DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 ULPL-R-A

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 12:17 pm

to uopče nije loše, pače to je dobro za likvidnost dionice ULPL-R-A - Page 4 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:09 pm

Evo i dividende za koji dan.......... ULPL-R-A - Page 4 53
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimepon svi 10, 2010 4:30 pm

RBA: Kupiti dionice Uljanik plovidbe, ciljana cijena 757 kuna


Analitičari RBA odredili su ciljanu cijenu dionica Uljanik plovidbe od 757 kuna po dionici, prema DCF metodi.




Ahahahahahahah



Ako vam je trebao sell signal, upravo ste ga dobili.
REŽI I BJEŽI !!!! ULPL-R-A - Page 4 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimepet svi 14, 2010 1:42 pm

Gdje je ona biberčina? Stani na bid odmah jer ćemo se svađati. Pa nismo se ovako dogovorili.

Nema danas cajki za tebe
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimepet svi 14, 2010 1:47 pm

Kolega Geronimo, ja se sjećam da ste vi ovu govnaru od firme kupovali na 750.

Proglašavam vas počasnim predsjednikom Ronilačkog kluba Geronimo ULPL-R-A - Page 4 861717



ULPL-R-A - Page 4 2z7hnoo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimepet svi 14, 2010 4:03 pm

Fedya je napisao/la:
Kolega Geronimo, ja se sjećam da ste vi ovu govnaru od firme kupovali na 750.

Proglašavam vas počasnim predsjednikom Ronilačkog kluba Geronimo ULPL-R-A - Page 4 861717



ULPL-R-A - Page 4 2z7hnoo

evo mene geronimo prvog učalnio pa očekujem đaba da dobijem člansku iskaznicu

Veliki Vođa Geronimo je pošteno rekao da je SVE ISPOD ODLIĆAN ULAZ i ja se držim toga


Što mi ko može kad sam prirodno pametan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimepet svi 14, 2010 4:59 pm

Bravo kolega Biberiću, to je ta pasja odanost koja mi se kod tebe sviđa............... ULPL-R-A - Page 4 210589 ULPL-R-A - Page 4 210589 ULPL-R-A - Page 4 210589

Em pametan em vjeran em umiljat ULPL-R-A - Page 4 Lol

Uzeo bih te za psa čuvara u svako doba ULPL-R-A - Page 4 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimepet svi 14, 2010 5:10 pm

Ne svidja mi se situacija u svijetu...
moram pokratit pozicije, sto sam danas napravio..

A usput i to pošteno napišem, ati vidra ne seri
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesub svi 15, 2010 1:48 pm

biber je napisao/la:
Ne svidja mi se situacija u svijetu...
moram pokratit pozicije, sto sam danas napravio..

A usput i to pošteno napišem, ati vidra ne seri


E pa Bibi moj, nije to jedino što ćeš još pokratit. *!*!**!*!*****!* ti hebem da ti **!**!*!**++

Nismo više zajedno a to ću staviti i na Fejs u svoj profil.

Status-slobodan.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesub svi 15, 2010 2:23 pm

GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:
Ne svidja mi se situacija u svijetu...
moram pokratit pozicije, sto sam danas napravio..

A usput i to pošteno napišem, ati vidra ne seri


E pa Bibi moj, nije to jedino što ćeš još pokratit. *!*!**!*!*****!* ti hebem da ti **!**!*!**++

Nismo više zajedno a to ću staviti i na Fejs u svoj profil.

Status-slobodan.


Ali gazda, ja sam čuo od Konana i Debelog Veke da si ti izišao prije mene.
Pa sam mislio da ti ćinim uslugu i da čemo opet ulaziti na Lokalnom dnu...!?!??!'


Sad sam i sam nemalo zaćuđen.

Usput izražavam duboku privrženost Gazda. Sluga pokoran Gazda.

Vau Vau, a evo mašem i repom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesub svi 15, 2010 3:20 pm

biber je napisao/la:
GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:
Ne svidja mi se situacija u svijetu...
moram pokratit pozicije, sto sam danas napravio..

A usput i to pošteno napišem, ati vidra ne seri


E pa Bibi moj, nije to jedino što ćeš još pokratit. *!*!**!*!*****!* ti hebem da ti **!**!*!**++

Nismo više zajedno a to ću staviti i na Fejs u svoj profil.

Status-slobodan.


Ali gazda, ja sam čuo od Konana i Debelog Veke da si ti izišao prije mene.
Pa sam mislio da ti ćinim uslugu i da čemo opet ulaziti na Lokalnom dnu...!?!??!'


Sad sam i sam nemalo zaćuđen.

Usput izražavam duboku privrženost Gazda. Sluga pokoran Gazda.

Vau Vau, a evo mašem i repom


Ostalo ti je još 58 rata za Bloomergovu radnu stanicu, znaš onu od 1500$ mjesečno koju plaćamo pola-pola, svaki po 1500$.

A Konan i Debeli Veko lažu, lažu ko psi, nisam im ništa govorio dok sam bio kod njih. Čak je Konan rekao da je AUHR dobra prilika i da je sve ispod 30 na KORF-u odlična cijena.

Nisam prodao jer sam morao ići kod susjeda na vikend jer mu je mala od bratića imala prvu pričest i nisam stigao zadati nalog.

Zato ako hoćeš da ostanemo prijatelji stavi se na bid na 630 i primi to kao što ga uvijek primaš. Gle to ti je na pola booka, izvori financiranja su osigurani, flota je najmlađa u sektoru na Mediteranu.

Ma poklanjam ti na 630 ali dobro, ipak si ti moj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimened svi 16, 2010 12:59 pm

BRODARI


Brodarsko tržište: BDI skokom od 8,9% stigao na granicu od 4.000

Autor/izvor: SEEbiz ANALIZA - Još jedan dobar tjedan za brodarsko tržište. BDI index u tjednu je ojačao gotovo 9 posto (8,9%) i stigao vrlo blizu razine od 4.000 bodova iako je tijekom tjedna i prelazio tu vrijednost.


Svi relevantni indeksi brodarskog tržišta proteklog tjedna podigli su vrijednosti što je i logično jer se i pjačala aktivnost na tržištu. Tako je Baltic Capesize Index bio najveći dobitnik sa skokom od 10,49 posto, Baltic Panamax ojačao je 6,84 posto, Baltic Supramax 6,51 posto, a Baltic Handysize imao je najmanji rast - 4,89 posto. Potražnja se čini snažnom, a vjetar u leđa je rast američke potrošnje koja je važna potpora.


IDE TO UP ULPL-R-A - Page 4 49381 ULPL-R-A - Page 4 49381

Biber je svoje prodao, to je pouzdan signal za strong UP ULPL-R-A - Page 4 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimečet svi 27, 2010 3:32 pm

decki evo tu sam da ne mislite da sam pobjegao.

vjeko ja onog Badman i Feđu bili su u pravu za ULPL. evo komada za pokupovat na 600 ima hidroelektrinih lopata i niko ga neće. Koje smeće od dionice i firme ULPL-R-A - Page 4 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimečet svi 27, 2010 4:55 pm

biber je napisao/la:
decki evo tu sam da ne mislite da sam pobjegao.

vjeko ja onog Badman i Feđu bili su u pravu za ULPL. evo komada za pokupovat na 600 ima hidroelektrinih lopata i niko ga neće. Koje smeće od dionice i firme ULPL-R-A - Page 4 61590


Nisi ti kriv što moraš svako jutro gledat budaletinu u ogledalu dok se briješ

To je kao da kažeš da je Mujo kriv a ne majka ULPL-R-A - Page 4 107789
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 10:47 am

Hmmm... dal da opet počnem kupovat?

kolega Badman molim vas savjet!

ovo mi je puno jeftinije od onih 720 sta sam kupovao. Sreća da me Poglavica naučio sortat. Kupim po 720 prodam po 620 i sad mogu kupovati ispod 600.

Dečki to je BRUTALNA ZARADA. BRUTALNO. Hvala Geronimo, hvala ULPL-R-A - Page 4 408221 ULPL-R-A - Page 4 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:12 pm

Dobro jutro svima!
opaaa, ULPL 575

Pa vi opet podcijenjujte moje znanje i moje analize..kupovo ja to na 720.

Lijep pozdrav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:35 pm

biber je napisao/la:
Dobro jutro svima!
opaaa, ULPL 575

Pa vi opet podcijenjujte moje znanje i moje analize..kupovo ja to na 720.

Lijep pozdrav

A gle Biby.......


dobro ti to šortaš, samo ti Đeronimo nije rekao da se to radi sa tuđim dionicama ULPL-R-A - Page 4 210589

inače sve 5 ULPL-R-A - Page 4 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:21 pm

kakvim sad tuđim dionicama?

Pa nisam ja lopov da kradem tudje dionice??????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 2:04 pm

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHa

BIBY krivo ukucao nalog i odveo ULPL u Blokadu..............koji retardirani seljo ULPL-R-A - Page 4 644460 ULPL-R-A - Page 4 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 2:18 pm

oprosti Šefe, to je meni pobjego prst, znaš i sam kako imam debele prste

šta možeš kad mi je šaka brža od mozga (kojeg baš i nemam)

evo šaljem goluba pismonošu u Hanfu da se izvinim

izuvinjavam se mnogo se izvinjava

ULPL-R-A - Page 4 408221 ULPL-R-A - Page 4 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 2:31 pm

biber je napisao/la:
oprosti Šefe, to je meni pobjego prst, znaš i sam kako imam debele prste

šta možeš kad mi je šaka brža od mozga (kojeg baš i nemam)

evo šaljem goluba pismonošu u Hanfu da se izvinim

izuvinjavam se mnogo se izvinjava

ULPL-R-A - Page 4 408221 ULPL-R-A - Page 4 408221



evo dao brokeru nalog da pošalje emajl Klanfi i Klanfa usvojila moju ispriku i ponišćila sve transakcije što je moj glupu debeli prst zahebo......

jesem ti debele prste i boks i kad sam ga treniro ULPL-R-A - Page 4 99244

Nadam se da mi neće Geronimo povisiti pretplatu na Bljumberg radi ove greske ULPL-R-A - Page 4 408221 ULPL-R-A - Page 4 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 3:17 pm

Suzuky je napisao/la:
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHa

BIBY krivo ukucao nalog i odveo ULPL u Blokadu..............koji retardirani seljo ULPL-R-A - Page 4 644460 ULPL-R-A - Page 4 644460


Višeglavi

Što se mene tiće može i u stecaj odavno sam izisao van , na 630, imaš sve dokumentirano..
Ali ovo je greška, zajenili su bid i cijenu, jedna od najcescih pogrešaka kod zadavanja naloga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 3:27 pm

Slušaj Biby, ako se ne naučiš lagati više nećeš dolaziti kod mene na Knežiju na milovanje!

1. napisao si da si prodao na 630 pola. I da dalje vjeruješ u ULPL.
2. muljaš da si prodao ostalo putem jer ti uvijek kažeš što prodaješ i koliko (tvoje riječi, sve dokumentirano)

Micek, nemoj više da ti se događa tako naivno hvatanje u laži. Ja ipak ne volim tako glupe dečke ULPL-R-A - Page 4 Icon_rendeer
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 4:21 pm

vjeki ga Debeli ... pa morao sam tamo lagati i drukati da se rješim tog smeća od dionice. Ovdje vama pišem istinu, tamo lažem. Daj se ne ljuti, tako je i mene naguzio Geronimo.

Ja drukao ap ap na forumu i kupovo a Geronimo mi uvaljivao.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitimesri lip 09, 2010 7:58 pm

Pogledajte vi ovo smeće od firme i dionice. Pogledajte kupnju !!! Kupnje NEMA !!!! Pada ko sjekira, kako i ne bi sa svim tim dugovima koji će ih otjerati u stečaj. Samo je pitanje vremena, ali to je
GARANTIRANO !!! ULPL-R-A - Page 4 93736


ULPL-R-A - Page 4 2qx0tua



Ovo danas je bila generalna proba. Uskoro slijedi " THIS IS NOT A DRILL " dio.
Da nije bilo market makera to bi na 200 kuna završilo ULPL-R-A - Page 4 93736
[Vrh] Go down
Sponsored content





ULPL-R-A - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ULPL-R-A   ULPL-R-A - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ULPL-R-A
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: