DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 ULPL-R-A

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 3:36 pm

quote
a zašto onda prodaju ovi iz uprave, Šorc i Pavletić?? ha ? zašto??
quote
To je zado da odvrate burek investitore poput Vidre i Suzukija od ove dionice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 4:48 pm

A gledajte kako smo Febu navukli u Uljanik plovidbu. ULPL-R-A 61590 . I sad se jadan cudi sta mu Sorc, moj vodja Geronimo i ja shortamo. ULPL-R-A 210589

25.03.10. | 10:57

Nosor0g | profil | blog
korisnik od: 01.02.2010.

ocjena poruke
100%
zajednica
-
moderatori
nije otpustila uprava, nego trezor.

ovo je KATASTROFA šta rade!
neki dan su kupovali od uprave, valjda da upravi ima bida da se imaju kome istrest. i sad i trezor prodaje...

kome?
na burzi?
van burze?
zašto?
zašto su kupovali od uprave?
zašto nije dobro upravi, a dobro je trezoru?

hanfa, samodol, karamarko, SOA, Bajiću..vjeki dopisivanje sa SMSovima i radite neki qurac

http://www.zse.hr/userdoc...oxaz4hlmVpinWQaynzA==.doc

KRADU nas!trejdaju s našom lovom!!!!!

ima raznih sranja na burzi, ali ovo što radi ULPL je vrhunac!ovo niko osim njih ne radi!
Zadnja izmjena: Nosor0g (25.03.2010. 10:58)

Ma sta se ima cuditi pa nije ovo Caritas, to je ZSE ULPL-R-A 85532
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:03 pm

ja ovo niš ne kopčam.....a Geronima/Alabame nema da mi objasni.......tko tu koga i za što? ULPL-R-A Confused




Dana 24. ožujka 2010. godine zaključen je ugovor o prodaji poslovnih udjela u ISTRIA CONSULT d.o.o. kojim su uređeni međusobni odnosi vezani za prodaju 25,1% poslovnih udjela Društva u ISTRIA CONSULT d.o.o. Nadzorni odbor Društva je svojom odlukom od 23. prosinca 2009. godine dao suglasnost za navedeni pravni posao.
ULJANIK PLOVIDBA d.d.
Dragutin Pavletić, direktor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:21 pm

Nisi ti stari ništa kriv, mama priroda je tako htjela.... ULPL-R-A 210589



Baltic Exchange Dry Index 3177 DOWN 66
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3248 DOWN 11
BPI Baltic Exchange Panamax Index 4123 DOWN 144
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2757 DOWN 84
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1470 DOWN 12

ULPL-R-A 644460
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 6:17 pm

Jao, jao, kako kolege Delux i Alabama/Geronimo cijuču u ULPL.
DOBAR CIJUK DALEKO SE ČUJE !!! ULPL-R-A 93736
Još kad ih Pavletić počasti sa par hiljada komada ima da cijuču ko što nikad cijukali nisu ULPL-R-A 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 7:42 pm

Seppuku im ne gine na brodarima. Mislim da je to brže od polaganog utapljanja. ULPL-R-A 85532
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 9:35 pm

ma kaj vi znate, ULPL je nas najbolji brodar. Pogledajte vi onaj ROE, ROA i dividendicu (Geronimo mi tako rekao da kazem).

Bolje nego kupovat one lopate umjesto dividende jer HDEL ne zna sta je to dividenda. Ako mi se ko suprostavi na forumu, spreman sam mu to objasniti uzivo, mamu vam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 9:47 pm

biber je napisao/la:
ma kaj vi znate, ULPL je nas najbolji brodar. Pogledajte vi onaj ROE, ROA i dividendicu (Geronimo mi tako rekao da kazem).

Bolje nego kupovat one lopate umjesto dividende jer HDEL ne zna sta je to dividenda. Ako mi se ko suprostavi na forumu, spreman sam mu to objasniti uzivo, mamu vam


Javi mi se na pm, da dogovorimo termin.

Ja sam nosioc karam te crnim pojasom, tri dana ULPL-R-A 61590
Rado ću ti pokazati par poza ULPL-R-A Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimečet oľu 25, 2010 9:51 pm

kolega zasto ste nervozni?
Koliki vam je ROE? Kolika vam je dividenda? Nisam vam ja kriv sta ste kupovali HDEL na 400.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:19 am

biber je napisao/la:
kolega zasto ste nervozni?
Koliki vam je ROE? Kolika vam je dividenda? Nisam vam ja kriv sta ste kupovali HDEL na 400.

Kolega, da očistim sve do 700...........sad kad sam riješio DLKV sad imam para
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:21 am

kad ovaj mrga i hillbilly počnu drvit po nekom topicu to je znak da moraš izaći iz te dionice, provjereno uskoro pada
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:23 am

T1000 je napisao/la:
kad ovaj mrga i hillbilly počnu drvit po nekom topicu to je znak da moraš izaći iz te dionice, provjereno uskoro pada


Auuuuuuuuuuuuuuuuuu svi su ih prokužirali ULPL-R-A 210589 ULPL-R-A 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:50 am

JEL VI TO PREPORUČATE SVEKOLIKOM PUKU IZLAZ ILI ETO PIŠETE ČISTO DOBRONAMJERNO...........

JAKO STE PLEMENITI........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 2:11 pm

Idi na stranicu ZSE, odaberi ulpl-r-a, pročitaj novosti u razdoblju II-V 2009., pogledaj koliko su stekli vlastitih dionica, usporedi povijesne podatke kretanja cijene dionice u tom razdoblju s atpl-r-a i jdpl-r-a i zbroji 2 i 2. Ponavljam, ovo je odlična dionica na ovim razinama za buy and hold. Ali izrazito small shareholders unfriendly Uprava svojim manipulacijama trezorskim dionicama ne čini ovu dionicu pogodnom za kratkoročnije špekuliranje. Imaš 3-4 dana u godini da budeš na bidu kad je panična rasprodaja i 3-4 dana u godini da budeš na asku kad je euforična kupnja. I to je to. Za neko frekventnije trejdanje nije jer nema likvidnost osim u gore spomenutim situacijama
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 2:14 pm

osim toga raspričali ste se tu kao da je promet pola milijuna kuna a kad tamo ni transakcije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 3:09 pm

Ja se pitam cijelo vrijeme oko ovog izlaska Dankeca.


Jel to štakor napustio brod ili je brod izbacio štakora??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepet oľu 26, 2010 3:16 pm

Gdje je De Luhe, da mu se krvi napijem?
Jesam lijepo rekao danas na brifingu da treba staviti 500 komada na bid?
Jesam li? I gdje su sad?
E, prika moj, ne gine tebi danas tri indijanske vatre i bičevanje nogu kojotovim repom.
I nema danas večere, p... ti materina da ti p....materina nezahvalna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon oľu 29, 2010 12:32 pm

Rasprodaja na Ulpl..........što se dešava?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon oľu 29, 2010 2:17 pm

peromadjar je napisao/la:
Rasprodaja na Ulpl..........što se dešava?



29. ožujak 2010.
Uljanik Plovidba puni trezor

U
ljanik Plovidba iz Pule danas je stekla ukupno 315 vlastitih dionica, priopćeno je na Zagrebačkoj burzi.

Nakon ovog stjecanja ukupni broj trezorskih dionica iznosi 35.846, što predstavlja 6,18 posto temeljnog kapitala društva.


Bravo za Upravu, upravi novci - glupanima papiri ULPL-R-A 210589 ULPL-R-A 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon oľu 29, 2010 9:30 pm

E moj Karamte saky, ULPL je pred Bankrotom ULPL-R-A 61590


Ma pogledaj ti tu neprespektivnu burek firmu ULPL-R-A 85532 ULPL-R-A 85532


Sukladno članku 430. stavak 1. Zakona o tržištu kapitala, ULJANIK PLOVIDBA d.d. sa sjedištem u Puli, Carrarina 6, potvrđuje da je dana 25. ožujka 2010. godine otpustila ukupno 600 vlastitih dionica.

Sukladno članku 430. stavak 1. Zakona o tržištu kapitala, ULJANIK PLOVIDBA d.d. sa sjedištem u Puli, Carrarina 6, potvrđuje da je dana 29. ožujka 2010. godine stekla ukupno 315 vlastitih dionica.


Tu su zaglavili još samo De Luhe i Biber ULPL-R-A Suspect Geronimo je preko njih već izišao ULPL-R-A 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 1:39 pm

Gradjevinarko je napisao/la:
E moj Karamte saky, ULPL je pred Bankrotom ULPL-R-A 61590


Ma pogledaj ti tu neprespektivnu burek firmu ULPL-R-A 85532 ULPL-R-A 85532


Sukladno članku 430. stavak 1. Zakona o tržištu kapitala, ULJANIK PLOVIDBA d.d. sa sjedištem u Puli, Carrarina 6, potvrđuje da je dana 25. ožujka 2010. godine otpustila ukupno 600 vlastitih dionica.

Sukladno članku 430. stavak 1. Zakona o tržištu kapitala, ULJANIK PLOVIDBA d.d. sa sjedištem u Puli, Carrarina 6, potvrđuje da je dana 29. ožujka 2010. godine stekla ukupno 315 vlastitih dionica.


Tu su zaglavili još samo De Luhe i Biber ULPL-R-A Suspect Geronimo je preko njih već izišao ULPL-R-A 210589

Ne bih ja to još otpisivao dok god stečajni upravitelj ne preuzme ključeve
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon tra 05, 2010 1:34 pm

Ne seri ti kaj imas svercovane kredite i aute. ULPL je nas najbolji brodar pogledajte samo bilancu i novcani tijek (ja se ne kuzim u to Geronimo mi je saptao, ja sam platio da zavrsim ekonomski fakultet)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon tra 05, 2010 1:51 pm

biber je napisao/la:
Ne seri ti kaj imas svercovane kredite i aute. ULPL je nas najbolji brodar pogledajte samo bilancu i novcani tijek (ja se ne kuzim u to Geronimo mi je saptao, ja sam platio da zavrsim ekonomski fakultet)


Daj koji ti je?? ULPL-R-A 61590


Bolje šuti jer će nakon akcije "Indeks" krenuti akcija "Poslovni" ULPL-R-A 210589

A onda će Peder-veb biti ćelijska atrakcija jer ne zna karatati belu ULPL-R-A Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:26 pm

biber je napisao/la:
Ne seri ti kaj imas svercovane kredite i aute. ULPL je nas najbolji brodar pogledajte samo bilancu i novcani tijek (ja se ne kuzim u to Geronimo mi je saptao, ja sam platio da zavrsim ekonomski fakultet)




Bravo, bravo. Tako sam te učio. Sutra kako smo se dogovorili. Stavljaš 500 komada na bid, kao hoćeš kupiti, a ja ću paziti da se ne iskrcam i po tebi.
Ono kako smo vježbali. Nemoj opet zahebati i ne pratiti trgovanje pa da ju budem kriv što sam ti iskrcao još 100 komada.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:45 pm

GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:
Ne seri ti kaj imas svercovane kredite i aute. ULPL je nas najbolji brodar pogledajte samo bilancu i novcani tijek (ja se ne kuzim u to Geronimo mi je saptao, ja sam platio da zavrsim ekonomski fakultet)




Bravo, bravo. Tako sam te učio. Sutra kako smo se dogovorili. Stavljaš 500 komada na bid, kao hoćeš kupiti, a ja ću paziti da se ne iskrcam i po tebi.
Ono kako smo vježbali. Nemoj opet zahebati i ne pratiti trgovanje pa da ju budem kriv što sam ti iskrcao još 100 komada.


Oću Ku.ac( tako mi u bosni kažemo ne ću), to jest - NEĆU !! daj sad ti stavi svojih petsto komada na bid pa tuci dokle hoćeš, a broker će te već upozoriti ako počneš prodavati samome sebi ULPL-R-A 210589 ULPL-R-A 61590 ULPL-R-A 49381
[Vrh] Go down
Sponsored content





ULPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ULPL-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: