DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Icon_minitimečet kol 26, 2010 9:56 pm



jedan dalekovod pred kraj po asku - kojeg smo ja i moj Poglavica kupovali sve iznad 370 je dobra kupnja - , par zabi, i odmah crobex ljepši...


Nebu vam to pomoglo ko ni meni.


Zanimljivo je da sad oni koji su na 1300 crobexa vikali da ide pad, od 2200 crobexa do sada vicu da ide rast....

Nekima nikad jasno. Meni najmanje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Icon_minitimepet kol 27, 2010 5:48 pm




evo ga vidi sad ovo
ovaj ludi ben kaze da je ekonomija u u kurcu ali da su oni spremni na stimulanse...i antidepresive.........
Umjesto da pusti gamad da rikne ko mora i gotovo, da oni fino padnu na 300 bodova , da ja kupim coca-colu po 15 dolara i da ostatak života ladim jaja đeronimu na bora bori
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 9:44 am

biber je napisao/la:



evo ga vidi sad ovo
ovaj ludi ben kaze da je ekonomija u u kurcu ali da su oni spremni na stimulanse...i antidepresive.........
Umjesto da pusti gamad da rikne ko mora i gotovo, da oni fino padnu na 300 bodova , da ja kupim coca-colu po 15 dolara i da ostatak života ladim jaja đeronimu na bora bori

Možeš već sad kupiti coca-colu i za manje od 15 dolara. Odeš u Konzum i kupiš sixpack od 2 litre i to ti je to.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: