DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 LKPC-R-A

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:50 pm

Mislim da je potpuno jasno da ide dokapitalizacija u kojoj ćemo sudjelovati Ja, moj prijatelj Inđo, Ja, moj prijatelj Srđo, Ja i eventualno Sampy...........dakle nas šest je sigurno, dok će mirovinci dobiti ako nama nešto ostane ( Špaco iz Pbz-najboljeg mirovinca ikad osnovanog, te Erste mirovinac )

Vi ostali odhebite. LKPC-R-A Icon_porc LKPC-R-A Icon_porc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:29 pm

Korisnice Plavuša!

Samo vi pišite, na ovoj ste temi (a i na ostalima) zaštićeni kao puškica! LKPC-R-A Icon_flower
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:30 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Korisnice Plavuša!

Samo vi pišite, na ovoj ste temi (a i na ostalima) zaštićeni kao puškica! LKPC-R-A Icon_flower


Ti mi grdobino ne približuj, nije ti ovo poslovni LKPC-R-A Icon_evil
ja to škarama rješavam rođo


Zadnja promjena: Plavuša; sri oľu 17, 2010 10:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:32 pm

Ne razumijem, o čemu Vi pričate? Svi smo mi poslovni....









..... ljudi, zar ne?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:34 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Ne razumijem, o čemu Vi pričate? Svi smo mi poslovni....

..... ljudi, zar ne?



Znam ja takve, družio sam se ja sa Kurčiljom, svi ste vi kamenjari isti LKPC-R-A Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:40 pm

Vratimo se mi na temu?

Ka' će dokap? Šta kaže teta Tonka? Da se znam nakrcat' na vrijeme LKPC-R-A Icon_basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:01 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Vratimo se mi na temu?

Ka' će dokap? Šta kaže teta Tonka? Da se znam nakrcat' na vrijeme LKPC-R-A Icon_basketball


Nema on tetu njega je roda donijela LKPC-R-A Icon_geek
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:02 pm

T1000 je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Vratimo se mi na temu?

Ka' će dokap? Šta kaže teta Tonka? Da se znam nakrcat' na vrijeme LKPC-R-A Icon_basketball


Nema on tetu njega je roda donijela LKPC-R-A Icon_geek

Roda tzv. rodnica materina
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:04 pm

Felga je napisao/la:
T1000 je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Vratimo se mi na temu?

Ka' će dokap? Šta kaže teta Tonka? Da se znam nakrcat' na vrijeme LKPC-R-A Icon_basketball


Nema on tetu njega je roda donijela LKPC-R-A Icon_geek

Roda tzv. rodnica materina


Njega su klinci psovali kad je bio mali plavi sa - roda ti materina LKPC-R-A Icon_jokercolor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimened oľu 21, 2010 9:53 pm

Dajte napumpajte Lkpc na 1.800 kn da mogu izići sa debelim plusom LKPC-R-A Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimened oľu 21, 2010 10:45 pm

Vidra je napisao/la:
Dajte napumpajte Lkpc na 1.800 kn da mogu izići sa debelim plusom LKPC-R-A Lol


Gledaj kolega. Tu mora biti nekog reda. Prvo mora pasti na 1450 da se plavi iskrca a ja ukrcam i tek onda to može krenuti prema 1800.
:twisted: Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:12 am

Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:
Dajte napumpajte Lkpc na 1.800 kn da mogu izići sa debelim plusom LKPC-R-A Lol


Gledaj kolega. Tu mora biti nekog reda. Prvo mora pasti na 1450 da se plavi iskrca a ja ukrcam i tek onda to može krenuti prema 1800.
:twisted: Basketball

Isto ko i PODR na 280 jer na toliko je bila kad je ondašnja uprava bila na slobodi kako je i od neki dan opet. Njihovo puštanje na slobodu je crni labud za PODR

p.s.
Dok se ja ne nakrcam a onda može ap ap
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 9:31 am

Felga je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:
Dajte napumpajte Lkpc na 1.800 kn da mogu izići sa debelim plusom LKPC-R-A Lol


Gledaj kolega. Tu mora biti nekog reda. Prvo mora pasti na 1450 da se plavi iskrca a ja ukrcam i tek onda to može krenuti prema 1800.
:twisted: Basketball

Isto ko i PODR na 280 jer na toliko je bila kad je ondašnja uprava bila na slobodi kako je i od neki dan opet. Njihovo puštanje na slobodu je crni labud za PODR

p.s.
Dok se ja ne nakrcam a onda može ap ap

Ha, to možeš samo sanjati da će ubost po 280 Bolje ti je lupaj dok ima po 330 jer kad onaj mađar kenjavi dođe s parusinama ode PODR na 600 kuna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:14 am

Nda, eno onaj četvrti na top listi napreduje........A vi samo čekajte dekapitalizaciju pa ćete ulaziti na 6.000 kuna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:19 pm

Da remiziramo zbivanja u lkpc u dosadašnjem tijeku 2010.g.:

1 ) Pavlović je najavio povećanje prometa od 40 posto a prema trenutnim pokazateljima promet je u porastu za tek 15 posto ( što je i dalje 30 posto manje od rekordne 2008 ). Porast prometa se odnosi isključivo na rasuti teret.

2 ) Najavljeno je povećanje kontejnerskog prometa ( koje donosi najveću zaradu ) a jasno je već sada da do toga neće dođi, a čak naprotiv, kontejnerski promet je u padu. Postoji više razloga za ovo ali neću ovdje nabrajat.

3 ) Na sav glas je najavljivana dokapitalizacija, te je potom ista demantirana iz usta vodećeg čovjeka poduzeća. Očito se radilo o plasiranom probnom balonu koji nije izgleda dobro nekima sjeo, tako da je ubrzo uslijedio demant.

4 ) Najavljen je nastavak izgradnje autoceste do Ploča, pa obustava, pa je isti rok prolongiran za kraj 2012.

5 ) BiH drma teška kriza i u više navrata je rečeno da se izgradnja koridora 5c ne očekuje u bliskoj budućnosti ( najoptimističnija verzija govori o 2014.g.), a radit će se možda tek neke dionice u narednim godinama.

6 ) U više navrata je tijekom prethodnih godina u BiH znao bit prekidan željeznički promet zbog učestalih štrajkova na željeznici, ponekad i više puta godišnje. I ne očekuje se da bi bilo ikakvih pozitivnih promjena oko toga gledajući trenutnu situaciju.

7 ) Sve češće izranjaju kuloarske priče o ekološkim pitanjima i okolišnim ugrožavanjima koje se vežu uz ime luke Ploče.

8 ) Postoji ozbiljan problem lošije konfiguracije terena zbog čega većim brodovima prijeti nasukavanje u blizini terminala ukoliko se ne poznaje teren do u centimetar. Ovo je stanje prisutno od ranije.

9 ) Kontejnerski terminal je pri dovršetku, a luka još uvijek ne može naći kvalitetnog strateškog partnera za opremanje terminala. Napomena: opremanje se ne može obavit preko noći, kako izgleda neki forumaši sanjaju, to je proces koji praktički može potrajat i godinu dana jer prolazi određene faze od međunarodnog natječaja do same nabavke i implementacije opreme ( izgleda da nekima još nije jasno da terminal ne čine samo betonski blokovi ). A kašnjenje opremanja terminala uz pad kontejnerskog prometa je čista jednadžba za gubitak novaca.

Ne mogu se sad sjetiti postoji li još koji razlog, al i ovi su dovoljni da možemo zaključit da sve ovo u konačnici ipak vodi i upućuje na lošije poslovanje nego u protekloj godini. I to unatoč pompoznim najavama. Jedini napredak se vidi u povećanju prometa rasutog tereta, apsolutno sve ostalo je ( i u odnosu na procjene i prema službenim podacima ) il jednako negativno kao i ranije il još negativnije .

A epilog svega je da se dionica unatoč svemu ovome perfektno drži!

U 2009. se bilježi rast cijene od 17,3 posto. ( vs Crobex 16,3 posto )
U 2010. se bilježi rast cijene od 4,5 posto. (vs Crobex 6,5 posto )
U odnosu na prošlogodišnju najnižu vrijednost cijena dionice je napredovala 140 posto.
U odnosu na prošlogodišnju najvišu vrijednost cijena dionice je pala 11 posto.

Naprosto je ovo nevjerojatno dobro cijenjena dionica u rukama ulagača kad joj unatoč svemu iznešenom svi daju pozitivnu ocjenu i kad su uvjereni da bi cijena dionica morala bit i veća od sadašnje! A reklo bi se po tome i da su sve ove negativne vijesti već uračunate u cijenu dionice i to na način da cijena dionice relativno raste! Čudno ali istinito.

Al u biti, ulagači su jedini koji su u cijeloj ovoj priči bitni. Oni su ti koji vrednuju dionicu na burzi. A sudeći po njihovim vrednovanjima, vjerojatno su i dalje na snazi visoka očekivanja o boljim danima, pa ćemo pratit dalje situaciju kako se razvija. Možda je ipak prerano za donosit nekakve suvisle zaključke.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:25 pm

Peder_Web je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Vidra je napisao/la:
Dajte napumpajte Lkpc na 1.800 kn da mogu izići sa debelim plusom LKPC-R-A Lol


Gledaj kolega. Tu mora biti nekog reda. Prvo mora pasti na 1450 da se plavi iskrca a ja ukrcam i tek onda to može krenuti prema 1800.
:twisted: Basketball

Isto ko i PODR na 280 jer na toliko je bila kad je ondašnja uprava bila na slobodi kako je i od neki dan opet. Njihovo puštanje na slobodu je crni labud za PODR

p.s.
Dok se ja ne nakrcam a onda može ap ap

Ha, to možeš samo sanjati da će ubost po 280 Bolje ti je lupaj dok ima po 330 jer kad onaj mađar kenjavi dođe s parusinama ode PODR na 600 kuna



Kolega Debeli Moderator, ja vas lijepo molim da radite ono za što plaćate i da maknete postove koji nemaju veze sa temom ili da ih izbrišete. Ja ne mislim raditi vaš posao umjesto vas.
Ovo je nedopustivo
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:44 pm

G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 12:19 am

Debeli Veko je napisao/la:
G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.

Ja bi tebe malo u teretanu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 12:20 am

Debeli Veko je napisao/la:
G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.

Krmčino debela jel bi ti rado kitu svoju u džepu nosio?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 12:21 am

Felga je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.

Krmčino debela jel bi ti rado kitu svoju u džepu nosio?

Možeš da mu staviš u džep al prvo moraš da je nađeš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 12:23 am

Stevica je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
G. Admine.

Nastojim ne zadirati previše u demokratske tekovine na kojima počiva ovaj forum.
Korisnica Felga je oštro ukorena i na korak je od moderiranja, ako ne i izbacivanja.

Krmčino debela jel bi ti rado kitu svoju u džepu nosio?

Možeš da mu staviš u džep al prvo moraš da je nađeš.

Nije to problem. Staviš mu kinderjaje u gaće i nakon buma pričekaš okolne mačke da krenu razvlačiti dijelove.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 1:27 am

Ja sam ovdje nova pa mi nije jasno kakvi su kriteriji jer ne bih htjela pod moderiranje ili da me se izbaci, pa lijepo molim pojašnjenje. Hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 10:29 am

Ova LKPC mi fundamentalno a ni tehnički ne izgleda baš svježa........Ne znam samo što vi svi vidite u njoj.

Pozdrav


KaraTeSaky
[Vrh] Go down
Sponsored content





LKPC-R-A Empty
PostajNaslov: Re: LKPC-R-A   LKPC-R-A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LKPC-R-A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» LKPC-R-A

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: