DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Što smo tržili?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimepon lip 21, 2010 9:55 am

Kolega Hvidra

dajte nam više predocite post gdje ste napisali da ste prodali thnk kupljenu na 1200...ili skratite si muke i priznajte da ste lagali...ko prizna pola mu se oprašta....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimepon lip 21, 2010 9:59 am

Delux nisi mi baš nekaj skroz iskren.Nisi onda napiso da si prodo na 630 neg da si sam pokratio neke pozicije i da imaš još dost ULPLA ak krene Up.Sad se tu neš kao raspravljaš i delaš izračune a sam veliš da je sve dokumentirano.Sori buraz.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimepon lip 21, 2010 10:03 am

a je sam ja dužan ovdje ikome polagat racune...napisao sam van na 630 da prodajem pola i prodao cca 1000 komada...ostalo prodao putem

To sta ja prozivam druge to radim samo zato jer me debeli veko štiti jer mu lizem puskicu na KNežiji svaki vikend. Za Modnog Mačka i Nevena nemam para. Eh da barem imam novaca. Kljuc je u ovome "da imam novaca", jer da imam itekako bi volio dupe uvaljat u mečkinu alatku i malo škicat kroz Nevenov nišan.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimepon lip 21, 2010 10:27 am

a gle Byby...........


kako to da već pišeš što si tržio a tek je pola deset Što smo tržili? - Page 8 419731 Što smo tržili? - Page 8 419731

tržio si ti moj K Što smo tržili? - Page 8 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 2:23 am

++Au
+++Cu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 10:18 am

Ja sam čuo za kokošare, kokošarenje i slićno, ali da kokoš kokošari - to nisam nikad ćuo Što smo tržili? - Page 8 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimečet srp 01, 2010 9:10 pm

Prodao jdpl kupljen na 134,135,135, i dio na 150.............sve po 130 i 131............

Pušing 6% ...........a šta je tu je.........bolje da se nisam zajebavao........

Sad nemam za platit sobu sam nego moram ići sa Inverterom na more.......baš super....

a sad dugo toplo ljeto....kupanje....korica kruha........muškarci.........voda....Inverter...... Što smo tržili? - Page 8 89846
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 10:58 am

TA (Ewt)

Dokaz da TA funkcionira ! No doubt

Historical analysis or was it possible to predict future movements ? hist 1 hist 2

(pazljivo procitaj prijevod za Hist1 ... pa se uvjeri sam od sebe)

http://www.croman.se/

* Jednaput se pogodi ali 5,6,7... puta tocne analize od 100...to nije pogadanje to bila brutal knowhjow Što smo tržili? - Page 8 936643 Što smo tržili? - Page 8 936643
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimesri kol 25, 2010 9:28 pm


cromane legendo hvala ti na savjetima meni si spasio puno love.



- fas 17,48--17,49

meni dosta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimesri kol 25, 2010 9:29 pm

biber je napisao/la:

cromane legendo hvala ti na savjetima meni si spasio puno love.



- fas 17,48--17,49

meni dosta


ajd fala bogu da i ti kurcoglavi čoravi pijetlić pogodiš koje zrno... rendeer rendeer
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimesri kol 25, 2010 10:27 pm


ma kurac je pogodio.. kupio po 17.01 a njegov mu Poglavica Bloomberg 1500 USD tromjesečno nije rekao da zaračunavaju tamo 2 % provizije.

Sad nam je Biby sretan ko malo prase a ne kuzi da nije nista zaradio. Neka ga. Brokeri ga vole.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimečet kol 26, 2010 12:33 am

HVidra je napisao/la:

ma kurac je pogodio.. kupio po 17 Brokeri ga vole.


a gle


nitko nije savršen Što smo tržili? - Page 8 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimečet kol 26, 2010 3:10 pm

HVidra je napisao/la:

Bloomberg 1500 USD

kakvi su ti to izrazi Bloomberg 1500 USD
Koji se klinac svi kurcite tim engleskim sranjima, imas hrvatski rijeci za sve..
Mislite da ispadate pametniji s tim izrazima? ili se sramite hrvatskog jezika pa koristite te preseratorske, menađerske izraze?

P.s posjeti zubara.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimened kol 29, 2010 11:43 am



budući da ja vjerujem u beer market i potop sp500 na 500 poena, kupio FAZ u četvrtak


biće para jer para vrti đe ni burgija neće

Što smo tržili? - Page 8 408221 Što smo tržili? - Page 8 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 1:20 pm

+JDPL 145 Što smo tržili? - Page 8 89846
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 1:43 pm

-JDPL 142,50

Meni dosta..... Što smo tržili? - Page 8 760983
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimened vel 13, 2011 1:12 pm



Dečki, ja se nakrcao CROS. Ide privatizacija i to po 8000 kuna barem, kaze mi teta Bara Što smo tržili? - Page 8 93736

Lupajte po asku dok nije kasno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitimepon vel 14, 2011 1:36 am

HVidra je napisao/la:


Dečki, ja se nakrcao CROS. Ide privatizacija i to po 8000 kuna barem, kaze mi teta Bara Što smo tržili? - Page 8 93736

Lupajte po asku dok nije kasno.



ma čega si se ti nakrcao nabijem te na kurac tebe i tvoje krcanje. Mater vam jebem, đubrad mučka. koja ste vi smeća od ljudi, pička li vam materina da vam pička materina.
idete na skijanje jebem vam mater a ja se ne mogu voziti gliserom po Zagrebu. jel to normalno.
krvavu vam majku jebem stoko seljačka. da čujem tko će me izvrijeđati nabijem vas sve na kurac bezkarakterni.
dok sam ja kupovao Kamen ingrad po 6 kuna vi ste se još pikulali u dvorištu a sad se pravite frajerčine u tim svojim smećima od Toyota. mučka đubrad to ste vi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što smo tržili? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Što smo tržili?   Što smo tržili? - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što smo tržili?
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: