DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Kako prebroditi krizu?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako prebroditi krizu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako prebroditi krizu?   Kako prebroditi krizu? - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:15 pm

gledam te feđo.........gledam te stalno te gledam Kako prebroditi krizu? - Page 3 61590
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Kako prebroditi krizu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako prebroditi krizu?   Kako prebroditi krizu? - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:27 pm

Srdjan7 je napisao/la:
gledam te feđo.........gledam te stalno te gledam Kako prebroditi krizu? - Page 3 61590


Srđane , ne prijeti Kako prebroditi krizu? - Page 3 93736


Morat ću otvoriti drugi nick da me ne možeš više gledati Kako prebroditi krizu? - Page 3 803904


Moja ljudska prava kao čovjeka su ozbiljno narušena.


Prijaviti ću te Hahaou i onom Pupavcu, kunem ti se
Kako prebroditi krizu? - Page 3 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prebroditi krizu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako prebroditi krizu?   Kako prebroditi krizu? - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:59 pm

Evo mene, meni nitko ne može ništa zato jer sam brz i nitko me ne može uhvatiti. Kako prebroditi krizu? - Page 3 393979

Dolazi naše vrijeme, Vrijem leminga Kako prebroditi krizu? - Page 3 38231 Kako prebroditi krizu? - Page 3 59507


Finally, The Lemmings





Yesterday, the lemmings discovered the Law of Gravity, and the plaintive squeals of the dying mammals could be heard throughout the financial markets. European finance ministers must be depressed that their $140 billion bailout of Greece only bought them 24 hours of grace in the eyes of investors.


The European finance ministers might as well drown themselves in the seas of red on my screen. Only the Vix and British Petroleum (BP) are green. How perverse. Oil down $3.50! Boiiing! Silver off a buck! Kaboom! The ten year Treasury at 5.59%! Pow! It also looks like the oil spill in the Gulf of Mexico could make a sizeable dent in US Q2 GDP. You all know that I have been negative on equities for a while now.
The global nature of the sell off across all asset classes also came as no surprise. The flight to quality has given another shot of adrenaline to the dollar against my core shorts, the yen and the euro, both of which broke down to new lows for the year today. Most fascinating is that my April surprise came through too.
The withdrawal of the Fed at the beginning of the quarter as the sole purchaser of real estate debt in the market, led not to a crash in bond prices, but a huge six point rally, sending yields into the dump. With the coming collapse of the Treasury market the new mantra among traders, it turns out everyone was short! Once again, Shanghai's status as a canary in the coal mine for all global markets is reaffirmed
Where am I going to buy the dip first? Shanghai. The hedge fund managers who saw all of these complex pieces fitting together and positioned for it made multiple killings. Those who didn't, have joined their furry cousins at the bottom of the cliff.



[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prebroditi krizu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako prebroditi krizu?   Kako prebroditi krizu? - Page 3 Icon_minitimepet svi 21, 2010 4:32 pm

Za sve one koji ne znaju tko je odgovoran za najveću svjetsku ekološku katastrofu - evo ekskluzive!!


To je navodno zakuhao anonimni šljaker iz Hrvtaske koji se slučajno zatekao na Platformi u Meksičkom zaljevu, a čuven je po silnim gubicima na zse i nicknameu - Governor......


Što da vam kažem, svi ga traže a imamo i sliku kako taj bistri dečko izgleda pa pogledajte

http://www.businessinsider.com/tony-buzbee-lawyer-suing-bp-transocean-2010-5

ako ga vidite dojavite interpolu, daje se nagrada Kako prebroditi krizu? - Page 3 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prebroditi krizu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako prebroditi krizu?   Kako prebroditi krizu? - Page 3 Icon_minitimepet svi 21, 2010 7:09 pm

Ako dodje do generalnog raspada i kataklizme, nista vam to zlato nece vrijediti, jer ce vas lokalni mangupi izreketarit ( ako pucate na mad max scenarij
Eh da, više će vam od zlato pomoći razorna desnica i ljevica i dobro oko ako dodje do situacije koju zazivaju pojedinci
Splite

Ma kakvi

Pa ne može štakor zapovijedat tigru

Nikakva vojska , ako sam nisi frajer, nitko te ne može spasiti od vlastitog kukavičluka i plašljivosti..
Vitezovi ulice nikada nisu hodali iza razbijaca, vec su bili predvodnici tim razbijacima ko što smo ja i moj Krele, ako me razumiješ
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako prebroditi krizu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako prebroditi krizu?   Kako prebroditi krizu? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako prebroditi krizu?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kako smo se zahebali u KORF-u!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: