DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Multinickovi?????

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 05, 2010 2:04 pm

Dobro neka mi se objasni koliko se ovdje smije imati multinickova?

Ja sumnjam da De Luhe piše još i Bibera, Mrgana, HVidru i Zajčeva.


Da li je to u skladu sa politikom Peder_Weba Multinickovi????? Icon_scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 05, 2010 6:05 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Dobro neka mi se objasni koliko se ovdje smije imati multinickova?

Ja sumnjam da De Luhe piše još i Bibera, Mrgana, HVidru i Zajčeva.


Da li je to u skladu sa politikom Peder_Weba Multinickovi????? Icon_scratch




Ja i moji sinovci biber,De Luhe i Srđan uvijek javimo za sve koji su nam sumnjivi i Peder Webu i Debelom Veki.
Pa neka oni odlučuju šta će s tom bandom. Na PeDeu bi već sve isključili ali navodno da je vlasnik ovog foruma dozvolio i multinickove i da se piše bez cenzure i da je čak dozvolio da se piše i istina.
K...c bi oni meni pisali istinu na mom forumu ali htjeli ste demokraciju kao kod nas u Americi na Bloombergu pa onda evo vam sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 05, 2010 6:26 pm

Mene tu ne petljajte, ja sam Srdjan a ne Srđan niti Srđo niti ne znam kako drugo.

Ja imam samo jedan nick koji mi je posudio brat prije nego što je pogino. Laka mu zemlja Multinickovi????? 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 05, 2010 6:29 pm

Isto tako me ne petljajte među važe vjeko. Imam jedan jedini nick kojim pišem i investiram. kakvi bakrači, zajčevi i nabildane spodobe sa gramom mozga... hajte molim vas!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 10:22 am

Svi Vidrini multinikovi su već izbačeni s ovog foruma. Ostali mogu imati multinickove a posebno moj Deluksić. On mi je nekako najdraži Multinickovi????? Icon_porc Multinickovi????? 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 11:27 am

Debeli Veko je napisao/la:
Svi Vidrini multinikovi su već izbačeni s ovog foruma. Ostali mogu imati multinickove a posebno moj Deluksić. On mi je nekako najdraži Multinickovi????? Icon_porc Multinickovi????? 59507

I meni je isto drag...............ko voda u koljenu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:45 am

HVidra je napisao/la:
Isto tako me ne petljajte među važe vjeko. Imam jedan jedini nick kojim pišem i investiram. kakvi bakrači, zajčevi i nabildane spodobe sa gramom mozga... hajte molim vas!

Reko sam ti da se držiš kuhace jer ces sve pare pogubit ovako...
Ne znam dal je pare u brak donijela žena ili ti, al ak je ovo prvo , onda je žena skroz luuda...
Dati Rambu s Kuhačom da rasturi lovu igrajuci se na burzi i nije neki potez
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepet tra 09, 2010 1:01 pm

AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepet tra 09, 2010 7:35 pm

biber je napisao/la:
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA

A jel i kosiš da mi dođeš travu pokositi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepet tra 09, 2010 9:48 pm

Pokosicu ja tebe vjeko jedna nekulturna!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesub tra 10, 2010 12:45 am

Felga je napisao/la:
biber je napisao/la:
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA

A jel i kosiš da mi dođeš travu pokositi?


meni bi trebalo živicu urediti i septičku isprazniti Multinickovi????? 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:11 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Felga je napisao/la:
biber je napisao/la:
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA

A jel i kosiš da mi dođeš travu pokositi?


meni bi trebalo živicu urediti i septičku isprazniti Multinickovi????? 210589

Može i kod mene septičku isprazniti. Zimski san je završio i septička je puna. Multinickovi????? 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:41 pm

Ja zahtjevam da se otkrije identitet homoseksualnog sina sa Foruma SferaStation koji je napravio genocid nad mojom braćom Lemminga.............pobio je cijeli jedan razred, ni fukali još nisu Multinickovi????? 61590 Multinickovi????? 668678 Multinickovi????? 668678 Multinickovi????? 668678 Multinickovi????? 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:11 pm

Dobro koliko se ovih štakora nakotilo odjednom???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:22 pm

Felga je napisao/la:
Dobro koliko se ovih štakora nakotilo odjednom???


Pa daj lovi ih, što čekaš.......glupa tičurino Multinickovi????? 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:28 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Dobro koliko se ovih štakora nakotilo odjednom???


Pa daj lovi ih, što čekaš.......glupa tičurino Multinickovi????? 668678

Masna neobrijana kosmata balkančino poserem ti se u oba oka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:03 pm

Korisnici. Prestanite se prekenjavati jer ću vam zaključati ovu ionako nepotrebnu temu. Pa nije ovo onaj drugi forum gdje sve pršti od Vidrinih i Deluxovih multinickova.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 1:05 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Korisnici. Prestanite se prekenjavati jer ću vam zaključati ovu ionako nepotrebnu temu. Pa nije ovo onaj drugi forum gdje sve pršti od Vidrinih i Deluxovih multinickova.

Kolega Dvolični Veko, zašto se moje multinickove briše a kolegi Biberu se dozvoljavaju?
Ako tako nastavite ja ću prestati pisati na ovom Forumu!
Srdačan pozdrav

Kucilo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 1:13 pm

Ma korisniče KusiloOro. Takva je politika ovog foruma. U biti reći će vama Debeli Veko - biber moderira ovaj forum samo to ne smije nitko znati (ja mu dajem da povremeno moderira kad ja ogladnim strasno i ubodem si kojeg veprića. Ili odem u šetnju sa Jasminom).

Tako vam je to. Ipak sam ja objektivan.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:45 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Ma korisniče KusiloOro. Takva je politika ovog foruma. U biti reći će vama Debeli Veko - biber moderira ovaj forum samo to ne smije nitko znati (ja mu dajem da povremeno moderira kad ja ogladnim strasno i ubodem si kojeg veprića. Ili odem u šetnju sa Jasminom).

Tako vam je to. Ipak sam ja objektivan.
Ja sam na strani moderatora, to je odlićan dećko i k tome nepodmitljiv i objektivan. Pušta sve moje postove, a briše protivničke.Pa pobogu kako bi ja navlačio da nemam podršku!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:47 pm

Milina na forumu


Burza lagano raste, multinickovi poubijani, pozitiva se lagano širi, kvalitetnih postova sve više i više, vratilo se prijateljsko ozracje medju forumašima...


Kvaliteta foruma iz dana u dan sve veca.

Ne mogu a da ne zahvalim moderatorima koji su su postrožili svoj rad i sada na forumu vlada izvrstna atmosfera

Pozdrav svim forumašima Poslovnog--NAJBOLJEG foruma u RH
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:48 pm

De Luhe je napisao/la:
Milina na forumu


Burza lagano raste, multinickovi poubijani, pozitiva se lagano širi, kvalitetnih postova sve više i više, vratilo se prijateljsko ozracje medju forumašima...


Kvaliteta foruma iz dana u dan sve veca.

Ne mogu a da ne zahvalim moderatorima koji su su postrožili svoj rad i sada na forumu vlada izvrstna atmosfera

Pozdrav svim forumašima Poslovnog--NAJBOLJEG foruma u RH



buhahahaha

najboljeg kažeš??


a po čemu ako smijem pitati? možda po količini lažova na metar kvadratni Multinickovi????? 210589 Multinickovi????? 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:32 am

Mene zanima samo jedno, a to je pod kojim nickom sad piše Vilim Multinickovi????? Icon_porc

meni se stalno hvalio da on brani naš interes a sad kad nam ukidaju regres njega nema ni pod razno Multinickovi????? Confused
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:51 am

Spomenka je napisao/la:
Mene zanima samo jedno, a to je pod kojim nickom sad piše Vilim Multinickovi????? Icon_porc

meni se stalno hvalio da on brani naš interes a sad kad nam ukidaju regres njega nema ni pod razno Multinickovi????? Confused


Kolegice Spomenka, mislim da kolega Ribič piše pod nickom ivano7 ali nisam siguran.
Promijenio je ime ali brkovi su ostali isti Multinickovi????? Icon_cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitimesub tra 17, 2010 12:34 pm

Nije istina da ja pišem pod nickom Ivano7


Ja sam sRđan7 i nemam drugih nikova, i taj jedan mi je ostavio moj brat prije nego što je emigrirao u Južnu Afriku Multinickovi????? 861717
[Vrh] Go down
Sponsored content





Multinickovi????? Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Multinickovi?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: