DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Tehnička analiza

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 21, 2010 10:53 pm

Kolega biber

dajte nam više predocite post gdje ste napisali da ste prodali ULPL kupljenu na 720 .ili skratite si muke i priznajte da ste lagali...ko prizna pola mu se oprašta....


( i opet ne mogu bre da napisem tocno ć č i c)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 21, 2010 10:56 pm

biber je napisao/la:
Kolega biber

dajte nam više predocite post gdje ste napisali da ste prodali ULPL kupljenu na 720 .ili skratite si muke i priznajte da ste lagali...ko prizna pola mu se oprašta....


( i opet ne mogu bre da napisem tocno ć č i c)


A gle Biby...........

zar ne bi trebao đe-ronimo prvo da predoči tebi da je uopće kupio ULPL pa tek onda ti nama i tako dalje i tako dalje. Tehnička analiza - Page 5 419731 Tehnička analiza - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 21, 2010 10:57 pm

i pazi ako priznaš da si lagao možeš nastaviti i dalje lagati

samo smanji za 50 %
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 4:50 pm

Bibi me je zvao na moj američki telefon jer zna da su mi pozivi najjeftiniji kad on mene nazove. Kaže da ne zna šta raditi bez moje pomoći pa je zamolio tehničku analizu i targete.
I evo, pripremio sam jednu tehničku analizu gdje se lijepo vidi na Bloomberg radnoj stanici da je formiran head and shoulders. Za Bibija sam odmah stavio i target da zna gdje se treba postaviti.
Ulažite u znanje


Tehnička analiza - Page 5 357rdae
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 8:04 pm

GERONIMO je napisao/la:
Bibi me je zvao na moj američki telefon jer zna da su mi pozivi najjeftiniji kad on mene nazove. Kaže da ne zna šta raditi bez moje pomoći pa je zamolio tehničku analizu i targete.
I evo, pripremio sam jednu tehničku analizu gdje se lijepo vidi na Bloomberg radnoj stanici da je formiran head and shoulders. Za Bibija sam odmah stavio i target da zna gdje se treba postaviti.
Ulažite u znanje


Tehnička analiza - Page 5 357rdae

hvala gazda hvala Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 vau vau Tehnička analiza - Page 5 408221

nego ne vidim dobro target, možeš li ga preciznije locirati, ne bi volio da ga promašim Tehnička analiza - Page 5 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimesri lip 23, 2010 11:50 am

@ biber / hvidra / KRAS / ALEKSANDAR / kuac / palac / ..........



Dosadan si više,,
sjecam se da smo te zvali udav, jer si svakih 5 minuta zivkao Geronima i trazio savjete i grafove s bloomberga


Tehnička analiza - Page 5 419731 Tehnička analiza - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 11:43 am




švercovani, dobiti ćeš ti svoje kad vas Jaca sve otpusti

neš ti koristi od vas i vaše pameti

kila mozga dvije marke Tehnička analiza - Page 5 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:03 pm




To bila samo teleća mozak tako jeftina. Ja obožavala teleći mozak na naglo, vrlo vrlo delišis

Vrijeme je za popodnevni nap. Daytrading moze daceka.Do sada sam dao previse vremena pisanju na forumima i sada je vrijeme da upotrebim osobno najbolji alat sto postoji kad se radi o analizama za burzu.

Ali najprije par punkta:

1) Privitak pokazuje na http://www.croman.se/ i dobro da ga pogledas tu sliku............
Ima jedna razlika kod HIST linkova (1.2.3)
Jednog dana ce i Hist 3 se moc pogledat (analize o buducnosti) za sad nema buducnost!

2) Nisam govorio o nikakvim razinama od 1200 nego pisao o xxxx razini.Medutim ima par ljudi sto vec znaju koja razina je moguca za Crobex

3) Postoji samo jedan Croman,i takvog vise nece biti

Idem prileć prije utakmice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:03 pm


To bila samo teleća mozak tako jeftina. Ja obožavala teleći mozak na naglo, vrlo vrlo delišis

Vrijeme je za popodnevni nap. Daytrading moze daceka.Do sada sam dao previse vremena pisanju na forumima i sada je vrijeme da upotrebim osobno najbolji alat sto postoji kad se radi o analizama za burzu.

Ali najprije par punkta:

1) Privitak pokazuje na http://www.croman.se/ i dobro da ga pogledas tu sliku............
Ima jedna razlika kod HIST linkova (1.2.3)
Jednog dana ce i Hist 3 se moc pogledat (analize o buducnosti) za sad nema buducnost!

2) Nisam govorio o nikakvim razinama od 1200 nego pisao o xxxx razini.Medutim ima par ljudi sto vec znaju koja razina je moguca za Crobex

3) Postoji samo jedan Croman,i takvog vise nece biti

Idem prileć prije utakmice


Zadnja promjena: Croman; pon lip 28, 2010 2:03 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : zašto se mene bojkotira???)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:04 pm

To bila samo teleća mozak tako jeftina. Ja obožavala teleći mozak na naglo, vrlo vrlo delišis

Vrijeme je za popodnevni nap. Daytrading moze daceka.Do sada sam dao previse vremena pisanju na forumima i sada je vrijeme da upotrebim osobno najbolji alat sto postoji kad se radi o analizama za burzu.

Ali najprije par punkta:

1) Privitak pokazuje na http://www.croman.se/ i dobro da ga pogledas tu sliku............
Ima jedna razlika kod HIST linkova (1.2.3)
Jednog dana ce i Hist 3 se moc pogledat (analize o buducnosti) za sad nema buducnost!

2) Nisam govorio o nikakvim razinama od 1200 nego pisao o xxxx razini.Medutim ima par ljudi sto vec znaju koja razina je moguca za Crobex

3) Postoji samo jedan Croman,i takvog vise nece biti

Idem prileć prije utakmice


Zadnja promjena: Croman; pon lip 28, 2010 2:04 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : gdje mi je nestala tekst?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:05 pm

Neferofatno!!!!!!!!!!!


To bila samo teleća mozak tako jeftina. Ja obožavala teleći mozak na naglo, vrlo vrlo delišis

Vrijeme je za popodnevni nap. Daytrading moze daceka.Do sada sam dao previse vremena pisanju na forumima i sada je vrijeme da upotrebim osobno najbolji alat sto postoji kad se radi o analizama za burzu.

Ali najprije par punkta:

1) Privitak pokazuje na http://www.croman.se/ i dobro da ga pogledas tu sliku............
Ima jedna razlika kod HIST linkova (1.2.3)
Jednog dana ce i Hist 3 se moc pogledat (analize o buducnosti) za sad nema buducnost!

2) Nisam govorio o nikakvim razinama od 1200 nego pisao o xxxx razini.Medutim ima par ljudi sto vec znaju koja razina je moguca za Crobex

3) Postoji samo jedan Croman,i takvog vise nece biti

Idem prileć prije utakmice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:05 pm

ovo je probam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:06 pm




????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tehnička analiza - Page 5 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:58 pm

Molim moderatore da ovih par smeća od postova iznad pobrišu. Ne da mi se skrolati bezveze da bih vidio ništa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 3:48 pm

Felga je napisao/la:
Molim moderatore da ovih par smeća od postova iznad pobrišu. Ne da mi se skrolati bezveze da bih vidio ništa.


Smeće ti je u gaćama Višeglavi Tehnička analiza - Page 5 210589

Croman je LJUDINA NA KVADRAT Tehnička analiza - Page 5 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 1:56 pm


tko mi ne vjeruje u pravu je.........

evo i mojih pušiona

http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=43740

Tehnička analiza - Page 5 99244 Tehnička analiza - Page 5 99244

naravno ove minuse sam umanjio, a zarade uvećao, jegbi ga tako se to radi u photoshopu cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 2:03 pm



CROMANE LJUDINO; ne govori im da je DNO GROBEXA na 1.767 bodova Tehnička analiza - Page 5 93736

oni tebe omalovažavaju i vrijeđaju a ti da im kažeš gdje je DNO Tehnička analiza - Page 5 61590

taman posla Tehnička analiza - Page 5 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 2:30 pm

ti si Cromane jedini i najbolji. Odsad se samo tebi ulizujem Tehnička analiza - Page 5 393979

Pun mi je više palac onih šta su me navukli na ULPL i DLKV zbog fundamentalne potcjenjenosti a dok sam ja kupovao oni su mi uvaljivali svoje dionice.

Isto tako su me zajebali sa HT i ADRS kao zbog tehnickog odbijanca. Nabijem ih na palac!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 3:11 pm

biber je napisao/la:
ti si Cromane jedini i najbolji. Odsad se samo tebi ulizujem Tehnička analiza - Page 5 393979

Pun mi je više palac onih šta su me navukli na ULPL i DLKV zbog fundamentalne potcjenjenosti a dok sam ja kupovao oni su mi uvaljivali svoje dionice.

Isto tako su me zajebali sa HT i ADRS kao zbog tehnickog odbijanca. Nabijem ih na palac!


AHAHAHAHAHAHAHAHA, a Đeronimo???

A što je sa Đeronimom??? Dao ti nogu u debelo dupe Tehnička analiza - Page 5 210589 Tehnička analiza - Page 5 210589 lol!

AHAHAHAHAHAHAHA......... a što će ti Kroman, zar se nisi ti hvalio da imaš TA u malom....prstu Tehnička analiza - Page 5 419731 Tehnička analiza - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 3:37 pm

Ja naprosto obožavam kad Croman napiše neš na švedskom...sigurno je prosto..

znači nezaposlen si? joj, meni joj...

nego znači egistencija ti ovisi o mjesečnom prinosu na omx/crobex jel tak? brate mili da je meni tak i ja bi crto ko lud Tehnička analiza - Page 5 65255 Tehnička analiza - Page 5 65255


Crtaj Cromane Crtaj da zaradiš za ladno ožujsko i kebab lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 5:11 pm

Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:
ti si Cromane jedini i najbolji. Odsad se samo tebi ulizujem Tehnička analiza - Page 5 393979

Pun mi je više palac onih šta su me navukli na ULPL i DLKV zbog fundamentalne potcjenjenosti a dok sam ja kupovao oni su mi uvaljivali svoje dionice.

Isto tako su me zajebali sa HT i ADRS kao zbog tehnickog odbijanca. Nabijem ih na palac!


AHAHAHAHAHAHAHAHA, a Đeronimo???

A što je sa Đeronimom??? Dao ti nogu u debelo dupe Tehnička analiza - Page 5 210589 Tehnička analiza - Page 5 210589 lol!

AHAHAHAHAHAHAHA......... a što će ti Kroman, zar se nisi ti hvalio da imaš TA u malom....prstu Tehnička analiza - Page 5 419731 Tehnička analiza - Page 5 419731

sad liže dupence cromanu............a geronimu vjerovatno samo puši Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 6:23 pm

ma sta da ti kazem svercovani Suzuky.. pa cak i ja nakon 3 godine mogu shvatiti kad me neko vuce za nos... gledajte vi samo ovo:

06.10.08. | 16:41 | ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ALEXANDAR | profil
korisnik od: 08.05.2008.


kupio gnk na cca 20 $

GERONIMO

kupio GENCO

KNELE

kupio GNK na 27, ako padne još dokup.


ja da se primim motike , a? D anas prvi dan nakon dugo vremena da sam ustao prije 9,ti cesto rano pišeš, nije li to od nervoze, šta je nemre spavat??? a inace ovih -11 % znaci gng na 26,50, ja gauzeo na 27,meni dobro..
Nego, uvati se ti kičma transporta, ili mjenjaj spol u ovu ribu na slici, takvog kržljavca kakav jesi sumnjam da ce neka htjeti uzdržavati, djecu nisi sposoban da napraviš da te paze, ostaje ti da se udaš!


I šta sad švercovani - od tad kad sam kupio GNK slijedi vertikalni pad do 10 dolara kada sam ga prodao jer mi je geronimo rekao da će pasti na -4 dolara. Ako nevjerujete da je pao na 10 dolara otvorite si graf na jahuu tamo je sve dokumentirano.

I dobro sam napravio jer da sam ga drzao do danas bio bi u gubitku 10 dolara po dionici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 9:56 am





14.05.10. | 13:57 DELUX | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 39633 | profil
korisnik od: 16.11.2009.

ocjena poruke
1%
zajednica -
moderatori
Pomalo kolega

Ako danas prodam još ovo onda sam miran...
A i cijena je super po 628, za kupca

Fundamentalno se ulpl nije nimalo promjenila, al ja sam jednostavno previše izložen dionicamai moram porezat malo

Imam dovoljno ulpl ako se krene gore,a opet, prodavši dio adrs i dio ulpl, lakše se diše..

Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221 Tehnička analiza - Page 5 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 11:09 am

Kolega vlad 1111

Žao mi je sto si ogranicen, ali ja sam najveci dio ulpl kupio po 530-550 kn, a svima sam LAGAO da kupujem prije Tehnička analiza - Page 5 210589

Ko je kriv ovim budalama na poslovnom kad mi vjeruju Tehnička analiza - Page 5 419731

nategao sam ih ko kurton na udava Tehnička analiza - Page 5 936643
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 12:17 pm




Kome ti te spike prodaješ

Gdje si to kupio Janaf po 2450 u zadnjih 45 dana

Gdje si kupio Inu po 1690 i zaradio na njoj u zadnjih 45 dana

titanic

poderala te je ZSE ko svinja masan džak govana

Tehnička analiza - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tehnička analiza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Tehnička analiza   Tehnička analiza - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tehnička analiza
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: