DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 ZLATO

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 9:14 am

Odličan post kolega swoboda.
Vrlo poučno štivo kakvo se može pročitati samo na stranicama ovog foruma i na [You must be registered and logged in to see this link.]

Ljudima nedostaje pravih informacija kao što je ova.
Hvala vam na vašoj kontribuciji ZLATO - Page 2 393979


P.S. Odličan vam je i link
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:45 pm

Ja bih rekao da se na ovome mjestu previše olako govori o ulaganju u zlato, i to bez obzira je li netko za ili protiv.

U ovom trenutku zastrašujuće je mnogo naizgled nepovezanih okidača koji mogu srušiti kompletan svjetski financijski sustav kakvoga poznajemo.

Ti okidači se nagomilavaju, i istina je da ni jedan od njih ne mora okinuti još sto godina, ali je isto tako istina da svaki od njih može okinuti svakog trenutka.

Evo samo nekih koje detaljno pratim, a bojim se da to nije konačni spisak:
1. 450 tisuća milijardi financijskih derivata za koje nitko ne zna kako će kocka pasti s njihovim poništenjem.
2. Četvorostruki rast dolarske novčane mase u SAD-u u svega nekoliko mjeseci.
3. Pogledi što si Izraelci i Iranci izmjenjuju preko nišana suvremenih oružja.
4. Navodno manipuliranje cijenom zlata i srebra koje traje već desetljećima i pripadajuće pitanje koliko je zapravo zlata ostalo u rezervama vodećih središnjih banaka svijeta.
5. Što će Kina i Azija općenito s hrpom američkih obveznica za koje postoji sve manje šanse da budu isplaćeni u punoj vrijednosti?
6. Američki sustav "social security" prvi put u povijesti, ove će godine biti u minusu. Projicirali su da će se to dogoditi 2020, zatim 2013, međutim, maca pokucala na vratanca puno ranije.
7. Razina političke podijeljenosti u SAD-u je usporediva s razinom političke podijeljenošti bivše SFR Juge neposredno prije izbijanja rata.
8. Svake godine broj zaposlenih u odnosu na broj umirovljenika u zapadnim zemljama opada, i nema šanse da se više ikada vrati na brojke koje su postojale nekada, ako ni zbog čega drugog a ono zbog dramatičnog pada nataliteta. U prijevodu: vi koji imate 55 i manje godina, zaboravite svaku nadu u mirovinu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimened tra 25, 2010 2:42 pm

lojtra je napisao/la:
Ja bih rekao da se na ovome mjestu previše olako govori o ulaganju u zlato, i to bez obzira je li netko za ili protiv.

U ovom trenutku zastrašujuće je mnogo naizgled nepovezanih okidača koji mogu srušiti kompletan svjetski financijski sustav kakvoga poznajemo.

Ti okidači se nagomilavaju, i istina je da ni jedan od njih ne mora okinuti još sto godina, ali je isto tako istina da svaki od njih može okinuti svakog trenutka.

Evo samo nekih koje detaljno pratim, a bojim se da to nije konačni spisak:
1. 450 tisuća milijardi financijskih derivata za koje nitko ne zna kako će kocka pasti s njihovim poništenjem.
2. Četvorostruki rast dolarske novčane mase u SAD-u u svega nekoliko mjeseci.
3. Pogledi što si Izraelci i Iranci izmjenjuju preko nišana suvremenih oružja.
4. Navodno manipuliranje cijenom zlata i srebra koje traje već desetljećima i pripadajuće pitanje koliko je zapravo zlata ostalo u rezervama vodećih središnjih banaka svijeta.
5. Što će Kina i Azija općenito s hrpom američkih obveznica za koje postoji sve manje šanse da budu isplaćeni u punoj vrijednosti?
6. Američki sustav "social security" prvi put u povijesti, ove će godine biti u minusu. Projicirali su da će se to dogoditi 2020, zatim 2013, međutim, maca pokucala na vratanca puno ranije.
7. Razina političke podijeljenosti u SAD-u je usporediva s razinom političke podijeljenošti bivše SFR Juge neposredno prije izbijanja rata.
8. Svake godine broj zaposlenih u odnosu na broj umirovljenika u zapadnim zemljama opada, i nema šanse da se više ikada vrati na brojke koje su postojale nekada, ako ni zbog čega drugog a ono zbog dramatičnog pada nataliteta. U prijevodu: vi koji imate 55 i manje godina, zaboravite svaku nadu u mirovinu.

Ovo mora da si od nekud prepisao. :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 9:57 pm

Ovo zlato raste ko ludo. Moram pogledati na Bloomberg koji ***** se događa.
Možda bi Bibi trebao malo kupiti po 1232. Prodat će mi za mjesec dana na 1000. Samo ne smijem mu dati da prodaje ULPL i DLKV, rušit će mi cijenu. Ne znam, idem pogledati na Bloomberg da vidim šta kažu.
Ipak nas pretplata košta 1500$ mjesečno. Valjda neki ***** znaju o tom zlatu.
J****o ih zlato, da ih j***o
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 4:06 pm

a glee......čim sam ja ušao unutra to je loše, a još ako podebljam [You must be registered and logged in to see this image.]

baš gledam tu neke gold dionice, jedna od njih ima P/e 185 [You must be registered and logged in to see this image.]
Gold Sucks Man!! [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 3:25 pm

Suzuky je napisao/la:
a glee......čim sam ja ušao unutra to je loše, a još ako podebljam [You must be registered and logged in to see this image.]

baš gledam tu neke gold dionice, jedna od njih ima P/e 185 [You must be registered and logged in to see this image.]
Gold Sucks Man!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Gljedaj Sukuzy ima kod mene da kupljuješ zljatne ljanćuge pošto očešeš.......samo zovi na moj broj od mobitelj 091 3455 250 uredovno vrijeme od nulja do 24 ćasaljanćuga 1,5 kiljo 15000 evraljanćuga 2,5 kiljo 25000 evraljanćuga 3,5 kiljo 35000 evra
viđeno kupljeno

nema da mi ga ne daj bože važeš ili neštra slićno!!!!!!!!!samo zovi ljuljzim, mene svi znaju u dubrava
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:35 pm

Zlato je u primarnom bull marketu sekundarnog bear marketa. Sve lijepo piše na Bloombergovoj radnoj stanici koju plaćamo Bibi i ja popola 1500$ mjesečno, to ispada oko 1500$ za Bibija.
Dakle ulažite u znanje i ne kupujte iznad nego samo ispod, a kad prodajete onda je uvijek dobro prodati iznad. Ovo sam sve već objasnio Bibiju. Zato on uvijek kupuje ispod. Još treba samo poraditi na onom drugom dijelu prodaje iznad.
To ćemo vježbati preko ljeta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitimepet svi 21, 2010 4:06 pm

MirmiLjuljzim je napisao/la:
Suzuky je napisao/la:
a glee......čim sam ja ušao unutra to je loše, a još ako podebljam [You must be registered and logged in to see this image.]

baš gledam tu neke gold dionice, jedna od njih ima P/e 185 [You must be registered and logged in to see this image.]
Gold Sucks Man!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Gljedaj Sukuzy ima kod mene da kupljuješ zljatne ljanćuge pošto očešeš.......samo zovi na moj broj od mobitelj 091 3455 250 uredovno vrijeme od nulja do 24 ćasaljanćuga 1,5 kiljo 15000 evraljanćuga 2,5 kiljo 25000 evraljanćuga 3,5 kiljo 35000 evra
viđeno kupljeno

nema da mi ga ne daj bože važeš ili neštra slićno!!!!!!!!!samo zovi ljuljzim, mene svi znaju u dubrava


daj biberu


dosadan si [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





ZLATO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZLATO   ZLATO - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ZLATO
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Osnove ulaganja u zlato i srebro

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: COMMODITIES-
Forum(o)Bir: