DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Jadroplov dd, JDPL-R-A

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesub oľu 27, 2010 2:40 pm

Dobro je to što je ovo totalno nezadužena firma. Mogu još tri krize doći zaredom , ovi će i dalje voziti.
Tako da se ja ne bojim za njih, ali se bojim za sve druge brodare jer su prezaduženi. U ovom trenutku je Jadroplov najjeftiniji brodar na burzi bez ikakvog razloga jer između svega morat će kad tad u privatizaciju. Jadroplov dd, JDPL-R-A 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesub oľu 27, 2010 2:41 pm

neki se ovdje poistovjecuju sa sobom

Neki imaju kredit za stan i auto, pa ih je strah devalvacije...
stoga misle da su i tvrtke koje su zadužene automatski rizicne..
Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesub oľu 27, 2010 2:45 pm

ma nemoj reć, otkad si ti tako opametio majke ti

do jučer nisi znao razlikovati loklno dno od lokalnog vrha a sad nama ovdje prosipaš pamet.
bolje bi ti bilo da odeš na janaf srat, prije par mjeseci si ga hvalio da je to bilo preodvratno za čitati
Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_porc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesub oľu 27, 2010 2:47 pm

biber je napisao/la:
neki se ovdje poistovjecuju sa sobom

Neki imaju kredit za stan i auto, pa ih je strah devalvacije...
stoga misle da su i tvrtke koje su zadužene automatski rizicne..
Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244

de ti nama tu svoju umotvorinu objasni npr. Belja tu si navodno ekspert ( ko marica u krivi k.....c) Jadroplov dd, JDPL-R-A 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:44 pm

s ovim rastom JDPL mi se probio na mjesto broj 2 u portfelju


podcjenjena dionica u perspektivnom sektoru uz sve izgledniju mogućnost privatizacije

kud ćeš bolje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimened svi 02, 2010 7:49 pm

Citat :
Jel primjećena/komentirana promjena u TOP10:

Novi skrbnički:
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 9.235
HPB dionički mu je napravio mjesta i otpao sa Top10 liste.

Također HFP na 3. mjestu je smanjio količinu za 4.000 komada.. neke međusobne pretumbacije?
Da li je novi sa 6-og mjesta taj šta se trpao prethodnih dana?



Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 39.601 2,42 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA (-4000 kom)
4. VOLKSBANK D.D. 10.292 0,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. JADROPLOV D.D. (1/1) 10.011 0,61 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 9.235 0,56 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB GLOBAL - OIF S JAVNOM PONUDOM 9.065 0,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.907 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.760 0,35 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MARKOVINOVIĆ IVAN 5.350 0,33 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
Ukupno: 75,91


Jesi li ovo prve naznake privatizacije?

Samo , nece valjda ovako preko burze?

Iskreno , mislim da ce to ici sve u đuture, a cijena....?
Ne manje od 3 glave.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimepon svi 03, 2010 12:06 pm

Joj biber pa ne budi tako bedast. Nejde ti privatizacija ko na placu da se prodaje komadič po komadič.

Opet si se prosro.
NHF

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesri lip 23, 2010 12:50 pm



nemoj da ti ja probušim gume na krntiji koju voziš Jadroplov dd, JDPL-R-A 61590


iako kad bolje razmislim stvarno sam ja ispo idiot, kupovao sam jadroplov po 153 kune a sad sam u minusu



a i otvoren je put prema 120 kuna, je.bo ja sam sebe u dupe kako sam glup, što sam ga kupovao Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesri lip 23, 2010 2:45 pm

biber je napisao/la:


nemoj da ti ja probušim gume na krntiji koju voziš Jadroplov dd, JDPL-R-A 61590


iako kad bolje razmislim stvarno sam ja ispo idiot, kupovao sam jadroplov po 153 kune a sad sam u minusu



a i otvoren je put prema 120 kuna, je.bo ja sam sebe u dupe kako sam glup, što sam ga kupovao Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244

Daj nemoj se ponižavati pred ljudima, nisi ti tako glup kao što misliš Jadroplov dd, JDPL-R-A 65255
Sjeti se samo kako smo lijepo zaradili na LEDU Jadroplov dd, JDPL-R-A 65255

Sad samo JDPL + ULPL i NIŠTA VIŠE!!!! Jadroplov dd, JDPL-R-A 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesri lip 23, 2010 11:43 pm

biber je napisao/la:


nemoj da ti ja probušim gume na krntiji koju voziš Jadroplov dd, JDPL-R-A 61590


iako kad bolje razmislim stvarno sam ja ispo idiot, kupovao sam jadroplov po 153 kune a sad sam u minusu



a i otvoren je put prema 120 kuna, je.bo ja sam sebe u dupe kako sam glup, što sam ga kupovao Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244 Jadroplov dd, JDPL-R-A 99244


na poslovnom se već razgovara o targetima od 42 kn-kažu stručna analiza Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_scratch ,
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimečet lip 24, 2010 10:59 am



ja sam sad već u toliko brutalnom minusu da mi dlake s jaja otpadaju


ali ne predajem se........


dokup i samo dokup ( kaže Geronimo ) Jadroplov dd, JDPL-R-A 408221 Jadroplov dd, JDPL-R-A 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimečet lip 24, 2010 12:10 pm

Jucer je split 009 usporedjivao atpl i jdpl, pa se cudio ko pura dreku zasto atpl ne pada a jdpl pada...

I onda sam mu objasnio da jdpl pada zato što sam ga ja kupio a sve što ja kupim uvijek padne jer uvijek sve krivo napravim...

Rekao sam mu da samo kontra mene i ne možeš izgubiti..
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimesub lip 26, 2010 6:49 pm

biber je napisao/la:


ja sam sad već u toliko brutalnom minusu da mi dlake s jaja otpadaju


ali ne predajem se........


dokup i samo dokup ( kaže Geronimo ) Jadroplov dd, JDPL-R-A 408221 Jadroplov dd, JDPL-R-A 408221



Stvarno si konjina


Jadroplov dd, JDPL-R-A 937b70b135890717c0825a1b380a7d315f67c723_m
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimened lip 27, 2010 3:01 pm

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:


ja sam sad već u toliko brutalnom minusu da mi dlake s jaja otpadaju


ali ne predajem se........


dokup i samo dokup ( kaže Geronimo ) Jadroplov dd, JDPL-R-A 408221 Jadroplov dd, JDPL-R-A 408221



Stvarno si konjina


Jadroplov dd, JDPL-R-A 937b70b135890717c0825a1b380a7d315f67c723_m

Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimened lip 27, 2010 3:02 pm

biber je napisao/la:


Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.

govoriš iz iskustva?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitimened lip 27, 2010 3:11 pm

HVidra je napisao/la:
biber je napisao/la:


Uffffff što će neki plakat na ovom forumu kad ih burza otrijezni.

govoriš iz iskustva?

da, švercovani pijancu. Sjecam se gubitnika INSAJDA.
Forumaš Insajd se inatio zdravom razumu i kupovao LEdo po 20000 kada mu je Geronimo uvaljivao svoj ledo i govorio mu da to ide na 40 K ...

Vidjevši kakvi gubici su nastupili,demonstriravši cijelom forumu svoje promašaje, negdje krajem 2008. godine, INSAJD je je nestao s foruma, odnosno promijenio nick u Knele pa potom Delux. I sad se pravi pametan prepisujući od Geronima nastavljajuci gomilati gubitke.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jadroplov dd, JDPL-R-A Empty
PostajNaslov: Re: Jadroplov dd, JDPL-R-A   Jadroplov dd, JDPL-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jadroplov dd, JDPL-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: