DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 LEDO-R-A

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimečet svi 13, 2010 4:51 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimečet svi 13, 2010 9:07 pm

Kolega Deljuks ja vas molim da se smirite!!

Kolega Suzuky vas nije ničim vrijeđao, a vi ste.......e.......pa znate i sami da vam je jezik brži od pameti.......

Mislim možemo mi biti dobri, stari moj, koliko hoćeš, ali družba je družba LEDO-R-A - Page 3 59507
a služba je služba LEDO-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 1:29 pm

biber je napisao/la:
PA tak kad krene gore da se neupuceni cude ko pura dreku, zasto je ledo na 3 booka

opaaaaaaaaaaaa

pa sta je ovo sta sta sta
100 komada na kupnji

pa da nisu drukeri opet
da nisu darkeri
da nisu hakeri

Kolega suzuki, vi ste zaduzeni da ovo raskrinkate.

A probajte raskrinkati i to koliko sam popusio na HT, AUHR i ADRS-p-a jer onim budalama na poslovnom prodajem pricu kako sam zaradio kupujuci adrs na preko 280 a prodajuci ga ispod 280. Isto tako i za hate a Aurh ne spominjem vise.

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



Nakrcao si se ti HT-om na 284 i sve rasprodao na 27x jer ti je ADRS bio super prilika na 290, a onda rasprodao ADRS na 274 itd,itd.
ULPL si zaboravio spomenuti,luzerčino. LEDO-R-A - Page 3 61590

Ali, u ime investicijske zajednice hvala ti ko čovjeku i ko indikatoru, što si sve rasprodao i pokazao nam da smo na Lokalnom Dnu.
Da te nema trebalo bi te izmisliti LEDO-R-A - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 3:57 pm

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:
PA tak kad krene gore da se neupuceni cude ko pura dreku, zasto je ledo na 3 booka

opaaaaaaaaaaaa

pa sta je ovo sta sta sta
100 komada na kupnji

pa da nisu drukeri opet
da nisu darkeri
da nisu hakeri

Kolega suzuki, vi ste zaduzeni da ovo raskrinkate.

A probajte raskrinkati i to koliko sam popusio na HT, AUHR i ADRS-p-a jer onim budalama na poslovnom prodajem pricu kako sam zaradio kupujuci adrs na preko 280 a prodajuci ga ispod 280. Isto tako i za hate a Aurh ne spominjem vise.

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



Nakrcao si se ti HT-om na 284 i sve rasprodao na 27x jer ti je ADRS bio super prilika na 290, a onda rasprodao ADRS na 274 itd,itd.
ULPL si zaboravio spomenuti,luzerčino. LEDO-R-A - Page 3 61590

Ali, u ime investicijske zajednice hvala ti ko čovjeku i ko indikatoru, što si sve rasprodao i pokazao nam da smo na Lokalnom Dnu.
Da te nema trebalo bi te izmisliti LEDO-R-A - Page 3 210589

a gle...........nije ni čudo da ne zna investirati kad je tek nedavno stigao u Hrvatsku s Kosova polja, vidiš da još ima lančugu oko vrata čime ga je tata vezao kad ga je vodio na pašu LEDO-R-A - Page 3 210589 LEDO-R-A - Page 3 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepet svi 28, 2010 4:53 pm

ćuj ti švercovani suzuki, ako te ja uvolim skaktai ćeš preko tri školske ograde LEDO-R-A - Page 3 644460

Za ledo me boli patka, ja sam svoje prodao iznad 7 k, sto sam poslije tri tjedna i napisao LEDO-R-A - Page 3 93736

a hvaliti sam ga morao, jegiba kako bi ga se inače riješio LEDO-R-A - Page 3 Fresse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepet lip 04, 2010 2:14 pm

biber je napisao/la:
ćuj ti švercovani suzuki, ako te ja uvolim skaktai ćeš preko tri školske ograde LEDO-R-A - Page 3 644460

Za ledo me boli patka, ja sam svoje prodao iznad 7 k, sto sam poslije tri tjedna i napisao LEDO-R-A - Page 3 93736

a hvaliti sam ga morao, jegiba kako bi ga se inače riješio LEDO-R-A - Page 3 Fresse


a gle biberu, ti se još misliš izvuć ( iako je to jako upitno), al gazda toda je pod Ledom, tj bankrotirao je je.bga LEDO-R-A - Page 3 644460 LEDO-R-A - Page 3 644460 LEDO-R-A - Page 3 644460 LEDO-R-A - Page 3 644460 LEDO-R-A - Page 3 644460

najbolje ti je da kupiš tonu smrzunte škrpine umjesto što investiraš kod gazda-toda veselinović-veselko.................. LEDO-R-A - Page 3 Fresse



ZADUŽIVANJE


Ivica Todorić diže kredit od 400 milijuna eura


Autor/izvor: SEEbiz / Poslovni dnevnik ZAGREB - Agrokor ovih dana privodi kraju novi aranžman ponovnog zaduživanja radi restrukturiranja dugova i IZBJEGAVANJA BANKROTA. Prema saznanjima Polovnog dnevnika, sa šest banaka koje sudjeluju u sindiciranom kreditu ključni su uvjeti dogovoreni, a konačan iznos kredita koji će se odobriti na pet godina trebala bi biti između 350 i 400 milijuna eura.

Nažalost banke odbijaju reći svoja imena da ne bi imale Bank Run na šaltere, što je posve razumljivo



Naime, i izdanje euroobveznica vrijednih 400 milijuna eura s početka prosinca 2009. (izdanih na 7 godina i uz kamatu od 10,5 posto) predstavljeno je kao operacija kojom se poboljšava struktura ročnosti dugova, a dio tog plana bio je i nešto ranije provedeni prijevremeni iskup obveznica koje su originalno dospijevale 2011. godine.
Tom se prilikom isticalo da će u konačnici iznos ukupnog duga ostati nepromijenjen, ali nije.

Kako će izgledati računica za novi kredit, na ažuriranim podacima o zaduženosti Todorićeva koncerna, bojimo se i pomisliti.

Točnije, kratkoročni je dug dosegnuo 3,23 milijarde kuna, a dugoročni 5,78 milijardi. U odnosu na 2008. kratkoročni je smanjen za milijardu kuna, a dugoročni povećan za nešto više od 1,6 milijardi. Premda se lani ročna struktura duga popravila, potrebe i prostora za daljnja poboljšanja očito ima. A to je poželjno i s obzirom na najavljene ambicije i planove u Rusiji.
Dragi čitatelji i nas boli glava kad vidimo koja je to Ponzijeva shema taj Agrokor LEDO-R-A - Page 3 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepet lip 04, 2010 2:45 pm

biber je napisao/la:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255 LEDO-R-A - Page 3 65255

(odljucio sam ne pisati previše rijeci da ne gresim u pisovanju)


Pa gdje je sad moderator da izbaci ovaj kretenski post od korisnika bibera koji se kretenski cereka ( a fali mu i jedno slova - A ) LEDO-R-A - Page 3 99244


pa nije ovo poslovni dnevnik da se može tako kretenski ponašati LEDO-R-A - Page 3 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimesub lip 05, 2010 10:39 pm

Zasto mi se brišu postovi?!

Debeli gde si majke im se naprašim!!!
Nemojte me hodat nije mi lako pušim na švercovanom ULPL da se sve praši.

Debeli, debeli, cuvaj me inače ti neću gladiti tvoju malu puškicu!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 3:13 pm

Zasto Ledo pada????

-4.71 %

Molim hitan izvještaj kolega Suzuki!!!!

da nisu darkeri,
da nisu drukeri
?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:24 pm

biber je napisao/la:
Zasto Ledo pada????

-4.71 %

Molim hitan izvještaj kolega Suzuki!!!!

da nisu darkeri,
da nisu drukeri
?


Zasto je Ledo najbolja investicija za nas komunjare koji investiramo u petoljetkama??????????

Zasto kolega švercovani Sukuzy<

Naravno LEDO, najbolja dionica i najbolja firma na ZSE

Molim hitan izvještaj kolege Suzukija...

Zasto je ledo toliko rastao, zasto???
Da nisu drukeri?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:55 pm

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:
PA tak kad krene gore da se neupuceni cude ko pura dreku, zasto je ledo na 3 booka

opaaaaaaaaaaaa

pa sta je ovo sta sta sta
100 komada na kupnji

pa da nisu drukeri opet
da nisu darkeri
da nisu hakeri

Kolega suzuki, vi ste zaduzeni da ovo raskrinkate.

A probajte raskrinkati i to koliko sam popusio na HT, AUHR i ADRS-p-a jer onim budalama na poslovnom prodajem pricu kako sam zaradio kupujuci adrs na preko 280 a prodajuci ga ispod 280. Isto tako i za hate a Aurh ne spominjem vise.

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



Nakrcao si se ti HT-om na 284 i sve rasprodao na 27x jer ti je ADRS bio super prilika na 290, a onda rasprodao ADRS na 274 itd,itd.
ULPL si zaboravio spomenuti,luzerčino. LEDO-R-A - Page 3 61590

Ali, u ime investicijske zajednice hvala ti ko čovjeku i ko indikatoru, što si sve rasprodao i pokazao nam da smo na Lokalnom Dnu.
Da te nema trebalo bi te izmisliti LEDO-R-A - Page 3 210589

A i DLKV kojeg je kupovao iznad 400 je zaboravio. No, poraze i je najbolje čim prije zaboraviti što preporučam Englezima LEDO-R-A - Page 3 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 3:55 pm


Istina Dalekovod sam kupovao ispod 430 na preporuku mog Velikog i Ljubljenog Vođe Kim Il Geronima LEDO-R-A - Page 3 65255


Poslije sam još dokupljivao i sve prodao na Lokalnom Dnu.....GRRRRRRRRRRRR LEDO-R-A - Page 3 99244 LEDO-R-A - Page 3 99244

Možda sam trebao pričekati da počne Šortanje, ali ajde pope budi čo'ek LEDO-R-A - Page 3 408221 LEDO-R-A - Page 3 408221 LEDO-R-A - Page 3 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:40 pm

kolega svercovani suzuki

molim hitan izvjštaj.
zasto ledo pada????

zasto je na 5.700???? - 3.31 %
da nisu darkeri?
da nisu sverceri?
da nisu nosorozi????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:58 pm

biber je napisao/la:
kolega svercovani suzuki

molim hitan izvjštaj.
zasto ledo pada????

zasto je na 5.700???? - 3.31 %
da nisu darkeri?
da nisu sverceri?
da nisu nosorozi????


a gle byby......

Ljedo pada zato kaj je to balončina
na 5.700 je zato što još nije opićio na 3.700
darkeri nisu....
sverceri isto nisu.....
nosorozi bi mogli biti.... LEDO-R-A - Page 3 Icon_rendeer LEDO-R-A - Page 3 Icon_rendeer a ni jeleni-lopatari nisu isključeni LEDO-R-A - Page 3 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitimepet kol 20, 2010 4:49 pm

A zamislite vi onog Malog od Todorića (Gubernator sta radi za Unex grupu) i Poglavicu (Geronima) kako su koristili insajd infoe iz firme i mirovinskog fonda na Ledu da će ap dok sam ja obavljao posao na forumu...


LEDO-R-A - Page 3 61590
[Vrh] Go down
Sponsored content





LEDO-R-A - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LEDO-R-A   LEDO-R-A - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LEDO-R-A
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: