DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 LEDO-R-A

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 1:13 pm

Tako je Kucilo, bravo, svaka cast

Belje onako na prvi pogled

P/S 0,6
P/B 0,6
P/E 10
BVPS 132
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:39 pm

animljiva usporedba kolege. Kao netko tko je vrlo sklon objema navedenim kompanijama ( i dionicama), evo da i ja kažem koju. BTW..nije da je bitno, ali već 6 mjeseci držim FRNK i nisam zaradio ništa (ulaz oko 800), a kupio sam ga upravo novcima od prodaje LEDA po cca 7400. Zanimljivo. LEDO-R-A - Page 2 52 No s obzirom da su se unazad 6 mjeseci cijene mnogih dionica solidno iskorigirale (uključujući i Ledo) mogu reći da sam za sada zadovoljan tim potezom.

Ne mislim prodavati FRNK jer mi je TG price (trenutni... TG je inače varijabilna kategorija kroz vrijeme) oko 1500, što daje nekih 0,72 X BV (benchmark za FRNK mi je dionica KRAS tj.trenutne statične multiple te dionice). Primjerice, ukoliko u istom periodu rasta dionice FRNK bude rasla i dionica KRAS ( i još neke koje su mi, iz određenih razloga, također benchmark) TG price za FRNK sukladno raste i nije sell na 1500. Dakle FRNK će (meni) postati sell tek kad se zatvori taj fundamentalni gap, koji trenutno iznosi solidnih 100% potencijalnog prinosa.

E sad LEDO...LEDO je bolja firma od FRNK. To naprosto nije ista liga. Kao da uspoređujete Golfa i Lexusa.
Ali nas investitore ne bi trebalo zanimati koja je firma bolja već koja dionica i pri kojoj cijeni nam omogućava potencijalno veći prinos u odnosu na rizik.

Može li FRNK postati bolja firma? Može. To je ono što bi nas trebalo zanimati. Može li LEDO postati bolja firma? Teško... zato jer je već sada vrhunska, i ono što LEDO treba činiti je i dalje ostati vrhunska firma.

Zato mi je FRNK trenutno zanimljiviji. Osim što je povoljnija kupnja prema statičnim pokazateljima, koje ste vi već ovdje spominjali (niži P/E ratio),ima IMHO veći POTENCIJAL kao kompanija.

A otkud mi to da ima veći potencijal? Pa vrlo jednostavno. Dva su argumenta zašto to mislim. Prvi je kontinuirano povećanje obima poslovanja Franka (a 2009.godine pogotovo) iz prve linije tj. _povećanjem prihoda od prodaje_ (LEDO bilježi pad). A drugi je bilanca kompanije FRNK, koja sa iznimno niskom zaduženošću i skoro 400 milijuna kuna akumuliranog casha na računu više djeluje kao banka i omogućava veći laverage,tj povećanje aktive i samim time povećanje povrata na kapital (kod LEDA je trenutno optimalan laverage).

Nadalje, sektor u kojem djeluju obje ove komapanije mi se čini vrlo jak i otporan na krizu, a svaka u svom podsegmentu je ili lider ili jedan od bitnijih igrača na tržištu. Svaka ima jak brand, LEDO je neprikosnoven i odavno rasturio konkurenciju, a FRNK je trenutno pri kraju procesa rebrendinga i uvođenja novih varijanti proizvoda (IMHO vrlo uspješno.. www.franck.hr ) kojim bi se trebao ozbiljnije uhvatiti u koštac sa vrlo jakom konkurencijom, bilo u segmentu kave i kavovina, čajeva ili snack-a.

Ulaganje je dugoročan proces. Tek ćemo za nekoliko godina vidjeti da li bi bolje rezultate dalo kupovima LEDA po 6400 ili FRNK po 830, ako uzmemo da su im to trenutno startne pozicije za promatranje.

sportski pozdrav.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:41 pm

Kolega Gubernator razmišlja slično kao i ja. Iako je Ledo kvalitetnija firma od Francka (barem za sada), smatram da ako uzmemo početnu cijenu koju je naveo kol. Gubernator - Leda 6400 i početnu cijenu Francka 830. Izglednije mi je i daleko ću prije povjerovati da ćemo Franck vidjeti na 1660 nego Ledo na 12800.
Stvar je jednostavno u tome što je Ledo odradio skok sa 3400 na sadašnju cijenu (koja je istina bila i preko 7000)i tu ga trenutno fondovi održavaju, a Franck uz sve pozitivne stvari koje su napravljene u posljednje vrijeme nije makao sa početne pozicije.
Bit će interesantno za godinu dana nakon FI za 2010 godinu ponovno usporediti ove dvije firme na isti načina kao što smo to sada uspoređivali, tek tada će biti potpuno jasno u koju se firmu isplatilo više ulagati i eventualno zaraditi u istom roku. LEDO-R-A - Page 2 44
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:46 pm

Srdjan7 je napisao/la:
animljiva usporedba kolege. Kao netko tko je vrlo sklon objema navedenim kompanijama ( i dionicama), evo da i ja kažem koju. BTW..nije da je bitno, ali već 6 mjeseci držim FRNK i nisam zaradio ništa (ulaz oko 800), a kupio sam ga upravo novcima od prodaje LEDA po cca 7400. Zanimljivo. LEDO-R-A - Page 2 52 No s obzirom da su se unazad 6 mjeseci cijene mnogih dionica solidno iskorigirale (uključujući i Ledo) mogu reći da sam za sada zadovoljan tim potezom.

Ne mislim prodavati FRNK jer mi je TG price (trenutni... TG je inače varijabilna kategorija kroz vrijeme) oko 1500, što daje nekih 0,72 X BV (benchmark za FRNK mi je dionica KRAS tj.trenutne statične multiple te dionice). Primjerice, ukoliko u istom periodu rasta dionice FRNK bude rasla i dionica KRAS ( i još neke koje su mi, iz određenih razloga, također benchmark) TG price za FRNK sukladno raste i nije sell na 1500. Dakle FRNK će (meni) postati sell tek kad se zatvori taj fundamentalni gap, koji trenutno iznosi solidnih 100% potencijalnog prinosa.

E sad LEDO...LEDO je bolja firma od FRNK. To naprosto nije ista liga. Kao da uspoređujete Golfa i Lexusa.
Ali nas investitore ne bi trebalo zanimati koja je firma bolja već koja dionica i pri kojoj cijeni nam omogućava potencijalno veći prinos u odnosu na rizik.

Može li FRNK postati bolja firma? Može. To je ono što bi nas trebalo zanimati. Može li LEDO postati bolja firma? Teško... zato jer je već sada vrhunska, i ono što LEDO treba činiti je i dalje ostati vrhunska firma.

Zato mi je FRNK trenutno zanimljiviji. Osim što je povoljnija kupnja prema statičnim pokazateljima, koje ste vi već ovdje spominjali (niži P/E ratio),ima IMHO veći POTENCIJAL kao kompanija.

A otkud mi to da ima veći potencijal? Pa vrlo jednostavno. Dva su argumenta zašto to mislim. Prvi je kontinuirano povećanje obima poslovanja Franka (a 2009.godine pogotovo) iz prve linije tj. _povećanjem prihoda od prodaje_ (LEDO bilježi pad). A drugi je bilanca kompanije FRNK, koja sa iznimno niskom zaduženošću i skoro 400 milijuna kuna akumuliranog casha na računu više djeluje kao banka i omogućava veći laverage,tj povećanje aktive i samim time povećanje povrata na kapital (kod LEDA je trenutno optimalan laverage).

Nadalje, sektor u kojem djeluju obje ove komapanije mi se čini vrlo jak i otporan na krizu, a svaka u svom podsegmentu je ili lider ili jedan od bitnijih igrača na tržištu. Svaka ima jak brand, LEDO je neprikosnoven i odavno rasturio konkurenciju, a FRNK je trenutno pri kraju procesa rebrendinga i uvođenja novih varijanti proizvoda (IMHO vrlo uspješno.. www.franck.hr ) kojim bi se trebao ozbiljnije uhvatiti u koštac sa vrlo jakom konkurencijom, bilo u segmentu kave i kavovina, čajeva ili snack-a.

Ulaganje je dugoročan proces. Tek ćemo za nekoliko godina vidjeti da li bi bolje rezultate dalo kupovima LEDA po 6400 ili FRNK po 830, ako uzmemo da su im to trenutno startne pozicije za promatranje.

sportski pozdrav.



Daj mali ne rise. I ti si se počeo bahatiti ko biber i De Luhe, i ti bi sam birao dionice, evo vidiš dokle si dogurao da kupiš dionicu i na nuli si nakon 6 mjeseci.
Gle, što misliš da ja plaćam pretplatu na Bloomberg bezveze?
Ali okej, samo se vas dvojica bahatite, opet ćete meni doći plakajući. Ali sad već znate gdje stoji šiba pa se sami poslužite.
Naravno, večere za vas dvojicu nema, mamu vam j... da vam j...m
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 05, 2010 5:50 pm

Pa ja sam mu rekao da je FRNK bolji ROE od LEDA i da je LEDO preskup na 2 booka, a FRNK na niti jednom

Ne samo da je bolji ROE nego je i gazda puno tuplji od Tode i još nije progledao.

A kad progleda, samo nebo nam je granica LEDO-R-A - Page 2 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 8:39 am

Srdjan7 je napisao/la:
animljiva usporedba kolege. Kao netko tko je vrlo sklon objema navedenim kompanijama ( i dionicama), evo da i ja kažem koju. BTW..nije da je bitno, ali već 6 mjeseci držim FRNK i nisam zaradio ništa (ulaz oko 800), a kupio sam ga upravo novcima od prodaje LEDA po cca 7400. Zanimljivo. LEDO-R-A - Page 2 52 No s obzirom da su se unazad 6 mjeseci cijene mnogih dionica solidno iskorigirale (uključujući i Ledo) mogu reći da sam za sada zadovoljan tim potezom.

Ne mislim prodavati FRNK jer mi je TG price (trenutni... TG je inače varijabilna kategorija kroz vrijeme) oko 1500, što daje nekih 0,72 X BV (benchmark za FRNK mi je dionica KRAS tj.trenutne statične multiple te dionice). Primjerice, ukoliko u istom periodu rasta dionice FRNK bude rasla i dionica KRAS ( i još neke koje su mi, iz određenih razloga, također benchmark) TG price za FRNK sukladno raste i nije sell na 1500. Dakle FRNK će (meni) postati sell tek kad se zatvori taj fundamentalni gap, koji trenutno iznosi solidnih 100% potencijalnog prinosa.

E sad LEDO...LEDO je bolja firma od FRNK. To naprosto nije ista liga. Kao da uspoređujete Golfa i Lexusa.
Ali nas investitore ne bi trebalo zanimati koja je firma bolja već koja dionica i pri kojoj cijeni nam omogućava potencijalno veći prinos u odnosu na rizik.

Može li FRNK postati bolja firma? Može. To je ono što bi nas trebalo zanimati. Može li LEDO postati bolja firma? Teško... zato jer je već sada vrhunska, i ono što LEDO treba činiti je i dalje ostati vrhunska firma.

Zato mi je FRNK trenutno zanimljiviji. Osim što je povoljnija kupnja prema statičnim pokazateljima, koje ste vi već ovdje spominjali (niži P/E ratio),ima IMHO veći POTENCIJAL kao kompanija.

A otkud mi to da ima veći potencijal? Pa vrlo jednostavno. Dva su argumenta zašto to mislim. Prvi je kontinuirano povećanje obima poslovanja Franka (a 2009.godine pogotovo) iz prve linije tj. _povećanjem prihoda od prodaje_ (LEDO bilježi pad). A drugi je bilanca kompanije FRNK, koja sa iznimno niskom zaduženošću i skoro 400 milijuna kuna akumuliranog casha na računu više djeluje kao banka i omogućava veći laverage,tj povećanje aktive i samim time povećanje povrata na kapital (kod LEDA je trenutno optimalan laverage).

Nadalje, sektor u kojem djeluju obje ove komapanije mi se čini vrlo jak i otporan na krizu, a svaka u svom podsegmentu je ili lider ili jedan od bitnijih igrača na tržištu. Svaka ima jak brand, LEDO je neprikosnoven i odavno rasturio konkurenciju, a FRNK je trenutno pri kraju procesa rebrendinga i uvođenja novih varijanti proizvoda (IMHO vrlo uspješno.. www.franck.hr ) kojim bi se trebao ozbiljnije uhvatiti u koštac sa vrlo jakom konkurencijom, bilo u segmentu kave i kavovina, čajeva ili snack-a.

Ulaganje je dugoročan proces. Tek ćemo za nekoliko godina vidjeti da li bi bolje rezultate dalo kupovima LEDA po 6400 ili FRNK po 830, ako uzmemo da su im to trenutno startne pozicije za promatranje.

sportski pozdrav.

burza se ili razumije ili ne razumije. sve ostalo su nijanse.

većina ne razumije, srđan razumije. nisam to spoznao sad, znam ga od prije, al ovaj post do dobro dočarava. stotka.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 9:09 am

Večernji list u posjedu je nalaza Državnog ureda za reviziju o poslovanju Hrvatske radiotelevizije za 2008. godinu te pojedinih internih akata HRT-a a koji pokazuju da se Ravnateljstvo HRT-a knjigovodstvenim trikovima grčevito borilo da umjesto gubitka prikaže kakvu-takvu dobit.

Nepostojeći prihodi

Vanja Sutlić kao glavni ravnatelj i njegovi kolege očajnički su tražili načine da povelik minus, kršeći načela dobre knjigovodstvene prakse, nasilno pretvore u plus. Konkretno, Državna revizija tvrdi da je u 2008. HRT smanjio rezerviranja za moguće troškove prema sudskim postupcima za 10 milijuna kuna te rezerviranja za PDV u iznosu 29 milijuna kuna na temelju rješenja Porezne uprave iz 2002. iako je upravni postupak još bio u tijeku.

Tako su iskazali 29 milijuna kuna nepostojećih prihoda. Možda nije riječ o kažnjivom postupku, ali sasvim sigurno jest o neshvatljivoj neodgovornosti. Naime, Ravnateljstvo HRT-a ukidanjem rezervacija zažmirilo je na činjenicu da su se u tome trenutku vodili postupci protiv njihove kuće teški 105 milijuna kuna. No ni ta knjigovodstvena makinacija nije bila dovoljna V. Sutliću da za 2008. izvuče HRT iz knjigovodstvenog minusa te je još donio Odluku o vrijednosnom usklađivanju potraživanja od kupaca, čime je lažno, na papiru, uprihodovao 46 milijuna kuna. Samo zahvaljujući tim i sličnim knjigovodstvenim akrobacijama HRT je 2008. završio s dobiti od oko 4 milijuna kuna, umjesto s gubitkom od 60-ak milijuna kuna.


Eto tako i Ledo dolazi do dobiti. Knjigovodstvenim trikovima. Fuj fuj fuj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 10:19 am

Korisniče Srđan upravo je gadljivo to vaše drukanje na temi Ledo za FRNK. Dajte malo stila. Doduše kako to očekivat' od vas kad je općepoznato da Todorićevi posilni nemaju stila. Samo slušaju zapovijedi.

Korisniče Saky,

I vi ste gadljivi. Fuj fuj fuj. Kakve veze ima HRT sa Ledom.

Obojici su postovi izbrisani a vi ste na korak od moderiranja ako ne i izbacivanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:27 am

Nevjerojatno je Zvijezda ovoliko zaostaje za ledom, a ima bolje fundamente.

zvijezda ima 6700kuna keša po dionici.
bravo za ove koji su prodali, sram ih i stid bilo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:29 am

joj Biberu daj nemoj pisati ništa sam jer nemaš pojma. Pitaj ostale sindikalce LEDO-R-A - Page 2 210589 .

A obveze?



bolje fundamente LEDO-R-A - Page 2 38231 LEDO-R-A - Page 2 38231 LEDO-R-A - Page 2 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:31 am

Zvijezda:
P/S 0,48
P/E 14,18
P/B 0,53

Ledo:
P/S 1,28
P/E 14,01
P/B 2,17

i šta je toliko smiješno? LEDO-R-A - Page 2 Confused LEDO-R-A - Page 2 Confused LEDO-R-A - Page 2 Confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:06 pm

Polako nestaje leda

Najbolji mirovinski fond u povijesti PBZ samo skuplja i skuplja....


I sad opet skupio 110 komada

Molim hitan izvještaj Suzukija

Kolega Suzuki, pa šta je ovo sad, da nisu drukeri?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:11 pm

De Luhe je napisao/la:
Polako nestaje leda

Najbolji mirovinski fond u povijesti PBZ samo skuplja i skuplja....


I sad opet skupio 110 komada

Molim hitan izvještaj Suzukija

Kolega Suzuki, pa šta je ovo sad, da nisu drukeri?


il' je Štico
il' su labudovi
nit' je Štico
nit' su labudovi
već to inđo
iz dubrave male
stao na bid
al' pameti male
LEDO-R-A - Page 2 210589
idu turci
čvrsta koraka
po kaldrmi tvrdoj
vuku im se kur... sablje

LEDO-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:51 pm

De Luhe je napisao/la:
Polako nestaje leda

Najbolji mirovinski fond u povijesti PBZ samo skuplja i skuplja....


I sad opet skupio 110 komada

Molim hitan izvještaj Suzukija

Kolega Suzuki, pa šta je ovo sad, da nisu drukeri?


A poslije ga mogu prodati tebi po 20.000, do 40.000 kuna imaš sto posto LEDO-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:11 pm

molim hitan izvještaj kolege suzukija
zasto ledo rast?

Da nisu drukeri?
Da nije netko nekoga nadrukao?
Da nisu darkeri?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:13 pm

biber je napisao/la:
molim hitan izvještaj kolege suzukija
zasto ledo rast?

Da nisu drukeri?
Da nije netko nekoga nadrukao?
Da nisu darkeri?


Darker ti je u gaćama LEDO-R-A - Page 2 61590

To Štico pumpa da ne dobije otkaz kod Tode LEDO-R-A - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:31 pm

Opet ledo raste

sta je sad

Hitno se javite koji nesto znate

Kolega suzuki?

Da nisu drukeri?
Da nisu darkeri?
Da nisu farmeri?
LEDO-R-A - Page 2 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:34 pm

biber je napisao/la:
Opet ledo raste

sta je sad

Hitno se javite koji nesto znate

Kolega suzuki?

Da nisu drukeri?
Da nisu darkeri?
Da nisu farmeri?
LEDO-R-A - Page 2 861717




LEDO-R-A - Page 2 861717
LEDO-R-A - Page 2 861717
LEDO-R-A - Page 2 861717

vjerovatno su u pitanju neki seljoberi LEDO-R-A - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:40 pm

Slusaj ti sta krades nikove i skrivas se iza bibera! Očistit ću i ovaj forum kao sta sam očistio i PD od vaših multinickova.

Sad kad vam Jaca smanji 15 % placu i kad Vidri HDEL ode na 150 kuna bit ce placa po Zagrebu i okolici
LEDO-R-A - Page 2 861717





_________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:11 pm

DELUX je napisao/la:
Slusaj ti sta krades nikove i skrivas se iza bibera! Očistit ću i ovaj forum kao sta sam očistio i PD od vaših multinickova.

Sad kad vam Jaca smanji 15 % placu i kad Vidri HDEL ode na 150 kuna bit ce placa po Zagrebu i okolici
LEDO-R-A - Page 2 861717





_________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA


koji si sad pak ti LEDO-R-A - Page 2 668678

daj se odluči hoćeš li pisati kao biber ili deljuks LEDO-R-A - Page 2 644460 LEDO-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:13 pm

halo moderator, kuc kuc......imali koga kod kuće? LEDO-R-A - Page 2 99244

Dajte mi skinite ovog bezobraznog tipa deljuksa sa vjeke LEDO-R-A - Page 2 61590 ili da zovem hirurga? LEDO-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 26, 2010 1:13 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepon tra 26, 2010 1:15 pm

ahahaha, to su oni kosova-republjik i aljbanija made in -proizvodi

smrznuta škarpina direktno iz mora
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimepet tra 30, 2010 3:43 pm

biber je napisao/la:
Hrpa besmislenih gluposti kao i uvijek

"gazde" TK su rezultati poslovanje, sve sto vrijedi i dobro radi doci ce na svoju fer vrijednost, a precijenjeni napuhanci od firmi ce ili padati ili u najboljem slucaju stagnirati


Poslovni prihodi pali 11,5%

Gubitak do cohonesa!!!!!!!!

Luzeru iz Dubrave!!!! pa ovo je najgora govnara na ZSE! ovo kupuju samo jeleni lopatari LEDO-R-A - Page 2 Icon_rendeer LEDO-R-A - Page 2 Icon_rendeer

goreg đubriva LEDO-R-A - Page 2 Affraid već dugo nisam vidio, izuzev Petrice, ali njoj je to ipak core biznis LEDO-R-A - Page 2 Lol LEDO-R-A - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 7:33 am

Ma slazem se svercovani Suzuky.


Ja sam svoj ledo rasprodao na 2500 kn jer mi se cinilo da je to neperspektivna tvrtka..
Kod nas u Aljbaniji, nisu nešto zastupljenji.

Inace dok sam imao, bila je dobra dividenda, davao sam zenama da razgovaraju sa mnom jer niti jedna me nece besplatno pogledati a kamoli pricat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





LEDO-R-A - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LEDO-R-A
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: