DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 ULPL-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 9:59 pm

Zar tako od Fedje/Geronima?

PA to je katastrofa.

Za ovako nešto nije dovoljna kazna niti isključenje sa foruma, već treba javna osuda.

Pa što to znači nama koji smoi godinama ozbiljni investitori i podižemo ovaj forum, kad vidimo da se neki likovi nabacuju sa raznim kupovinama, sve dok ih se ne otkrije.

Ja mislim da se radi o klincima iz srednje škole, nema što biti drugo, eventualno klinac iz osnovne škole.

Pa to je strašno, razočaran sam. Postavlja se pitanje ima li uopće smisla pisati pored djece?

lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:06 pm

Daj Biby prekini... otkako si totalno podudlao u ULPL više te ne prepoznajem. Sad još kradeš i postove uvaženom kolegi Plavom koji mi je uspješno uvaljao ADPL na 95 kn.

Šta reći, Plavi i kad uvaljuje je pravi gospodin! ULPL-R-A - Page 5 Icon_cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepet lip 11, 2010 3:40 pm

HVidra je napisao/la:
Daj Biby prekini... otkako si totalno podudlao u ULPL više te ne prepoznajem. Sad još kradeš i postove uvaženom kolegi Plavom koji mi je uspješno uvaljao ADPL na 95 kn.

Šta reći, Plavi i kad uvaljuje je pravi gospodin! ULPL-R-A - Page 5 Icon_cheers

Plavi je običan šibicar, vidio sam ga na Trešnjevačkom placu prodaje klamfe ULPL-R-A - Page 5 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesub lip 19, 2010 6:54 pm

Nisam li pisao prije par tjedana da ide direkt na 850 kad se upale V12 motori
Od kada su MF u ULPL?

Sto sam napravio s uljanik plovidbom kupljenom po 720?
Trenutno pušing 120 kn po dionici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesub lip 19, 2010 9:07 pm

biber je napisao/la:
Nisam li pisao prije par tjedana da ide direkt na 850 kad se upale V12 motori
Od kada su MF u ULPL?

Sto sam napravio s uljanik plovidbom kupljenom po 720?
Trenutno pušing 120 kn po dionici.


a gle...........

samo dokupljuj jer sve ispod je odlično ULPL-R-A - Page 5 Icon_rendeer ULPL-R-A - Page 5 Icon_rendeer ULPL-R-A - Page 5 Icon_rendeer ULPL-R-A - Page 5 Icon_rendeer ULPL-R-A - Page 5 Icon_rendeer ULPL-R-A - Page 5 Icon_rendeer
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimened lip 20, 2010 12:07 pm

biber je napisao/la:
Nisam li pisao prije par tjedana da ide direkt na 850 kad se upale V12 motori
Od kada su MF u ULPL?

Sto sam napravio s uljanik plovidbom kupljenom po 720?
Trenutno pušing 120 kn po dionici.


moraš paziti na markere-šibicare -kupoj ispod 500 kn ,a prodaji preko 600-650 kn.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesri lip 23, 2010 8:34 pm

Kolega Biber

Ti si L A Ž LJ I V A C prvenstveno, a sve drugo je upitno....

Kupovao si na 720, a prosli tjedan lažeš da si prodao to( naravno kad si vidio da je cijena pala)

Daj da vidimo link gdje si napisao da si prodao...


Naveo si da ULPL ide sa 720 na 850 a ona pala na 580..

Sta je s PODR?

I tu pusiš brutalnooooooo....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesri lip 23, 2010 8:42 pm

Ma pustite vi Bibija i dalje da mi pusi brutalno ULPL-R-A - Page 5 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepon lip 28, 2010 7:28 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Ma pustite vi Bibija i dalje da mi pusi brutalno ULPL-R-A - Page 5 65255



uskoro će moći pušiti i pavletiću i šorcu ULPL-R-A - Page 5 Fresse


http://www.poslovni.hr/vijesti/pavletic-i-sorc-stekli-po-2500-dionica-uljanik-plovidbe-151267.aspx

ULPL-R-A - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 4:07 pm

@Delux/Alexander/Knele

Prije mjesec dana si pricao bajke kako ces ti kupiti sav moguci ulpl 700, pa po 620... pa dividenda

Sta je bilo, odnijelo te tržište?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 10:51 pm

Kolega Biber, primjećujem da razgovarate sami sa sobom. Je li Vam dobro? Da potražite kakvu stručnu pomoć? Medicinsku, naravno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepet srp 02, 2010 12:23 pm

Felga je napisao/la:
Kolega Biber, primjećujem da razgovarate sami sa sobom. Je li Vam dobro? Da potražite kakvu stručnu pomoć? Medicinsku, naravno.

Bit ce ovoga Ivek i po 440...polako, Deljux i Geronimo su kupovali po 720 k, prodat ce nam oni na 440...
Pa onda mi njima ponovno i tako u krug, samo sto je na njihovim brokerskim jedan debeli MINUS
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepet srp 02, 2010 12:26 pm

HVidra je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Kolega Biber, primjećujem da razgovarate sami sa sobom. Je li Vam dobro? Da potražite kakvu stručnu pomoć? Medicinsku, naravno.

Bit ce ovoga Ivek i po 440...polako, Deljux i Geronimo su kupovali po 720 k, prodat ce nam oni na 440...
Pa onda mi njima ponovno i tako u krug, samo sto je na njihovim brokerskim jedan debeli MINUS

Ma da bude i po 20 kn ovo vjeko od dionice i firme ne bi dirao ni Governorom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepet srp 02, 2010 12:29 pm

ma kojim Governorom? Onim koji radi za Todorića pa je na forumu radio marketing za njega i njegove dionice dok ga se nije prokuzilo???

ne dirajte mi Governora jer mi je on davao insajde za Ledo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepet srp 02, 2010 1:12 pm

biber je napisao/la:
ma kojim Governorom? Onim koji radi za Todorića pa je na forumu radio marketing za njega i njegove dionice dok ga se nije prokuzilo???

ne dirajte mi Governora jer mi je on davao insajde za Ledo!


Mislim da kolegica Felga nije mislila na Governera nego na pimpek ULPL-R-A - Page 5 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimesub kol 14, 2010 6:11 pm

Skakat ćete vi meni svi preko plota kad ja jednom poludim, a već sam i sad prilično neubrojiv ULPL-R-A - Page 5 99244

uhhhh na ulpl pušim vec 50 %

al šta je to za mene ULPL-R-A - Page 5 36
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimened kol 15, 2010 12:49 am

kolega biberu


Tebi je izgleda droga toliko popila mozak da ne znas više da psi ne mogu pisati pa u sebi prepoznajete druge...
Ako ujutro kad se pogledataš u ogledalo od silnih halucinogenih droga vidiš psa, ne znaci da su i drugi psi...
ULPL-R-A - Page 5 408221 ULPL-R-A - Page 5 408221 ULPL-R-A - Page 5 408221 ULPL-R-A - Page 5 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimened kol 15, 2010 3:17 pm


kolega gljivaru

Uz vasu frizuru najbolje ide igla u venu, no vi ste to izgleda uspješno zamjenili ludim gljivama...
Jeste li ovo vi, ako jeste, bar ste priznali da se đankate i kradete po samoposlugama splita..

https://www.youtube.com/watch?v=xV9yZz-AB4o
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimened kol 15, 2010 3:20 pm


Nedavno je Hanfa objavila da se namjernim lažnim iznošenjem podataka bude stalo na kraj...
Mislite li da je vrijemeda najebemo ja, moj TA Guru i Mali od Todorica... pa mi smo lagali bezocno godinama dok nas oni na drugom forumu nisu prokuzili?
Kolega Poglavica bi bio idealan žrtveni jarac!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimened kol 15, 2010 3:45 pm

biber je napisao/la:

Nedavno je Hanfa objavila da se namjernim lažnim iznošenjem podataka bude stalo na kraj...
Mislite li da je vrijemeda najebemo ja, moj TA Guru i Mali od Todorica... pa mi smo lagali bezocno godinama dok nas oni na drugom forumu nisu prokuzili?
Kolega Poglavica bi bio idealan žrtveni jarac!

Biberčiću ne budi glup. Ja te mogu štititi tako da na forumu pišeš što hoćeš ali ne mogu ti pomoći ako sam zazivaš Hanfu i kopaš si jamu. Daj stvarno ne budi tupast (iako te ja naviše volim takvog tupastog - ipak sam ja iz Popovače!)
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimened kol 15, 2010 8:13 pm

Debeli Veko je napisao/la:
biber je napisao/la:

Nedavno je Hanfa objavila da se namjernim lažnim iznošenjem podataka bude stalo na kraj...
Mislite li da je vrijemeda najebemo ja, moj TA Guru i Mali od Todorica... pa mi smo lagali bezocno godinama dok nas oni na drugom forumu nisu prokuzili?
Kolega Poglavica bi bio idealan žrtveni jarac!

Biberčiću ne budi glup. Ja te mogu štititi tako da na forumu pišeš što hoćeš ali ne mogu ti pomoći ako sam zazivaš Hanfu i kopaš si jamu. Daj stvarno ne budi tupast (iako te ja naviše volim takvog tupastog - ipak sam ja iz Popovače!)


Gdje je ta Popovača?
Jel to negdje kod Aleksinca? ULPL-R-A - Page 5 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimepon kol 16, 2010 12:11 am

Debeli Veko je napisao/la:
biber je napisao/la:

Nedavno je Hanfa objavila da se namjernim lažnim iznošenjem podataka bude stalo na kraj...
Mislite li da je vrijemeda najebemo ja, moj TA Guru i Mali od Todorica... pa mi smo lagali bezocno godinama dok nas oni na drugom forumu nisu prokuzili?
Kolega Poglavica bi bio idealan žrtveni jarac!

Biberčiću ne budi glup. Ja te mogu štititi tako da na forumu pišeš što hoćeš ali ne mogu ti pomoći ako sam zazivaš Hanfu i kopaš si jamu. Daj stvarno ne budi tupast (iako te ja naviše volim takvog tupastog - ipak sam ja iz Popovače!)


u razdjeljak ga ljubimo ULPL-R-A - Page 5 210589 ULPL-R-A - Page 5 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 12:08 pm

Suzuky je napisao/la:


u razdjeljak ga ljubimo ULPL-R-A - Page 5 210589 ULPL-R-A - Page 5 210589

Slušaj svercovani!

vec sam ti napisap da si glup ako kupuješ "jer ti je netko rekao". Ja sam svoju skolu prošao jer mi je Poglavica rekao da kupujem ULPL na 700 i da drukam ko zadnji šuft da ide to na 1000. Jebi ga, prodavo je meni dok sam ja kupovao.

Ja si cesto kazem daj skoci kroz prozor s 12 kata
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 3:01 pm

biber je napisao/la:
Suzuky je napisao/la:


u razdjeljak ga ljubimo ULPL-R-A - Page 5 210589 ULPL-R-A - Page 5 210589

Slušaj svercovani!

vec sam ti napisap da si glup ako kupuješ "jer ti je netko rekao". Ja sam svoju skolu prošao jer mi je Poglavica rekao da kupujem ULPL na 700 i da drukam ko zadnji šuft da ide to na 1000. Jebi ga, prodavo je meni dok sam ja kupovao.

Ja si cesto kazem daj skoci kroz prozor s 12 kata



Nije sve tebi prodao


Nešto je i meni uvalio ULPL-R-A - Page 5 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 11:58 am




Kurcoglavi jel istina da si na ULPL izgubijo 85.000 kuna ULPL-R-A - Page 5 210589



Al šta je to prema spoznaji da ti je Debeli Ante Đeronimo najbolji prijatelj ULPL-R-A - Page 5 408221 ULPL-R-A - Page 5 408221 ULPL-R-A - Page 5 408221
[Vrh] Go down
Sponsored content





ULPL-R-A - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ULPL-R-A
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: