DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Pozdravi od plavoga

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alien

Alien


Broj postova : 4
Registration date : 17.03.2010

Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:23 am

sampras je napisao/la:
Neznalica kao ovaj pesek ostaje uvjek neznalica, ali od koga bi uzimali lovu da nije ovakvih polupismenjaka. Pozdravi od plavoga - Page 2 210589

Tjesi se ti samo tjesi. Ja ove godine zadovoljno trljam ruke Pozdravi od plavoga - Page 2 210589 . Nego, nesto pada LKPC - maramice i pelene su spremne? Pozdravi od plavoga - Page 2 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 12:40 pm

Alien je napisao/la:
sampras je napisao/la:
Neznalica kao ovaj pesek ostaje uvjek neznalica, ali od koga bi uzimali lovu da nije ovakvih polupismenjaka. Pozdravi od plavoga - Page 2 210589

Tjesi se ti samo tjesi. Ja ove godine zadovoljno trljam ruke Pozdravi od plavoga - Page 2 210589 . Nego, nesto pada LKPC - maramice i pelene su spremne? Pozdravi od plavoga - Page 2 644460

Kako pada ova LKPC...

Usput, koje budaletine na poslovnom od moderatora još mi nisu skužili Yohnnya i barbastarog Pozdravi od plavoga - Page 2 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 2:41 pm

sampras je napisao/la:
Alien je napisao/la:
sampras je napisao/la:
Neznalica kao ovaj pesek ostaje uvjek neznalica, ali od koga bi uzimali lovu da nije ovakvih polupismenjaka. Pozdravi od plavoga - Page 2 210589

Tjesi se ti samo tjesi. Ja ove godine zadovoljno trljam ruke Pozdravi od plavoga - Page 2 210589 . Nego, nesto pada LKPC - maramice i pelene su spremne? Pozdravi od plavoga - Page 2 644460

Kako pada ova LKPC...

Usput, koje budaletine na poslovnom od moderatora još mi nisu skužili Yohnnya i barbastarog Pozdravi od plavoga - Page 2 61590


Haha, ja sam te skužio odmah, pa tko će ti staviti hajdukov grb u avatar u današnje vrijeme

Mene ganja onaj maleni netalnetirani Deluksić i sindikalna kompanija već mjesecima i izbacili su mi samo dva nicka a imam ih još 238 kom iz 2007. godine Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 3:08 pm

sampras je napisao/la:
Alien je napisao/la:
sampras je napisao/la:
Neznalica kao ovaj pesek ostaje uvjek neznalica, ali od koga bi uzimali lovu da nije ovakvih polupismenjaka. Pozdravi od plavoga - Page 2 210589

Tjesi se ti samo tjesi. Ja ove godine zadovoljno trljam ruke Pozdravi od plavoga - Page 2 210589 . Nego, nesto pada LKPC - maramice i pelene su spremne? Pozdravi od plavoga - Page 2 644460

Kako pada ova LKPC...

Usput, koje budaletine na poslovnom od moderatora još mi nisu skužili Yohnnya i barbastarog Pozdravi od plavoga - Page 2 61590

Ovo nije moja poruka netko prepravlja poruke koje se napišu ovo je krajnja sramota za forum.

Moja poruka je glasila samom sebi da drugi put guzu brišem papirom pa neću morati trljati ruke, ja na poslovnome ne pišem već više od godinu dana kao sampras a ono su uistinu moji nickovi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 3:25 pm

Dobro kakvi su ovo novi korisnici i kakvo je ovo prostačenje? Pa kaj moderatori delaju? Ajmo dečki metla. Pa malo sam bio na putu po vani po krpice neke dođem doma i vidim seljakluk totalno. Sramota! Tko je ovaj Sampras? Dajte to na Jakuševac
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:04 pm

ova tema treba da se promeni u pozdrav od croman


out&out
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 7:44 pm

Croman je napisao/la:
ova tema treba da se promeni u pozdrav od croman


out&out

cromane ne idi.......pliiiiiiiiiiiiz Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 393979 Pozdravi od plavoga - Page 2 Bom

ajmo svi uniglasno

cromaneeeeeee, ne idiiiiiiiiiiiii
cromaneeeeeee, ne idiiiiiiiiiiiii
......................ne, idiiiiiiiiiiii
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 8:02 pm

sampras je napisao/la:

Ovo nije moja poruka netko prepravlja poruke koje se napišu ovo je krajnja sramota za forum.

Moja poruka je glasila samom sebi da drugi put guzu brišem papirom pa neću morati trljati ruke, ja na poslovnome ne pišem već više od godinu dana kao sampras a ono su uistinu moji nickovi.


Korisniče Sampras.
Vi ste, kao i svi ostali dobronamjerni ljudi, dobrodošli na ovaj forum, oazu slobode i uljudbe. Međutim da odmah razjasnimo - nisam vam ja onaj Vjeko sa drugog foruma koji liže dupe sindikatu i pušta samo glupe i besmislene postove (valjda bolje jadnik ne zna).

Dakle, ulažite u pristojnost ophođenja i ne budite teška seljačina poput sindikalista.

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:24 pm

Debeli Veko je napisao/la:
sampras je napisao/la:

Ovo nije moja poruka netko prepravlja poruke koje se napišu ovo je krajnja sramota za forum.

Moja poruka je glasila samom sebi da drugi put guzu brišem papirom pa neću morati trljati ruke, ja na poslovnome ne pišem već više od godinu dana kao sampras a ono su uistinu moji nickovi.


Korisniče Sampras.
Vi ste, kao i svi ostali dobronamjerni ljudi, dobrodošli na ovaj forum, oazu slobode i uljudbe. Međutim da odmah razjasnimo - nisam vam ja onaj Vjeko sa drugog foruma koji liže dupe sindikatu i pušta samo glupe i besmislene postove (valjda bolje jadnik ne zna).

Dakle, ulažite u pristojnost ophođenja i ne budite teška seljačina poput sindikalista.

lp

pa šta bi ti falilo, Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_porc evo baš gledam poslovni,
moderatorima nimalo ne smeta što ližu dupe meni i deluxu Pozdravi od plavoga - Page 2 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:34 pm

@Croman

Nemoj shvatit preozbiljno komentare forumaša kako ti ne vjeruju da ne trguješ na našoj burzi a stavljaš targete,tako i ja isto radim na talijanskim,njemačkim i kazahstanskim forumima da im sačuvam novac a oni mi ne vjeruju.....i sto puta sam im rekao da ne radim za nikoga nego iz dobre namjere......i sto puta kažem da više neću pisati i opet mi ne da vrag mira
P.S. zašto na tim forumima pišem,porijeklom sam vezan sa tim zemljama Pozdravi od plavoga - Page 2 44
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:44 am

Debeli Veko je napisao/la:
sampras je napisao/la:

Ovo nije moja poruka netko prepravlja poruke koje se napišu ovo je krajnja sramota za forum.

Moja poruka je glasila samom sebi da drugi put guzu brišem papirom pa neću morati trljati ruke, ja na poslovnome ne pišem već više od godinu dana kao sampras a ono su uistinu moji nickovi.


Korisniče Sampras.
Vi ste, kao i svi ostali dobronamjerni ljudi, dobrodošli na ovaj forum, oazu slobode i uljudbe. Međutim da odmah razjasnimo - nisam vam ja onaj Vjeko sa drugog foruma koji liže dupe sindikatu i pušta samo glupe i besmislene postove (valjda bolje jadnik ne zna).

Dakle, ulažite u pristojnost ophođenja i ne budite teška seljačina poput sindikalista.

lp

Vi ste seljačina kakve nema jer mjenjati ono što sam ja napisao je krajnji debilizam i idiotizam, ako vam se moj post ne sviđa lijepo ga pobrišite.

Vidra mi je na privat rekao da takve djetinjarije on ne radi i da ste to vi napravili.

Napisao sam na tisuće strana na raznim forumima ali ovo još nikada nisam doživio, još ne mogu vjerovati da se to stvarno dogodilo, a je.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimečet svi 06, 2010 1:35 am

Molio bih cijenjene kolege da u kršćanskom duhu nađu oprost u svom srcu i riješe međusobna neslaganja dijalogom putem privatnih poruka. Forum nije mjesto za razmirice i razmjenu teških riječi. Zato ljubite svoje bližnje kao samoga sebe.
Inače ću vam p***e razbit i jednom i drugom.
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:42 am

sampras je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
sampras je napisao/la:

Ovo nije moja poruka netko prepravlja poruke koje se napišu ovo je krajnja sramota za forum.

Moja poruka je glasila samom sebi da drugi put guzu brišem papirom pa neću morati trljati ruke, ja na poslovnome ne pišem već više od godinu dana kao sampras a ono su uistinu moji nickovi.


Korisniče Sampras.
Vi ste, kao i svi ostali dobronamjerni ljudi, dobrodošli na ovaj forum, oazu slobode i uljudbe. Međutim da odmah razjasnimo - nisam vam ja onaj Vjeko sa drugog foruma koji liže dupe sindikatu i pušta samo glupe i besmislene postove (valjda bolje jadnik ne zna).

Dakle, ulažite u pristojnost ophođenja i ne budite teška seljačina poput sindikalista.

lp

Vi ste seljačina kakve nema jer mjenjati ono što sam ja napisao je krajnji debilizam i idiotizam, ako vam se moj post ne sviđa lijepo ga pobrišite.

Vidra mi je na privat rekao da takve djetinjarije on ne radi i da ste to vi napravili.

Napisao sam na tisuće strana na raznim forumima ali ovo još nikada nisam doživio, još ne mogu vjerovati da se to stvarno dogodilo, a je.


Slažem se s kolegom Samprasom, mijenjati čovjeku tekst koji je napisao to može samo neka seljačina.... Pozdravi od plavoga - Page 2 210589 pa nije ovo redakcija Jutarnjeg, majku mu staru

Mislim ako je i od Debelog Veke - previše je!!!!!

Meni je jasno da on voli samo maloga Srđana i Bibera ali biti tako pristran kao što je on, stvarno sramota. Pozdravi od plavoga - Page 2 99244 Pozdravi od plavoga - Page 2 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimečet svi 06, 2010 2:00 pm

Nitko ovdje nije meni ništa mijenjao, možda je korisnik Sampras kratkotrajno doživio blackout zbog dokapa LKPC pa nije znao što piše?

Usput mu čestitam da izuzetno dobrom poslovnom njuhu i zaradi na LKPC.

To mogu samo pravi majstori! Pozdravi od plavoga - Page 2 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesub svi 15, 2010 5:13 pm

FitzPatrick je napisao/la:
Nitko ovdje nije meni ništa mijenjao, možda je korisnik Sampras kratkotrajno doživio blackout zbog dokapa LKPC pa nije znao što piše?

Usput mu čestitam da izuzetno dobrom poslovnom njuhu i zaradi na LKPC.

To mogu samo pravi majstori! Pozdravi od plavoga - Page 2 65255

Ma kakav njuh kolega, insajd je zakon na našoj burzi i bez njega ste mrtvi u ovoj bari.

ŽIVILO INSAJD TRGOVANJE.

p.s nije ovo još sve od LKPC za mene ali lako je trgovati kada znaš unaprijed šta će se desiti da mi je još takve dvi tri dionice di bi mi bio kraj.

Pozdravi od plavoga - Page 2 59507 Pozdravi od plavoga - Page 2 936643
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 1:06 pm

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAAAATGR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nije to nikakav insajd, insajd je bio moj nik - i nije insajd ništa dojavio plavome nego je plavi dojavio gđerinmu i meni

jedino mi se čini da plavi nije ništa dojavio KonanuO'nabrijanom ( izgleda da ga plavi ne voli ) pig


e sad tko je dojavio plavome da mirovinac kupuje ( od prijatelja iz rba - brokeraja ) ja to ne znam

a i da znam ne bih vam reko, crknite od zavisti Pozdravi od plavoga - Page 2 59507

naročito onaj vidra i suzuky Pozdravi od plavoga - Page 2 419731

a i febo mi ga može popušiti - ni njemu nismo ništa rekli Pozdravi od plavoga - Page 2 107789
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 2:20 pm




a gle..............

za ovu prigodu jedan vic sa novačenja za milicajce na Kosovu lol! lol!

Dođe prvi kandidat, ispitivač ga pita koliko je dva plus dva. Ovaj ko iz topa ispaljuje ‘tri!’ Ispitivač ponavlja pitanje, regrut misli, misli i odlučuje se promijeniti odgovor. ‘Pet!’ Ispitivač odustaje i zapisuje u dosje ‘glup, ali perspektivan’. Dolazi delux/biber, isto pitanje. Odgovara ‘6!’ Ispitivač mu daje drugu priliku, no tvrdi orah ne mijenja mišljenje, već uzvraća opet sa ‘6!’ Ispitivač odustaje i u dosje zapisuje ‘glup, ali uporan‘.
Pozdravi od plavoga - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 2:23 pm

Nevjerojatno koliko se na ovoj temi laži iznosi ssve u svrhu da bi se diskreditiralo mene...Nevjerojatno koliko su pojedini ljudi ljubomorni na njega

s obzirom da su svi pokušaji da se Tupoglavi s ravnim zatiljkom izljeci od alkohola propali, predlazem da kod nas legaliziraju eutanaziju neizljecivih bolesnika
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 2:09 pm

biber je napisao/la:
Nevjerojatno koliko se na ovoj temi laži iznosi ssve u svrhu da bi se diskreditiralo mene...Nevjerojatno koliko su pojedini ljudi ljubomorni na njega

s obzirom da su svi pokušaji da se Tupoglavi s ravnim zatiljkom izljeci od alkohola propali, predlazem da kod nas legaliziraju eutanaziju neizljecivih bolesnika


kurcoglavi hebem te ćelavoga opet ćeš uć na Lokalnom Vrhu i to pijan ko svinja pig Pozdravi od plavoga - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdravi od plavoga - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdravi od plavoga   Pozdravi od plavoga - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozdravi od plavoga
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: