DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:43 am

Korisnici, znam da ovo baš nije vezano uz dionice ali trebam hitno vašu pomoć.

Ostao sam bez stana pa sada tražim novi stan. Unajmio bih ga i platio dobro a lokacija koja me najviše zanima je Knežija. Blizu je Sava i Jarun pa se nakon igranja u trojicu možemo lijepo romantično šetati po nasipu: Moji Deluksić, Jasmin i ja.

Ozbiljne ponude na PM.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimečet tra 08, 2010 1:26 pm

Veko bum ti ja nesto sredil jako si mi drag jel moze u Konscinjskoj?

tamo sam ti ja car TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimečet tra 08, 2010 2:07 pm

veko, navrati k meni u Societe Generale da ti sredim kredit za stan
nečeš valjda plačati stanarinu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimečet tra 08, 2010 2:32 pm

Fuj Knežija pa kaj je to kvart? To je tak gadan kvart da ga zaobilazim u luku Šestine - Frankfurt -Šuma striborova - Tuškanac da mi se ne znaže auto. A Konjščinsku ne bum ni komentiral. Kaj je to u hrvatskoj? Jel treba viza kad se ide tam?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:12 pm

ne kužim kaj fali Knežiji...........

to je super kvart, tamo imam par dećki bbb
i prestanite vrijeđati Vjeku, dećko je simpa
lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimepet tra 09, 2010 10:15 am

No dobro korisnici. Baš ste se raskokodakali no ne vidim neke ponude. Biberu prestani se uvlačiti i nuditi mi tu odvratnu Konjščinsku. Pa tamo žive samo strani državljani koji jedva govore hrvatski.

Ja bi baš Knežiju, tamo na križanju ulice Knežije i Selske ceste. Odmah mi je Pitarello preko ceste a i romantična šetnja sa Deluksićem po savskom nasipu TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimepet tra 09, 2010 10:37 am

Debeli Veko je napisao/la:
No dobro korisnici. Baš ste se raskokodakali no ne vidim neke ponude. Biberu prestani se uvlačiti i nuditi mi tu odvratnu Konjščinsku. Pa tamo žive samo strani državljani koji jedva govore hrvatski.

Ja bi baš Knežiju, tamo na križanju ulice Knežije i Selske ceste. Odmah mi je Pitarello preko ceste a i romantična šetnja sa Deluksićem po savskom nasipu TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI 65255

Imaš kod Ljuljzima brate milji što ti srce želji, samo reci i ima da dobiješ ključevi dok si reko -prekopoljajtamo ima jedan uljica odma iza Pitareljo da ti iznajmim, u ona dva stambena zrada iza-vi Pitareljo
odlićan i mirAN kraj, nema nered, stanar pristojni, ćevabđinicu vodi moj rođak Ljuljzim Inđu.......prste da poližeš koljiko je dobar, misljim na ćebab a ne na rođak
za to da budeš spokojan jamći MOJ KUM jelavićda mi se javiš na moj ured od mene na 091  74 46 334 ( od 9-17 ćasova )ima da ti usput sredim jedan brzi kredit - bez da gljedam u HROK
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:44 pm

Tražim toplo mjesto u potkrovlju, bez da gazda zna da sam tamo TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:05 pm

lemming5 je napisao/la:
Tražim toplo mjesto u potkrovlju, bez da gazda zna da sam tamo TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI 210589

Ja sam već u potkrovlju i jedem ovakve glodavce. Dakle, izbjegavaj potkrovlje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:00 pm

Korisnici. Molim vas da se držite teme. A tema je - tražim brlog na KNEŽIJI:

Ja bi baš Knežiju, tamo na križanju ulice Knežije i Selske ceste. Odmah
mi je Pitarello preko ceste a i romantična šetnja sa Deluksićem po
savskom nasipu.

Neće me biti sada dva dana moram malo u Rijeku, svoje ovlasti privremeno dajem Vidri. Ponašajte se pristojno korisnici!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimesri kol 25, 2010 12:31 pm

Dečki, evo mene natrag. Zadržao sam se podosta u Rijeci a onda sam skočio u Popovaču kod svojih. Pitate me zašto?

Pa mom Jasminu je više pun kurac bio što ja tako čuvam i mazim svog Deluksića pa sam bio na ljedu kod Jasmina. UGlavnom, hvala mom Deluksiću što mi je našao pristojnu lokaciju na knežiji i evo upravo pišem i gladim ga po njegovoj lijepoj ćelavoj glavici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitimesri kol 25, 2010 2:50 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Dečki, evo mene natrag. Zadržao sam se podosta u Rijeci a onda sam skočio u Popovaču kod svojih. Pitate me zašto?

Pa mom Jasminu je više pun kurac bio što ja tako čuvam i mazim svog Deluksića pa sam bio na ljedu kod Jasmina. UGlavnom, hvala mom Deluksiću što mi je našao pristojnu lokaciju na knežiji i evo upravo pišem i gladim ga po njegovoj lijepoj ćelavoj glavici.


To da ti gladiš Kurcoglavog po ćelavoj glavi, to mi je jasno........a što on radi dok ga ti gladiš What a Face
[Vrh] Go down
Sponsored content





TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Empty
PostajNaslov: Re: TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI   TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TRAŽIM BRLOG NA KNEŽIJI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Medvjeđi brlog

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: