DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Empty
PostajNaslov: Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično   Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Icon_minitimečet tra 08, 2010 11:04 pm

Otvaram ovu temu da se dogovorimo da li treba u Interesu Javnosti otkriti imena i prezimena, gdje tko radi, koju školu je završio, kućnu adresu, kućni broj i ostale sitnice o forumašima sa poslovnog.

Naime to su sve časni ljudi iako ima među njima pokoji gad, pa bi ga svakako trebalo raskrinkati, da se ne bi nepravedno sumnjičilo poštene i dobre forumaše.


Dakle treba li objaviti pravi identitet i Registar forumaša s poslovnog?



DA ili NE
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Empty
PostajNaslov: Re: Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično   Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Icon_minitimepet tra 09, 2010 9:35 am

Ja gljsam da se ne otkrije, jer su mi tamo mnogi dužni pare......
Ako ih upljašite ima da mi prestanu da vraćaju, ljebac im nji'ov
Nego imam ovdje mnogo dobra ponuda svježi krediti, batko, mnogo svježi
do 25 iljada euri -10g-310 euri -pogodno za zatvaranje staro zaduženje sa gljedanjem u HROK
17 iljadi euri - 8.g.-253 euri- zaduženje do polovina primanje sa gljedanjem u HROK
100 iljadi kuni-10.g.-1.450 kuni- bez da gljedam u HROK
brzi kredit- bez da mnogo gljedam u HROK-15 iljadi kuna-2.g.- poćek-brza ispljata
da se javite kod mene u Dubrava, samo pitaj za Ljuljzim..........svi me bre znaju tamo
Neke vaši koljege su već uzelje maljo kredit kod mene-brzi bez da gljedam u HROKevo spisak od kljijenti - Vidra-Biber-Pljavi-Geronimo-De Ljuhe-Đubre11-Smola-Antiša-ma ima bre polja posljovnog da mi duguje-svi mi duguju-nema ko nije uzo neki od kreditni proizvod kod Ljuljuzim


može da se javite svaki dan od 0-24 časau uredu sam od 9-17 časova, Maksimirska 38, 091 76 46334
naš odnos ima da bude poćetak jedno divno prijateljstvo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Empty
PostajNaslov: Re: Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično   Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Icon_minitimepet tra 09, 2010 7:37 pm

Boli me tuki za registar. Sve je to panem et circenses za raju Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično 93736
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Empty
PostajNaslov: Re: Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično   Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treba li objaviti Registar nickova sa poslovnog, sa imenima prezimenima, IP adresama, kućnim brojevima i slično
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: