DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Poruka za moderatore

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Poruka za moderatore Empty
PostajNaslov: Poruka za moderatore   Poruka za moderatore Icon_minitimepet oľu 19, 2010 3:55 pm

e Veko ja sam.....znas da te nebi sa glupostima gnjavio ali se nesto strasno desilo
evo sat me muci.......nakon dugo vremena se javio forumas janlana.....i dobro je sto se javno oglasio jer je nadprirodno kvalitetan forumas i svima nam je falio......auh kad se samo sjetim koliko sam imao upita na privat sta je sa njime..........javio se na najduhovitijem prilogu na forumu i dobro je da se javio......ali sad me zvao jedan moj zemo i sav u brizi da sta je sa tim nasim prijateljom janlanom jer da ima dojam da je crnogorce uzeo na zub....da tamo non stop nesto trubi o njima i da ga je frka da nije janlala ili kak se vec zove popusio grdne pare na igh i da ga je frka da sad ne izgori jos na forumu........ajde majke ti pokusaj ga malo smiriti onak ljudski kako ti sam znas( da ne kazem da ga malo zmoderiras na toj temi) jer imam dojam da se malko pogubil sa tim crnogorcima a inace ga znam kao jednog od boljih forumasa
unaprijed hvala
pofuk
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poruka za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Poruka za moderatore   Poruka za moderatore Icon_minitimepet oľu 19, 2010 3:57 pm

....ja sam.......cuj Veko......ne bi te stel hodat al moram jer imam dojam da ti je vec pun kufer mene samo sam te stel pitat si ziv????? citav dan trazim tvoj post na forumu i nis nisam naso.......da i ti nisi slucajno poceo pisati pod drugim nickom????????????? multinick a???? A?????
mami ti je sigurno zabrinuta
hm.......nis javi se kad bus imo volje
pofuk
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poruka za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Poruka za moderatore   Poruka za moderatore Icon_minitimepet oľu 19, 2010 7:55 pm

bok Veks,,,,,,, to sam ja pofuk............jel se vidimo večeras u Lidu


ponesi onu crvenu majicu
ta me rajca
bok Veks

pofuk Poruka za moderatore Icon_jokercolor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poruka za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Poruka za moderatore   Poruka za moderatore Icon_minitimened oľu 21, 2010 1:21 am

pofuk je napisao/la:
bok Veks,,,,,,, to sam ja pofuk............jel se vidimo večeras u Lidu


ponesi onu crvenu majicu
ta me rajca
bok Veks

pofuk Poruka za moderatore Icon_jokercolor

Jel bre, jesi ti mozda bio u holandskoj vojsci? Tamo primaju ove šta vole da se deklarišu!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poruka za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Poruka za moderatore   Poruka za moderatore Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poruka za moderatore
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: