DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet oľu 12, 2009 6:29 pm

Sanjali ste dobitnu kombinaciju Loto 7/39?
Pili ste s golmanom neke nogometne momčadi noć prije utakmice?
Čuli ste se sa Igorom Oppenheimom?
Bili ste na pilatesu sa Dinkom Novoselcem?
Javite nam.
Bog će vam platiti. 8)
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimened oľu 21, 2010 12:44 am

Nisam bio na ničemu od toga ali sam bio sa frendom-zatvorskim čuvarom koji je pak bio u noćnoj smjeni i prisluškivao je razgovor između Marinca-Šestaka i Horvata.......prije nego će ih pustiti na slobodu..........
plan je.......
( hush hush ) Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimened oľu 21, 2010 7:43 pm

Bok svima. Daj recite kaj bi se isplatilo kupit po vama, ako se bilo kaj opće isplati.
Ako neko ima kakav tip, jer ja fakat ne znam više. By the way, super forum. Bok
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimened oľu 21, 2010 8:03 pm

Tuna je napisao/la:
Bok svima. Daj recite kaj bi se isplatilo kupit po vama, ako se bilo kaj opće isplati.
Ako neko ima kakav tip, jer ja fakat ne znam više. By the way, super forum. Bok


Dobrodošao, ne moraš ništa kupiti Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol


Zadnja promjena: Debeli Veko; ned oľu 21, 2010 11:22 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : (navlačenje na svoje dionice))
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:36 am

Vidra je napisao/la:
Tuna je napisao/la:
Bok svima. Daj recite kaj bi se isplatilo kupit po vama, ako se bilo kaj opće isplati.
Ako neko ima kakav tip, jer ja fakat ne znam više. By the way, super forum. Bok


Dobrodošao, ne moraš ništa kupiti Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol



lol! cheers




Ne, ali dobro pitanje jer stvarno ima malo toga što se isplati kupovati. Građevina propala, Rusi neće ništa kupovati od nafte, Todorić i njegove kule u zraku će bankrotirati prije ili kasnije, pa vidite da se ne usude uopće objaviti izvješća, brodari tonu i očigledno idu u double dip, pa što ti preostaje?
Samo Podravka. Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:56 am

Tuna je napisao/la:
Bok svima. Daj recite kaj bi se isplatilo kupit po vama, ako se bilo kaj opće isplati.
Ako neko ima kakav tip, jer ja fakat ne znam više. By the way, super forum. Bok

Komšija, živio ti meni. Nemam pojma šta kupit ali znam šta NE kupit. Mene navuklo na onom polovnom forumu u dalekovod. Ona ekipa tamo me navukla ko mladog majmuna. Još mi se dimi iz kese kako me oženiše. Šta god da ti tamo nude beži ko od crnog vraga. Ja ne kupujem više ništa. Dok ima za leb dobro je.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimepon oľu 22, 2010 3:41 pm

Prije mjesec dana Vidra je savjetovao prodaju Leda po 6300 i kupnju Belja po 96

Danas Ledo i dalje 6300 a Belje 80...

Po obicaju Vidra bilježi minus
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:09 pm

Da vam dam jednu preporuku. Iskoristite sutra da se dobro iskrcate jer već u ponedjeljak možda bude prekasno.... Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 644460 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:17 pm

Peder_Web je napisao/la:
Prije mjesec dana Vidra je savjetovao prodaju Leda po 6300 i kupnju Belja po 96

Danas Ledo i dalje 6300 a Belje 80...

Po obicaju Vidra bilježi minus


Čekaj prijatelju, nemoj tako, a zicer za Dlkv ( ono kad sam ti javio da prodaš kad je Aljabama počeo bježati ) pa Đuro na 39 kn, to sam ti isto dojavio na vrijeme ( a vidi ga sad na 35 ) pa Tehnika???
Lijepo sam ti rekao reži i bježi prije dana D ( ono kad je kolega Konan Barbarian zaglavio ko vol u kupusu ) pa LKPC sam ti isto rekao da prodaješ kad smo Plavome podvalili lažnu docapitalizaciju.................. Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589


Jes ti neki nezahvalni peder???? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Lol Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 61590 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 668678
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:38 pm

Zajcev je napisao/la:
Da vam dam jednu preporuku. Iskoristite sutra da se dobro iskrcate jer već u ponedjeljak možda bude prekasno.... Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 644460 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 803904



Bojim se da ništa od toga kolega.
Već sutra je prekasno Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:39 pm

[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimepet oľu 26, 2010 12:31 am

Htio bih samo podsjetiti kolege da ova sindikalna ponuda pilećeg mesa traje još par dana, pa iskoristite ove povoljne cijene dok još ima zaliha.
Jer kao što vidite kontakt osobe su De Luhe i Govnar11 a oni mogu i puno pojesti i puno ukrasti. Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimesub oľu 27, 2010 9:21 pm

Kolege, jel ima kakvih preporuka za ponedjeljak? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimesub oľu 27, 2010 10:15 pm

Tuna je napisao/la:
Kolege, jel ima kakvih preporuka za ponedjeljak? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 38231



buy LKRI Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 49381

sell LKPC Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Pileći rasjek   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:51 pm

Fedya je napisao/la:
Htio bih samo podsjetiti kolege da ova sindikalna ponuda pilećeg mesa traje još par dana, pa iskoristite ove povoljne cijene dok još ima zaliha.
Jer kao što vidite kontakt osobe su De Luhe i Govnar11 a oni mogu i puno pojesti i puno ukrasti. Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 803904
Dajte recite imate još ovih pilećih rasjeka. Cijena mi se čini povoljnija nego u Konzumu.
Jeli bogati pa kako to da je Debeli Veko i ovdje moderator ????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:57 pm

Karoje je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Htio bih samo podsjetiti kolege da ova sindikalna ponuda pilećeg mesa traje još par dana, pa iskoristite ove povoljne cijene dok još ima zaliha.
Jer kao što vidite kontakt osobe su De Luhe i Govnar11 a oni mogu i puno pojesti i puno ukrasti. Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 803904
Dajte recite imate još ovih pilećih rasjeka. Cijena mi se čini povoljnija nego u Konzumu.
Jeli bogati pa kako to da je Debeli Veko i ovdje moderator ????



Poseban pozdrav kolegi Karoju Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Bom Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Bom


Molim kolegu da se ne svađa sa Bubakarom Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589

A što se tiče debelog Veke ni meni nije jasno kako je on i ovdje moderator, meni tamo na poslovnom ne daju ni poruku da napišem.
Srećom je Debeli Veko mrvicu korekniji ovdje Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 11:17 am

Korisnici Karoje i Vidra.

Kao prvo ja nemam ništa sa Vjekom. Ja sam Debeli Veko i družim se sa Jasminom (Jasmin), a on je Vjeko i vjeke Jasminu.
Dakle mi smo dva različita čovjeka i moderatora i molim vas da nas ne povezujete kao multinicka. Inače možete biti moderirani a čak i izbrisani.
Hvala na suradnji i razmijevanju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 3:57 pm

Ne znam da li ste čuli glasine da Todorić delistira Konzum sa burze? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 500311
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:09 pm

Zajcev je napisao/la:
Ne znam da li ste čuli glasine da Todorić delistira Konzum sa burze? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 500311


Nismo ali smo čuli da iNa nema para ni za HRT pretplatu a kamoli za ovo.....



Detaljnije informacije o visini duga i varijantama njegova povrat u proračun nismo uspjeli dobiti jer iz dviju kompanija poručuju da je riječ o burzovno osjetljivoj informaciji.
Prva rata


Jučer se tako činilo izglednim da Ina neće poštovati rok dogovoren ugovorom, koji je Vlada s Molom potpisala 16. prosinca prošle godine.
Slijedom tog dogovora, Ina je lani u prosincu u proračun uplatila 1,05 milijardi kuna dospjelog duga od čega je 400 milijuna kuna otišlo Hrvatskim autocestama na ime naknade za ceste, 400 milijuna Hrvatskim cestama i 250 milijuna kuna na ime nepodmirenih trošarina.
Ostatak proračunskog duga trebao je biti uplaćen do kraja ožujka, a zanimljivo je da javnosti nikada nije rečeno koliko dug točno iznosi. Vladini su dužnosnici samo govorili da Ina u proračun duguje između 1,3 milijarde do čak 1,8 milijardi kuna.
Isto tako, do danas nije rasvijetljeno kako je uopće nastao enormni dugi i tko je za to odgovoran jer je nerealno da su tako golema potraživanja nastala samo kao posljedica pogrešaka u kupnji nafte u trenutku kada joj je cijena bila visoka.
Prema ugovoru, isplata drugog dijela duga uvjetovana je izbjegavanjem kršenja financijskih obveza Ine i pravodobnim "prikladnim rješenjem financiranja" prodaje najviše 50 posto profitabilnih Ininih koncesija u Siriji Molu, što je također utvrđeno u dodatku sporazuma. Uz to, Vlada i Mol potpisali su mogućnost da Ina može izdavati zamjenjive obveznice.
Ina bi prema najavama trebala izdati 200 milijuna eura vrijednih zamjenjivih obveznica koje bi u jednakom omjeru otkupio Mol s jedne te država i institucionalni investitori s druge strane. Odluka o izdavanju zamjenjivih obveznica bit će donesena na glavnoj skupštini društva 19. travnja.
Odgođena sjednica NO-a


Upravo su se izdavanje obveznica i potvrda imenovanja novog predsjednika Uprave Zoltána Áldotta, koji je trebao naslijediti Lászla Gesztia, trebali naći na dnevnom redu sjednice Nadzornog odbora Ine, koja se trebala održati u srijedu, ali je odgođena.



Di je sad onaj Deluksić koji je urlao po poslovnom i zazivao ruse i kineze Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589 Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:11 pm

A baš sam se nadao da će objaviti da je Ina vratila dug - 01.04.2010
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:13 pm

Vidra je napisao/la:
A baš sam se nadao da će objaviti da je Ina vratila dug - 01.04.2010



A zato je Dinko utekao sa 500 komada bida. Da li je posrijedi mogućnost blokade računa? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:29 pm

Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:
A baš sam se nadao da će objaviti da je Ina vratila dug - 01.04.2010



A zato je Dinko utekao sa 500 komada bida. Da li je posrijedi mogućnost blokade računa? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 93736


Pih........tko se pomogao blokadom praznog računa........... Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Fresse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:33 pm

Vidra je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:
A baš sam se nadao da će objaviti da je Ina vratila dug - 01.04.2010



A zato je Dinko utekao sa 500 komada bida. Da li je posrijedi mogućnost blokade računa? Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 93736


Pih........tko se pomogao blokadom praznog računa........... Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Fresse

Najčešće sam račun. Da ne ide dalje u minus Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimečet tra 01, 2010 4:36 pm

smrdi smrdi smrdi Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:35 pm

Dečki, dajte nekakve prijedloge za best buy. Hoćemo šta kupovati sutra? Meni se čini da bi onaj SN Holding mogao potegnuti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Empty
PostajNaslov: Re: Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK   Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preporuke kola, best buy, sretni brojevi, Liga prvaka, HNL, NVNK
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: