kupnja po cijeni "Dinko":

1200 kuna. Ni lipu više. JNAF-R-A Sleep
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet oľu 19, 2010 12:53 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Ma idite vi sa lijepim Jasminom! Kakav JNAF-R-A korisnici????


Radi jedva profitabilno...
3 % ROE

Savršeno

To vam je kao da uložite 200 000 eura u Kafić koji vam kasnije zaradjuje 6000 eura godišnje...
Svi koji ne zaradjuju na svoj kapital više od bankovnih kamata, su jednostavno nesposobni.

I sad bi tu navlačili jadne korisnike a po mogućnosti i mene! JNAF-R-A je prihvatljiva kupnja po cijeni "Dinko":

1200 kuna. Ni lipu više. JNAF-R-A Sleep

Ja sam vas posluišala i postavila se na kupnju 1.200 i jednu lipu, uvijek se sjetim Tehno-šimunaja i njihove mantre - ZASTO PLATITI VIŠE?
Nego da vas pitam.Na koliko da se stavim na prodaju? na 3.900? Oće mi proći nalog ovaj mjesec nakon što kupim ili mogu prodati pa tek onda kupiti naknadno.........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 11:56 am

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Ulazak u CROBEX podiže Kraš, Janaf i Belišće
Autor/izvor: Siniša Malus - sinisa.malus@seebiz.eu
ZAGREB - Koliko je ulaza neke dionice u sastav CROBEX-a bitan za njezinu cijenu? Na prvi pogled ne previše, reći će većina.

 

Dionice Janafa (ZSE:JNAF-R-A) od danas će također ući u izračun CROBEX-a, a za gubitke ne znaju još od 11. ožujka. Pozitivna serija nije iznjedrila neki veliki skok cijene, ali se promet naročito u petak podigao. Stabilizacija cijene na razinama iznad 3.000 kuna, čini se, da je protekloga tjedna ipak uspjela. Govori to prosječna cijena od petka od 3.065,9 kuna koja je najviša u dva tjedna i signalizira kako bi i idućih dana ova dionica mogla biti na meti kupaca. Kao i u slučaju Kraša, i ovdje su poslovni rezultati, ali i najava velikih investicija kao i potencijalna relizacija projekta Družba Adria argumenti za kupnju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 6:34 pm

Šta je bre ono? Ko se to iskrcaje?? Misleo malo da uzmem ko ono nafta je nafta al kada sam vido onaj nalog kažem Jelisaveti - beži bre.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:33 pm

AUUUUU

A zasto sad AZ mirovinac koji ima jnaf ne pobere ovog na asku...
Vjerojatno misli da je preskupo


Da nije on to na prodaji?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:45 pm

Peder_Web je napisao/la:
AUUUUU

A zasto sad AZ mirovinac koji ima jnaf ne pobere ovog na asku...
Vjerojatno misli da je preskupo


Da nije on to na prodaji?

Neka je. Ja bih to rado po 2000 kn JNAF-R-A Icon_cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:46 pm

Biti će Janafa i po 1.500, pa to je sasvim solidna cijena kad vidim koliki mu je POE
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:00 am

Onaj na asku sa 1600 komada je totalna misterija.
Ili je glup, ili je vrlo glup, ili je PBZ mirovinac. JNAF-R-A 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimesri oľu 24, 2010 9:37 am

Fedya je napisao/la:
Onaj na asku sa 1600 komada je totalna misterija.
Ili je glup, ili je vrlo glup, ili je PBZ mirovinac. JNAF-R-A 915215

Mislim da nije ni glup ni vrlo glup 
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimečet tra 15, 2010 5:01 pm

Janaf sklopio novi ugovor o transportu nafte za rusku Optima grupu



Jadranski naftovod izvijestio je danas da je s Optima grupom potpisao ugovor o transportu 1,2 milijuna tona nafte za ovu godinu.




Ovo je jedna od najboljih firmi na svijetu JNAF-R-A 393979 JNAF-R-A 93736

Što je prepoznao i AZ fond na čelu sa g.Dinkom Novoselcem JNAF-R-A 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimečet tra 22, 2010 2:44 pm

Montmontaža dala najbolju ponudu za rezervoare Janafa u Sisku
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji
ZAGREB - Na “spasonosni” natječaj Jadranskog naftovoda (Janafa) za gradnju triju novih rezervoara u Sisku javilo se ukupno 11 hrvatskih, dvije talijanske i jedna češka tvrtka. Prvi čovjek Janafa Ante Markov potvrdio je da je investicija u Sisku, kao najava druge, nekoliko puta izdašnije investicije u šest rezervoara za naftu i derivate u Omišlju, možda spasonosna za hrvatske metalce i građevinare.

Naravno, ako posao, ukupno vrijedan 1,4 milijarde kuna, ne ugrabe strane tvrtke. Od sedam (neke su bile zajedničke) ponuda, za sva tri rezervoara najnižu je cijenu ponudila zagrebačka Montmontaža (ZSE:MMTZ-R-A). Sudjelovale su i Monting, STSI, Gradnja, Tehnika (ZSE:THNK-R-A), Zg-Montag, Đuro Đaković (ZSE:DDJH-R-A), Osijek Koteks, talijanske Sicilsaldo i Eurotec te češki Metrostav. Janaf (ZSE:JNAF-R-A) je napravio dobar posao jer računalo se da će gradnja triju rezervoara u Sisku stajati od 350 do čak 400 milijuna kuna. Naprotiv, u želji da svakako dobiju posao u uvjetima oštre recesije, sve su tvrtke ponudile niske cijene, a Montmontaža, uz dodatni veliki skonto, cijeli posao nudi obaviti za oko 160 milijuna kuna.

Predsjednik uprave Montmontaže Mladen Antunović, bez obzira na nisku cijenu, kaže kako će njegova tvrtka “ne samo uspješno i na vrijeme završiti posao u Sisku nego ga dovršiti i s profitom, doduše minimalnim”. Dok se još čeka službena potvrda povjerenstava Janafa, Antunović gleda dalje. Njegova je namjera da hrvatske tvrtke osiguraju i puno veći posao u Omišlju. Računa se da je ovdje riječ (gradnja šest golemih rezervoara, svaki kapaciteta 120 tisuća kubika, plus građevinski radovi, plus premještanje naftovoda) o velikom poslu na kojem se moraju angažirati hrvatski metalci. Zajedno.

Montmontaža, ukratko, želi biti predvodnik hrvatskog konzorcija metalaca i građevinara za taj posao. Antunović najavljuje kako će za Omišalj njegova tvrtka formirati konzorcij u koji pozivaju sve hrvatske metalce, po ugledu na takve konzorcije koji su gradili autoceste po Hrvatskoj. Antunović je siguran da konzorcij taj posao na Krku može bez problema odraditi jer su, zajedno, “dovoljno osposobljeni i stručni”.

– Odazovu li se ostali metalci formiranju konzorcija za Omišalj, Montmontaža je spremna uključiti dio hrvatskih tvrtki i na gradnji rezervoara na terminalu u Sisku – kaže Antunović. Dakle, bez obzira na to dobije li Montmontaža posao gradnje na sva tri rezervora u Sisku, pristanu li ostali na formiranje konzorcija za Omišalj, dijelit će se i posao u Sisku. U toj tvrtki vjeruju da je to dovoljan razlog za zajedništvo hrvatskih metalaca.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:04 pm

koliki je ovdje roe JNAF-R-A Icon_scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet tra 30, 2010 12:45 pm

@maiden

pazite naslove:
u trenutku mog pisanja
PAD dobiti zagrebačke banke 20,6%.......trenutno 260kn pad 0,06%
T-HT PAD 34,2%.............trenutno pad 0,79%
JANAF RAST 19,2% ..............trenutno 2935,50 pad 1,30%

po logici naši vrli investitora bilo bi najbolje da imamo pad dobiti od 20 posto tako da imamo pad manji od 1%.......bože pomozi




Da kolega samo zaboravljate da je jnaf na p/E cca 25, sto je uz njegov povrat na kapital itekako puno...I više nego fer cijena za jnaf
JNAF-R-A 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet tra 30, 2010 12:49 pm

biber je napisao/la:

T-HT PAD 34,2%.............trenutno pad 0,79%
JANAF RAST 19,2% ..............trenutno 2935,50 pad 1,30%

po logici naši vrli investitora bilo bi najbolje da imamo pad dobiti od 20 posto tako da imamo pad manji od 1%.......bože pomozi




Da kolega samo zaboravljate da je jnaf na p/E cca 25, sto je uz njegov povrat na kapital itekako puno...I više nego fer cijena za jnaf
JNAF-R-A 915215


ček...ček....Da vidim da li sam razumio????????

Ti predlažeš da prodamo JANAF koji je ostvario 20% veću dobit, a kupuješ HT koji je ostvario 34% MANJU DOBIT!!!!!!!!!!!

Kolega Krele ste dobro???
Jesu Vam svi doma??????
Gdje ste vi pohađali školu investiranja?

U Leskovcu'''???????? JNAF-R-A 210589 JNAF-R-A 210589 kako su vas tamo zvali Pljeskavica Baffett lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet tra 30, 2010 1:28 pm

Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:

T-HT PAD 34,2%.............trenutno pad 0,79%
JANAF RAST 19,2% ..............trenutno 2935,50 pad 1,30%

po logici naši vrli investitora bilo bi najbolje da imamo pad dobiti od 20 posto tako da imamo pad manji od 1%.......bože pomozi




Da kolega samo zaboravljate da je jnaf na p/E cca 25, sto je uz njegov povrat na kapital itekako puno...I više nego fer cijena za jnaf
JNAF-R-A 915215


ček...ček....Da vidim da li sam razumio????????

Ti predlažeš da prodamo JANAF koji je ostvario 20% veću dobit, a kupuješ HT koji je ostvario 34% MANJU DOBIT!!!!!!!!!!!

Kolega Krele ste dobro???
Jesu Vam svi doma??????
Gdje ste vi pohađali školu investiranja?

U Leskovcu'''???????? JNAF-R-A 210589 JNAF-R-A 210589 kako su vas tamo zvali Pljeskavica Baffett lol!
Ht se kupuje zbog tehničkog odbijanca

A jnaf je ponavljam, itekako dobro placen na 2900, oni koji kupuju, daju finu premiju od desetak posto...

Pogledajte malo fundamente jnafa(ako znate) pa se javite s komentarima

Bas sam jednoj velikoj neznalici iz Zagrebačkih Trgovinskih Sistema objašnjavao da kupi po 2k kodt, a ne jnaf po 3100...Opet se vidi da treba kupovati posao a ne imovinu

al badava budali novci 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimepet tra 30, 2010 1:38 pm

Biberu ne daj se ................. Sindikat je na tvojoj strani lol! lol! lol!

Naročito kolega Vilim te simpatizira JNAF-R-A 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimeuto svi 04, 2010 1:58 pm

zahvaljujem se svima koji su mi udjelili jnaf, nek ostvari u narednu god dve svoje planove i ima da posluju u rangu leda
JNAF-R-A 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimeuto svi 04, 2010 2:17 pm

meni je sve ispod 3200 kuna ista kategorija cijene za JNAF. Pa ispod 3200 kuna nisu ugrađena ama baš nikakva očekivanja. dapače diskontirani su sadašnji pokazatelji.

kako kaže kolega DIZEL, ova je firma (od svih izlistanih) na najboljem putu da bude kao Ledo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:01 pm

biberiću-deluksiću, deder opali dvadesetak komada po bidu janafa, znaš i sam da je s druge strane đe-ronimo i ekipa, ahhahahahahahahaha


možeš žrtvovati one što si ih kupio po 3 soma JNAF-R-A 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:07 pm

Ja molila vas da vi udaralo po bid - ovo sada puno kosta ne vrijedi tolike pare. Mi to preuzela kako i preuzela mnoge vasa firme i spojila to sa Norge naftovod da neki vrag tece cijevima a ne ko sada samo zrak i pauci idu.











_____________________________________________________________________________
Norge er det beste. Vi dritt på resten
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:49 pm

Suzuky je napisao/la:
biberiću-deluksiću, deder opali dvadesetak komada po bidu janafa, znaš i sam da je s druge strane đe-ronimo i ekipa, ahhahahahahahahaha


možeš žrtvovati one što si ih kupio po 3 soma JNAF-R-A 210589



JNAF-R-A 861717 JNAF-R-A 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitimeuto kol 24, 2010 10:37 pm

Srdjan7 je napisao/la:
meni je sve ispod 3200 kuna ista kategorija cijene za JNAF. Pa ispod 3200 kuna nisu ugrađena ama baš nikakva očekivanja. dapače diskontirani su sadašnji pokazatelji.

kako kaže kolega DIZEL, ova je firma (od svih izlistanih) na najboljem putu da bude kao Ledo.

JNAF-R-A 252891 na koja očekivanja misliš titanic
ispod 2000 kn možemo govoriti o nekoj diskontiranoj cjeni ali na 3200 kn ,maksimumu koji ostaje do nekih boljih vremena. JNAF-R-A 93736
[Vrh] Go down
Sponsored content





JNAF-R-A Empty
PostajNaslov: Re: JNAF-R-A   JNAF-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
JNAF-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: