DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 DDJH-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 2:03 pm

Kvragu zašto sad taj Đuro ne raste kad sam ga ja kupio
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 2:25 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Ja o vuku a magarac na vrata, hehe DDJH-R-A - Page 3 210589


Ti si znači taj što ga pumpaš DDJH-R-A - Page 3 252891 DDJH-R-A - Page 3 252891 DDJH-R-A - Page 3 252891 DDJH-R-A - Page 3 252891


Nema veze 12,5% na Đuri je isto kao i 12,5% na ATPL!!!!!!!!!!!!!!



btw - imate najnovije tračeve sa našeg tržišta na www.kucilooro.webs.com


a uskoro objavljujemo i Registar navlakača po temama

također na www.kucilooro.webs.com

DDJH-R-A - Page 3 Lol DDJH-R-A - Page 3 Lol

evo početnog ispisa iz Registra Navlakača ( RN ):
1) Dalekovod - Alabama i Geronimo
2) ULPL - Biber, Geronimo i Komedia
3) HDEL - Vidra, Fedya, Karoje i Volskbank
4) DDJH - Karoje, Škrti Ujko, Dikan i Vidra
5) FNVC - Drvosječa
6) VLDS - DrOetker, Škrti Ujko, Dikan i Božo, Fedya, Deluks,
7) LKPC - Plavi, peromadjar, fedya, barbastari


slijedeći tjedan nastavak objave Registra navlakača DDJH-R-A - Page 3 Icon_twisted DDJH-R-A - Page 3 Icon_twisted



Gledajte kolega, ja se apriori ne protivim objavi Registra navlakača ali ovo što radite je nezakonito.
Dakle neka se Registar objavi ali to mora biti po slovu zakona a ne ovako da se daju osobni podaci.
Iako sam navlakač od samog početka nekog reda ipak mora biti.
Evo recimo niste uopće naveli imena kolege Predatora, Baricevica,Okupatora,lemminga1,2,3,4 i 5 i još mnogih drugih koji su isto tako dobrovoljno navlačili i nisu tražili zasluge.
Ovako bi netko mogao pomisliti da oni uopće nisu navlačili ako ih nema u ovom nepotpunom registru.
Zato se ja zalažem da se Registar objavi ali u cijelosti.
Lažne navlakače ćemo odmah prepoznati i morat će vratiti povlastice koje su imali.
I još nešto.
Moje ime je spomenuto TRI PUTA u ovom nezakonitom Registru.
Ne znam da li je to namjerno ili slučajno i da mi laska, laska ali....
To bi moglo navesti čitatelje na zaključak da sam ja najveći navlakač što ne odgovara istini.
Ima puno većih navlakača od mene, evo recimo onaj Kucilo Oro, pa taj je vlastitom stricu posudio novce na kamatu i onda mu prodao MMTZ na 89 000 kuna.
Nevjerovatno DDJH-R-A - Page 3 500311 lol!
A zimzelen?
Mislim da je on uvalio plavom Ingru na 52 000 a čak sam čuo i priče da je prodao Ledo Chuck Norrisu na 21 000.
Od tada se više nije javio na forum lol!
Zato zahtijevam od vas da ispravite ovu pogrešnu sliku koja bi se mogla stvoriti u javnosti te da objavite potpuni registar navlakača.

Za poštenu i pravednu Hrvatsku,



Fedya



P.S. Molio bih moderatore da otvore prikladnu temu Registar navlakača i prebace ovaj post tamo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 3:11 pm

Bravo kolega Fedya, imate moju stopostotnu podršku.

Evo stotka DDJH-R-A - Page 3 393979 DDJH-R-A - Page 3 393979 DDJH-R-A - Page 3 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 3:12 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Kvragu zašto sad taj Đuro ne raste kad sam ga ja kupio


Nevjerovatno kolega Srđane iz Unisex grupe kako vi uvijek ostanete sa fenjerom u ruci, kur.cem u guzici i širokim osmjehoma na licu................ DDJH-R-A - Page 3 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:51 pm

Kolega Vidra, kako vam je DDJH na kojeg ste onako bezočno drukali prije mjesec dana?Jedina dionica koja nije ništa narasla..pače zveknula još više...I bolje vam je da pikove zadržite za sebe da se ne brukate po forumu. Pogađate ko prstom u ono...

dokup dokup i samo dokup podcijenjene djedovine
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 4:05 pm

Čime se bavi taj vaš Gjuro
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:34 pm

evo šanse za Đuru.... DDJH-R-A - Page 3 107789 DDJH-R-A - Page 3 210589 DDJH-R-A - Page 3 210589 DDJH-R-A - Page 3 38231




U Sisku mali profit
Predsjednik uprave Montmontaže Mladen Antunović, bez obzira na nisku cijenu, kaže kako će njegova tvrtka “ne samo uspješno i na vrijeme završiti posao u Sisku nego ga dovršiti i s profitom, doduše minimalnim”. Dok se još čeka službena potvrda povjerenstava Janafa, Antunović gleda dalje. Njegova je namjera da hrvatske tvrtke osiguraju i puno veći posao u Omišlju. Računa se da je ovdje riječ (gradnja šest golemih rezervoara, svaki kapaciteta 120 tisuća kubika, plus građevinski radovi, plus premještanje naftovoda) o velikom poslu na kojem se moraju angažirati hrvatski metalci. Zajedno. Montmontaža, ukratko, želi biti predvodnik hrvatskog konzorcija metalaca i građevinara za taj posao. Antunović najavljuje kako će za Omišalj njegova tvrtka formirati konzorcij u koji pozivaju sve hrvatske metalce, po ugledu na takve konzorcije koji su gradili autoceste po Hrvatskoj. Antunović je siguran da konzorcij taj posao na Krku može bez problema odraditi jer su, zajedno, “dovoljno osposobljeni i stručni”.
Konzorcij za sve
– Odazovu li se ostali metalci formiranju konzorcija za Omišalj, Montmontaža je spremna uključiti dio hrvatskih tvrtki i na gradnji rezervoara na terminalu u Sisku – kaže Antunović. Dakle, bez obzira na to dobije li Montmontaža posao gradnje na sva tri rezervora u Sisku, pristanu li ostali na formiranje konzorcija za Omišalj, dijelit će se i posao u Sisku. U toj tvrtki vjeruju da je to dovoljan razlog za zajedništvo hrvatskih metalaca.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimečet tra 29, 2010 11:16 pm

Vidra je napisao/la:
Srdjan7 je napisao/la:
Kvragu zašto sad taj Đuro ne raste kad sam ga ja kupio


Nevjerovatno kolega Srđane iz Unisex grupe kako vi uvijek ostanete sa fenjerom u ruci, kur.cem u guzici i širokim osmjehoma na licu................ DDJH-R-A - Page 3 Lol


E moj čiča, gledaj ovo DDJH-R-A - Page 3 210589 DDJH-R-A - Page 3 210589 Đuro Đaković sa Srbijom u remont tenkova M-84 u Kuvajtu vrijedan 150 milijuna dolara?
Autor/izvor: SEEbiz / Novi list ZAGREB – Hrvatska bi se uskoro sa Srbijom mogla naći u 150 milijuna dolara vrijednom poslu modernizacije i remonta tenkova M-84 kuvajtske vojske. Ugovor će formalno dobiti srbijanska vojna industrija, no dio radova bit će vrlo vjerojatno odrađen i u slavonskobrodskoj tvrtki »Đuro Đaković – Specijalna vozila«.


Informacija još uvijek nema službenu potvrdu ni jedne ni druge strane, no takav se scenarij dade neizravno iščitati iz izjava ministra obrane Republike Srbije Dragana Šutanovca, koji se iz ovotjednog posjeta Kuvajtu u Beograd vratio s navodno već definiranim poslovima za srbijansku vojnu industriju.

Po pisanju medija u Srbiji, radi se upravo o remontu nekadašnjeg ponosa vojne industrije bivše Jugoslavije, čijih je 150 primjeraka Kuvajt kupio 1991. godine. Modernizaciju svojih tenkova M-84, Kuvajt razmatra još od 2005. godine. U igri su s odvojenim ponudama bili »Đuro Đaković – Specijalna vozila« te tvrtke iz Srbije i Poljske.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:31 pm

Što je ovo nitko ni slovca ne piše o našem Đuri!

Nije valjda da su me svi napustili DDJH-R-A - Page 3 803904
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 5:09 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Što je ovo nitko ni slovca ne piše o našem Đuri!

Nije valjda da su me svi napustili DDJH-R-A - Page 3 803904



-7,36%


Jao, jao Srđane, nećeš nikad na zelenu granu. DDJH-R-A - Page 3 803904

Ti si još jedini štakor koji nije napustio brod DDJH-R-A - Page 3 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 12:01 am

[Vrh] Go down
Sponsored content





DDJH-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DDJH-R-A   DDJH-R-A - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DDJH-R-A
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: