DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 NOVA ADRESA FORUMA

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimesri lip 23, 2010 3:06 pm

U cilju unaprijeđenja foruma kao takvog i poboljšanja atmosfere u ove ljetne dane, odlučili smo uvesti novu adresu foruma za sve one koji žele osjetiti pravo uzbuđenje i pravu atmosferu dok prate naš forum.
Uživajte, pozdravlja vas Vaš Administrator, Uprava i Nadzorni Odbor Foruma Investitor


http://www.vuvuzela-time.co.uk/investitor.forumcroatian.com/index.htm
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimepet lip 25, 2010 11:41 am

Hvala vam na ovom prekrasnom iskustvu. Mislio sam da je nemoguće više unaprijediti ovaj forum ali opet ste nas iznenadili. Kakvo je to samo iskustvo bilo čitati što pišu naš Biber i Felga na temi ULPL u takvoj atmosferi. Osjećao sam se kao navijač Japana nakon zgoditka Karatesakya.
Vidi se da brinete za svoje članove i konstantno ulažete u infrastrukturu na radost svih nas.
Ovo je najbolji forum na internetu i Njemačkoj. Da ovog foruma nema, internet ne bi imao smisla.
Moderatorima sve pohvale. Još samo da očistimo forum od ovih što pišu samo sa jednog nicka.... NOVA ADRESA FORUMA 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimepet lip 25, 2010 5:31 pm

Fedya je napisao/la:
Hvala vam na ovom prekrasnom iskustvu. Mislio sam da je nemoguće više unaprijediti ovaj forum ali opet ste nas iznenadili. Kakvo je to samo iskustvo bilo čitati što pišu naš Biber i Felga na temi ULPL u takvoj atmosferi. Osjećao sam se kao navijač Japana nakon zgoditka Karatesakya.
Vidi se da brinete za svoje članove i konstantno ulažete u infrastrukturu na radost svih nas.
Ovo je najbolji forum na internetu i Njemačkoj. Da ovog foruma nema, internet ne bi imao smisla.
Moderatorima sve pohvale. Još samo da očistimo forum od ovih što pišu samo sa jednog nicka.... NOVA ADRESA FORUMA 65255

hvala hvala....nema do nogometaša sa otoka

nego kako to da vi sa otoka brača niste na prvenstvu NOVA ADRESA FORUMA Icon_scratch


osobno mislim da je onaj đeronimo jedan te isti lik s poslovnog i da bi ga trebalo izbaciti, osim ako dokaže da piše još koji nick NOVA ADRESA FORUMA 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimened lip 27, 2010 6:40 pm

Auf wiedersehen England!!!! NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532

Inače ove fufuzelen su jako iritatntische scheisse NOVA ADRESA FORUMA 589758
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimened lip 27, 2010 7:24 pm

Erwin je napisao/la:
Auf wiedersehen England!!!! NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 644460 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532 NOVA ADRESA FORUMA 85532

Inače ove fufuzelen su jako iritatntische scheisse NOVA ADRESA FORUMA 589758


Danke Deutschland, danke danke NOVA ADRESA FORUMA 393979 NOVA ADRESA FORUMA 393979 NOVA ADRESA FORUMA 393979 NOVA ADRESA FORUMA 393979 NOVA ADRESA FORUMA 393979 NOVA ADRESA FORUMA 393979 NOVA ADRESA FORUMA 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimened kol 29, 2010 6:34 pm

Strahovito sam zadovoljan forumom!

Jos zabranite registriranje s tih "hot" mailova

Nakon izbacivanja Vidre i njegovih multinickova ( iako
još djeluje s nekoliko nickova, ali bitno osakacen) forum je puno dobio
na kvaliteti


kojom smo mi svi umobolnici iz Sindikata zadovoljni!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimened kol 29, 2010 6:50 pm

HVidra je napisao/la:
Strahovito sam zadovoljan forumom!

Jos zabranite registriranje s tih "hot" mailova

Nakon izbacivanja Vidre i njegovih multinickova ( iako
još djeluje s nekoliko nickova, ali bitno osakacen) forum je puno dobio
na kvaliteti


kojom smo mi svi umobolnici iz Sindikata zadovoljni!


tako je

Vidra je najgori manipulator kojeg je svijet imao, višeglavi pisač stotina izmiljenih lica i nalićja

otkako sam mu ja stao na rep nema ga nigđje NOVA ADRESA FORUMA 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitimeuto kol 31, 2010 1:09 pm

Ma forum je prva liga!
Opušteno, nema zlih namjera...Šteta što odavno nije uveden albanski jezik kao sljužbeni jezik ovog foruma¸...
Ma i ovo je milina!
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVA ADRESA FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: NOVA ADRESA FORUMA   NOVA ADRESA FORUMA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NOVA ADRESA FORUMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: