DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Što smo tržili?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimečet svi 27, 2010 1:23 pm

FitzPatrick je napisao/la:
biber je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:


+ ht na 260
++ adrs-p na 255
a hebiga popušio sam ko majmun i opet ću, ali što mogu kad je to jače od mene



HT 256

Sve ćeš novce izgubiti, kukava ti majka Što smo tržili? - Page 7 915215

A luzerčine, Bože pomozi

Cuj ti svercovani Suzuky ne seri.

Ja sam jucer ljepo zaradio na tehničkom odbijancu na HT. Kupovao sam na 260-1 a prodavao na 256. Sada ja brojim pare a vi ste zaglavili u Hidri i Tehnici koje ste kupovali na 350 i 2200.

Niste ulagali u znanje! Samo je jedan pravi poglavica GERONIMO!

Zato ja mogu živjeti od investiranja a tebi će banke uzeti švercovani malboro i stan.
Sreo sam ja govana u životu ali ti si jedno od većih.Pozdrav iz Tehnike


Dragi kolega
Nemojte se previšiše uzbuđivati, eutanazija na thnk će biti brza i bezbolna..
Pa pala ja sa 2200 na 1200 u manje od pola godine, što je to spram vašeg cijelog pasjeg zivota..
Ljedo itekako vrijedi nekoliko bookova, jer je visokoprofitabilna tvrtka u defanzivnom sektoru s najboljim proizvodima u europi u svojoj branši......nema žene koja ne voli da ljiže..........
Thnk ima budučnost kao šumeča tableta u praznoj ćaši vode, a vrijeme ce pokazati kako sam ja po ko zna koji put u pravu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimečet svi 27, 2010 3:01 pm

a jebgba šta sad, mozda sam malo pretjerao, ali mislim da nije daleko od toga


mislim nije mi nitko ništa rekao nego sam to baš sam samcat zaključio deduktivno-iduktivnom metodom

joj sad će me glava boliti dva dana, joj joj Što smo tržili? - Page 7 99244 Što smo tržili? - Page 7 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 3:52 pm

biber je napisao/la:
a jebgba šta sad, mozda sam malo pretjerao, ali mislim da nije daleko od toga


mislim nije mi nitko ništa rekao nego sam to baš sam samcat zaključio deduktivno-iduktivnom metodom

joj sad će me glava boliti dva dana, joj joj Što smo tržili? - Page 7 99244 Što smo tržili? - Page 7 99244



Bibi, vidimo se poslije. Jesi me poslušao ? Kao što je sve ispod odlična kupnja tako je i sve iznad odlična prodaja. Zapamti to.Vidim da to stalno brkaš.Nemoj da moram stalno ponavljati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 4:11 pm

Dobrodošao šefe, sluga sam ti pokoran Što smo tržili? - Page 7 393979 Što smo tržili? - Page 7 393979
izvini ako malo teže pamtim, mnogo udaraca sam primio u glavu Što smo tržili? - Page 7 99244


nego kad ćemo da šortamo ULPL DLKV i LEDO, sad napokon možemo nešto i zaraditi


hebiga ovo do sada je bila čista pušiona Što smo tržili? - Page 7 Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 4:34 pm

biber je napisao/la:
Dobrodošao šefe, sluga sam ti pokoran Što smo tržili? - Page 7 393979 Što smo tržili? - Page 7 393979
izvini ako malo teže pamtim, mnogo udaraca sam primio u glavu Što smo tržili? - Page 7 99244


nego kad ćemo da šortamo ULPL DLKV i LEDO, sad napokon možemo nešto i zaraditi


hebiga ovo do sada je bila čista pušiona Što smo tržili? - Page 7 Affraid



Bibi, nemoj se razbacivati riječima kad uopće ne znaš što znače. Jel ti znaš što je to šortanje?
Sad ću ti objasniti.Ti si savladao baznu verziju šortanja, ono kad si kupovao HT na 298 i prodavao na 282 i kad si kupovao ADRS na 292 i prodavao na 274. Tu vrstu šortanja si odlično primjenio u praksi i to više ne trebamo vježbati. Najbitnije je da više ne moraš razmišljati kad bazno šortaš to ti sad automatski ide.
E , dobro ali ovo novo šortanje je malo kompliciranije.
Ovako, pošto si prodao HT i ADRS i nemaš ih više onda ću ti ja posuditi svoje uz malu kamatu a kad HT i ADRS padnu na 200 ti ih kupiš, meni isplatiš razliku od sadašnje cijene do 200 ,a tebi ostaju dionice i ne moraš više plaćati kamatu.
Šta kažeš? Jesi zainteresiran? Ovo je odlična prilika ali treba reagirati odmah.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 4:48 pm

U pravu si Šefe Što smo tržili? - Page 7 393979

znam da ne znam Što smo tržili? - Page 7 Icon_twisted

znam da sam ograničen Što smo tržili? - Page 7 99244
znam da pušim, da da ću bankrotirat, Što smo tržili? - Page 7 Icon_rendeer sve znam, svega sam svjestan Što smo tržili? - Page 7 Suspect


ali priznaj Šefe Što smo tržili? - Page 7 393979 ......jelda da mi je dobro išlo Što smo tržili? - Page 7 936643 .....jelda Šefe Što smo tržili? - Page 7 393979

a što se tiče prijedloga, zašto me to uopće pitaš Šefe? pa znaš da ću učiniti sve što ti kažeš Šefe

vjeran sam ti kao vjeran pas.....vau vau vau Što smo tržili? - Page 7 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimepet svi 28, 2010 5:00 pm

prodao ht kupljen prijepar dana po 260
Zarada desetak " sirotanovića"
Što smo tržili? - Page 7 Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimesub svi 29, 2010 3:32 pm

+Ag
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 8:47 pm

+ Au
++ Ag
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:01 pm

Felga je napisao/la:
+ Au
++ Ag


Tako sam i ja kupovao Ingru na 60 000



lp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimepon lip 07, 2010 1:23 pm

 

 

natrpao se janafa 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:16 pm

počeo istresati KODT.... 21 kom je tek pocetak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:27 pm

biber je napisao/la:
počeo istresati KODT.... 21 kom je tek pocetak.


a gle BIBI ....

sve je to lijepo što ti pričaš nego što je sa najboljom firmom na zse - ulpl?? šutiš ko pić-ka
jesu li prodali onja brod da imaju za dividendu ili su uzeli lombardni kredit kod RBA
čik pa pogodi?

pa onda hT si kupovo na 280, adrs na 275
dalekovod više ne spominješ, i to si šortao uz gubitak da ti se jajca smrznu
frank si u minusu, kodt ti konan uvaljuje
sad kupuješ ATPl a BDI ide u ambis

jel ti više dosta dokupa Što smo tržili? - Page 7 210589 ak tako nastaviš morati ćeš smanjiti unos kreatina i sintola što bi se moglo loše odraziti na tvoje ionako slabe psihofizićke sposobnosti Što smo tržili? - Page 7 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:20 pm

Čuj Svercovani ne seri. Pročitaj par knjiga o investiranju pa se onda javi. Dotad nemamo šta razgovart.

upalo nekaj sitno jdpl po 150,79

1021 13:16:03 150,79 10 1.507,90

vjeki ga Suzuki sada i ti mozes davati vece naloge od mene.... nestale pare u vjetar pa sad stavljam naloge od 1 500 kuna.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:43 pm

+ 400 jdpl............NA 151........NISAM IZDRŽAO.........

+2000 ingr............na 27,50........nisam izdržao........


Sve skupa sitno..........nek se nađe.........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 3:41 pm

dokupio Frnk. Nisam valjda ja jedini zaglavio u ovoj navlakuši??????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 3:58 pm

HVidra je napisao/la:
dokupio Frnk. Nisam valjda ja jedini zaglavio u ovoj navlakuši??????

Ne boj se! Nisi.... Što smo tržili? - Page 7 803904

Tako mi Kalifornije, navukoše me onaj lopov Biber i lopina Conan, mamu im .......... Što smo tržili? - Page 7 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 6:27 pm

Gledao mirno kako mi Au postize novi ATH Što smo tržili? - Page 7 210589 . Jedan od mnogih koji tek slijede
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 8:10 pm

Felga je napisao/la:
Gledao mirno kako mi Au postize novi ATH Što smo tržili? - Page 7 210589 . Jedan od mnogih koji tek slijede



Kolega nemate znanje.

Izvadit ću ga iz moje bačve znanja i staviti ga vama u ruku da i vi imate znanje pa možda i još naraste u vašoj ruci.


Pozdrav iz sunčane Kalifornije i štujte znanje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 10:36 pm

GOVERNOR je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Gledao mirno kako mi Au postize novi ATH Što smo tržili? - Page 7 210589 . Jedan od mnogih koji tek slijede



Kolega nemate znanje.

Izvadit ću ga iz moje bačve znanja i staviti ga vama u ruku da i vi imate znanje pa možda i još naraste u vašoj ruci.


Pozdrav iz sunčane Kalifornije i štujte znanje


Ja znam samo jednu stvar koja raste u tuđim rukama a nije znanje Što smo tržili? - Page 7 419731 Što smo tržili? - Page 7 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 11:35 pm

Ovdje su tenzije vrlo visoke. Međusobne svađe i prepucavanja. Gubici se gomilaju. Keša više nema za dokup. Odbijanac je kad Crobex ne pada. Drukove više nitko ne puši. Ja razumijem situaciju ali dajte barem malo dostojanstva pokažite. Ipak ste vi uzori jedni drugima Što smo tržili? - Page 7 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimesri lip 09, 2010 12:03 pm

Prodao dio atpl od jucer , gubitak mali cevapi i pivo kod ljuljzimija

na jadoplovu će biti još gore ( frajer na prodaji ima municije za omanju diviziju

opet me nazugio geronimo da kupujem u krivi čas
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimesri lip 09, 2010 12:46 pm

a gle biby....

ja sam danas prodavao jdpl, pa ga ti lovi Što smo tržili? - Page 7 210589

danas zaradio za švercovani marlboro i žuju, a ti? a koji si ku.ac zaradio ti? a ti?? Što smo tržili? - Page 7 61590

ti sigurno još čekaš cromanov odbijanac, ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, koji tupko Što smo tržili? - Page 7 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:21 pm

Felga je napisao/la:
Gledao mirno kako mi Au postize novi ATH Što smo tržili? - Page 7 210589 . Jedan od mnogih koji tek slijede

Ivek.

Jel kupuješ Jnaf?

zasto si lagao da si prije par dana kupio 37 jnafa kada se na promjenama u sda pokazalo da ih je kupio AZ

zasto toliko lažeš?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitimečet lip 10, 2010 2:33 pm

U PI materinu........ma jasno mi je da je Vidra u minusu kad je bio pijan kad je kupovao Što smo tržili? - Page 7 210589


al zašto sam ja u jeb-ačkom minusu da trbu jaja......ja sam kupovao trijezan Što smo tržili? - Page 7 99244 Što smo tržili? - Page 7 99244
koji sam ja retardirani majnum pig

jučer prodam jadoplov i ATPL i danas ga kupuj skuplje nego što sam ga prodao Što smo tržili? - Page 7 803904
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što smo tržili? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što smo tržili?
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: