DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Što smo tržili?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:14 pm

+ još malo DIOK-R-A Što smo tržili? - Page 3 760983
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 3:26 pm

- ddjh+ korf
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 4:25 pm

Cepa korf gore

Kupio u zadnji cas, jucer mi Conan skrenuo paznju na njega

Hvala, imas pivo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 5:16 pm

De Luhe je napisao/la:
Cepa korf gore

Kupio u zadnji cas, jucer mi Conan skrenuo paznju na njega

Hvala, imas pivo!

Kolega suzuki, buzuki, kako ste?
Ulazite u znanje a manje u švercani ronhil
pozdrav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 7:13 pm

Prodao Đuru
Kupio Beljaru
Što smo tržili? - Page 3 210589

Deluksiću daj budi drug i zamoli Debelog Veku da pusti neku lošu vijest o Belju na naslovnicu da još malo dokupim po 80 kuna...........znaš da ti on to neće odbiti kad mu dojavljuješ zicere Što smo tržili? - Page 3 393979 a poslije možemo naŠto smo tržili? - Page 3 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 2:03 pm

kupio ddjh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 6:54 pm

Srdjan7 je napisao/la:
kupio ddjh


Bravo sinek, pridrži mi ih neko vrijeme, vratiti ću se ja opet na 33 kn Što smo tržili? - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesub tra 17, 2010 10:42 am

Prodao pola DLKV i ULPL. Bloombergova radna stanica mi je javila da će biti dignuta optužnica protiv Goldmana pa sam odmah reagirao.
Stvarno vrijedi svakog dolara
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:16 am

GERONIMO je napisao/la:
Prodao pola DLKV i ULPL. Bloombergova radna stanica mi je javila da će biti dignuta optužnica protiv Goldmana pa sam odmah reagirao.
Stvarno vrijedi svakog dolara


A meni stalno govoriš kupuj kupuj, pa dobro što sam ja? Glupan koji tebi služi ko odskočna daska? Što smo tržili? - Page 3 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:21 am

biber je napisao/la:
GERONIMO je napisao/la:
Prodao pola DLKV i ULPL. Bloombergova radna stanica mi je javila da će biti dignuta optužnica protiv Goldmana pa sam odmah reagirao.
Stvarno vrijedi svakog dolara


A meni stalno govoriš kupuj kupuj, pa dobro što sam ja? Glupan koji tebi služi ko odskočna daska? Što smo tržili? - Page 3 99244



Pa što se ne sjećaš da sam ti rekao kad sam te nosio mrtvog pijanog u nesvijesti iz Ludnice?
Nisam ja kriv što ti sjediš na ušima dok ti se priča. Nema danas večere za tebe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:27 am

Sori, al ničega se ne sjećam, jedino znam da sam dobauljao do WC da se izrigam.

Jbga kad uđem u Ludnicu jednostavno poludim. Što smo tržili? - Page 3 Fresse

S kim smo uopće bili u Ludnici Što smo tržili? - Page 3 Icon_scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:51 pm

Prodao danas ERNT na lokalnom vrhu - 1735. Kaže mi poglavica da će Erste sada malo hladiti Eru.

I kupio THNK zlu ne trebalo. Geronimo kaže da po TA (a on ima Bloomberg koji plaća 500 dolara!) slijedi bull na THNK.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:56 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Prodao danas ERNT na lokalnom vrhu - 1735. Kaže mi poglavica da će Erste sada malo hladiti Eru.

I kupio THNK zlu ne trebalo. Geronimo kaže da po TA (a on ima Bloomberg koji plaća 500 dolara!) slijedi bull na THNK.


Hahahaha pa to su znači vaši nalozi na bidu nisko Što smo tržili? - Page 3 38231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:01 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Prodao danas ERNT na lokalnom vrhu - 1735. Kaže mi poglavica da će Erste sada malo hladiti Eru.

I kupio THNK zlu ne trebalo. Geronimo kaže da po TA (a on ima Bloomberg koji plaća 500 dolara!) slijedi bull na THNK.



Kad Bloomberg kaže buy THNK onda Geronimo kupuje. I Geronimo uvijek kaže prijateljima buy, nikad sell.
Geronimo dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:33 pm

hej... hvalim ti ja svom Jasminu Geronima kako rastura tehničku i kako mi je dobro preporučio bijeg iz Ere na 1735 a on meni kaže ček'malo.
Pa kupio si ti i Tehniku na njegovu preporuku nakon što ti je savjetovao prodaju Ernt. Tako ti mogu i ja predviđat. Evo sada rokamo pošteno pa je ispalo da je u pravu za prodaju Ernt. A da je nastavilo rasti rasla bi Tehnika. I opet bi bio u pravu. E moj Vekane ponekad si tako slatko tup. Što smo tržili? - Page 3 936643

Sad mi samo nije jasno što je Jasmin mislio sa ovom zadnjom rečenicom Što smo tržili? - Page 3 Icon_scratch .Pitao sam Deluxa ali on nije shvatio ništa a ne samo zadnju rečenicu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:49 pm

Delux je malo sporijeg mozga, daj mu vremena do ponedjeljka, hehehehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 4:58 pm

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ht

ostaljam još keša ako padne na 220 Što smo tržili? - Page 3 107789
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:15 pm

uhh tek sad vidim da sam danas kupio ht za 33 % portfelja
Kaj sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:18 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepon tra 26, 2010 9:44 pm

Korisnici.

Nisam uspio utržit Tehniku, Bloomberg mi je javio da se postavim na 1750, izgleda da je poglavica bio niže Što smo tržili? - Page 3 Icon_scratch .
Prodao sam i HT sa nulom, nahranio brokera. Kaže Poglavica i Blumberg da će HATE klizit dolje po bollingeru.
Kupio sam malo DLKV jer sve ispod je odlična kupnja kaže Poglavica! Što smo tržili? - Page 3 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepon tra 26, 2010 9:51 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Korisnici.

Nisam uspio utržit Tehniku, Bloomberg mi je javio da se postavim na 1750, izgleda da je poglavica bio niže Što smo tržili? - Page 3 Icon_scratch .
Prodao sam i HT sa nulom, nahranio brokera. Kaže Poglavica i Blumberg da će HATE klizit dolje po bollingeru.
Kupio sam malo DLKV jer sve ispod je odlična kupnja kaže Poglavica! Što smo tržili? - Page 3 93736



Sve ispod je odlična kupnja i to govorim oduvijek i svatko tko me je slušao je lijepo zaradio.
I to sam vam dao besplatno iako plaćam pretplatu od 1500$ mjesečno za Bloombergovu radnu stanicu.
Geronimo je dugo razmišljao i analizirao podatke sa Bloomberga i došao do nove formule.
Pomno sam proučio poznatu krilaticu Sell in may and go away i došao do zapanjujućeg rezultata.
Vidjet ću da li da to naplaćujem ili dam besplatno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepon tra 26, 2010 10:02 pm

Samo sam vas gledao.Kikirikičari! Što smo tržili? - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimepon tra 26, 2010 10:35 pm

Felga je napisao/la:
Samo sam vas gledao.Kikirikičari! Što smo tržili? - Page 3 210589

Glupa tičurino dva soma evra nije kikiriki, ni za neđu bakića a kamoli za mene žbukera Što smo tržili? - Page 3 49381
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:36 pm

Jučer kupio IGH po 2.800
prodao po 2.880 kuna


danas kupio LKRI po 178, e sad da mi je se riješiti po 185
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitimesri tra 28, 2010 2:40 pm

lkri......

prosječni ulaz .......165,75 kuna

prosječni izlaz........212,03 kn
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što smo tržili? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što smo tržili?
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: