DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 DLKV-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 4:51 pm

biber je napisao/la:

švercovani Suzuki!


Mene je ovo izuzetno nepovoljno za kupit...
Iako sam svoje prodao po 330 S.O.Đ-u ili brazilskom šljivožderu, neznam koje je tocno vrste...

Prije 80 kn ja ne kupujem...zadnji put sam kupovao na 400, koja sam ja budala jebo mi pas mater... šta se i vidi
Da li ce doći tamo?
Ko zna, rekao bi Croman


slušaj burazeru ............pušenje je jako gadna i štetna navika DLKV-R-A - Page 4 210589

Krajnje ti je vrijeme da počneš da se odvikavaš

A dok se ne odvikneš potpuno dati ću ti koji put i ja da mi pušiš DLKV-R-A - Page 4 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 5:04 pm

Daj ne seri Suzuki!

daj da malo druknem na dole, buduci sam od nedavno vecinom van dionica. Priznajem srao sam ko zadnja pička da ide sve ap ali jebi ga nisam ja moralan kao ti DLKV-R-A - Page 4 210589

mene nitko ne dozivljava ozbiljno jer lažem...odite na sto smo danas trzili, ledo i ulpl gdje su dokazali kako sam velika lažovcina
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DLKV-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 5:17 pm

biber je napisao/la:
Daj ne seri Suzuki!

daj da malo druknem na dole, buduci sam od nedavno vecinom van dionica. Priznajem srao sam ko zadnja pička da ide sve ap ali jebi ga nisam ja moralan kao ti DLKV-R-A - Page 4 210589

mene nitko ne dozivljava ozbiljno jer lažem...odite na sto smo danas trzili, ledo i ulpl gdje su dokazali kako sam velika lažovcina


Ma znam da lažeš pa se ne sekiram.....

nego šta zna jadna raja sa polovnog dnevnika da si sroljo, lažov i gjubretar DLKV-R-A - Page 4 419731 DLKV-R-A - Page 4 419731

dok oni shvate odoše jaja affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





DLKV-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DLKV-R-A   DLKV-R-A - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DLKV-R-A
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: