DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 23, 2010 6:54 pm

Deluksiću moj da se nisi usudio! Zar si zaboravio naša mala druženja na Knežiji Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215 ?
Davao sam jesti bureke kad ti je GERONIMO uskraćivao večere jer se nisi postavljao na bid kako je on tražio....i gladio te i čuvao i mazio i pazio. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 23, 2010 8:02 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Deluksiću moj da se nisi usudio! Zar si zaboravio naša mala druženja na Knežiji Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215 ?
Davao sam jesti bureke kad ti je GERONIMO uskraćivao večere jer se nisi postavljao na bid kako je on tražio....i gladio te i čuvao i mazio i pazio. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215



To što mu nisam davao večeru je bilo za njegovo dobro. Što manje jede to je bolji čovjek.

O Veliki Duše, tvoj glas u vjetru čujem.
O Veliki Duše, kitu nek mi puše.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:33 pm

Vi ste vidim sami sebi stavilči uže oko vrata
Kako vas ti vaši savjetuju, cudim se da vam i stolicu nisu izmaknuli


(malo sam nepismen, teško mi jos hrvatski ide nemojte zamjerit)

Odgovor se ne odnosi na mog UČITELJA GENIJALCA GERONIMA nego na švercovanog suzukija (a i moj ćaća je švercovao pa mi je dao pare za ledo na 20 K budala jedna glupa! gluplji sam jos jedino ja jer drzim taj ledo kupljen na 20 K i sanjam ga svaku noć)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:35 pm

klingonka je napisao/la:
Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?

Em si vrsta od koje ništa nije vrijedno asimilirati, em o ljepoti možemo pričati kao o ljepoti kante za smeće.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesub tra 24, 2010 6:22 pm

7of9 je napisao/la:
klingonka je napisao/la:
Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?

Em si vrsta od koje ništa nije vrijedno asimilirati, em o ljepoti možemo pričati kao o ljepoti kante za smeće.


kolegice sotomaic

Kuhača,pregača, pogača.. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 760983 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 668678
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:18 pm

Dećki, šta će bit s ovim obveznicama dajte vi meni recite ja to ništa ne razumijem?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:03 pm

biber je napisao/la:
7of9 je napisao/la:
klingonka je napisao/la:
Bok dečki. Ja sam nova na forumu i u svijetu dionica. Lijepa sam mlada i neudana. Tko zna možda mi se i ovdje posreći pa nađem nekog pravog mačo znojnog muškarca?

Em si vrsta od koje ništa nije vrijedno asimilirati, em o ljepoti možemo pričati kao o ljepoti kante za smeće.


kolegice sotomaic

Kuhača,pregača, pogača.. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 760983 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 668678

Kolega izgleda ko krafna ne znam što je sotomaic. Je li to neko energetsko njesra kao sintol?
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 30, 2010 10:41 am

Cijena svinjetine skočit će 25 posto



pig affraid


Samo vi kupujte zlato i dionice Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 936643

🇳🇴


Ne znam samo kako ćete se najesti zlata i dionica Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 252891


Idem po još jednu škrinju za podrum Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 30, 2010 10:49 am

Fedya je napisao/la:
Cijena svinjetine skočit će 25 posto



pig affraid


Samo vi kupujte zlato i dionice Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 936643

🇳🇴


Ne znam samo kako ćete se najesti zlata i dionica Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 252891


Idem po još jednu škrinju za podrum Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736

Niš budem ovaj vikend 25% više auto natovaril zalihama svinjskih proizvoda Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 30, 2010 10:56 am

Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Cijena svinjetine skočit će 25 posto



pig affraid


Samo vi kupujte zlato i dionice Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 936643

🇳🇴


Ne znam samo kako ćete se najesti zlata i dionica Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 252891


Idem po još jednu škrinju za podrum Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736

Niš budem ovaj vikend 25% više auto natovaril zalihama svinjskih proizvoda Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589




Kolega da li sam vam već rekao da vas volim i poštujem kao čovjeka i da ste mi najomiljeniji forumaš od svih? Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979
Imajte to u vidu kad punite gepek cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimepet tra 30, 2010 11:23 am

Fedya je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Cijena svinjetine skočit će 25 posto



pig affraid


Samo vi kupujte zlato i dionice Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 936643

🇳🇴


Ne znam samo kako ćete se najesti zlata i dionica Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 252891


Idem po još jednu škrinju za podrum Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736

Niš budem ovaj vikend 25% više auto natovaril zalihama svinjskih proizvoda Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 210589




Kolega da li sam vam već rekao da vas volim i poštujem kao čovjeka i da ste mi najomiljeniji forumaš od svih? Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979
Imajte to u vidu kad punite gepek cheers

Imat ću Vas, kolega, u vidu kad budem praznio crijeva. Ako mi dođu teški momenti Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimened svi 02, 2010 7:26 pm

plavi je napisao/la:
Dećki, šta će bit s ovim obveznicama dajte vi meni recite ja to ništa ne razumijem?

Teško je biti pametan i procijeniti risk-reward ratio kod tog tržišta. Za vašu informaciju kolega plavi izgleda da sam pogodio lokalni vrh u Erste bond fondu nakon čega su uslijedila dva dana oštrog pada:

-0.13 %
-0.17 %

S obzirom da bi obvezničko tržište moglo ući u krizu zbog grčkih junk obveznica ali i činjenice da će se novci povlačiti na tržište koje ima bolji risk-reward ratio (a to je naš Crobex) odlučio sam RiB!

Dečki predstoji nam bull na Crobexu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 49381
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 5:04 pm

kolega Suzuky

Zasto viro pada
zasto korf pada
zasto ljedo pada
zasto ulpl pada
zasto dlkv pada?

da nisu darkeri?
da nisu drukeri?
da nisam opet tesko popusio????????
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 5:16 pm

biber je napisao/la:
kolega Suzuky

Zasto viro pada
zasto korf pada
zasto ljedo pada
zasto ulpl pada
zasto dlkv pada?

da nisu darkeri?
da nisu drukeri?
da nisam opet tesko popusio????????



Jao, jao, biberu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 803904

Vidim da si već ostao bez potkošulje, ali sad ćeš i bez gaća, kukulele Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 5:20 pm

Ja vam reklo da ide pada crobex i napisalo Biber na privat da se skloni, ako se ne sklonio onda pokisne

Takvo bilo trend, tu ne bilo pomoći

Ja Croman sve predvidjelo u ovih 40.000 tisuća sati koje proučavalo Sweden-burze
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 5:30 pm

Croman je napisao/la:
Ja vam reklo da ide pada crobex i napisalo Biber na privat da se skloni, ako se ne sklonio onda pokisne

Takvo bilo trend, tu ne bilo pomoći

Ja Croman sve predvidjelo u ovih 40.000 tisuća sati koje proučavalo Sweden-burze



Daj šuti konjino, nikad nisi ništa pogodio osim jednom kad si rekao da će možda rasti a možda padati.
Idi tamo u Švedsku i povedi bibera sa sobom, nek vidi 6 Šveđana sa benzinske pumpe uživo Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 8:55 pm

Fedya je napisao/la:


Jao, jao, biberu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 803904

Vidim da si već ostao bez potkošulje, ali sad ćeš i bez gaća, kukulele Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215

Ma pusti me Ententinis/Karoje/Badman/Suzuky.

GERONIMO mi se ne javlja na mobitel već danima. samo sam dobio sms od njega da kupim ADRS. Da nije zbog ovoga???


PRODAJA
Adris: Lokmer prodao 1.800 redovnih dionica
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB - Ivan Lokmer, član Nadzornog odbora Adris Grupe d.d. dostavio je obavijest da je dana 14. travnja 2010. godine otpustio 1.800 dionica Izdavatelja oznake i to putem transakcije provedene na Zagrebačkoj burzi.

Navedene dionice (ZSE:ADRS-R-A) su otpuštene po cijeni od 350,00 kn po dionici. Iz toga proizlazi da je za ovaj paket Lokmer utržio 630 tisuća kuna.



da li je to bre dobro za ADRS? Ja kupovo ko mutav!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:31 pm

Croman je napisao/la:
Ja vam reklo da ide pada crobex i napisalo Biber na privat da se skloni, ako se ne sklonio onda pokisne

Takvo bilo trend, tu ne bilo pomoći

Ja Croman sve predvidjelo u ovih 40.000 tisuća sati koje proučavalo Sweden-burze

Prepisivaš sa CNBC, ponavljaš sve ono što oni trube ima već mjesec dana Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 85532
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 12:16 am

sampras je napisao/la:
Croman je napisao/la:
Ja vam reklo da ide pada crobex i napisalo Biber na privat da se skloni, ako se ne sklonio onda pokisne

Takvo bilo trend, tu ne bilo pomoći

Ja Croman sve predvidjelo u ovih 40.000 tisuća sati koje proučavalo Sweden-burze

Prepisivaš sa CNBC, ponavljaš sve ono što oni trube ima već mjesec dana Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 85532



Bravo kolega sampras, moj naklon.
Dobro nam došli na forum Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 12:48 am

Dečki šta ćemo sutra kupovati? Srijedom je uvijek dobar izbor Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 668678
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:01 am

Molio bih vas da ne CIJUČETE previše danas jer mi se ne da slušati jaukanje i zapomaganje.
I budite pravi muškarci, prvo žene,djeca i ranjenici po bidu !!!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736

Ne znam samo kako će to pomoći onima koji su se hvalili da su 100% u dionicama.

NE BOJTE SE !!!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:10 am

Fedya je napisao/la:
Molio bih vas da ne CIJUČETE previše danas jer mi se ne da slušati jaukanje i zapomaganje.
I budite pravi muškarci, prvo žene,djeca i ranjenici po bidu !!!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736

Ne znam samo kako će to pomoći onima koji su se hvalili da su 100% u dionicama.

NE BOJTE SE !!!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215

A i odbor za doček na bidu je spreman. Doduše, nisam siguran da će se već danas moći štogod povoljno uloviti ali tu smo, dođite, ne bojte se Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:00 pm

Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Molio bih vas da ne CIJUČETE previše danas jer mi se ne da slušati jaukanje i zapomaganje.
I budite pravi muškarci, prvo žene,djeca i ranjenici po bidu !!!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736

Ne znam samo kako će to pomoći onima koji su se hvalili da su 100% u dionicama.

NE BOJTE SE !!!! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215

A i odbor za doček na bidu je spreman. Doduše, nisam siguran da će se već danas moći štogod povoljno uloviti ali tu smo, dođite, ne bojte se Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 644460


Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 93736 treba bit nisko-doći će trenutak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:36 pm

Isuse koji mi je danas burza pokolj u portfelju napravila. sve mi pada;

ULPL Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
DDJH Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
VDKT Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
FRNK Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
LEDO Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215

tak mi i treba koji me vrag tjerao da kupujem na Lokalnom Vrhu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:42 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Isuse koji mi je danas burza pokolj u portfelju napravila. sve mi pada;

ULPL Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
DDJH Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
VDKT Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
FRNK Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215
LEDO Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 915215

tak mi i treba koji me vrag tjerao da kupujem na Lokalnom Vrhu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 99244

E moj prijatelju srđane, kaj si slušao najvece neznalice ovog foruma ( mislili papci da ce odlazak Velikog Ive Smranadera utjecati pozitivno na burzu )

A di oni uđu nema spasa Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 56

Kupili dlkv po 450, ledo po 7.500, ulpl po 730, korf po 44, frank po 850

Umjesto da se ugledaju na Mudru Vidru i cestitaju mu na lkpc, tu je digao skoro soma kuna po komadu, a imao je najmanje dvjesto do tristo komada Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 393979
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: