DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Multinickovi?????

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 2:03 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Nije istina da ja pišem pod nickom Ivano7


Ja sam sRđan7 i nemam drugih nikova, i taj jedan mi je ostavio moj brat prije nego što je emigrirao u Južnu Afriku Multinickovi????? - Page 2 861717


Jes ti braco pametan, pa otišo u Južnu Afriku. Pa mogli smo ga i mi nabiti na kolac, nije morao tako daleko putovati.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 8:54 am

Opet se na forumu pojavila skupina novih nickova , a naravno sa ciljem da provociraju


Stigle su nove Fedje i Vidre, a bilo je tako lijepo dok ih nije bilo affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 8:57 am

FitzPatrick je napisao/la:
Opet se na forumu pojavila skupina novih nickova , a naravno sa ciljem da provociraju


Stigle su nove Fedje i Vidre, a bilo je tako lijepo dok ih nije bilo affraid


Ma nemoj korisniče Budalo??? a ti možeš pisati i Budalu i Nosoroga i Fitzpatika i Perumađara i Barbustarog i pun palac multinickova............korisniče Febo sad si stvarno pretjerao.......... Multinickovi????? - Page 2 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:16 pm

Poštovani korisnici, molim vas da se ne svađate, ovdje su svi dobrodošli uključujući i sindikaliste ( oni su nam posebno dragocjeni-kao super pouzdani oscilatori )

Ovom prigodom pozdravljam novog člana naše zajednice, kolegu Samprasa, i želim mu dobrodošlicu Multinickovi????? - Page 2 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:27 pm

Vidra je napisao/la:
Poštovani korisnici, molim vas da se ne svađate, ovdje su svi dobrodošli uključujući i sindikaliste ( oni su nam posebno dragocjeni-kao super pouzdani oscilatori )

Ovom prigodom pozdravljam novog člana naše zajednice, kolegu Samprasa, i želim mu dobrodošlicu Multinickovi????? - Page 2 59507

Hvala kolega na riječima dobrodošlice, imati ćemo o čemu razgovarati ovih dana.

LKPC grdo grabi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 11:15 pm

sampras je napisao/la:
Vidra je napisao/la:
Poštovani korisnici, molim vas da se ne svađate, ovdje su svi dobrodošli uključujući i sindikaliste ( oni su nam posebno dragocjeni-kao super pouzdani oscilatori )

Ovom prigodom pozdravljam novog člana naše zajednice, kolegu Samprasa, i želim mu dobrodošlicu Multinickovi????? - Page 2 59507

Hvala kolega na riječima dobrodošlice, imati ćemo o čemu razgovarati ovih dana.

LKPC grdo grabi.


pa grabi moj ku.ac Multinickovi????? - Page 2 644460 Multinickovi????? - Page 2 644460

ide to na 1400 jer je tamo ostao nepopunjen gap Multinickovi????? - Page 2 252891
[Vrh] Go down
Sponsored content





Multinickovi????? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Multinickovi?????   Multinickovi????? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Multinickovi?????
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: