DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Što smo tržili?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimepon svi 10, 2010 12:08 pm

+ JDPL (173,01)

povoljan risk reward ratio garantira da ću tu zaraditi. Kupio bi ja i u petak ali sam morao nešto obaviti za gospodina Todorića pa nisam bio uz kompjuter.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimepon svi 10, 2010 3:43 pm

lose lose Rambo s kuhacom. Trebao si kupiti ULPL!


A šta će jadan Jezdimir.
Prognanik hahahahahahahah
Ego mu je jako povrijeđen, pa ne zna više što bi.
IZnosi laži oko ulpl, kupuje Hdel po 350, Thnk po 2200
A nezna pogledat ROE i ROA
Pa da treba znat izracunat povrat na kapital i na imovinu, ipak je to viša matematika
Samo book gleda, a i tom bolescu je zarazio svercovanog suzukija ( uvjerio ga u teorije zavjere)


Kakvi su futuresi na Bdi za 5 mjesec, ak neko može postati?


(dečki opet nisam uspio sve napisat točno, negdje mi je c negdje č, jebo ja sebe nepismenog - tako mi i treba kad kupujem diplomu na Ekonomskom fakultetu)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimepon svi 10, 2010 11:36 pm

+AU
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 1:59 pm

Felga je napisao/la:
+AU

Što ti se dogodilo, kaj ti je kamen pao na glavu?
- tisk- frnk
jebojasam sebe i onog što mi je hvalio te govnare
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 4:56 pm

+BLSC Što smo tržili? - Page 6 936643
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 10:55 pm

++ diploma ecc fakulteta
financije (kod orsaga) 3000 eura
statistika (kod sosica) 2000 eura

Što smo tržili? - Page 6 Skrgutbi5
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 11:31 pm

biber je napisao/la:
++ diploma ecc fakulteta
financije (kod orsaga) 3000 eura
statistika (kod sosica) 2000 eura

Što smo tržili? - Page 6 Skrgutbi5


Dakle prosjek ULPL vam je na 685?
Čujte, kolega DELUX,slabo čujem turiranje tog vašeg V12, izgleda da se zvuk gubi zajedno sa vašim novcima.
Recite,kako je to kad vam brokerski račun radi na tri cilindra?
Što smo tržili? - Page 6 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimečet svi 13, 2010 10:10 am

aj ne vjeki svercovani. i ovako mi je dovoljno teško. Pusim na sve strane

opaaaaaa

Korf 37. Kupovao sam na 42
Auhr 435. kupovao po 480-500.


Jel to opet niže nego jucer??
Ovdje vlada konfuzija totalna, prihodi pali, minus mi se povećao
Jednostavno, ostao sam teški gubitas. Prodao jucer i Tisk na koji me navukao onaj uglađeni Guveronor ljiga teska.

realizirao teske gubitke. kupovao na 500 prodavao na 230.

lijepo su mi govorili Vidra, Suzuki i ekipa iz DT. A ja slušao budale.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimečet svi 13, 2010 11:14 am

Ništa biberčiću, dođi ti meni na Knežiju da te ja utješim. Ovaj tjedan nema Jasmina pa ćemo se nasamo družiti. Kako ja to volim reći meni je moj Biber drag. Što smo tržili? - Page 6 Icon_sunny
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimečet svi 13, 2010 5:07 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Ništa biberčiću, dođi ti meni na Knežiju da te ja utješim. Ovaj tjedan nema Jasmina pa ćemo se nasamo družiti. Kako ja to volim reći meni je moj Biber drag. Što smo tržili? - Page 6 Icon_sunny


neću da dođem, jer u tvom zagrljaju nema utjehe Što smo tržili? - Page 6 861717 Što smo tržili? - Page 6 861717 radije faćkam kurve po Dubravi




no ovo je tema što smo tržili
+ mercedes Što smo tržili? - Page 6 936643
https://www.youtube.com/watch?v=3HLuqodDAEc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimečet svi 13, 2010 9:54 pm

Danas malo kupovao DLKV od Bibija a prodavao mu ULPL. Ta Bloombergova radna stanica vrijedi svakog dolara. Ne smijem Bibiju reći da nije pretplata 1000 dolara mjesečno nego je 500. Plaćamo popola. Bibi plaća pola a ja ne.
Ma, ne bi on skužio ni da mu kažem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimečet svi 13, 2010 11:20 pm

GERONIMO je napisao/la:
Danas malo kupovao DLKV od Bibija a prodavao mu ULPL. Ta Bloombergova radna stanica vrijedi svakog dolara. Ne smijem Bibiju reći da nije pretplata 1000 dolara mjesečno nego je 500. Plaćamo popola. Bibi plaća pola a ja ne.
Ma, ne bi on skužio ni da mu kažem


Kolega Đe-roniš, budući da sam vas svojevremeno spasio da ne kupite BearSterns, jel bi mogao i ja koristiti tu vašu Boomerang radnu stanicu Što smo tržili? - Page 6 393979 Što smo tržili? - Page 6 393979

Plaćati ću s vama pola pola, a drugu polovicu neka dalje plaća mali biber Što smo tržili? - Page 6 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimepon svi 17, 2010 1:30 pm

+ 2 x LANČUGA ( u zamjenu za dionice ULPL ) Što smo tržili? - Page 6 59507
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimened svi 23, 2010 11:42 am

biber je napisao/la:
+ 2 x LANČUGA ( u zamjenu za dionice ULPL ) Što smo tržili? - Page 6 59507



Kolega biber, da li lančuge isplaćuju dividendu? Što smo tržili? - Page 6 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimepon svi 24, 2010 2:07 pm

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:
+ 2 x LANČUGA ( u zamjenu za dionice ULPL ) Što smo tržili? - Page 6 59507



Kolega biber, da li lančuge isplaćuju dividendu? Što smo tržili? - Page 6 210589



A gle stari....

Valentine je nedavno prodavao ADRS-P a Bibi je kupovao ko sumanut.
Sad Valentine zbraja pare a Bibi zbraja gubitke. Jebga to je tako dok nekome ne smrkne drugome ne svane
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 11:30 am

 

+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 12:11 pm

Hidra je danas pokazala sto zna

Kolega Ivek 123, Alien, suzuki, gurali ste se po 230 na kupnju prije koji tjedan.. ( Vidra i po 350)...
jel kupujete?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 1:04 pm

Posto vasa burza bilo veliko smecic ja kupilo domaca dionic Statoila. Ipak je to firma a ne ove vase percije








_________________________________________________________
Norge er det beste. Vi dritt på resten
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 1:29 pm

biber je napisao/la:


+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene


Ide to još značajno dolje Što smo tržili? - Page 6 85532 Što smo tržili? - Page 6 85532 Što smo tržili? - Page 6 85532 Što smo tržili? - Page 6 85532 Što smo tržili? - Page 6 85532 Što smo tržili? - Page 6 85532

https://www.boerse-stuttgart.de/rd/en/finder/ko/?suche=1&wp_keyword=adris

štutgard boerse garantie Što smo tržili? - Page 6 93736

ht= 210 kn Što smo tržili? - Page 6 Icon_rendeer
adrs-p= 200 kn Što smo tržili? - Page 6 Icon_rendeer
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 4:42 pm

biber je napisao/la:


+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene



HT 256

Sve ćeš novce izgubiti, kukava ti majka Što smo tržili? - Page 6 915215

A luzerčine, Bože pomozi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 4:44 pm

+KORF
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 6:34 pm

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:


+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene



HT 256

Sve ćeš novce izgubiti, kukava ti majka Što smo tržili? - Page 6 915215

A luzerčine, Bože pomozi


Zaboravil je pitat Geronima na kolko je certifikat za HT na dojče boerse?

Luzerčina neobrazovana, misli da mu je to nogomet zagrebačka zona istok Što smo tržili? - Page 6 Affraid Što smo tržili? - Page 6 Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimesri svi 26, 2010 9:30 am

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:


+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene



HT 256

Sve ćeš novce izgubiti, kukava ti majka Što smo tržili? - Page 6 915215

A luzerčine, Bože pomozi

Cuj ti svercovani Suzuky ne seri.

Ja sam jucer ljepo zaradio na tehničkom odbijancu na HT. Kupovao sam na 260-1 a prodavao na 256. Sada ja brojim pare a vi ste zaglavili u Hidri i Tehnici koje ste kupovali na 350 i 2200.

Niste ulagali u znanje! Samo je jedan pravi poglavica GERONIMO!

Zato ja mogu živjeti od investiranja a tebi će banke uzeti švercovani malboro i stan.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimesri svi 26, 2010 11:50 am

biber je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:


+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene



HT 256

Sve ćeš novce izgubiti, kukava ti majka Što smo tržili? - Page 6 915215

A luzerčine, Bože pomozi

Cuj ti svercovani Suzuky ne seri.

Ja sam jucer ljepo zaradio na tehničkom odbijancu na HT. Kupovao sam na 260-1 a prodavao na 256. Sada ja brojim pare a vi ste zaglavili u Hidri i Tehnici koje ste kupovali na 350 i 2200.

Niste ulagali u znanje! Samo je jedan pravi poglavica GERONIMO!

Zato ja mogu živjeti od investiranja a tebi će banke uzeti švercovani malboro i stan.
Sreo sam ja govana u životu ali ti si jedno od većih.Pozdrav iz Tehnike
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitimesri svi 26, 2010 3:02 pm

+AU opet, naravno, ispod tržišne cijene Što smo tržili? - Page 6 61590
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što smo tržili? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što smo tržili?
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: