DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 11.03.2009

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 11, 2009 2:23 am

Molimo da se suzdržite od glupih komentara.Hvala


Zadnja promjena: Admin; sri tra 29, 2009 8:18 pm; ukupno mijenjano 7 put/a.
[Vrh] Go down
https://investitor.forumcroatian.com
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 11, 2009 5:32 pm

Ide to ap,ap 🎅
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:09 am

Ne ide
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:11 am

ide Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_king

DOW

10685.98
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Watchlist_up
43.83

+0.41%



NASDAQ

2378.01
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Watchlist_up
15.80

+0.67%



S&P 500

1159.46
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Watchlist_up
8.95

+0.78%





ahaaa, jesam ja rekao, sutra minibull od +0,02% Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_geek
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:25 pm

FTSE
5637.86/17.4297/+0.31%

DAX
5999.74/28.75/+0.48%

CAC 40/3947.16/8.21/+0.21%
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 4:17 pm

Konstruktor u blokadi: Vjerovnici izgubili strpljenje i potražuju 50 milijuna kuna



Iako
u građevinskim krugovima blokadu Konstruktora smatraju očekivanim
razvojem situacije i uobičajenom praksom u današnje vrijeme kada
graditeljstvo trpi zbog krize, visina potraživanja ipak ukazuje da se
radi o većim problemima








Žderić će se požderati od muke !!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_albino
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 6:07 pm

Upale 4 LKPC u stupicu danas.
hehehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 7:48 pm

Zajcev je napisao/la:
Upale 4 LKPC u stupicu danas.
hehehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_basketball

Ne znam jel bih ti čestitao ili izrazio sućut.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:27 pm

Zajcev je napisao/la:
Upale 4 LKPC u stupicu danas.
hehehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_basketball

A meni ne daš da kupujem, nego govoriš ići će to dolje Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Fresse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimečet oľu 18, 2010 2:57 pm

Felga je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Upale 4 LKPC u stupicu danas.
hehehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_basketball

Ne znam jel bih ti čestitao ili izrazio sućut.



Već sam 100 kuna po dionici u plusu, hehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_jokercolor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimečet oľu 18, 2010 4:38 pm

Zajcev je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Upale 4 LKPC u stupicu danas.
hehehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_basketball

Ne znam jel bih ti čestitao ili izrazio sućut.



Već sam 100 kuna po dionici u plusu, hehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_jokercolor

Plavi jesi li to ti..................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimečet oľu 18, 2010 5:30 pm

Pozdrav svima. Nadam se da me nećete izbaciti s ovak dobrim dojkama s foruma kao što su me izbacili oni gejevi s onog jednog drugog foruma. I to bez i riječi objašnjenja i valjanog razloga. Sramotno. Treba njih u Haag da ih Karadžić asimilira


Zadnja promjena: 7of9; čet oľu 18, 2010 5:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimečet oľu 18, 2010 5:33 pm

Komšije evo i mene. Ona goveda me izgleda izbaciše sa onog krbljavog foruma bez da su mi reč napisali. Nije lepo! Mlogo je ružno. Fala komšijama što sm mi dale šansu da napišem štagod od srce ovde. Onaj bre forum ko da ga Ranković složijo! Lepo meni Jelisaveta rekla da šta se bakčem sa decom tamo da nađem svoj par da pričam sa njima a ne da zabavljam obdanište. Sada moram da odem do opštine da uzmem papire jel sam zatvorio preduzeče zbog krize pa eto i mene na državne jasle.

Komšije živeli vi meni ko dođe u Korenicu ima da ga počastim neka mi se javi. Leb i sol garantovani a verovatno ce da okrenemo i kako jagnje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimečet oľu 18, 2010 7:05 pm

Iskrcao Luku iz Ploča anonimnim donatorima po 1650.
Hehehehehe Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_cheers Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimečet oľu 18, 2010 11:16 pm

Reći će vama Ranko. dobar dan mladići.evo i mene k vama.e baš ste se lijepo sjetili otvorit firmu pa da čovjek može kod vas divanit. pa nemoš tamo kod onih na onom Dnevniku.pa to briše i briše pa bogati šta ću pričat kad ne da banda. banda, banda je to. sve pokralo otelo i rasćerdalo a vidi sad pišu ko novinari.ma nemoš Ranku te priče pričat. pa bogati bio sam ja i kod Mesarića i one njegove.sve se zna ko je s kim gdje bio na čobancu i šta se dogovaralo.ajd drago mi je da sam se ispričo ko čovjek
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:10 am

RankoBrlek je napisao/la:
Reći će vama Ranko. dobar dan mladići.evo i mene k vama.e baš ste se lijepo sjetili otvorit firmu pa da čovjek može kod vas divanit. pa nemoš tamo kod onih na onom Dnevniku.pa to briše i briše pa bogati šta ću pričat kad ne da banda. banda, banda je to. sve pokralo otelo i rasćerdalo a vidi sad pišu ko novinari.ma nemoš Ranku te priče pričat. pa bogati bio sam ja i kod Mesarića i one njegove.sve se zna ko je s kim gdje bio na čobancu i šta se dogovaralo.ajd drago mi je da sam se ispričo ko čovjek


Niijesi valjda ušo u Đubretaru..............pa znaš da tamo nema ni za proljetnu sjetvu đubradi a kamoli za prihranu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Fresse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:10 am

RankoBrlek je napisao/la:
Reći će vama Ranko. dobar dan mladići.evo i mene k vama.e baš ste se lijepo sjetili otvorit firmu pa da čovjek može kod vas divanit.

Ti si meni komšija isti onaj Škegra. Taj nas brate u crno zavi. I sad opet nešta pametuje. Ko on če da nas izvuče iz ovu krizu. A on nas bre u govna i doveo. Taj ko da je bio ideolog ovoj dečuriliji na drugom forumu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:36 am

ŠTO SE KUPOVALO?
Hanžekovićevo odvjetničko društvo prodalo udjel u IGH
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB - Institucionalni investitori nisu previše trgovali prošloga tjedna na Zagrebačkoj burzi. Od mirovinaca aktivan je ponovno bio Raiffeisen OMF.

Ovaj je mirovinac kupio dodatnih 1.985 dionica HT-a (ZSE:HT-R-A) čime je ostao četvrti najveći vlasnik s 2,88 posto udjela. Isti je fond dokupio 526 dionica Istraturista (ZSE:ISTT-R-A) čime je ostao treći najveći vlasnik umaške kompanije s 4,67 posto udjela. Erste Plavi kupio je 100 dionica Croatia osiguranja (ZSE:CROS-R-A) čime je ostao peti najveći vlasnik s točno 1 posto udjela. Među investicijskim fondovima također mrtvilo. Jedino je Prospectus JIE prodao 500 dionica Belja (ZSE:BLJE-R-A), ali je i nakon toga ostao šesti najveći vlasnik s 0,12 posto udjela.

U HT-u se prošloga tjedna najviše ukrcao skrbnički račun PBZ-a (ZSE:PBZ-R-A) koji je kupio 18.062 dionice, i ostao peti najveći vlasnik s 2,13 posto udjela. skrbnički račun PBZ-a kupio je i veliki paket od 7.399 dionica TOZ-a (ZSE:TOZ-R-A) čime je s devetog skočio na peto mjesto najvećih vlasnika ove kompanoije s 5,45 posto udjela.

Što se tiče IGH (ZSE:IGH-R-A) valja zabilježiti kako je odvjetničko društvo Hanžeković, Radaković & partneri prodajom 1.497 dionica napustilo vlasničku strukturu Radićeve kompanije.

Povlaštene dionice Adris grupe (ZSE:ADRS-P-A) prošloga je tjedna kupovao skrbnički račun Zagrebačka banke (ZSE:ZABA-R-A) koji je utržio 6.610 dionica i ostao peti najveći vlasnik ovih dionica s 3,19 posto udjela.

Među brodarima valja zabilježiti kako su Kermas ulaganja napustila vlasničku strukturu Uljanik plovidbe (ZSE:ULPL-R-A) prodajom 23.561 dionice pulskog brodara.

Od malih investitora ponovno je bio aktivan Nenad Bakić koji je kupio 1.065 dionica AD Plastika (ZSE:ADPL-R-A), 1.404 dionice Dom Holdinga (ZSE:KORF-R-A) te 10 dionica Petrokemije (ZSE:PTKM-R-A).

Jel to Marina pobjegla iz IGHaja?
[Vrh] Go down
ententinis

ententinis


Broj postova : 4
Registration date : 20.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:02 pm

Fakat, ne znam tko je pod tim računom.
Stvarno Marina? affraid
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:09 pm

Pogledajte vi kako Podravka suvereno prkosi Crobexu i ostaje u plusu dok druge neperspektivne dionice padaju
kao pokošene !!!
To je perspektiva, to je budućnost !!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:14 pm

A jel gledate kako netko krv piša da bi održao IGH u zraku.
Zasad mu ide ali bojim se da je to jalov posao.
Jer to kad rokne, ima da zatvore Maslenički most zbog potresa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:29 pm

ententinis je napisao/la:
Fakat, ne znam tko je pod tim računom.
Stvarno Marina? affraid

Anha.......priča se da je prisilila Juru da stane na bid jer joj je sve lagao oko deala s Đukiyem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:31 pm

Fedya je napisao/la:
Pogledajte vi kako Podravka suvereno prkosi Crobexu i ostaje u plusu dok druge neperspektivne dionice padaju
kao pokošene !!!
To je perspektiva, to je budućnost !!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

Pa neće valjda bankrotirani Dalekovod i Uljanik plovidba rasti??????Pa uprava prodaje trezoru i bježi a vi mislite da ćete zaraditi!WTF
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:33 pm

Na Tisku nema ozbiljnog bida do 22X kuma
Kupnja Cijena
26 256,00
40 254,00
9 252,02
38 252,00
40 250,05
9 250,04
74 246,00
77 221,02
10 221,00
150 220,2
Sad kad onaj sa 15.tog mjesta lupi........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:37 pm

Na Đuri nema nikoga osim Govnarnora i par notoriusa

350 35,50
100 35,40
81 35,17
61 35,11
300 35,10
1 35,00
50 34,23
59 34,11
150 34,00
300 33,80
ide to na 25 kuna po tehničkoj
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: