DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 KRAŠ-R-A

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




KRAŠ-R-A Empty
PostajNaslov: KRAŠ-R-A   KRAŠ-R-A Icon_minitimepon kol 30, 2010 10:00 pm

Juuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Cepa kraš prema svojoj fer cijeni, koja je po meni barem 600 kn
A Vidrai na 250 kn pisao da ga treba prodati i kupiti hdel po 350...

A obrambeni redovi kraša sve slabiji...
Veliki se trude da zadrže cijenu, nebi li dovoljno nakupovali po ovim smješnim cijenama...ali ne ide im

Pukla kota 445

Kolega suzuki i kolega "Seoska obicna đukela" sta vi kazete...
Vi mora da ste jako ljuti kako se ovdje druka...
Ljuti ste i sto vas je pijanac nadruko na hdel

a kraš raste
Da nije nestle?
Da nisu francuzi?
Da nisu drukeri'
Da nisu darkeri?

Tko li to druka?

E moj Suzuki, si vidio kako se odrade dionice...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KRAŠ-R-A Empty
PostajNaslov: Re: KRAŠ-R-A   KRAŠ-R-A Icon_minitimepon kol 30, 2010 10:08 pm

Daj budalo šuti. Izlajao si se na onom forumu da smo vani izvan dionica i sad tu kenjas na moj insajd koji si dobio od mene (Da budalo, ja sam Srđan iz Unex grupe koja radi za Todorica!)

http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza--grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3214.aspx#post1044236

biber je napisao/la:
dajte da malo druknem na dole, buduci sam odavno vecinom van dionica.

ne budi glup molim te opet. Inace ces se izlajati za naseg Antu i njegove insajde iz mirovniskog fonda!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KRAŠ-R-A Empty
PostajNaslov: Re: KRAŠ-R-A   KRAŠ-R-A Icon_minitimepon kol 30, 2010 10:11 pm

Korisnici biber i Hvidra. Na ovom forumu nije dozvoljeno vrijeđati! Ukoliko se ne urazumite bit ćete moderirani, Jasmina mi!

I Biberčiću molim te ne seri o pijanstvu. Znaš i sam da sam te zavolio onomad kad si u Didovom snu razbijao čaše u glavu KRAŠ-R-A 61590
[Vrh] Go down
Sponsored content





KRAŠ-R-A Empty
PostajNaslov: Re: KRAŠ-R-A   KRAŠ-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KRAŠ-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: